24 júl 01, 04:58:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 110 111 [112] 113 114 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 378811 alkalommal)
0 Felhasználó és 37 vendég van a témában
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1665 Dátum: 12 máj 12, 18:57:44 »

Madara öccse arca és kiléte is felfedett tény ő Uchiha Izuna. Itachi biztos, hogy nem tudja, hogy ki ő mert akkor gondolt volna arra is, hogy Sasuke megtudja az igazságot róla. Aki biztos, hogy tudja, hogy ki ő az Zetsu és Kisame. Amit nem értek, hogy Kisame Tobit Mizukágénak és Madarának hívott. Az biztos, hogy ezek szerint nem hasonlít Madarára az arca vagyis elvethetjük az ilyen ötleteket bár nem 100% inkább csak 50%.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Itachi Susanoo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 6



« Válasz #1666 Dátum: 12 máj 12, 19:01:01 »

Kisame biztos tudja,tényleg.....Igazad van.ÉS IGEN,én sem értem,hogy miért Mizukagénak hívja Tobit?????De elvileg nem azért mert ő manipulálta az előző Mizukagét?
De nem tudom.Kisimoto nagyon érti a dolgát.
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1667 Dátum: 12 máj 12, 19:09:12 »

Még szép, hogy azért hívta mizukagénak Tobit Kisame mert ő manipulálta a 4. mizu.-t. Amikor először találkoztak akkor is először a mizuk.-t látta aztán bújt elő Tobi akinek hosszú volt a haja és mivel később is találkoztak ezért ugyan az a személy a kettő.
Itt van:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/507/13

Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Itachi Susanoo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 6



« Válasz #1668 Dátum: 12 máj 12, 19:14:22 »

Sajnos még mindig nem tudjuk ki lehet Tobi??????????????
De had idegeskedjünk még ezen....Szerintem Madara öccse.
Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #1669 Dátum: 12 máj 12, 19:18:08 »

Lehet hogy Kabuto tudja mert Oro eléggé sokat kutatott meg minden és így kabuto is hozzá jutott ahhoz amihez ő de a válasz az szerintem a tekercsben van amit Sueigetsu és Jugo megtalált biztos valami fura válasz lesz vagy csak egyszerűen ő Sanyi a CBA pénztárosa  ikszdé
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1670 Dátum: 12 máj 12, 19:19:51 »

Itachi Susanoo: Madara öccse egy halott de ha kíváncsi vagy a véleményemre akkor írj egy Privát Üzenetet. Szerintem az fog a legvégén kiderülni a sorozatnak. Ha pedig nézed a shippuudent és olvasol mangát(bár ott rohadtul nem erről van most szó) akkor láttad Tobi reakcióját amikor megtudta, hogy mindenki megtudta az igazat róla. Nem örült neki de nem is zavarta nagyon mert a helyébe elkaptam volna Kabutot.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #1671 Dátum: 12 máj 12, 19:21:36 »

Madara öccse nem lehet, mert Tobirama rendezte a temetését ! xD
Naplózva
Itachi Susanoo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 6



« Válasz #1672 Dátum: 12 máj 12, 19:28:32 »

A mangát nem rég kezdtem olvasni,és ezt vegyítettem a Shippuundenel...Majd lehet írok neked egy privát üzenet SzG..De lehet izgulok tovább.Ez a Shippuunden nagyon izgalmasra sikeredett.
Naplózva
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #1673 Dátum: 12 máj 12, 20:03:22 »


A másik aki szerintem tudhatja,az Uchiha Itachi! Ő régen már találkozott Tobival(Mivel Tobi segített neki lemészárolni a klánját),így meglehet,hogy az arcát is felfedte Itachinak.

De ezek csak elméletek.

Az a jó, hogy Itachi nagyon meg volt róla győződve, hogy Madara a társa, mentora stb. Aztán persze kiderült, hogy átverték. Előfordul az ilyesmi. 
Azért jó, hogy van fantáziád.Mosolyog
De az van nekem is és ezt lehet, hogy még nem sütötték el:
Szóval mi van, ha Tobi egy Saru-tobi? ikszdé

Na jó abbahagyom, mert még a végén bejön.
Naplózva

malakian666
Vendég
« Válasz #1674 Dátum: 12 máj 12, 20:21:48 »

Madara nem volt a társa Itachinak, csak Sasukének hazudta azt.

Tobi miért segített lemészárolni a klánt? Ha olyan pro, miért nem ölte meg Itachit, és támadták meg együtt Konohát?
Naplózva
Itachi Susanoo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 6



« Válasz #1675 Dátum: 12 máj 12, 20:52:25 »

Ki tudja amúgy ez a Tobi mit gondol?Csak Hold szem tervét tudjuk vagy mit,többet nem nagyon tudunk róla.
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #1676 Dátum: 12 máj 21, 16:12:31 »

Morause:

Az Obito elméletet maga Tobi kijelentése buktatja meg, miszerint ő adta Nagatonak a rinnegant, vagyis nem Madara és se nem Zetsu. Igaz, nem az igaz mondásáról híres, de az akkori Konnan állapotából megítálhetjük, hogy nem lett volna értelme hazudnia(gyengábbeknek a Tobi vs. Konan harcra gondolok). Na már most Nagatonak előbb meg volt a rinneganja, mint mikor Obito befekszik a szikla alá. Gondolom emiatt is találta ki itt valaki az időutazásos jutsut, de ennek semmi alapja nincs.

Ahogy látszik én sem vagyok nagy Obito elméletes fan Nevet De, ha Tobi nem mondta volna azt Konannak, akkor erre lenne a legnagyobb esély. Jobban örülnék egy ismeretlen karakternek, de valahogy úgy hogy legyen egy kis csavara, na de majd meglátjuk Nevet
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1677 Dátum: 12 máj 30, 18:41:00 »

SZeritnm még mindig lehet amúghy Mianto az akatsuki vezér, és Tobi is. Mi igazolja, hogy Minato halott? JA, egy általa létrehozott jutsu, meg Kushina visszaemlékezése, aki ennek a jutsunak részeként jelent ott meg. Ha a kyuubi támadása természeti csapás, avgy oylasmi volt, és mégis igazat mondott, akkor kitörhetett Ksuhinából a szüléskor természetesen is, amibe ő bele is halhatott. Ezután lepecsételhette NArutoban, de nem biztos, hogy téynleg hazsnálta a shinigamis jutsut. Otthagyta a falut, és őrült gonosztevő lett, feketére festette a haját,, és szerzett egy pár sharingant. Na?
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #1678 Dátum: 12 máj 30, 18:55:17 »

Jah, csak ezzel annyi a bökkenő, hogy Hiruzen is azt állította, hogy Minato halott és Kabutomaru is mondta, hogy Yondi lelke már kaputt, ezért nem lehetett az Edo Tensei-jel sem visszahozni. Ezekután eléggé kételkedem benne, hogy bármi köze lenne az Akatsukihoz. Fogadjuk csak el, hogy ő egy jófiú, nem mindenhol kell összeesküvéselmélet Nevet
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1679 Dátum: 12 máj 30, 20:38:47 »

Nem gondoltam tök komoylan. De nem lehetetlen egyik-másik elmélettel összevetve. Az edo tenseinél azok a lelkek nem idézhetők, akik nema  megfelelő helyen vannak hozzá. Tovább léptek, el vanank pecsélteve, vagy még élnek és ebben a világban vanank. Ha nem tudta megidézni, atótl fügegtlenül, mit feltételeznek ebből, bármelyik lehetőség lehet ezek közül.
Hiruzent pedig át lehet verni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 110 111 [112] 113 114 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!