24 szep 21, 15:46:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 162 163 [164] 165 166 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 417045 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #2445 Dátum: 12 jan 19, 07:51:56 »

Örülök, hogy valaki egyetért velem és az egész Raoullal, hogy elaludtunk... Nevet:D xD Egyszerűen szörnyű volt, ráadásul monoton és blööö..... Teljesen kivoltunk. >.<# xD

Teljesen igazad volt... Komolyan, nekünk csak a magyar Himnuszra kell felállnunk, a többihez csupán akkor, ha van kedvünk... Szerintem. Bár lehet, hogy ezt csak Te és én gondoljuk így... Nyelvesít
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2446 Dátum: 12 jan 19, 14:48:35 »

Húha nem jók az ilyen programok. : // Sose szerettem őket.

Köszi az infókat a suliról, a barátnőm nagyon örült neki! Nevet Már csak a rendezvényekre, szakkörökre stb.. lenne kíváncsi. Mosolyog
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #2447 Dátum: 12 jan 19, 21:30:49 »

Hát nem bizony... >.<#

Igazán nincs mit! :] Rendezvények... Ugye érthetően szalagavató (minden évben, novemberben van!), ballagás... ODK (Országos DiákKör), színjátszókör, énekkar, kosár és röpi edzés... Ja meg RW Faktor minden évben van (tehetségkutató), amit pl. bnőmmel tavaly megnyertünk, a duo ének-gitár kategóriát. Pirul Reméljük, idén is így lesz. ^_^ Meg idén indulok egy csomó fotómmal, rajzommal, versemmel. Egyedül csak táncolni nem fogok. Pojén
Hirtelen nem jut eszembe több, de amint felvillan a körte a fejem felett, vésem is. Nevet
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2448 Dátum: 12 jan 19, 22:09:40 »

Húha, gratulálok, akkor nagyon ügyik lehettetek! Nevet Mit adtatok elő?
Sok sikert az ideihez, majd igazán belinkelhetnéd egy-két képedet/rajzodat, akár még egy versedet is. (:

Jók ezek a progik. Mosolyog A szalagavatón mik vannak? Gondolom keringő biztosan. Osztálytánc, netalántán palotás?
Kézilabda van? Azt a barátnőm (és én is) imádjuk. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #2449 Dátum: 12 jan 20, 16:49:06 »

   Ezúton szeretnék sok-sok sikert kívánni azoknak, akik a holnapi napon írásbelizni fognak! Mosolyog
Egy-két tippet azért adnék, ha esetleg valaki nem tudná. ^^

1. Fölösleges halálra izgulni magatokat. Higgadtnak kell maradni, hideg fejjel nekiállni az írásnak.

2. Ne gondoljatok arra, hogy ezen most az életetek múlik.  Én versenyként tekintettem rá, ahol mindenki más az 
    ellenségem, és én akartam győzedelmeskedni. ikszdé Hát az adrenalinszintem mindenesetre az egekbe szökött...

3. A mai napon, mielőtt lefekszetek aludni, gondoljatok valami teljesen másra! Olyanra ami boldoggá tesz titeket, és   akkor képesek lesztek nyugodtan aludni. Nekem bevált, és még a kedvenc számom is meghallgattam. Mosolyog   

4. Ha úgy érzitek muszáj beszélnetek valakivel csak rajta! Az osztálytársnőimmel így tartottuk a lelket a másikban...

5. Ha már írjátok, gondolom nem kell mondanom, hogy azonnal nézzétek át a példákat, és nehogy nekiálljatok annak amit egyáltalán nem tudtok!

6. Magyarnál próbáljátok kerülni a helyesírási hibákat! Nagyon sokat számít, főleg a fogalmazásnál! Mosolyog
    Nálunk akadt olyan, aki 3 pontot kapott, mert totál másról írt, mint kellett volna. Na ehhez inkább nem szólok semmit.

7. Ha nem eszel, nem iszol semmit, fennáll a veszélye, hogy elájulsz... (*hülyül* ) Úgyhogy nem éri meg pont
    holnap elkezdeni a fogyókúrát!

Ennyi lenne, remélem nem volt túl fárasztó... ikszdé

Amúgy nem tudjátok mivel fogtok kezdeni? Mert mi tavaly a magyarral indítottunk. Őszintén, én jobban is örültem neki!
Matekból nem lenni adu-ász. ikszdé

Szóval: HAJRÁ! Mosolyog
   
   
   
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2450 Dátum: 12 jan 20, 19:04:52 »

Köszi a tippeket, jól jönnek. Pirul

Szerintem mi is a magyarral fogjuk kezdeni. A matekot meg utálom. De tegnap összehoztam egy 43 pontosat. Nevet Nyelvesít
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #2451 Dátum: 12 jan 21, 21:23:39 »

Hmm én tavaly nem is írtam matek felvételit Pirul Nyelvesít de csak azért, mert humán szakra jelentkeztem [0. NYEK - német] és csak a magyart meg a szóbelit nézték Mosolyog bár nem is abba a suliba járok.x3

Így utólag is sok sikert minden felvételizőnek! Mosolyog Nagy kalappal kacsint
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #2452 Dátum: 12 jan 22, 14:12:13 »

Húha, gratulálok, akkor nagyon ügyik lehettetek! Nevet Mit adtatok elő?
Sok sikert az ideihez, majd igazán belinkelhetnéd egy-két képedet/rajzodat, akár még egy versedet is. (:

Jók ezek a progik. Mosolyog A szalagavatón mik vannak? Gondolom keringő biztosan. Osztálytánc, netalántán palotás?
Kézilabda van? Azt a barátnőm (és én is) imádjuk. ikszdé

Köszi szépen! ^^ Avril Lavignetől a When you're gone-t énekeltem, barátnőm pedig gityózott. Pojén

Szalagavatón osztálytáncok és keringők. A Sport Max 2-ben szokott lenni. Mosolyog De novemberbe meg fogja látni barátnőd (meg te is, ha esetleg eljössz Nevet). Én most fogok táncolni. :]]]] Nevet (De fura, hogy végzős leszek, anyáááááám! O.O) Meg szokott lenni néptánc és vmi zenekar illetve énekes is eljön.  Mosolyog (Nem híres, inkább valamilyen gyerek ill. felnőtt ismerőse jön, aki tud énekelni.)

Kézi sajnos nincs, nincsen kézilabda pályánk. :/


És amúgy hogy sikerült a matek meg a magyar? Pojén Tessenek mesélni! :3

Kallen, de szerencséd lehetett... :/ Én is humán szakra jelentkeztem anno, 0.-os angolra, mégis nézték. :S
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #2453 Dátum: 12 jan 22, 15:28:17 »

Jövőre meg fogok próbálkozni a felvételivel, ugyebár lehet 6 osztályos gimibe menni. A magyar miatt nem idegeskedem, alsótól kezdve (állítólag) nagyon jó vagyok belőle, és van hozzá érzékem. A matek az meg már egy egészen más káposzta...annyira félek tőle, mintha a kivégzésem időpontja lenne. Sosem ment nekem, és életemben nem lesz (szerintem) olyan, hogy én félévkor, vagy akár év végén 5-ös legyek matekból...
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #2454 Dátum: 12 jan 22, 16:50:19 »

Ennyire ne légy pesszimista! Menni fog az nyugi Mosolyog.

Ha kellemetlen ha nem nem, ha utálnak érte ha nem, nekem nincs bajom a tanulással, csak épp kedvem nem nagyon akad. Nem tanulok meg mindent azonnal, pedig ha gyorsabban menne, én annyi mindent tanulnék még! De így nem tudok... Szomorú ( pl. a gitár mindig is vonzott... )
Ja és nem tudom miért, igazából nem csinálok szinte semmit, mégis szimpatizálnak velem a tanárok...

Amúgy, jövő évtől, a mi sulinkban is indul egy 6 osztályos csapat.

Csak ebben az a vicc, hogy csak 3 9-es osztály indulhat velük együtt. Az azt követő évben meg csak 2. A következőben meg gyakorlatilag 1, ha a nem vesszük figyelembe a 6 osztályosba jelentkezőket... Szomorú ( vagyis lesz 2 9. ,1 7. , és 1 8. osztály ) És így szépen elfogynak a tagozatok is...

Bár a biosz-matek tagozatot nem fogják megszüntetni, az az 1 biztosan megmarad. Mosolyog Tiszta jó, hogy egy csomó régi ismerősöm/ barátom jövőre a mi giminkbe akar járni. Mosolyog Bár, nem csoda, a Vajda János Gimnázium az egyetlen itt Keszthelyen...

Elég vicces, hogy van vagy 5 általános, ugyanannyi szakiskola meg szakközép együttesen, de csak 1 gimi, és 1 egyetem a Georgikon található itt. És azért lássuk be, túl sok mindent így nem lehet tanulni itt. Egy csomóan elmennek Zegre, Almádiba, ahol lehet rajzot, nyelvet tanulni... Szomorú

Ez most lehet furcsának tűnik, és tudom hogy kicsi ez a város, de elég jelentős ahhoz, hogy ne csak ilyen általános szintű intézményekkel legyen tele... Ja és még mozi sincs itt, Hévízre meg elég lusta vagyok kijárkálni... ikszdé
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #2455 Dátum: 12 jan 22, 16:56:58 »

Köszi a bíztatást. kacsint
Keszthelyen? 1 gimi az azért nem túl jó, Keszthely azért annyira nem kicsi város...
De legalább a barátaiddal lehetsz összezárva. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 22, 17:21:03 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2456 Dátum: 12 jan 22, 17:14:41 »

Hmm. Keszthely nem kistelepülés.
Naplózva

M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #2457 Dátum: 12 jan 22, 17:20:15 »

Saphira: Javítva. Mosolyog
Most gondolkodom csak azon, hogy ha 5 általános van, és 5 szakiskola, akkor nem is csodálom, hogy nem fér be több gimi. o.O
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2458 Dátum: 12 jan 22, 17:34:38 »

Keszthely kicsi város? Akkor én mit mondjak? :O  ikszdé
Másrészt meg nálunk van 3 általános iskola, abból a miénknek 2 épülete van, elvégre ide járnak a környező kisebb falukból is. Középsuli nincs, nálunk van esti tagozat, a Budakalász Gimnázium egyik tagiskolája vagyunk.

Anno a barátnőm is 6 osztályosba akart menni, de nem sikerült neki a felvételi, mert nagyon nehéz volt. Emlékszem, akkor volt az az országos botrány a felvételilapok miatt. Őszintén megmondva, nem is bánom, hogy nem vették fel, mert akkor most nem lehetne itt velem. Szomorú <3

Tema-chan:
Azt az Avril-számot nagyon szeretem, igazán jó hangod lehet, ha azt énekelted. =3
Elmegyek a szalagavatódra, ha meghívsz. Pojén Úgy tudom hívatlanul nem lehet menni ilyenekre.

Felvételiről: Nagyon gázul sikeredett, magyar az jól, kb. 45 pontnál nem hiszem, hogy rosszabb lenne, de a matek az max. 25 pont. smirksweat :/

Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2459 Dátum: 12 jan 22, 19:19:41 »

Én hoztam ide valamit, szerintem érdemes megnézni, látni mi folyik. Most nem a gimnáziumi felvételivel kapcsolatos, viszont ez szerintem az életet jobban meghatározza majd és szerintem már nektek is akik még csak gimibe/középiskolába felvételiztek is figyelni kéne az eseményekre, mert habár míg ti ide juttok, sok minden változhat, de attól még meglehet így folytatódnak a dolgok és akkor rátok is kutya világ jön. Talán még kutyább mint azokra akik most fognak felvételizni.

http://www.mohaonline.hu/video/hallgatoi_halozat_keretszam_tuntetes_educatio_kiallitas_video
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 162 163 [164] 165 166 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!