24 szep 23, 07:28:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 346 347 [348] 349 350 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197102 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5205 Dátum: 11 okt 16, 09:29:30 »

...Azt mondtam hogy azért nem láttuk olyan sebességel mozogni kakshit,mert zabuzával,a köd hét kardforgatójának egyikével harcolt,part 1-es leet és sasukét zabuza meg megeszi reggeire.Azt aláírom hogy kakashi hamarabb elfárad,de hiába,erősebb,gyorsabb,tapasztaltabb,és több jutsut tud mint sasuke.Ráadásul ha sasuke nem használja az átokpecsétet,akkor kakashi csak játszana vele(érezd a költői túlzást).Ha beveti sasuke beveti az átokpecsét 2-es szintjét,akkor lennének egyenlőek,csak ugye az átokpecsét is fogyassza a chakrát rendesen.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 16, 09:30:14 írta IndianA » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5206 Dátum: 11 okt 16, 09:33:12 »

kakashi vs sasuke: figyeljetek! kezdjük ott sasukénak van sharinganja ami másolni tud. mikor lee ellen harcolt a chunin vizsga 1. fordulója előtt akkor kikapott de lemásolta a gyorsaságát ezért ilyen gyors....és kezdjük a másiknál ha az idősebb sasukéra gondolsz ha harcolnak a shippuudenes-re akkor még kicsivel gyorsabb mert a gyakorlással együtt dolgozta ki szerintem....na most kakashi az 29 éves és mivel gondolom ő gai ellen nagyon sokat harcolt ezért ő is lemásolta a gyorsaságát + ő meg már jóval idősebb mint sasuke ezért neki több tapasztalata van és alapból gyorsabb tehát ő olyan gyors majdnem mint lee ha nem használja a sharingant, de ha használja akkor gyorsabb mert persze igen a kor számít. ha a sima narutoból mondod őket azaz mikor kakashi 26 éves sasuke meg 13 akkor ezt a harcot kakashinak adom 65-35% -ba. ha a shippuudenes-re ahol kakashi 29 éves sasuke meg 16 akkor kakashi nyer 53-47-re mivel sasukénak jó kis chidori arzenálja van de nem nyerne még.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5207 Dátum: 11 okt 16, 09:38:08 »

Idézet
part 1-es leet és sasukét zabuza meg megeszi reggeire.

Tudtommal nem a sima narutos sasukeról beszélünk hanem már a shippuudenesről:)

Idézet
Azt aláírom hogy kakashi hamarabb elfárad,de hiába,erősebb,gyorsabb,tapasztaltabb,és több jutsut tud mint sasuke.

Eddig még azt mondtad, hogy nem láttuk kakashit olyan sebességgel mozogni most meg már azt írod, hogy gyorsabb sasukenál, ezt mégis, hogy? Csak abból tudunk viszonyítani amit láttunk már pedig kakashit én még nem láttam olyan sebességel mozogni mint sasuket. Meg hiába tud több jutsut ha párat bevet és már kifújt a készlete mert chakrával nem bírja, főleg ha még a sharingant be is veti már pedig sasuke ellen azt be kell és nem fog kakashi rögtön az első jutsujával aprítani hanem szerintem eléggé sokat kéne, hogy sasuket padlóra küldje, de kakashi örülhet ha töredékét használja a jutsuknak amiket ismer mert chakrával nem bírja.

Idézet
Ráadásul ha sasuke nem használja az átokpecsétet,akkor kakashi csak játszana vele(érezd a költői túlzást).Ha beveti sasuke beveti az átokpecsét 2-es szintjét,akkor lennének egyenlőek,csak ugye az átokpecsét is fogyassza a chakrát rendesen.

Csak, hogy arról beszéltünk, hogy átokpecsétes sasuke:) Elejétől kezdve arról van szó, hogy átokpecsétes sasuke nem pedig a sima, és most cáfoltad meg saját magadat azzal a mondattal, hogy "Ha beveti sasuke beveti az átokpecsétes 2-es szintjét, akkor lennének egyenlőek" eddig meg azt írtad, hogy 30%ot adsz sasukenak most meg már az átokpecsétes sasukenak adsz 50et? Mert elejétől kezdve arról volt szó, hogy átokpecsétes sasuke vs kamui nélküli kakashi. Maradok én továb az 53-47 sasuke javára:)
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5208 Dátum: 11 okt 16, 09:53:12 »

Mach5 olvasd már el rendesen a hozzászólásaimat.Azárt nem láttunk kakashitól olyan sebességet mint lee-től vagy sasukétól,mert olyan shinobikkal harcolt,akik lealáznák ezt a kettőt.Víszonytás.Ezt úgy kellérteni mintha megy egymás mellett két kocsi.Az egyik megy 100-al,a másik 50-el.A 100-al menő kocsi gyorsnak tűnik a 50-el menőhöz képest.De:ha ez 100-al menő kocsi egy 95-tel menő kocsi mellett megy,akkor nem tűnik olyan gyorsnak.Na mármost sasuke gyorsnak tünt a shippudejelén narutóhoz képest,kakashihoz képest már nem lenne gyors.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5209 Dátum: 11 okt 16, 10:15:32 »

Idézet
Azárt nem láttunk kakashitól olyan sebességet mint lee-től vagy sasukétól,mert olyan shinobikkal harcolt,akik lealáznák ezt a kettőt.

Azért megnézném, hogy átokpecsétes sasukét hogy alázná be a zabuza... Meg zabuza nem hinném, hogy olyan gyors volt, hogy villogot egyet azt már 10méterrel arrébb volt.. ő egy átlagos gyorsaságú volt nem pedig olyan gyors mint lee meg sasuke. Lee-t láttad gaara ellen mit művelt? Ha igen akkor tudhatnád, hogy zabuza még a közelébe se volt a gyorsaságba szóval nem értem miért hiszed, hogy azokkal akikkel harcolt kakashi olyan nagyon hű de gyorsak voltak.. Meg azt is megnéztem volna, hogy zabuza, hogy ütötte volna meg gaarat amikor védi a homok őt már pedig sasuke úgy ütötte ahogy akarta mert olyan gyorsan mozgot, de tegyük fel neked van igazad és kakashi gyorsabb mint sasuke, attól még nem bírja úgy használni a sharingant és attól még hamar lemegy a chakrája míg sasukenak nem. Lassan már ms sasuke-t is elveri majd a kakashi úgy mennek itt az erőviszonyok.. itachi ellen két mpig bírta kb. a kakashi míg sasuke csomó ideig harcolt vele (most jöhet az, hogy már pedig itachi így meg úgy hagyta magát, de akkor is nagy harc volt ott) meg kakashi összefosta a lába szélét amikor meglátta orochimarut, orochimaru meg 2,5évig tanította a sasuket és mindent megmutatott neki. Kakashi 1peinnel szenvedett és semmit nem tudott tenni míg naruto 5öt elvert és naruto meg sasuke eléggé egyszintűek (tudom, hogy átokpecsétes sasuke nem olyan erős mint sennin mód naruto, de nem hinném, hogy annyira gyenge, hogy még 1pein testet se bírt volna elverni, még a konohamaru is többet alkotott mint amit kakashi) Kakashinak csak a hírneve nagy és semmit nem mutatott (leverte a zabuzat a sima narutoba, na bum azt kifújt) hiába tud 1000jutsut ha örülhet ötöt lenyom és már kifekszik. Na mindegy tovább nem kommentelem a kakashi vs sasuke harcot mert már kezdek ideges lenni.. xd szerintem átokpecsétes sasuke nyerne a kamui nélküli kakashi ellen 53-47re és ennyi.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5210 Dátum: 11 okt 16, 10:43:07 »

Abban az egyben egyetértek veled hogy kakashi ahhoz képest hogy ilyen hírhedt,nagyon gyenge.Azt végülis ne értem hogy ha kakashi 10/12 évesen jounin volt(nem emlékszem pontosan) hogy lehet ennyi idősen jelentéktelen a többi aduászokhoz képest.Egy ilyen zseninek már itachi szintjén kéne lennie,vagyis ezt az egyet nemértem.Lee vs. gaara harcot hozod fel?Ch... hidd el kakashi pár másodperc alatt lealázta volna gaarat.Lee sebességéről annyit,hogy gaara szemszögéből volt olyan gyors,ha gaara kakashi ellen küzdött volna,akkor kakashi még gyorsabbnak tünt volna számára.Amúgy miért kezdesz ideges lenni?Ez egy fórum,ahol mindent kilehet normálisan beszélni,én is ideges lehetnék már az miatt hogy nem jól értelmezed a hozzászólásaimat.Ja,amúgy az én véleményem a kakashi vs. ms sasukéről annyi,hgy sasuke bármilyen ms technika nélkül kettétörné kakashit. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/460/16 végülis karin szövege is bizonyítja ezt.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5211 Dátum: 11 okt 16, 10:48:34 »

Idézet
Azt végülis ne értem hogy ha kakashi 10/12 évesen jounin volt(nem emlékszem pontosan) hogy lehet ennyi idősen jelentéktelen a többi aduászokhoz képest.Egy ilyen zseninek már itachi szintjén kéne lennie,vagyis ezt az egyet nemértem.

Azt hiszem, hogy 14 évesen lett jounin, amúgy én úgy gondolom, hogyha kakashinak nem lenne sharinganja hanem úgyan úgy élt volna tovább azzal a különbséggel, hogy az egyik szeme nem sérül meg akkor véleményem szerint erősebb lenne kicsivel mint msot sharingannal. Hogy miért? Mert sharingan sokat levesz a chakratartalékából és ha nem lenne sharinganja akkor szerintem ugyan úgy folytatta volna az edzéseket és nem a sharinganra támaszkodna meg akkor nem is fogyna el ilyen hamar a chakrája se. Szóval szerintem kakashit a sharingan az csak hátráltatta, hogy még erősebb legyen.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #5212 Dátum: 11 okt 16, 11:26:11 »

Itachi 13 évesen lett anbu vezetö, míg Kaka 13on lett Jounin, tehát majdnem Ita szintü.Most ne mondjátok nekem hogy Kakashit akit jelöltek a Kage címre is legyözi egy Sasuke féle gyerek...Sasuke a félvak Itachit aki qvabetegvolt is épphogy legyözte és Kakashi pedig közel áll Itachi szintjéhez.Ráadásul egyértelmü hogy MS nélkül Sasuke csak egy villámtechnikát használó átlagnál kicsit jobb suhanc lenne >.<# Kaka WIN
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5213 Dátum: 11 okt 16, 11:42:43 »

Idézet
Itachi 13 évesen lett anbu vezetö, míg Kaka 13on lett Jounin, tehát majdnem Ita szintü.

Ha majdnem ita szintű akkor én meg rikodou sennin vagyok.. xD komolyan mondom már lassan itachit is elveri utána már lassan rikodou sennint is, mi történt itt? xDDDDD

Idézet
Sasuke a félvak Itachit aki qvabetegvolt is épphogy legyözte és Kakashi pedig közel áll Itachi szintjéhez.

Közel áll a szintjéhez? xDDDDDD hol élsz te? Nem láttad a "nagy" itachi vs kakashi harcot ahol olyan "nagyon közel volt" itachi szintjéhez? xDDD mert lehet neked kimaradt az a rész, ott itachi mennyi ideig is harcolt ellene? 10mp? talán 15? azt kakashi meg utána lábadozott a kórházba hetekig:) Ennyit arról, hogy majdnem itachi szint, ő még édes kevés ahhoz a szinthez:) Jövőre mi lesz? már akkor el is éri a szintjét itachinak? két év múlva meg már rikodou lesz a kakashiból vagy mi? Itachi az bőven meg van a kage szinten míg kakashi milyen szinten van? egy erős jounin szintjén na bum:) Attól mert megakarták választani kagenak nem azt jelenti, hogy erőbe olyan is mint egy kage. Na mindegy kakashis témákhoz nem szólok én már tuti többet mert ez már eléggé vicces hogy most már itachihoz is közel van szintbe xD mik lesznek itt még jézus xd na befejeztem a kakashis témát, bb.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5214 Dátum: 11 okt 16, 11:51:53 »

Ez nem így működik, hogy azért lenne gyengébb mert sharinganja van és az eszi a chakráját. A sharingan Kakashi számára csak ultimét fegyver. Akkor használja csak amikor szükséges annak használata. Nem úgy mint egyesek, lásd Sasukét. Másrészt láttuk Kakashit nagy sebességgel mozogni a gaidenben sharingan nélkül is ahol semmi perc alatt rendezett le ellenfeleket. Ehhez a sebességhez még hozzáadhatod a sharingan másolás általi növekedést. Másrészt azt nem gondolhatod, hogy Sasuke letudta másolni Lee sebességét és Kakashi meg nem főleg úgy, hogy őt hívják másolónak aki megtanította Sasuke számára is a másolást. Másrészt még mindig azt látom, hogy baromira lenézitek/semmibe veszitek a tapasztalatot, rutint. Pedig egy csata megnyeréséhet többet tesz hozzá mint a tehetség. Mit gondoltok a sportolok, katonák, stb. mi a francért gyakorolnak annyit? Az iskolában miért gyakoroltatják gyakran ugyan azt a gyerekekkel? Azért, hogy tapasztalatra tegyenek szert. Hogy amit csinálnak azt készség szinten, gondolkodás nélkül lereagálják. Így nincs időveszteség és mindig az adott helyzetnek megfelelően, helyesen cselekednek. Ezzel szemben egy tapasztalatlan vagy kevésbé tapasztalt személy nem képes ilyen reflex szerűen lereagálni a másik cselekedetét. Azt mondjátok, hogy a kor nem számít? Ez egy nagy hülyeség. A sok gyakorlás, és a kor hozza meg a rutint és tapasztalatot. Majd ha idősebbek lesztek megértitek.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #5215 Dátum: 11 okt 16, 11:52:13 »

Új harc:)
Ms Sasuke (Danzo harcbeli:) )  VS Kakasi
Nagyon kedvelem meg az egyik kedvenc szereplöm Kakasi de sajnos Ms Sasuke ellen nem sok esélye lenne..
Sasuke kapásból Suanoval indítana mert örült, kakasinak nem lenne mivel támadnia.. Elmenekülni eltudna , az mondjuk döntetlen.
Ms Sasuka Vs Kakasi 90/10%  10 % ara hogy Kakasi olyat talál ki ami sasu iq szintjét meghaladja:D
Szerintetek lenne esélye Kakasinak?.)
Naplózva
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #5216 Dátum: 11 okt 16, 12:25:25 »

szerintem mindenképp lenne ha nemis sok Nevet....de az eszével ki agyalhat olyasvalamit amivel talán lenne esélye legyőzni....vagy ha fárasztani próbálja Sasuket mert ugye véges az MS Nevet ottvan még a Kamui is de ahoz sok idő kell...de én ezt terephez is kötném,sima terepen Sasuke gyorsan végezne Kakashival,de fás erdős részen lehet Kakashi lenne előnyben
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5217 Dátum: 11 okt 16, 13:43:51 »

Komolyan mondom gondolkozzatok már egy kicsit...Ms sasuke vs. kakashi?Ennek a harcnak annyi értelme van mintha azt mondanám hogy lee vs. itachi ikszdé
Sasuke egy nyilat rálőtt kakashira,és máris(!) alkalmaznia kellett a kamuit.Kakashi 3-4-szer használja a kamuit és már  hulla fáradt.Örülhet,ha sasuke ellen 10 másodpercig bírja a harcot.10 percen keresztül harcolt danzouval,úgy hogy 2-3 másodpercenként lőtt rá nyilakat.Kakashinak esélye sincs,Ms sasuke eltaposná mint egy bogarat.
Hadd mutassam meg az erőkülönbségeket:
Átokpecsétes sasuke----Ms kakashi
Átokpecsétes sasuke-----------------Ms sasuke
Úgy ekkorák különbségek.Átokpecsétes sasukétól jóval erősebb Ms kakashi,átokpecsétes sasukétól meg nagyságrendekkel erősebb Ms sasuke.Nem elég hogy sokkal gyorsabb,kitartóbb,demég ms-e is van.
Epic sasuke win.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #5218 Dátum: 11 okt 16, 16:32:25 »

Az MS Sasuke vs. Kakashit nem részletezem inkább, egyetértek ULTRA-val és IndianA-val. Viszont az Átokpecsétes vs. Sima Sharinganos cucc érdekesebb.
Kakashinál a nagy sebességet ugye csak feltételezni lehet, kiskora után semmi ilyet nem mutatott. Genjutsukban egyértelmű hogy sokkal jobb Sasuke, és távolsági támadása is több van. Kakashinak a fő fegyvere a taktikázása, illetve a klónok használata, amivel bárkit meglephet. Azonban itt Sasukének van Sharinganja, ami miatt Kakashi "elbújok a föld alatt majd később kilyukasztom az ellenséget" trükkje értelmét veszti. Illetve az átokpecsét miatt repülni is tud, ami után egy meghosszabbított Chidori is kezdhet valamit Kakashival. Olyan 55-45-re adom a harcot az Uchihának.

Itachi 13 évesen lett anbu vezetö, míg Kaka 13on lett Jounin, tehát majdnem Ita szintü.Most ne mondjátok nekem hogy Kakashit akit jelöltek a Kage címre is legyözi egy Sasuke féle gyerek...Sasuke a félvak Itachit aki qvabetegvolt is épphogy legyözte és Kakashi pedig közel áll Itachi szintjéhez.Ráadásul egyértelmü hogy MS nélkül Sasuke csak egy villámtechnikát használó átlagnál kicsit jobb suhanc lenne >.<# Kaka WIN

Ez a poszt valami elképesztő epic fail ikszdé Az az egyik baromság hogy Kakashi megközelíti Itachi szintjét, de hogy Sasuke egy átlagnál kicsit jobb suhanc?? ikszdé Egyedül, Sharingan nélkül, CSAK a Chidori változatokkal szétalázott két ANBU-t, egy Chuunint (akit a Hokage edzett 2 évig) és egy szerencsétlent, akit az egyik legendás Sannin tanított(de hogy mire, erre a mai napig nem jöttem rá...). Ezt a négyet úgy lealázta, hogy még meg se erőltette magát... Illetve Orochimaru mondta, hogy ő is hatalmas zseni volt, de az ő korában sehol nem volt Sasukéhez képest. Gondolkozz mielőtt elkezdesz írni valamit...

Így utólag reagálok pár dologra amit kifelejtettem. Az a sebességviszonyítós dolog: Sasuke Yamatonál is sokszor gyorsabb, aki nem hinném hogy lassabb lenne Zabuzánál. Illetve Kakashi nem volt gyorsabb Hidannál, aki a LEGLASSABB Akatsuki tag. Mangaoldalt lusta voltam keresni, de http://www.youtube.com/watch?v=PEBjkkuKQV0 (5:14-től a videó végéig) látszik hogy egyáltalán nem gyorsabb Hidannál. Sasuke meg hasonló sebességgel mozgott mint Deidara vagy Itachi. Illetve a Yondaime Raikage ellen is jó ideig tartotta magát, aki jelenleg a leggyorsabb Shinobi (bár ez nem a legjobb példa, mert leginkább a Susano'o miatt élte csak túl). Viszont, itt: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/463/2 képes volt kitérni a Raikage tiszta támadása elől, ami szintén az Uchiha sebességét mutatja.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 16, 18:54:56 írta Mistich » Naplózva

swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #5219 Dátum: 11 okt 16, 18:05:07 »

Mistich: Kakashi gyorsabb hidannál, az csak h*lye anime,:http://naruto.wikia.com/wiki/Kakashi
                                                                                           http://naruto.wikia.com/wiki/Hidan
1 pont sebesség külömbség.

Sasuke-nak a sebessége egyenlő Kakashiéval.  Yamato sebessége 4, Zabuzáé is 4.
Szóval szerintem nem lehet eldönteni hogy szétalázta őket, Yamatonak figyelni kellet ott a "gyengébbekre", Sasukenek meg nem kellet törödnie semmi mással.

Igaz Yamato 31-pontot kap, Sasuke meg 31.5-istenem Nevet Sai meg azért valjuk be, nem az igazi profi anbu még. Meg neki a támadásai teljesen másabbak a tinta miatt...



"Genjutsukban egyértelmű hogy sokkal jobb Sasuke" :  S: 4-pont
                                                                                        K: 4-pont

Jó persze ezek az adatok a 3.adatkönyvböl vannak.
Távolsági támadás meg, hát azért már Kakashi is kimondta hogy a másoló ninja aki blablabla ezer jutsut lemásolt.
szóval szeritem van neki azért pár.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 346 347 [348] 349 350 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!