24 jún 29, 02:16:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 378264 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1650 Dátum: 12 máj 12, 12:39:09 »

Esetleg olvass egy kis mangát is. ikszdé Hogy lehetne már minato, mikor ő el van zárva.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1651 Dátum: 12 máj 12, 12:44:04 »

Minato mint Tobi? Nem is rossz elgondolás... Tehát nézzük: Minato megtámadta saját magát és a feleségét, ezt követően kiszedte Kushinából a kilencfarkút, majd megküzdött magával. Később összeszedte az asszonyt és a kölköt, lepecsételte a Kyuubi egy részét, majd a másik felét a fiába zárta. Ez után még a saját chakrájukat is Narutoba pecsételték. .  Pillanatokkal később belekerült a halálisten gyomrába, majd több, mint egy évtizeddel később felbukkan, mint az Akatsuki tagja... Nem meredek egy picit? Remélem most már látod, hogy lehetetlen.   smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 12, 12:47:50 írta TsunadeHime » Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1652 Dátum: 12 máj 12, 12:57:42 »

Ez nagyon vicces volt, jót nevettem rajta. De sztem hime vmit félreértettél. saringan15 nem azt mondta, hogy minato tobi, hanem azt, hogy az egyik edos koporsóban, aminek nem láttuk meg mi van a belsejében (legalábbis aki csak animét néz) abban minato van.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1653 Dátum: 12 máj 12, 13:00:29 »

Ja, félreértettem, de ettől függetlenül igazam van.  ( egyébként is olvastam már ilyen elméleteket is...)  ikszdé Ettől függetlenül az is hülyeség, hogy Minato az egyik koporsóban legyen. Ő most jól elvan a Halálisten gyomrában.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 12, 13:04:41 írta TsunadeHime » Naplózva

malakian666
Vendég
« Válasz #1654 Dátum: 12 máj 12, 13:17:11 »

Halálisten amúgy nekem hasonlított Rikodoura (főleg amíg nem tudtuk, hogy azok a szarvak a hajához tartoznak) http://images.wikia.com/naruto/images/0/03/Reaper_death_seal.jpg. De ez itt OFF.
Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #1655 Dátum: 12 máj 12, 14:03:50 »

SPOILER: a mangában kiderült hogy Madara az ha jól emlékszem láttuk azt a jelenetet újra csak most úgy rendesen és Minato feláldozta lelkét a halálistennek Obito ha lenne is olyan magas mint Tobi az akkori akkor se lenne olyan erős mert  mint leírtam egy taknyos gyerekből nem lesz hírtelen meganinja csak úgy.A 2.ik meg le lett pecsételve és mielőtt valaki felhozzná habár nemtudom mirért az első is.
Naplózva
saringan15
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #1656 Dátum: 12 máj 12, 15:39:48 »

Igazatok van elolvastam a mangát bocs a Minato-sért:P
Obito szerintem nem az. Szerintem nem uchiha lesz tobi csak szerzett saringant.Túl egyértelmű lenne hogy uchiha.

Én a 2. hokagéra gondolok bár a hajszín különbözik de ő is szerezhetett saringant és abban a korban is élt.
Ám ha Nagato képes a Rin'negan-ra (mert Nagato is uzumaki) akor lehet hogy majd Naruto is képes lesz rá?Nevet
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #1657 Dátum: 12 máj 12, 15:58:31 »

Az Obitos elmélethez:
Jirayának Nagato Konan és Yahiko volt az első tanítványa, vagyis még nem Minato így neki se lehetett tanítványa(Kakashi, Obito és a kis csaj) de láthattuk, hogy Nagatonak már kis korában megvolt a Rinneganja, de ekkor Obito vagy csecsemő volt vagy meg sem volt még születve. Így ha ő lenne Tobi, akkor, hogy a csudában adhatta oda a Rinnegant Nagatonak? HÁT SEHOGY.

saringan15:
Hát tényleg fantázia kell ahoz hogy Tobit Tobiramának gondoljuk ikszdé Tobirama levan pecsételve a Sinigamiban.
És a Rinnegant Tobi adta Nagatonak, az a Rinnegan igazából Madaráé
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Bloodrux
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 68


« Válasz #1658 Dátum: 12 máj 12, 15:59:21 »

Tegük fel hogy nem Obito Tobi.................de énszerintem Tobi sharinganja biztosan Madara sharinganja!!!!! Pontosan
Naplózva
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #1659 Dátum: 12 máj 12, 16:10:27 »

Amúgy az a komoly, hogy szinte az összes Hokage bele van pecsételve a Shinigamiba. Mit csinálnak, kő-papír-ollóznak?

Egyébként Tobi nem lehet szerintem Obito, se Minato, se semelyik Hokage, ez olyan mintha azt mondanánk: Tobi igazából Deidara xD

Az mondjuk igaz, ha ő nem Madara, akkor viszont nem is az ő Sharinganja, hanem Madara öccsé-é ( ezt elecsetelte.)

Habár, a 4th. Mizukagét, Madara irányította, így meglehet, hogy mégis Madara Tobi.De az még megoldatlan rejtély: Neki kihullott a haja? ikszdé
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #1660 Dátum: 12 máj 12, 16:17:48 »

Öcsém látom még 1 oldal vissza olvasása k***a nagy feladat... legalább ne lennétek ilyen rohadt lusták!

spero: az életkorok itt nem évtized különbségével mutatkoznak meg. Nézzük csak ~ Amikor Nagato megölte Jiraiyát akkor vmi 55 éves volt Jiraiya, illetve 30-35 körülinek saccolható Nagato is mikor megtámadja Konohát. Ekkor kérlek szépen Kakashi 28 éves, vagyis Minato nála legalább 10 évvel idősebb vagyis majdnem olyan életkorral bír mint Nagato vagy ha nem akkor idősebb.

Így könnyen rájöhetsz hogy mivel Nagatot ismerte Madara így könnyen ismerhette Obitot is... (lásd. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/559/4) még egyszer nem írom le miért majd szépen vissza olvasol de az Obito elmélet egy eléggé kézen fogható történet ha mondjuk az én verziómat nézzük! Persze nem mondom hogy ez lesz sőt remélem is mert nem csapkodnám magam a falhoz ha tényleg így lenne, de biztosra nem állíthatjuk hogy nem ő az... sok fura dolog történt a Narutoba amit előbb utóbb elmagyaráz Kishi és akkor mindenki hirtelen rohadt okos lesz.

ui.: nem vagyok Obito elmélet párti sőt én is rühellem de tényleg sok hajaz rá ellene meg szinte semmi és én már a Rinnegan óta azt is tudom h nem gond ha meghalsz mert úgy is újjá éledsz!
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 12, 16:21:42 írta Morause » Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #1661 Dátum: 12 máj 12, 17:25:06 »

Az Obito elmélet lehetetlen túl jelentéktelen ahhoz hogy ő legyen vagy mondj egy okot hogy Madara miért ilyen kölyköt választ?És azt is leírtam hogy túl gyenge ahhoz amit Tobi művel és pláne ahhoz hogy a 9farkút irányítsa!!!Szerintem Tobi valami Madara idősségű ember nem pedig 30éves.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #1662 Dátum: 12 máj 12, 18:06:03 »

Mint már mondtam én magam sem vagyok Obito elmélet párti de tényleg sok minden szól mellette: a haja,  de legfőképpen a szemének ereje ami rendkívül hasonlít Kakashi Kamui képességére és véletlenül pont azon az oldalon lévő sharinganja van meg amit nem adott oda Kakashinak. (vagyis azt használja tér-idő jutsujára stb.)

Nem mellesleg mint már írtam hogyha korokat nézzük akkor Nagatot ismerte Madara akkor kicsi ügyeskedéssel bele érhetett a keze mondjuk pont Obito megmentésébe is (mért mentené meg ne kérdezd nem én írom a történetet én csak találgatok mint bárki más) és mondjuk pont azért őt választja ilyen utódnak mert a nyúl szőrös stb. stb.
Ezután mint már leírtam ~ de most már tényleg utoljára ~ hogy ne legyenek érzelmei semmivel kapcsolatba sem, átírja a tudatát egy genjutsuval majd mondjuk a Pokoli birodalom képességével újra alkotja testét vagy vmi más módszerrel csinál egyet neki! Én így elképzelem hogy megalakult Tobi aki Madarával egy közös terven dolgoztak de előtte kísérleti alanynak ott volt Nagato akit figyelnie kellet, majd egyszerűen manipulálta az embereket hogy ő így meg úgy Madara meg Nagatonak ő adta a szemeket stb. pedig csak a megfelelő alkalomra várt hogy mondjuk a Rinnegan erejét letesztelje és egy háborúban felhasználja arra hogy képes legyen irányítani bijuukat meg mondjuk a gedo mazou-t!

Rengeteg féle verziót kilehet találni Tobira és ez is egy ilyen! Bár valójában azt mondom hogy Tobi egy ismeretlen karakter akit ezelőtt sose láttunk valójában! Remélem így lesz mert az ilyen TObito~verziók számtalanját olvastam és mostmár írtam egyet én is de nem azért mert ezt szeretném csak ez is lehetne egy lehetséges verzió!
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 12, 18:07:05 írta Morause » Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1663 Dátum: 12 máj 12, 18:23:51 »

Minato nem lehet, hisz le van pecsételve.   Faceg Én is gondoltam arra, hogy Minato Tobi mert az akkora drámai fordulat lenne mint az, hogy már halott Madara. Bár rettentően megviselné Naruto-t és Kakashi-t is ha ő lenne. Annyi hiány folt van Madara életéről, hogy bármikor találkozhatott bárkivel,  még a Doktor is jöhetett a TARDIS-szal , hogy elmondja neki, hogy meg fog halni és keressen valakit bár ennek nem sok esélyét látom. ikszdé
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Itachi Susanoo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 6



« Válasz #1664 Dátum: 12 máj 12, 18:39:10 »

Nos én csak most regisztráltam,de hozzászólok egy kicsit én is:
1. Nem hiszem,hogy Tobi Obito lenne mivel Obito egy elég kevés szerephez jutó személy(Persze lehet pont e-miatt Tobi),nem sokat tudunk róla,és amúgy sem hiszem,hogy egy olyan jó képességű ninja lett volna ,hogy Minatoval is szembe tud szállni,valamint a Kyubi-t is tudná irányítani,ezt nem hiszem.
2. Aki Tobi valódi személyisége lehet szerintem: A.; Uchiha Kagami.
                                                                            B.; Madara kisöccse.
3. Aki tudja(Szerintem),hogy valójában ki lehet Tobi,az Kabuto!Ez biztos,mivel ő idézte meg Madarát,tehát tudta,hogy Madara halott,és így valószínű tudja,hogy ki Tobi valójában.
A másik aki szerintem tudhatja,az Uchiha Itachi! Ő régen már találkozott Tobival(Mivel Tobi segített neki lemészárolni a klánját),így meglehet,hogy az arcát is felfedte Itachinak.
4. Szerintem lehet,hogy akit Kabuto megidézett,az nem is Madara volt,hanem Madara kisöccse.Mivel ha jól emlékszem senki se tudja hogy néz ki Madara öccse.
Lehet,hogy mikor Hashirama régen Madara ellen küzdött,az valójában nem is Madara volt,hanem az öccse,és Madara csak azért küldte oda,az öccsét,hogy ezáltal megszerezze Hashirama DNS-ét.
5. Vagy az is lehet,hogy Tobi valójában Rikkodou Sennin reinkarnációja,vagy NETALÁNTÁN az egyik fia,a kettő közül.Bár ez szerintem nem lehet,de szerintem Tobit,valódi személye valami rokoni kapcsolatba van Rikkodou Senninel.

De ezek csak elméletek.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 12, 18:57:38 írta Itachi Susanoo » Naplózva
Oldalak: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!