24 szep 20, 22:32:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 178 179 [180] 181 182 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 416690 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #2685 Dátum: 13 ápr 23, 20:54:17 »

Nos, lehet hogy ismét egy kis szerencsétlen kérdés lesz... ikszdé Az volna, hogy az NKE-RTK-n általában 6félév egy szak, és hogy, lehet-e diplomázni majd?
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2686 Dátum: 13 ápr 24, 19:04:44 »

Rem a BME biomérnöki szakát nem ajánlom, ha konkrétan a biológia érdekel, mert itt nagyon kémiásan fogják fel. A DE-n sokkalta biológiásabb a dolog. Viszont eléggé életképes szakma, ellentétben ha csak simán biológusnak mennél.
Nyílvánvaló az orvosi még ilyenkor, a fogorvosi, állatorvosi, de sok agrár szak is szóba jön.
Így belegondolva a biológia rohadtul tág fogalom. Biológián belül mégis mi?

Zaraki én a helyedben beadtam volna oda is. Ha nem vesznek fel hát egye fene, ha meg felvesznek akkor bent vagy és mindenki boldog.
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #2687 Dátum: 13 ápr 24, 19:37:26 »

Gondoltam rá csak aztán mondta osztálytársam hogy a bátyja egyik haverja könnyen kibukott onnan pedig egész jó volt.
De engem igazán az autók érdekelnek meg a repülőgépek így maradt a járműmérnöki.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Rem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 20



« Válasz #2688 Dátum: 13 ápr 25, 14:29:42 »

Morita: bárki meghallja hogy reál szakon vagyok és szeretem a biológiát "legyél orvos" kicsit furcsa de én komolyan imádnám tanulni ha nehéz is lenne de mint szakmát egyátalán nem akarnám csinálni  ikszdé biológián belül szeretem a virológiát ,az anatómiát és állattant  Nevet
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2689 Dátum: 13 ápr 25, 15:40:15 »

Orvosként se muszáj feltétlen betegekkel foglalkoznod. Lehetsz kutatóorvos is.
Kezdek rádöbbenni, hogy kutató nem az lesz, aki hiperokos (bár nyilván nem árt némi józan parasztész), hanem az aki az akar lenni.
Naplózva
Rem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 20



« Válasz #2690 Dátum: 13 ápr 25, 17:39:32 »

Jó ezt így hallani mert nem tartom magam valami hiperokosnak csak érdeklődőnek és szorgalmasnak (de csak abban ami érdekel  ikszdé)
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2691 Dátum: 13 ápr 25, 18:57:56 »

Érdeklődnék hogy csak én vagyok ennyire totál idióta a számításos feladatokhoz?Kémiával szeretnék továbbmenni,és ebből akarok emeltezni,csak a számolás nem megy,pedig le szoktam ülni gyakorolni...Nyáron akarok majd nagyon nekifeküdni ha már nem kell suliba járni,meg szerves kémiát tanulni,de kezdek kétségbe esni hogy nem fog menni.3 hónap alatt megtanulható-e a dolog,vagy inkább tegyek le róla?
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2692 Dátum: 13 ápr 25, 19:43:54 »

Ne tegyél re róla. Gimiben nem nehéz a számolás. Valószínűleg rosszul tanítottak neked valamit. Talán nem kötötték össze a számolási feladatokat igazán jól az elmélettel.
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2693 Dátum: 13 ápr 25, 19:54:06 »

Hát igen,a tanárunk sajnos olyan hogy egyszerre csináljuk a galvánelemeket,az általános kémiát,a szervetlen kémiát,meg a többi típusfeladatos számolást.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #2694 Dátum: 13 ápr 25, 20:22:13 »

A középfokú érettségi miben különbözik a hagyományostól? És ha már itt tartunk a földrajz és biológia középszintű érettségi szerintetek nehéz?
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #2695 Dátum: 13 ápr 25, 21:44:45 »

Mi az a hagyományos érettségi? Hmm? Középszintű és emelt szintű érettségik vannak, hagyományosról még nem hallottam Nevet Amúgy a föci nem nehéz. Valójában egy földrajz atlasszal a kezedben minimális tudással is simán átmész, persze ha jó százalékot akarsz tanulni ott is kell Mosolyog  A bioszra viszont jó sokat kell magolni. Az már szerintem elég nehéz.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 25, 21:46:21 írta Hédi » Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2696 Dátum: 13 ápr 26, 10:50:42 »

Nálunk (illetve a legtöbb gimiben) az az hiedelem/elmélet él, hogy föciből az érettségizik aki semmi másból nem tud, magyarán a nem igazán okos réteg xD

Am a bioszos részhez:
Én is oda voltam a bioszért, részben ezért is választottam az élelmiszer szakot és jól is döntöttem úgy érzem, mivel mindig is a mikrobiológia és a sejtbiológia érdekelt. Mikrobiológia meg van itt bőven, főleg, hogy a későbbiekben élelmiszer biztonsággal foglalkoznék szívesen (bár tény, hogy magával az egyetememmel vannak problémák, de szerencsére ez nem az oktatókra vonatkozik, hanem rossz anyagi helyzetére, de hátha megoldódik valahogy... sajnos bele lehetne merülni a témába nagyon hosszasan, de ezt inkább kihagyom... lényeg, hogy az oktatás még mindig magas színvonalú... ha a képzés fajtáját nézzük a legjobbnak tartom Mo.-n Nevet)...
A sejtbiológia az annyira nincs jelen, de helyette megszerettem a biokémiát és nagyon foglalkoztat az enzimológia...

Ha meg az anatómia és állattan érdekel ajánlom az állatorvost... vagy az ellenkezőjeként ott van az állati termék feldolgozás nálunk... annyi a különbség, hogy ez utóbbi esetben nem célod meggyógyítani az állatot, csak kivizsgálod vágás előtt, hogy fogyasztásra alkalmas-e. Mondjuk rengeteg állatorvos is ezt csinálja, ha nincs pénze magán praxisra és egy vágóhídon talál munkát.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #2697 Dátum: 13 ápr 26, 14:51:27 »

Igazából én sem tudom, mi az a hagyományos érettségi de a felvi.hu-n a "pont kalkulátornál" válasz lehetőségként ez a 3van:
-hagyományos
-közép
-emelt

(már értem miért földrajzot tanít az osztályfőnököm ikszdé )
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2698 Dátum: 13 ápr 26, 14:52:56 »

Hagyományos érettségi a 2005 előtt érettségizetteknek van, amikor még nem létezett külön emelt és közép szint.
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2699 Dátum: 13 ápr 26, 18:50:00 »

Ha jól tudom, nem volt kötelező idegen nyelvből érettségizni, és a matek is csak választható volt...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 178 179 [180] 181 182 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!