24 szep 28, 04:18:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 419590 alkalommal)
0 Felhasználó és 89 vendég van a témában
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #270 Dátum: 07 nov 20, 17:48:11 »

egyszer fizika dogát írtunk még régen, és a tanár beküldött a szertárba h ott írjam meg, mert a mellettem ülő nagyon nézte a lapomat. meg is írtam ott, tök jó volt egyedül írni. nem puskáztam, mert tuttam a cuccokat, viszont az asztalon a kupiban megláttam egy csokit!! xD szegényt nem hagyhattam ott, annyira magányos volt.

xD Datti!!! XDXDXD ez nagyon aranyos xD

Miku, de az a kettes zh jegy is felér nálunk legalább 3 ötötssel Nevet ha kettesre írod akkor ügyi vagy^^
Naplózva
Miku-chan
Vendég
« Válasz #271 Dátum: 07 nov 20, 17:51:35 »

Az tök jó, de egyetemi szinten ez nem vígasztal.  ;D
Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #272 Dátum: 07 nov 20, 17:58:37 »

Sztem már az is büszke lehet magára aki eléri a kettest xD de ha te maximalista vagy akkor hajrá és meg se állj az ötösig Nevet
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #273 Dátum: 07 nov 20, 17:59:16 »

Én tavaly félévkor a puskázás miatt lette, töriből négyes.
Úgy volt, hogy egymás után két nap volt töri, szerdán és csütörtökön.
Szerdán írtuk volna a dogát, de nem tanultam, és mivel jó tanuló vagyok eddig sosem puskáztam, ezért amatőr módon felírtam a padra.
Bejön a tanár, de néhány osztálytársam kikönyörgi, hogy másnap írjuk meg a dogát.
Örültem, és másnapra tanultam mint az állat.
Igen ám, csakhogy csütörtökön az utolsó óra volt a töri, és a tegnapi puska meg ott maradt a padon.
Valaki meg beárult, mert mindenki azt hitte aznap puskáztam. A tnár ráírta az egyest, hiába mondtam mi volt.
A poén az, hogy mikor a doga után átvettük a kérdéseket, rájöttem, hogy a doga egyébként hibátlan. Egész félévben az az egyes volt
az egyetlen nem ötösöm, a tanár mégis négyest adott félévkor.
Nem árulta el ki köpött be, és igen sokan lehettek, mert azidőtájt sok ellenségem volt.
Az a poén, hogy ellőtte meg utána is, azok között voltam, akikitől az osztály háromnegyede a leckéket keregette.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Mikoji
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #274 Dátum: 07 nov 20, 18:09:07 »

Én most vagyok 8-os,és van pár jó történetem a puskázáshoz.
Ugyebár töri tz...már ezek a szavak is elég ijesztőek önmagukban nem hogy együtt.A puska a következő(nálunk egyen köpeny van elég hosszu)Elöször a padomon lévő 2 Shikás képre írtam meg,hogy ott ugyse veszi észre,utána jött a tesztelés látszik-e ebből a szemszögből abból.Hát látszott,feltünő is volt.Ugyhogy átraktam ,a köpenyem belsejére és csak felkelett forditani és taddaaam,ott volt az észrevehetetlen puska.Ekkor be is vált.Ugyhogy továbbra is ezt használtam,mondjuk föcinél a egyszercsak nagy állás közben leesett a papir...^^"ino hayate
Naplózva

Senseiem:Narutorban(Bash-sama)
Miku-chan
Vendég
« Válasz #275 Dátum: 07 nov 20, 18:15:18 »

Dehogy vagyok én maximalista! Vagyis lennék, ha tudnék, de nem olyan könnyű az!. Majd rájötök, hogy egyetemre/főiskolára bekerülni az a kisebbig dolog. Benn maradni, az a valami!

De köszi az elismerést, anyukámék is mindig ezzel jönnek, de tisztában is vok vele,hogy a kettes a legkirályabb jegy! Nevet
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #276 Dátum: 07 nov 20, 18:32:25 »

Hát, nekem is több kettesem van, mint egész egyetem/főiskola előtti tanulóéveimben, amiben az a szar, hogy a legeslegrosszabb átlagom 12 év alatt (féléveket is beleszámítva) 4,3 volt...
Aztán az oké, ha magammal megállapodok, hogy ilyet vagy olyat szeretnék, de nekem nem olyan megértő a családom... ez a tipikus "Látom, 5-ös lett, de két pontot veszítettél, milyen jó lenne, ha még azokat is megszerezted volna...!" - nagyszüleim.
Anyu szerencsére megértőbb ~sóhaj~ de azért ő sem boldog a ramaty jegyeimért (megjegyzem, én se)... és így esélyt se nagyon látok, hogy átmenjek államilag finanszírozottra :-X Azért kéne jó átlag, hogy nagyobb eséllyel át tudjak menni, de így elég necces ;D Pedig néha úgy érzem, így is majd meggebedek, főleg emlegetett vizsgaidőszakokbanˇˇ"
Naplózva

Der Teufel
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 486


« Válasz #277 Dátum: 07 nov 20, 23:12:14 »

Hát bizony, bizony, hamarosan itt a következő vizsgaidőszak. Már előre látom az elkövetkezendő szenvedéseket...
A jegyeket tekintve annyira én sem döngethetem a mellemet, mert hát nekem is vannak ketteseim, mivel nem lehet mindent tökéletesre tudni, de azért nem is szégyenkezhetek, hiszen azért vannak négyeseim-ötöseim is szép szerével és hát persze úgy is csak a szigorlatok számítanak a legvégén. - Plusz az államvizsga, amitől, már előre torkomban dobog a szívem :-X- A puskázásról sajna viszont lemondhatok, mivel egy-egy vizsgára könyvek kellenek, ami nem nagyon fér el egyetlen puskán sem, így tehát marad a kínlódás,de vigasztal a tudat, hogy egyre közelebb vagyok az ötödik év végéhez. Bár ha belegondolok azzal sem megyek sokra, mert szakvizsga nélkül ugye nem jogász a jogász, ami újabb három év tanulást jelent-összesen 8 év-...aztán persze ott van a hatalmas konkurencia, de ezt inkább hagyjuk.
Egyébként manapság nem nehéz egy egyetemre/főiskolára bekerülni, elég egy jó érettségi és egy középfokú nyelvvizsga. Bár ha nem vagytok kivételes tehetségek és minimum két nyelvvizsga stb. akkor olyan fizetős balekok lesztek, mint én és életetek végéig fizethetitek az ehhez szükséges hitelek részleteit Nyelvesít. Amúgy az érettségi sem nagy kunszt, hála az okos "néniknek-bácsiknak" azon a bizonyos helyen, habár én nem nagyon örültem az anno kísérleti nyúl szerepének...
Naplózva
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #278 Dátum: 07 nov 20, 23:48:14 »

Nekünk meg ez a hiper-szuper 480 pontos rendszer lesz.Király... Meghát a megye legerősebb sulijába nem olyan egyszerű 5-ösnek lenni.
Pluszba van még egy imádott magyar tanárom (régen általánosba nagyon szerettem a magyart,jó tanárom volt,még a vizsgám is 4-es lett,mert nálunk vizsga is volt 6.-ba meg 8.-ba,ez pont olyan mint most az érettségi csak a 8.-os anyagig),komolyan mondom akár tanulok akár nem 3-as vagyok.Ha meggebedek egy esszével akkoris 3-as ha meg a világ legsz*rabbját írom akkor is 3-as.Még annó írtunk a Bánk Bán-ból dogát és a padtársam 5 dolgot sz*rul írt  és 5-öst kapott ugy hogy egetrentgető hülyeség volt,neveket kellett csak írni a kérdésekre,de a tanár azokhoz a dolgokhoz amiket írt nem tett semmit én 2 dolgot rontottam el persze azt kijavította én 3-ast kaptam a padtársam 5-öst.És mondja vki hogy nem pofára osztályoz.UTÁLOM azt a tanárt.2. év utolsó hónapjaiban csak én feleltem mert nekem volt a legtöbb hármasom,akkor bent volt egy másik tanár,akkor agyon dícsért,de egy jegyet nem írt be.A másik: hogy tiszteljek egy olyan tanárt (persze ez az elmélet ezévre ért be),aki tanár létére nem tudja mikor született egy író vagy egy költő???És fele annyit se tud mint amennyit tőlünk általánosba vizsgán kérdeztek????És ha bárki tisztelettudóan felelősségre vonja miért osztályoz pofára,elkezd olyan érveket felhozni,hogy ő nem,amik szemmel láthatóan nem állják meg a helyüket.És bármelyik pillanatba elkezdhet hisztizni hogy neki nincs kedve tanítani (ez ok,csak hogy fogok leérettségizni???).
De ugytűnik ,hogy majd az egész osztály független bizottságot akar magyarból  Nevet
Hál istennek a többi tanáraimmal jó megvagyok és őket tisztelem is mert jók abban amit csinálnak,az más kérdés,hogy a tantárgy nem köt le...
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 20, 23:50:39 írta Csillus » Naplózva
Der Teufel
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 486


« Válasz #279 Dátum: 07 nov 21, 12:54:16 »

Hehe, ismerős. Nekem a középsulis info tanárom volt ilyen. Gyakorlatilag mi tanítottuk őt és még a kollégái is röhögtek rajta... :-X, bár nem akarom bántani szegényt, mert attól még rendes volt. Amúgy meg csak annyit tudok mondani, hogy kitartás. Tudom mondani könnyű, de semmit sem adnak ingyen.
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #280 Dátum: 07 nov 21, 18:56:58 »

Apa volt vicces, mikor megkérdezte, h mért nem 5-ös lett a diplomám..  :Mosolyog Szerencsére hamar belátta, h ez már a következő generációra marad, szegény sógornőm mikor ezt meghallotta, enyhén belesápadt!! Nevet Nevet

Mellesleg a diplomajegyed a következőkből adódik össze: szigorlataid átlaga, görgetett átlag, diplomamunka, államvizsga. Ebből szerintem a legrosszabb a szigorlataid átlaga, bár annak a legkisebb szorzója, ezt onnan gondolom, h nekem az sziklaszilárdan 2es volt viszont 4est kaptam összesítve...

Most lehet, h egy kicsit kritikus leszek, de a 18 év alatt, míg tanultam, kb 10 valamirevaló tanárral találkoztam (ebből 6 általános, 3 középsuli, és 1 egyetem). Ja és végig elég nívós sulikba jártam, szal ez egyszerűen semmit nem jelent...  ;D
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 21, 19:01:25 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Takemitsu
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 578


« Válasz #281 Dátum: 07 nov 21, 19:02:56 »

hmm, megkérdezhetem hogy melyik sulikba jártál? Én TÁG-os vagyok.
Néhány tanár nagyon jó, néhány egyáltalán nem tud tanítani. :Mosolyog Viszont elég jó jegyeim vannak/voltak.
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #282 Dátum: 07 nov 21, 19:11:25 »

Mindet rövidítem, mert túl hosszúak és lusta vagyok... Nevet

általános: Tanítóképző gyakorlója
gimi: Refi
egyetem: BME   
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #283 Dátum: 07 nov 21, 19:15:39 »

BME? ÉN oda szeretnék pályázni Nyelvesít feltéve ha felvesznek :-X
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #284 Dátum: 07 nov 21, 19:24:23 »

Mely szak a kiszemelted? Igazából a tanárok ott a szakmailag a topon vannak és műszaki sulikat tekintve Magyarországon szerintem kétségkívül a legjobb. De nem igazán hallgatóbarát, bár melyik egyetem az... bár sehol nem babusgatják az embereket, de itt azért magasra teszik a lécet, kivéve a bekerülést... ugyanis az első néhány évben úgyis kiszorják a felét a hallgatóknak.. :Mosolyog
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!