24 júl 01, 04:25:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 107 108 [109] 110 111 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 378733 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Traximus
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #1620 Dátum: 12 ápr 08, 19:34:47 »

Nem a mangára értettem, hanem az itteni "hozzászólásokra", lehet hogy valaki már leírta helyettem, amit írtam. De visszatérve szerintem Tobinak kettő "éne" van, a komolyabb az szerintem biztos hogy Madara,(már a naruto wikipédiáján is említett szinkronhang) miatt biztos hogy ő az, a "vicesebbik" "éne" az pedig rejtély.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1621 Dátum: 12 ápr 08, 19:37:30 »

A viccesebbik énje csak egy álca. Én, személy szerint, semmi esélyt nem látok arra, hogy ők ketten ugyanaz a személy legyenek. Amit te írtál, a szinkronhang, az meg főleg nem bizonyít semmit. (Madara meg már úgyis megvan...Mosolyog )
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 20, 09:03:12 írta TsunadeHime » Naplózva

BrutalHaver
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #1622 Dátum: 12 ápr 16, 16:35:03 »

Véletlenül se lehetne Madara,Edo Tensei es madara miatt.+ Kyuubi kiszúrta volna!(Yondaime nél igazi Madara volt mivel Edo Tensei es Madarára mondta a Kyuubi hogy Madara chakráját érzi.Szóval ismerte a chakráját,és csakis azért mert irányította.Én ötletem az hogy egy zetsu klón madara dnsből.
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #1623 Dátum: 12 ápr 16, 17:20:38 »

BrutalHaver:
Nem hiszem, hogy Minatoval az igazi Madara harcolt. A Kyuubit meg korábban már irányította az igazi Madara Hashirama ellen és innen is tudhatta, hogy az Edos az igazi. Na meg Minato ellen már tér-idő jutsut használt és az edos Madara még nem mutatta jelét, hogy tudna ilyen jutsut.
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #1624 Dátum: 12 ápr 18, 13:21:13 »

Nahát az író jól behülyitett mindenkit, rendesen elhitette a néppel, hogy Tobi Madara. Pedig minden passzolt, sokat tudott a 6 útról, az uchiha technikákról és a kageknak is meg mindenkinek azt mondta, hogy Ő Madara. Nehéz ezt megemészteni, hogy mégse, vagy mégis, vagy mot miért nem tök jó volt így... neketek tetszik ez? Nincs így tólbonyolítva ez?
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1625 Dátum: 12 ápr 18, 13:24:50 »

Nincs túlbonyolítva, viszont annyi fejtörést okoz, hogy az már hihetetlen.  ikszdé Ha visszaolvasol láthatod hány elmélet született már a kilétét illetően. Igaz, hogy a nagy része már megbukott, de így legalább egyre szűkül a kör. Az is lehet, hogy helyes lesz valamelyik, de az is lehet, hogy egy teljesen új szereplővel találkozunk, amikor Tobi felfedi a kilétét.
Naplózva

RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #1626 Dátum: 12 ápr 20, 06:57:22 »

Nos a kértekhez mérten ma reggel elolvastam azt a 4-5 hsz-t. És persze tegnap este nekem is Obito ugrott be... de nem a haja meg azért mert csak mindig a jobbszemét látjuk hanem azért mert ugyan azt a technikát használja mint Kakashi a mangekyou sharingannal, beszívja a dolgokat 1 másik dimenzióba és ez nagy hasonlóság. Viszont mikor rádomlik több tonna szikla akkor annyira széjelcsap, hogy biztos meghalsz  smirksweat ikszdé

Ami valószínübb, hogy Tobi 1 test amibe Madara lelke van, tudjátok ahogy Voldemort túlélt a Harry Potterben és mivel a Narutoba van ez a mindent mindenbe pecsételünk, lehet halála előtt új testbe költözött, ami gondolom nem bírja el a teljes erejét, eléggé elfojt csoró Minató rasenganjától  Pojén.
Engem akkor győzött meg, hogy Ő Madara mikor Sasuke harcolt Danzoval nagyon sokat tudott az igazi izanaghiról meg arról a 6 útról is állandóan beszél. Viszont Madaráról tudjuk, hogy mangekyou sharingan fanatikus volt, Tobi jelét se mutatta annak, hogy neki van... Biztos, hogy valami Konohai fószer mert mindent tudott az Itachi ügyröl amiröl szerintem Obito nincs honnan tudjon.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1627 Dátum: 12 ápr 20, 15:17:05 »

Az öreg meg fiatalra nem lehet adni ebben a történetben, sőt sokszor a kinézetre sem. Lásd Tsunadét. Ez alapján ne döntsön senki Tobi kilétéről. Olyan képet mutat valakinek amilyet akar mások megtévesztésére.
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1628 Dátum: 12 ápr 30, 16:47:57 »

Mindig az a megoldás ami nem tűnik valószínűnek. Bűvészkedek így tudom(csak hobbiból de már rég óta), hogy a trükkök megoldása soha de soha nem az amire az emberek gondolnak. Tobi kiléte az orrunk előtt van de mégsem ismerjük fel.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
samat
Vendég
« Válasz #1629 Dátum: 12 máj 01, 18:19:17 »

 Szerencse áááá szerintem nem ismerjük mert mindenki aki számít aki fontos a storyban az halott vagy jó vagy él Obito tuti nem szóval szinte biztos hogy ismeretlen meg az is hogy nagyon öreg szóval max danzou és a Gyökerek maradnak
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1630 Dátum: 12 máj 01, 19:20:15 »

Danzou, mint Tobi? Az elég sanszos, tekintve, hogy Danzou halott, és tartózkodott már egy helyen Tobival Nevet
Egyébként meg nem hiszem, hogy egy anyira ismert szereplő lenne, mint pl. Ebisu álruhában, akit láttunk már, maxumum, egy 'emlegetett szamár', bár én személy szerint egy ismeretlennek örülnék legjobban.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1631 Dátum: 12 máj 02, 18:31:55 »

Elégé valószínűtlen, hogy Danzou főleg hogy tudjuk róla azt, hogy (mármint Tobiról van most szó) hogy a másik szem is sharingan. És még rengeteg érv szól ellene pl. Nem hiszem, hogy szétfolyik a teste vagy, hogy kemény lesz vagy ilyen fehér „izé” amit nem lehet leírni. Az a kérdés fogalmazódott bennem, hogy Tobi nem szilárd halmaz állapotú ezért érdekes, hogy egyszer lefolyt a keze, másszor az a fehér „izéként” szedte le, harmadszor pedig kemény volt, olyan mint Danzou keze ahonnan letört a fa (tudjátok a Senju Hapcirámás)
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
samat
Vendég
« Válasz #1632 Dátum: 12 máj 05, 18:52:35 »

tudom hogy nem ő ezért írtam azt a felső egy soros dolgot a javításomra mert rosszul fogalmaztam meg a lényeg hogy nagyon öreg és tapasztalt meg eléggé depis háttértörténettel rendelkezik biztos itt is valami háború miatt elvesztett valakit és jaj "megváltja" a világot
Naplózva
Bloodrux
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 68


« Válasz #1633 Dátum: 12 máj 11, 16:57:27 »

Nekem Tobival kapcsolatban van egy elméletem............
Szerintem Tobi Uchiha Obito és meg is van az indokom.
Az igaz hogy amikor Tobi Minato ellen harcolt akkor Madara volt!
De szerintem amikor Kakashi otthagyta Obitot a barlangban akkor Madara megmentette mivel Madarának az volt a célja hogy védje az uchiha klánt.Felnevelte és biztos bebeszélte Obitonak hogy azért hagyták ott a barlangban mert Uchiha vagy valami ilyesmi......és amikor Madara Tobiként meghalt akkor Obito Madara nyomdokaiba lépett és felvette Tobi szerepét ezért hiszem azt hogy Tobi az Obito!!! Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet  ikszdé
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1634 Dátum: 12 máj 11, 17:01:56 »

Azt kizártnak tartom, hogy ezt a mesét bevette volna Obito. Tudta, hogy Kakashi soha nem hagyná őt cserben. Ahogy a csapata többi tagja sem.
Régebben még én is számításba vettem, hogy Obito Tobi  de logikusan meggondolva lehetetlen, hogy ők ketten egy és ugyanazon személyek.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 107 108 [109] 110 111 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!