24 szep 21, 15:48:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 164 165 [166] 167 168 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 417047 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2475 Dátum: 12 feb 03, 11:06:19 »

Hogy érted, hogy nem olyanok a lehetőségek? Melyik suliba mennél és milyen szakra?
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2476 Dátum: 12 feb 03, 12:26:14 »

Én a Koóst ajánlom akkor, mivel én is forgatókönyvíró és filmrendező szeretnék lenni, illetve műsorvezető, persze Los Angelesben, ami egy eléggé lehetetlen álom, de álmodozni mindig lehet. Pirul
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2477 Dátum: 12 feb 03, 13:11:22 »

Szurkolok! kacsint

Én is majd egy hollywoodi filmrendező akarok lenni részben. Majd ott szeretnék főiskolát is végezni. De nem hiszem hogy összejön, a mamám szépen le is szólta ezt a tervem, mert szerinte a filmrendezők mind talpnyalók és abból nem lehet megélni, meg ahhoz "kapcsolatok" is kellenek. Nem tudom mennyire van igaza, de majd utána járok. Van amúgy egy film, ami a filmrendezők életét mutatja be, majd megnézem és döntök. Báár még eléggé ráérek dönteni, először is be kellene kerülnöm abba a gimibe, ahová a leginkább be szeretnék jutni. smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2478 Dátum: 12 feb 03, 16:48:39 »

Imádom a kurzusfelvételben, hogy a jól hangzó tantárgyak a másodperc törtrésze alatt megtelnek.
Sebaj, majd kuncsorgok egy kicsit a TO-n.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2479 Dátum: 12 feb 03, 16:52:21 »

Ah mire lesz rajtuk hely, kiderül, hogy nagyon rossz időpontban vannak.  Pojén Tapasztalat.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2480 Dátum: 12 feb 03, 16:57:34 »

Azt nem értem, hogy egy órára, amit egy 200 fős teremben tartanak, miért kell 60 fős llimitet tenni!?
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2481 Dátum: 12 feb 03, 18:15:15 »

Hát igen nekem a kedvencem amikor ilyen abszurd számokkal dolgozik a tanár teszem azt 26... 17...29... 18... nemudom elképzelni ezeket mért nem lehet felkerekíteni... még gyakorlatnál ok, de elméletnél? Meg ilyet is láttam, hogy 11... mondjuk az érzékszervi minősítés, de elvileg elmélet.
Én választott kreditből 5öt vettem fel... egy EU ismeretet (3kr) és egy Söripari technológiát (2kr)... így lett gyönyörű 33kr-m.

(és beakartam linkelni a csodás órarendem is... de a Neptun épp bedobta a kulcsot... pedig most  nincs semmilyen különleges alkalom Szomorú)

Közben olvasom FB-n, hogy nincs net a Campuson. Muhahahaaa ikszdé

És működik a neptun szóval: http://www.kephost.com/view3.php?filename=g9pkcnt3u899ytsgtbb2.jpg
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 04, 11:04:59 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #2482 Dátum: 12 feb 03, 23:23:54 »

Valaki esetleg jár innen a Debreceni Egyetem Műszaki Karára? Lenne hozzá/hozzájuk pár kérdésem.
Naplózva

....................................................................................................................
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #2483 Dátum: 12 feb 07, 19:20:23 »

Van valaki aki rajtam kívül szintén eltés és szív ezekkel a nyomorult mázlipontokkal? Mert én most már nagyon kivagyok tőlük hogy azért mert full peches vagyok nem kerülök be az óráimra... Szomorú

Már ott tartok hogy Informatikusként felveszek bölcsész órákat mint filó . kéne 7 kredit :/
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 07, 19:31:06 írta Lilus » Naplózva
BlackPoet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 104



« Válasz #2484 Dátum: 12 feb 08, 10:39:03 »

Valaki esetleg jár innen a Debreceni Egyetem Műszaki Karára? Lenne hozzá/hozzájuk pár kérdésem.

Én anno jártam oda két évet, aztán abbahagytam. De jártam én már az ELTÉre, Corvinusra meg ami tetszik. Ettől függetlenül, most ott tartok, hogy a  4 diplomámmal örülök, hogy szakácsként el tudtam helyezkedni. Sajnos igazak, amik a szülők mondanak, mostanában csak azok tudnak érvényesülni, akiknek vannak kapcsolataik. Legalábbis kezdetben ez mindenképp fontos.
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2485 Dátum: 12 feb 08, 13:52:32 »

Megkérdezhetem, hogy ez a bizonyos "4 diploma" milyen szakterületekre szól?

Elég nehéz elhinni, hogy ennyi végzettséggel nem kapsz állást, mert még Borsodban is kényelmesen el lehet helyezkedni egy szakmával, ha értesz is hozzá nem hogy 4 felsőfokú szakképesítéssel.

Egy kérdés így a végére még, mert nehezen tudom elhinni, hogy neked 24 évesen 4 diplomád van, de mégis, hogy tudtad mind megszerezni röpke 6 év alatt mind a négyet?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #2486 Dátum: 12 feb 08, 14:00:32 »

Szerintem úgy hogy több egyetemet csinált egyszerre. Hallottam ilyenről Nevet
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2487 Dátum: 12 feb 08, 14:24:20 »

Na jó, de elvégezni egyet az 5 év vagy több, azért párhuzamosan 4 egyetemre járni enyhén szólva sok.
Olyanról én is tudok aki két karra is járt egyszerre, de még az is alig ment.
Elég, ha belegondolsz egy négyszeres vizsgaidőszakot teljesíteni egyszer is igencsak nehéz lenne nem, hogy több éven keresztül folyamatosan.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #2488 Dátum: 12 feb 08, 15:50:36 »

Tény és való hogy durva. Mosolyog de lehet hogy levelezőn végezte nem? bár az is  sok év..
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2489 Dátum: 12 feb 08, 18:00:03 »

Miért, nekem a mamám mesélte, hogy vannak, akik már 15 évesen beiratkoznak egyetemre. Nevet Egy év alatt több év anyagát tanulják meg.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 164 165 [166] 167 168 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!