24 szep 21, 13:27:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 416980 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #2460 Dátum: 12 jan 22, 20:02:00 »


...
Köszi szépen! ^^ Avril Lavignetől a When you're gone-t énekeltem, barátnőm pedig gityózott. Pojén

...
Kallen, de szerencséd lehetett... :/ Én is humán szakra jelentkeztem anno, 0.-os angolra, mégis nézték. :S


Avrilt én is szeretem, ez a száma meg olyan megnyugtató számomra Pirul

Hát, ez is csak abban az iskolában volt ahova én jelentkeztem, mert a másik gimnáziumban már nem volt ilyen lehetőség :/ [egyik volt osztálytársnőm mesélte, pedig Esztergomban van mindkét gimnázium.··]
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2461 Dátum: 12 jan 22, 20:10:09 »

Én egyszerre 3 dolgot csinálok, melózom, estin csinálom az éretségit, és még szakács suli kezdetén is vagyok.bónuszba még a barátnőmmel is vagyok.. nem baj unalmas is lenne az élet ha nem kellene anyit gürizni... xD
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2462 Dátum: 12 jan 22, 20:49:46 »

Ejj én az idei matekfelvételibe belepillantottam de hát Szomorú sztem én nem tudnám megcsinálni 9.es fejjel Szomorú hogy ez mekkora kicseszés lehetett idén >.< szegény 8.asok Szomorú
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #2463 Dátum: 12 jan 22, 20:56:32 »

Hol van fen? Kíváncsi vagyok mennyit tudnék megoldani én.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2464 Dátum: 12 jan 22, 21:02:32 »

Szegény mi.  smirksweat Hát elég kellemetlen volt, ott ültem a lap előtt, és... "Ez milyen nyelv?! O_o Ja, hogy.."

Putir, tessék: http://193.225.13.157/kfelveteli2012/2012felvi09/M1_8.pdf

..és, ha megoldanád talán, akkor: http://193.225.13.157/kfelveteli2012/2012felvi09/MJ1_8.pdf javítókulcs. Nevet
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2465 Dátum: 12 jan 23, 08:23:07 »

Igen nagy cumi volt sajnos. :/

Noe-chan, a tv-ben is hallottam ilyesmikről. Remélem, mire mi odakerülünk, másképp lesznek a dolgok.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2466 Dátum: 12 jan 23, 11:01:25 »

Pedig most abból is volt felháborodás, hogy a TV2 cenzúrázta a dolgot. Am örülök, hogy valaki vette a fáradságot és egy kicsit oda figyelt, mert ami engem igazán elszomorított, hogy a kedves jelenlévő gimnazisták, nemhogy nem csatlakoztak a felszólalókhoz, de még el is húzták a csíkot, forgatva a szemüket. Pedig ők az érintettek, nem mi, ez ránk már nem vonatkozik, elvégre mi beiratkozáskor kötöttünk egy szerződést az egyetemmel, én pl. max. a mesterképzés miatt lehetek érintett, vagy ha netán más szakot is kezdenék (amit szívesen megtennék 1x), vagy ha nagyon elszúrom a tanulmányaim (eddig viszont azok is egész jók, igaz első félév még nem volt olyan húzós, de élelmiszer mérnők szakon nálunk a 3,24es átlag szép teljesítmény) de én elég nyelvet beszélek ahhoz, hogy más országban is tanulhassak.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2467 Dátum: 12 jan 23, 12:11:59 »

Noe, azért nem biztos, hogy nemtörődömség miatt húztak el. A többség biztos, de nem mindegyik. Pl. ha én ott lettem volna, én is elhúztam volna, mivel ez a Hallgatói Hálózat némiképp kapcsolódik egy bizonyos igencsak böszme emberhez, akivel semmilyen módon és formában nem vállalnék közösséget, még csak így áttételesen se. Se belőle, se a sokféle fiókszervezeteiből nem kérek.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2468 Dátum: 12 jan 23, 12:14:00 »

De erről a most felvételizőknek nem sok fogalma lehet, sőt én se hiszem, hogy értem mire gondolsz.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2469 Dátum: 12 jan 23, 12:32:56 »

Arra gondolok, hogy nem vagyok meggyőződve róla, hogy ez a hallgatói hálózat valóban az e aminek látszik/látszani akar, és nem csak egyes bukott pártok és politikusok álcázott visszaférkőzési kísérlete. De ebbe nem nagyon akarok belemenni, mert ez pártpolitizálás, és az undorító. Pü-ben folytathatjuk, ha gondolod. Mosolyog
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2470 Dátum: 12 feb 01, 21:18:40 »

Hát ez a központi rosszabb lett, mint gondoltam.  Neeem Hogyan tudtam 51?%-osat írni?!?! Az kettes... hát nagyon sok eszem van, mondhatom.
Kinek milyen lett?  smirksweat


Amúgy, hanii, a Hunyadi Mátyás Gimnázium megszűnt, átvette az Evangélikus Egyház  Technikai KO 20 percet azzal szórakoztunk, hogy nem találja a gép. Aztán felhívtuk. Ja...
Mondjuk 4 suliról indultam, hogy miket írok be. Mind a 4 felcserélődött ikszdé Bár a legtöbb nagyon messze van a lakhelyemtől, de ez legyen a legkevesebb. Ha végül csak ezek tetszettek, nos... csak vegyenek fel legalább az egyikbe! Szomorú
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #2471 Dátum: 12 feb 02, 20:20:22 »

Esküszöm a falra mászom már... A mostani előtti biosz órára 1,5 órát készültem, mert felelni akartam, erre írtunk egy röpkét, és persze, hogy pont azt kérdezi, ami kisbetűvel van szedve, és egy szó nem esett róla, hogy tudni kellene! Neeem

Jó oké, 4-est kaptam ez nem tragédia, csak nagyjából ennyit tudtam volna akkor is, ha nem tanulok rá semmit... Más meg 5-öst írt, mikor tényleg semmit se tanult! ><

Következő órán márpedig felelek, és nem érdekel... ikszdé

    Egyesek pedig még mindig ott tartanak, hogy ki mekkora "stréber"pedig jó lenne már leszokni róla, elvégre ez egy gimnázium vagy nem?
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2472 Dátum: 12 feb 02, 20:39:04 »

Tudod én is alig tanultam gimiben és mégis kitűnő tanuló voltam Pojén a titkom az órákon való odafigyelés volt, mert, leglábbis nálunk, a tanár azt amit vissza akar kapni mindig elmondja Mosolyog
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #2473 Dátum: 12 feb 03, 10:00:14 »

A szótáramban az, aki készül az órákra a szorgalmas diák, aki pedig nem feltétlenül készül, de a tanárnak benyalva  éri el eredményeit, az a stréber.
Gimiben és alsóban pedig tényleg könnyű kítűnő lenni. Még kevésbé jól tanító tanárnál is. Nem nagy az anyag, érthető, nagyobbak az engedmények. Ezzel szemben az egyetem teljesen más tészta, ahogy hallottam.
Ott már le kell adnom a maximalizmusomat, és örülni a kettesnek. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 03, 10:01:02 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2474 Dátum: 12 feb 03, 10:58:01 »

Én nem így gondolom, egyetemen is a legjobbra kell törekedni, csak ott van, hogy úgy érzed mindent tudsz... és mivel hát ez mégiscsak egyetem leszel vagy 3as, de a tanár mégis kis híján megbuktat... de azért igyekezni kell, hisz mégiscsak ott már fizetni is hajlandóak azért, hogy tanulsz:)

Hát Masashi szakk. és szakk. közt is  van különbség... lásd. pl. Debrecenben a Vegyit ott azért elég kemény... de van több húzós szakk. is... ez olyan mint gimi és gimi közt is van különbség és nem mindig a huh de hatalmas, fényűzőbb gimi a legjobb...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!