24 szep 21, 12:01:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 166 167 [168] 169 170 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 416971 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Art Disaster
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 16

Deidara Addict™


« Válasz #2505 Dátum: 12 feb 29, 21:16:12 »

Uhh. Felvételi lvl:Asian  ikszdé
Nekem bekell érnem a simán 71 ponttal. Tehetséggondozósat nem írtam, egyik suliba se kell ami érdekelt.  Mosolyog Amúgy nem volt nehéz a sima, csak a magyarnál a pontozás elég sz*r volt. Úgyértem h megírom a teljes feladatot, 1-et elrontok és 0pont. Másnál meg, aki síkhülye és ki se töltötte, ő is 0 pontot kap. Ezért nemértem. -.-  A matekba meg nem kötök bele, biztos jó vicc volt függvényeket beletenni, hogy a földszintig essen az állam ha meglátom. Még jó hogy eddig egyszer sem volt benne.
De amúgy az országátlagot mindketten magasan felülmúltuk, a 78 pontoddal meg minden jó suli a tíz ujját megnyalná utánad.  Nevet

Hát engem péntekre írtak ki. De holnap kezdődik, szóval ha ti akkorra vagytok kiírva akk semmi probléma.  Nevet
Naplózva

People can take everything away from you. But they can never take away your truth...
But the question is
Can you handle mine?
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2506 Dátum: 12 feb 29, 21:44:22 »

Ja akkor okés. Nevet
Mit akarsz, 71 pont is nagyon szép. :O Gratula! Pirul
Szerintem elég nehéz volt a sima is, a függvénynél én is vágtam egy wtf fejet, de a tükrözést sikeresen megoldottam, azt a vektorizét meg kihagytam. smirksweat
Magyar szerintem könnyű volt, 45 pontom lett. *büszkefej* Füligérafeje
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #2507 Dátum: 12 márc 23, 13:54:26 »

Nekem asszem 74 pontom lett  Nyelvesít  xDDD  38 a matekon meg 36 a magyaron? vagy fordítva xDDD Pedig nem volt am túl régen... xD Hajdúszoboszlón járok a közgázba, de még nem nagyon tom ponzosan, h mi leszek Gondolkozik. Bár vmi statisztikus, de az is lehet, h a végén APEH ellenőr leszek. Naa jó neem xDDDD
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2508 Dátum: 12 márc 23, 14:05:23 »

Statisztikus? A mamám is statisztikázik, kész rémálom az a munka. Na jó nem, egész jó. xD Bár annyi előnye van, hogy ha ki kell nyomoznom valamilyen okból kifolyólag, hogy egy illető hol lakik, akkor rögtön fordulok a mamámhoz, azonnal megmondja. xD Jobb mint egy FBI ügynök. Nevet Majd 1-2 év múlva én is fogok neki segíteni benne.^^
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sunny
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 240


« Válasz #2509 Dátum: 12 máj 09, 19:23:26 »

A topic elején mindenki szinte ált. iskolás volt  Ohh My God Akkor már veteránnak számítok lassan. Na jó nem is.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2510 Dátum: 12 jún 05, 18:02:25 »

Ide írok, hogy máshol ne zavarjon az agymenésem xD
Ki kell adni valahol magamból:
Kérlek emberek kb... csütörtök délutánig küldjétek nekem az energiát, valamint csütörtök délelőtt nagyonnagyonnagyon szurkoljatok, hogy Noéminek (azaz nekem) sikerüljön a Biometria vizsgája... ez egy szörnyen szörnyen rossz tárgy nemszeretem, félek és áááááááh... semmit se tudok T________T
ja és utána kezdhettek szorítani mert hétfőn vár egy fizika vizsga meg egy műveletek I. pótpót az aláírásért *___*
szeretném hogy minden sikerüljön Nevet
kérlek szurkoljatok *_____*

hahá szerkesztés (nem mintha bárkit is érdekelne), de sikerült áttenni a fizika vizsgát 14-ére *____*
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 05, 18:15:56 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2511 Dátum: 12 jún 05, 18:43:49 »

Sok sikert, előre is.
Nekem még csütörtökön van egy "szakrajzom" aztán csókolom, részemről minden megvan.
Milyen gyorsan elment egy év az egyetemből... Nevet
Állítólag csak nehezebb lesz, de most már nem hiszem el. Nyelvesít

Egyébként mi gondod van a fizikával?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2512 Dátum: 12 jún 05, 18:49:41 »

Hát az épp a legkissebb gondom most.. .valahogy csak megtanulom...
de ez a Műveletek... ráadásul ez a biometria kikészít és egyre inkább szorít az idő... száraz gagyi az egész...
műveletekből mondjuk csak számolni kéne tudni... 3.x-ra hátha sikerül xD

De a biomet... hát tudok vagy 1,5 tételt és a számolásba még épphogy belenéztem...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2513 Dátum: 12 jún 05, 19:01:30 »

Nem tudom, hogy eddig mire tanítottak a felsőbb évesek, de van az a régi trükk, a puska. ikszdé
Használd és kész. Szóbeli is van ezekből amúgy?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2514 Dátum: 12 jún 05, 20:24:04 »

csak szóbeli... meg most felettébb necces a puskázás... bár most hogy belegondolok a félévben nem puskáztam :O max lestem xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2515 Dátum: 12 jún 06, 09:13:16 »

Drukkolok, szurkolok neked és küldöm a pozitív energiákat csütörtök délutánig. Nevet Remélem megkapod őket és nem téved el... valahol. O.o
A puskázás és a lesés, nem ugyan az?Nevet

heo, neked is küldöm a pozitív energiákat és szurkolok neked. Nevet
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2516 Dátum: 12 jún 06, 09:55:21 »

Nem, az én szótáramban nem...
A puskázás az amikor viszel be szépen gondosan előkészített segédanyagot magaddal, vagy csak szimplán a jegyzetet xD

Ha lesel akkor viszont, csak szimplán kétségbeesett, vagy nem feltétlen kétségbeesett arccal kutakodsz a társaid felé információért. ikszdé Mondjuk ezt 1x jól meg is szívtam lévén, hogy elültetett a felügyelő... pontosabban... a díszteremben zh-ztunk és egy kicsit megfutkostatott, először elküldött leghátra, de mivel kivetítőn voltak a kérdések, szóltam, hogy onnan semmit se látott, majd ülhettem legelőre...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2517 Dátum: 12 jún 06, 10:41:06 »

Ha már panaszkodunk én is panaszkodok.
Az a rohadt szerves tanszék  kiad 35 rohadt tételt, aminek a kidolgozása darabonként vagy 1,5 óra. Írunk neki egy szép e-mailt, hogy legyenek már szívesek egy kicsivel több vizsgaidőpontot kiírni mert mindenki az utolsó két hétben megy el vizsgázni, lévén hogy az anyag nagysága miatt hamarabb nem is tud. De nemhogy nem bővítenek még azt se írják vissza, hogy bocs nem lehet, így inkább dugd föl magadnak a 600 oldalas szerves könyvet...

Oh amúgy annak aki pesten van és szeretne lazítani egy kicsit pénteken Noemimiel inni megyünk xD
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 06, 10:41:51 írta Morita » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2518 Dátum: 12 jún 06, 10:58:57 »

35 tétel? Az emberes.
Nekem eddig a legtöbb tétel, amit egy tágyhoz meg kellett vonla tanulnom, az 26 darab volt, de abból a 26. a joker.
Mondjuk ehez a 800 oldalas tankönyv volt.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2519 Dátum: 12 jún 06, 11:01:57 »

Nálam a rekord a 60 tétel, de azok nem voltak ilyen hosszúak.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 166 167 [168] 169 170 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!