24 szep 20, 22:44:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 416707 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2700 Dátum: 13 ápr 26, 20:58:18 »

Na ilyenkor nagyon öregnek érzem magam.  ikszdé Nekem hagyományos érettségim van.  Nevet Ugyanúgy 4 tárgyból + egy választhatóból kellett menni. A középszintűnél nehezebb, de az emeltnél könnyebb a sima érettségi. Nekem számtech volt a választott tárgyam. Az meglep, amit Noe írt, hogy náluk a földrajz érettségire butábbak mentek. Nálunk az okosabbak.  Nevet Vagyis azt hiszem csak egy ember ment föciből, de utána ő földrajz szakra is ment tovább.
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2701 Dátum: 13 ápr 26, 21:13:21 »

Tőlünk is csak a fogyatékosok mentek föcire. Bár igazából azért nem foglalkozik azzal senki, mert kevesen tanulnak vele tovább. Viszont az érettségi meg könnyű, így amikor bevezették, hogy kell egy természettudományos tárgy, minden idióta azt választotta.
Naplózva

Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #2702 Dátum: 13 ápr 26, 21:24:13 »

Nálunk is minden hülye föcire ment xD De most még nem kötelező a természettudományi tárgy csak a jegy beírásnál. Az érettségin még csak választott van, ami bármi lehet Mosolyog
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2703 Dátum: 13 ápr 29, 21:25:56 »

Mivel be lett rekesztve a Duma topic ki tudja meddig itt untatom a népet azzal, hogy nyáron a TEVA-ban az Alapanyag Minőségellenőrző osztályon fogok dolgozni.  Nevet Már a Neve is szörnyen unalmasan hangzik. Nevet Annyira izgatott vagyok. De  komolyan. Remélem rendes munkám lesz, amiből tanulhatok. Ahogy hallom, van sok olyan szak ahol csak szeretnék hogy aláírják a papírt a gyakorlatról és jó napot. Nálunk szinte mindenki alig várja, hogy végigmelózhassa a nyarat. xD
Istenem, hogy belehülyültünk ebbe a tudományágba. Nevet Csak ajánlani tudom mindenkinek. Nehéz és sírós és unalmas... de annyira tökre jó!
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2704 Dátum: 13 ápr 30, 09:42:06 »

Miért kell így kirekeszteni a földrajzot?
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2705 Dátum: 13 ápr 30, 12:02:19 »

Nem rekesztjük ki de el kell ismerned, hogy természettudományi érettségikből az a legegyszerűbb.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2706 Dátum: 13 ápr 30, 14:28:24 »

Az biztos. A kishúgom megcsinálná négyesre, ha most a kezébe nyomnám. ikszdé
De mint tudomány, a földrajz azért nem alsóbbrendű, sőt!
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 30, 16:00:02 írta gman » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2707 Dátum: 13 ápr 30, 14:32:13 »

én is várom, hogy melózzak nyáron Nevet egy malomban leszek minőségügyi laborban legfőképp, de szétnézhetek kicsit a beszerzésnél is és egyebek... kíváncsian várom az egészet Nevet
emellett még 2 hetet gyerekek táboroztatásával tervezek tölteni, ahol van egy olyan érzésem, hogy a festett hajam is meg fog őszülni xD... még szerencse, hogy e között és a vizsgaidőszak között szétbulizhatom az agyacskám EFOTT-on Nevet

Hát gman nemtudom az ELTE TTK-n még mindig a föciseken nevetnek legtöbbet na meg a környezettanosokon ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2708 Dátum: 13 ápr 30, 15:56:52 »

Mi meg úgy általában a pestieken szoktunk röhögni. Természetesen a pesti föciseken főleg. ikszdé

Jó, egyébként normális fördrajz csak Szegeden van, meg nálunk, másol szépen elhanyagolják.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 30, 15:59:06 írta gman » Naplózva
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #2709 Dátum: 13 ápr 30, 17:17:39 »

Engem ha minden igaz Pápára a Refibe grafikus szakra Nevet
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Rem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 20



« Válasz #2710 Dátum: 13 ápr 30, 17:24:22 »

Grat Nevet nálunk ilyen szak nincs és ott a rajzot tanuljátok emelt óraszámban??  Gondolkozik
Naplózva
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #2711 Dátum: 13 ápr 30, 20:35:03 »

igazság szerint pontosan nem tudom én sem... Gondolkozik de majd ha minden jól megy kiderül ikszdé amúgy szerintem igen valahogy úgy lesz na meg festészet is
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2712 Dátum: 13 máj 02, 13:41:58 »

Hogy lehet ilyen aljas a TO!? Be akartam lépni az etr-be vizsgára jelentkezni, erre kiírja, hogy nincs náluk az érettségi bizonyítványom fénymásolata és addig nem léphetek be, amíg be nem viszem. Én azt a kib****tt papírt már a beiratkozásnál odattam a nyelvvizsga papírral együtt!!! Elkeverték a papírjaimat és még velem csesznek ki!? Amt hétfőn kapnak tőlem, a fénymásolat mellé, azt... áh, úgyse csinálok semmit csak goromba leszek kicsit...
Naplózva
kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #2713 Dátum: 13 máj 06, 14:21:16 »

Én zenész leszek, ahhoz a suli meg nem olyan fontos, de azért az is megy :DD
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2714 Dátum: 13 máj 06, 15:01:32 »

Utálom mikor azért szívóznak velem az egyetemen a tanárok, mert rondán írok... Jogtalannak érzem hiszen tudom, hogy egészen okos, egészen ügyes lány vagyok, arról meg igazán nem tehetek, hogy ratyi a kezem és mellé még diszgráfiás is vagyok -.-
Szépen írni nálam kevésbé okosak is tudnak, az nem olyan nagy cucc Durci

örülök, hogy panaszkodhattam nektek Hümm-hümm
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!