24 szep 28, 00:09:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 419356 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #255 Dátum: 07 nov 16, 15:02:04 »

Ööö, igen. Ez lenne a lénygeg Nevet, hogy csak a gyenge és "selejtes" kicsikkel volt ez a helyzet de vmi naonokos ezt írta dogában...a másik jópofa dolog még az hogy az ózon réteg azért van hogy az emberek ne essenek le a földről Nyelvesít
Naplózva

kakashi_sensei
Vendég
« Válasz #256 Dátum: 07 nov 16, 15:22:54 »

már bocs de ezt nem lehet kihagyni
ki lehetett az a barom aki ilyet ír egy dolgozatban?  ???
mert ilyen hülye megfogalmazást még én sem hallottam...  :-X
Naplózva
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #257 Dátum: 07 nov 16, 15:23:35 »

Hát ezt még 8.ban írta osztálytársam kémiadogán Nevet Nevet
Naplózva

Luya-chan
Vendég
« Válasz #258 Dátum: 07 nov 16, 16:41:31 »

Gratula Luya-chan^^, és sok sikert az elkövetkező dogákhoz Nevet
Köszi!  Mosolyog Angolból nem ma írtunk,mert a csoport fele lógott óráról... ikszdé Nyelvtanból meg minden sz*t átnéztem,erre van 14 állítás és el kell dönteni,melyik nyelvtípusba tartozik...azt pont nem néztem át,de ígyis 4-est írtam  Nyelvesít
A gyerekledobós hegy nem a Taigetosz volt?  :-X Vmi ilyesmi rémlik,de lusta vagyok utánanézni
Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #259 Dátum: 07 nov 16, 16:51:13 »

Igen a Taigetosz volt az az orom vagy mi xD Ez megragadt a Pedaigoszból Nyelvesít
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #260 Dátum: 07 nov 16, 17:40:37 »

Hmm... milyen szakon? Lehet, hogy most dobni fog pár ember egy hátast, de japán-orosz szakon vagyok^^ Azt már említettem, hogy második keleti nyelvként pedig a koreait tanulom? Nevet :-X
Amúgy orosz tanulásból nem lett semmi (ma már nem is nagyon lesz :-X ), viszont japánt az gyakoroltam! Nevet << ennek nevezi azt, ha egész délután újranézett néhány Naruto-epizódot japánul, angol felirattal

Ja, egyébként ebben a bolognai rendszerben helyesen úgy lenne, hogy a szakom az a "Keleti nyelvek és kultúrák" és azon belül japán szakirány. Ez a majorom (amolyan főszak). A minorom pedig (amolyan kisszak) az orosz szakirány (Szlavisztika alapszakon belül). Na, ez a pontos Nevet
Naplózva

Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #261 Dátum: 07 nov 16, 21:11:41 »

Oh...most minden téren ki lett elégíte az információhiányom Nevet
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #262 Dátum: 07 nov 16, 22:19:56 »

Ennek nagyon örülök >Nevet Nyelvesít Nevet Ezek szerint eléggé informatív volt a hozzászólásom xD
Naplózva

Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #263 Dátum: 07 nov 19, 22:05:12 »

Én mostanában fejlesztema  puskázási tehetségemet. Nevet
Törin elég h*lye tanár van, és minden órán irat. Egy dogánál az volt a poén, h rendesen leírtam mindent amit kellett, viszont a 2 évszámot nem tudtam azt 3-as lett, közbe egész dogába csak pipák voltak... X.X Ígyhát kénytelen voltam puskát írni. Először óra előtt jutott eszembe és csak 1 anyagot írtam le, de úgy, h összehajtottam a lapot, és folyton ki kellett hajtogatnom, szal elég nehéz volt, aztán a kistanár odaszólt h vmi ügyesebben puskázzatok me hallom a papír hangját. ikszdé De nem tudta h ki puskázik szerencsére... Na eza  dogám lett 3-as. Aztán rájöttem h úgy érdemesebb h összehajtom a papírt és a külső részére írom rá mini betűkkel a szöveget és nem kell hajtogatnom. Tök jól bevált, és a térdem közé szorítottam miközben írtam. Aztán mikor leírtam az egészet egyik bnőmnek is odaadtam a lapot és ő is lemásolta. xD Másik bnőm meg a derekára kötötte a pulcsiját és belülre rakta az évszámos papírt. =D Súgtam neki is, ő meg évszámokat sugot. Évszáokat sose tanulok, és puskát se írok belőle, mert a közelemben tuti h vki tudja. És bnőm úgy szokta az évszámokat súgni egy messzebb ülőnek h az ujjával mutogatja sorban a számokat. xD De naon poén volt. Aztán úgy leveleztem a másik bnőmel, aki mellettem ült de külön padba, h vagy a táskánkba tettük a levelet mintha vmit keresnénk, vagy leejtettünk egy cuccot és úgy vettük fel, szal elvoltunk, de sztem enélkül se vette volna észre a kistanár. XP
Most biosz TZ-re meg este szépen csináltam a picike papírra a puskákat, és az egész tolltartóm tele volt pusival. Aztán raktam még a tollam tartójába is egyet, ezt matekra találtam ki. Nevet Jah, amtekona  körzőm belsejébe raktama  puskát. xP Na szal bioszon közli a kistanár, h tolltartót rakjuk el... Aztán gyorsan szedtem ki belőle a puskákat és raktam őket a zsebembe. ikszdé De tök jól tudtam puskázni. Volt h 2 fiú lebukott me súgtak egymásnak, azt ráírt vmi a lapjukra a kistanár, azt sírvafakadt az egyik, de mondta a kistanár h az csak figyelmeztetés, de ameddig ott hátul volt, én nyugodtabban tudtam puskázni. Volt h oszt társamnak a padra írtam egy szót, vagyis elkezdtem, de rájött h mijaz, majd eltakartam a lapommal, de erre jöna  kistanár azt elhúzza a lapomat onnan... X.X De nemtom h vak volt-e vagy mi, de nem szólt a padra írt szóért. Aztán gyorsan töröltem le. Nevet Meg volt h tökre paráztam h mivan ha elveszi a lapomat, mert volt h alatta volt a puska, vagy szétnyitja a kezemet, mert a markomban volt... De szerencsére semmi ilyen nem volt. Amint elfordult egy másodperce én már rögtön húztam ki a zsebemből. xD Júj, meg volt olyan is, h kiesett a szebemből az egyik pusidarab, azt villámgyorsan hajoltam érte, de nem vette észre.  :Mosolyog Szal sztem tök jóra sikerült a biosz TZ-m! Nyelvesít
Kivi leszek a törire. Tesóm mondta h lehet h feltűnő lesz h a könyvbeli cuccot írtam le, de mondtam neki h annak a tanárnak tuti nem fog feltűnni. xD
Meg tesóm mesélte h évfolyamtársai a töritanáromnál, aki elég h*lye, TV-t néztek órán, mert nem volt hangja és a tanár meg nem vette észre. Nevet
Szal én most haladok a puskázási tudományom csiszolásában és nemsokára készítem az ujjabb töripuskát.  kacsint
Naplózva
Miku-chan
Vendég
« Válasz #264 Dátum: 07 nov 19, 22:11:35 »

Nálunk annó az egyik srác bennehagyta a puskát a dogájában (füzetszerű tz)! Az milyen ciki már!
Én nagyban nyomtam annó a dolgot, számítógépen írtam puskát, kicsinyítés 3-4 betűméretre, persze egy lapra több is ráfért, szal telepakoltam, aztán nem győztek hálákodni a többiek.
A gond ott volt, hogy később már ők jöttek, hogy csináltamé puskát vagy hogy nem akaroké csinálni a kövi dogára.  :-X
Naplózva
Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #265 Dátum: 07 nov 20, 13:58:33 »

Náunk is nagyba mennek a puskázások .Sokan megmaradnak a primitiv trüküknél mint a padba a füzet illyetve a könyv.De sokan az mp3-munkra teszik vagy a telefonukkal lefényképezik. Mondjuk a biosz kémia szakos tanárnönknél nem jön egyik se be mert a szeme nagyon jó de ha sugunk azt se veszi észre hogy rendes hangnembe mondom a válasz a hátsó embereknek.
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #266 Dátum: 07 nov 20, 15:27:59 »

Nekem a puskázás butább tanároknál ugy megy hogy simán kinyitom a tanár előtt a füzetet,az első padba.
Másik módszer: mivel általába az összes pulcsim ujja hosszú így felhajtom így oda be lehet rakni kis méretű puskát.
Néha amikor csak pár szót nem tudok az istennek se megjegyezni akkor azt a padra írom.
Mi füzetbe sose írunk dogát...
Tolltartóba is szokott lenni puska nálam is.
Mondjuk néha kis jegyzetfüzetbe írom a puskát,ahol hátul ülök.De az általába német és ott ember nincs aki megtudna egyszerre annyi szót tanulni.
Filozófián meg jár be hozzánk egy gyakorló tanár akinek elég szélles válla van és az ül előttem,senki nem ír filó füzetet talán csak 2-3 ember azokat doga előtt le másolom és berakom a mappámba (olyan mappám van ami ha közel van hozzád átlátszik,de felülről fényes),amíg a tanár felírja a feladatokat a táblára addig kikeresem a lapokat sorba rendezem (általába ilyen oldalas dolgokat kell leírni),ha végeztem halkan átcserélem a lapokat,vagy odadom a mögöttem ülőnek amit eddig írtam.Külön tehetsége van a tanárnak ahhoz hogy nehéz legyen rájönni mit is akar a kérdésére válaszként...
Matek:van amikor úgy írunk dogát hogy hiába használsz régi füzetet tankönyvet(tanári engedéllyel) örülsz a 3-asnak.Ilyenkor előre bejelenti hogy hozz bármit ami szerinted segít.. Matekon egyébként lehetetlen puskázni kivéve ha a tanár nyíltan hagyja,ez olyankor van amikor előre megad kb 30 feladatot hogy a közül fogunk írni,ilyenkor néha gondol egyet és kimegy a teremből,de egyébként ha bekeményít akkor esélyed sincs.Olyankor van,hogy mind2 tanár bent van.(Nálunk külön van algebra és geometria,más tanárral.)
Naplózva
Datti
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 845


« Válasz #267 Dátum: 07 nov 20, 16:02:27 »

egyszer fizika dogát írtunk még régen, és a tanár beküldött a szertárba h ott írjam meg, mert a mellettem ülő nagyon nézte a lapomat. meg is írtam ott, tök jó volt egyedül írni. nem puskáztam, mert tuttam a cuccokat, viszont az asztalon a kupiban megláttam egy csokit!! xD szegényt nem hagyhattam ott, annyira magányos volt.
Naplózva
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #268 Dátum: 07 nov 20, 17:15:12 »

O.o Nekem nagyon romlanak a jegyeim asszem mostmár sokat fogok tanulni :S De most mondjátok meg 3dogából kettő 3-as egy ötös :S:S:S
Naplózva
Miku-chan
Vendég
« Válasz #269 Dátum: 07 nov 20, 17:44:25 »

3-as? 5-ös? Nekem ezek a számok már csak álmomban jönnek elő. Szinte a fejem verem a falba örömömben, ha 2-re sikerül a zh-m. És mindjárt vizsgaidőszak, már unom az egészét! Lehet menni a sok hülye "fejes" elé pofavizitre.  ;D
Naplózva
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!