24 júl 01, 03:46:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 108 109 [110] 111 112 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 378663 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1635 Dátum: 12 máj 11, 17:34:55 »

Madara, hogy a fenébe beszélt volna Obitoval amikor ő már réges régen hullaként feküdt a föld alatt?! Ha visszaolvasol elég sokan leírtuk a cáfolatot. Nem hinném, hogy Obito ilyen komoly legyen a föld elpusztítását illetően. Valamint biztosra veszem, hogy akkor nem azt mondta volna, hogy a neve senki, valamint Kakashinak szólt volna, hogy hahaha élek nem haltam meg, add vissza a sharinganom stb. Ettől függetlenül lehetne ő de nem sok esélyt látok rá. Valamint mért félt volna Madarától Obito mikor az állításod szerint jól elcseverésztek.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1636 Dátum: 12 máj 11, 17:58:36 »

Nem akarok belebonyolódni a kronológiába, de ha ismerte nagatót madara, akkor ismerheti obitót is, de én nulla esélyt látok arra hogy tobi obitó lenne. Szerintem valami utcai vegyes, amit madara hozott létre sok hasznos ismeret-jutsu segítségével (ilyen utó-akarat féle, ami véghez viszi a tervet, bár könnyen lehet hogy a mugen tsukuyomi egy hazugság, és más a tervük).
Tobi megmondta mindegy hogy ki Ő, nem számít; attól még kirobbantotta a háborút és elég jól áll.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Morause
Vendég
« Válasz #1637 Dátum: 12 máj 11, 18:44:52 »

Ha már így szóba került Obito akkor azt tudjuk hogy tobi tér-idő jutsuja, a haja, talán a kora, és más egyéb rá hajazna. De van vmi amitől lehet h nem ő az, halála előtt ő maga küldte el Kakashit az édesanyjába hogy vigyázzon Rinre és mentse őt ki onnét és őt meg hagyják ott!

Nem mondom hogy nem biztos hogy ő az mivel ha Madara ismerte tényleg Nagatot akkor Obitot is ismerhette, és ha ez így van akkor akár egy megfelelő genjutsuval olyan agymosást is végezhetett rajta hogy a jelemét és régi élete emlékeit kitörölje és megalkossa Tobit.
Utána ilyen Star Wars filingel ahogy annak idején Anakin Skywalker-t is "megjavították" és csináltak belőle "Dart Vödört" ugyanezzel a módszerrel új testet csinálhatott Obitonak mivel ugye a régit a kőhalom teljesen tönkre zúzhatta és voala elkészült az új "madara"!

Tehát a lényeg hogy az Obito elmélet még mindig nem halott, 50-50% az esélye hogy vagy igen vagy nem!
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 11, 18:46:47 írta Morause » Naplózva
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #1638 Dátum: 12 máj 11, 19:02:55 »

Tobi/Obito elméletre én 10 %-ot tennék. Kishi valamiért csak arra a hadszintérre pakolta Kakashit is. Talán lesz ott drámai felismerés is, vagy legalább egyszerre fog mindkettő maszkja lehullani. Pojén

Ami viszont befészkelte agát a fejembe Tobiás kapcsán, hogy mi van, ha Senju kölcsönzött sharinganokkal? (Tudjuk ugye, hogy van neki egy vitrin mennyiség belőle.) Izanagihoz kell senju dns is. (Kövezetek meg ha nem jól tudom.) Erre mondjuk 60 %-ot tennék.

Maradék 40 %-ot Izunára, vagy Izuna zombi, Zetsu klón megfelelőjére tennék. Ekkor a sharingan gyűjtögetés is belepaszolhat a személyiségébe, ahogy a kisebbségi komplexus.   
Naplózva

malakian666
Vendég
« Válasz #1639 Dátum: 12 máj 11, 19:17:55 »

Vagy elsüthetné, hogy: Kakashi ugyanannak az embernek a szemeit birtokoljuk, fejezet vége (Ki is lehet Tobi topic szétrobban énmegmondtam hogy Obito kommentektől), a következőben pedig kiderül, hogy csak ellopta Obito szemét. Problem?

(Végül is tényleg nagyon hasonló a technikájuk.)
Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #1640 Dátum: 12 máj 11, 20:02:29 »

Ki a mondta hogy Madara találkozott Nagatoval??? Én olvasom a mangát jó két és fél éve és amióta Tobi lett a főboss senki sem mondta hogy Madara találkozott Nagatoval épp az hogy Tobi találkozott Nagatoval és ő adta oda neki a rinnegant nem Madara hanem Ő a senki. Obito meg nem is hinném hogy volt olyan magas/idős/fejlett hogy harcolna a 4.ikel pláne hogy a 9farkút irányítsa nem hinnném hogy hip hop taknyos kölyökből ő lenne az aki a teret meghajlítja.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 11, 20:32:30 írta samat » Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #1641 Dátum: 12 máj 11, 20:03:30 »

Obito fél oldalát szétzúzta az a kis dombocska, ami végül teljesen maga alá temette, a másik feléből egy értelmes dolog maradt meg, a Sharingan, ez pedig Kakashinál van. Obito, Izuna elméleteket már felesleges felhozni, mindketten halottak.
Én a Kakashi - Tobi Sharingan hasonlóság ennyire nagy "hájpolását" sem értem, hiszen az egyik MS és elteleportál szinte bármit, kivétel a használóját, a másik sima 3 pontos és a használója is tud vele teleportálni. Akkor megérteném a vita tárgyát, ha Kakashi is a 3 pontos Sharingannal tudná a Kamuit, de az MS és az alap Sharingan között ég és föld a különbség.

samat:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/559/4
Naplózva

samat
Vendég
« Válasz #1642 Dátum: 12 máj 11, 20:32:08 »

Bocsi igazad van valami elkerüli egyszerűen a figyelmem csak már az egész túl van bonyolítva picit  Technikai KO .
A lényeg hogy nem Obito de akkor szerintem Tobi lehet Uzumaki vagy a falujuk közeli környékéről származik mert ő meg olyasmit mondott hogy ő adta a rinnegant neki.Visszatérve Tobi sharinganja szerintem módosított valami kisérlettel és azért van sok sharinganja
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #1643 Dátum: 12 máj 11, 20:35:49 »

Az egyik legérdekesebb szál most a Madara-Tobi-Nagato kapcsolat, szerintem Tobi kilétével együtt fog tisztázódni.
(Már írtam róla, hogy szerintem Madara szemének kellett egy erős test, hogy később feltámaszthassák, úgyhogy Tobi leszállította egy uzumaki gyereknek, aki Nagato lett.)
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #1644 Dátum: 12 máj 11, 23:16:44 »

...

Na és ekkora akadály a teste szerinted? Kishimoto azt is elhitette velünk hogy Orochimaru halott miután Sasuke széjjel kaszabolta! Ennyi erővel akkor lazán megtörténhetett akár az amit én mondtam. De ha előzőből nem érthető leírom részletesebben:

~ Obito miután ott maradt a szikla alatt esélyes hogy rátalált Madara kikaparta a megmaradt testét... meggyógyította vagy ha már birtokába volt a rinnegannak akkor a pokoli birodalommal újra csinálta a testét (vagy ha meghalt, feltámasztotta) kitörölte egy genjutsuval az emlékeit... és csinált belőle egy "Tobit"! Majd esetleg foglalkozott vele kicsit úgy ahogy Orochimaru Kabutoval, ezután elengedte trollkodni a szabadba. xD
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 11, 23:23:46 írta Morause » Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1645 Dátum: 12 máj 11, 23:25:27 »

Ez a része még stimmelhet is. De obito nem harcolhatott a 4.-el, mivel akkor még gyerek volt. Azt elfogadom, hogy 2 tobi is lehetett, de az aki minatoval küzdött, és az, akit most ismerünk már tuti, hogy ugyan az. Ellentétben azzal, akivel annak idején kisame találkozhatott.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Morause
Vendég
« Válasz #1646 Dátum: 12 máj 11, 23:56:57 »

Hát kitudja... kora alapján már lehetett felnőttes kinézete Obitonak akkor (legalább is magasságra) mivel a flashbackben Kakashit is látjuk aki alkatra egy rendes tinédzser jelemét adja át akik szerintem simán lehetnek egy magasak, arcát nem ismerjük, a hangja meg nem tény mivel az anime készítői sem tudhatják ki Tobi tehát maradtak a jól megszokott szinkronnál! Nevet
Naplózva
saringan15
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #1647 Dátum: 12 máj 12, 09:34:36 »

Hát nem tudom ti hogy vagytok vele de szerintem Tobirama lesz a tobi.
Már csak a neve végett is meg ha megnézzük akkor a haja is felfele áll mint tobi-é
Az már más kérdés hogy honnan lenne saringanja de eltudom képzelni hogy szerzett. Nem uchihába kellene gongolkozni mert szinte biztos hogy nem uchiha lesz tobi.

Úgyhogy szerintem Tobirama az (aki nem tudná ő volt a 2. Hokage Senju Tobirama)
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #1648 Dátum: 12 máj 12, 09:47:27 »

+ Tér-idő jutsuja is volt elvileg.

De biztos, hogy nem lehet ő. Először is neki fehér haja van, másodszor meg Orochimaru feltámasztotta edo tensei-jel, a Sandaime meg lepecsételte.
Naplózva
saringan15
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #1649 Dátum: 12 máj 12, 12:31:09 »

És mondjuk Tsunade öccse nem lehet? Tudom gogy meghalt de hátha mégsem:D
De neki sincs saringanja:S
Meg az a meglepetés amit Kabuto koporsójában volt mi van ha az nem Madara? hanem Minato olvastam már ilyent is.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 108 109 [110] 111 112 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!