24 szep 27, 20:24:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 198 199 [200] 201 202 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 546440 alkalommal)
0 Felhasználó és 63 vendég van a témában
Nemesis
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #2985 Dátum: 13 nov 04, 19:37:42 »

Nem, tudná valaki megmondani hova, menti a mentéseket ? Reloados verzióm van, de szerintem megegyezik. Előre is köszi.
Naplózva
Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #2986 Dátum: 13 nov 04, 21:25:48 »

én megvettem a gamet, hogy támogassam a készítőket.. ^^ Bár a többség miatt, akik úgy reagáltak a megjelenéskor hogy "torrent link faaast" már valszeg nem is csinnak több ilyet pc-re kacsint Kár h nincs olyan sok szoba multiba, azok is laggolnak még :/
Naplózva
mr subarashii
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11



« Válasz #2987 Dátum: 13 nov 04, 21:45:32 »

hey mindenki megnyugodhat, megjelent a dlc, már le is szedtem kellemetlen két ropi volt, goromba dolog, főként az online játékosoknak, ennyit lehúzni akbutóért, de nem gond, mert őt pont csípem nagyon, meg kellett vennem, ez egyértelmű. szó volt itt 38 extra kosztümről, de ezeket nem találom a játékosválasztásnál, ezeket is fel kell oldani, vagy nincsenek is? nem tudjátok?
Naplózva
Negritis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 544


Saiyan Meteor


« Válasz #2988 Dátum: 13 nov 05, 00:35:14 »

elvileg úgy vannak hogy mikor free battle-t tolsz ott RB-LB gombokkal tudod váltogatni a 'skineket'
pl a csajoknál van swimsuit , narutoéknak school cucc
a reanimated - normál form ...

nemrég toltam ki (ma délután Nevet) és hát az uccsó küldi Legenden brutál
már csak Sage Kabuto hiányzik amúgy Nevet
Naplózva



naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #2989 Dátum: 13 nov 05, 07:28:55 »

jahm amúgy tényleg jó dolog hogy gondoltak a pc-sekre is és kiadták pc-re de nem gondolták komolyan hogy pc-ről rengeteg bevételük lessz sőtt pocsékolás volt de valamivel több profitot hozhat mint ha csak konzolra adták volna ki a dlc-t  mert mégis veszik pc-re is páran Nevet  De ez akkor is hülye lépés volt tőlük mert nem elég hogy a box-osok (tisztelet a kivételnek!!!)  szét warez-olják a játékot meg még a pc-sek is? Nevet Legtöbb bevételük a ps3-ra kiadott verzió hozhatja nekik nem is csodálkoznák ha gondolnának 1-et és  Only Ps Exkluziv játék lenne a következő úgy ahogy az One Piece Kaizoku Mushou játékok :|| Amúgy jó pár oldallal ezelött láttam valaki kérdését arról hogy moddolni fogják e majd a pc-sek a játékot és már láttam 1-2 "mod"-ot ha annak lehet nevezni hogy karakter skin-t átszinezik  pl: Menma naruto meg hogy rinnengan és sharingan-ja van a kakashinak meg hasonlóak Nevet
Naplózva

cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2990 Dátum: 13 nov 05, 09:02:00 »

Sziasztok, véletlen tudjátok hogy kell le 0-ázni online match-ben a pontokat? pontosabban randked" matchben? mert már 17-18 as vagyok és azt szeretném hogy a rang megmaradjon de a match-ek száma eltűnjön pl (kékjel)120 (pirosjel) 110 .. és 10 meg disconnection frequency mert másnak is láttam hogy nincs és nagy arangja :Mosolyog köszi valaki pls
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 05, 21:16:31 írta cimpeti » Naplózva
VIPERA
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


You challenge me mortal?


« Válasz #2991 Dátum: 13 nov 05, 15:01:57 »

Csáó.

Afelől érdeklődnék, hogy mégis, hogy a retekbe lehet nyelvet választani/változtatni a játékban?? :'D... Nem a szinkronra gondolok, hanem magára a játékban alkalmazott szövegekre. Nehéz ez az Orosz vagy Ukrán vagy az Isten tudja milyen nyelv és nem is olyan élvezhető, mint pl. egy Angol, amit legalább értek is : D. Someone pls help me!!

Nekem van egy SKIDROW.ini fájl a főkönyvtárban. Megnyitod és átírod a "Russian" t Englishre. Kb ennyi.

Köszönöm, már aznap sikerült, mikor írtam ide és aznap ki is lett tolva a game : D. Még egyszer köszönöm! : D
Naplózva

"Brothers everywhere raise your hands into the air. We're warriors... warriors of the world! Our destiny to die in war"
krisz2006
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #2992 Dátum: 13 nov 05, 16:05:46 »

Mit tegyek az ellen ha multiban meccs felénél mindig bedob? Mosolyog valaki valami tipp? Nevet
Naplózva
Nemesis
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #2993 Dátum: 13 nov 05, 16:25:31 »

én megvettem a gamet, hogy támogassam a készítőket.. ^^ Bár a többség miatt, akik úgy reagáltak a megjelenéskor hogy "torrent link faaast" már valszeg nem is csinnak több ilyet pc-re kacsint Kár h nincs olyan sok szoba multiba, azok is laggolnak még :/

Minek, vegyem meg a játékot, ha egyszer 6gb ramomm van. A játék szaggat elégé, ezért az utolsó harcot nem tudom megcsinálni, mivel túl nagyon laggol. Ha, meg annyira kéne a játék megveszem Xboxra nem 10k-ért hanem 5ért.
Naplózva
mr subarashii
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11



« Válasz #2994 Dátum: 13 nov 06, 22:48:24 »

nem tudom ti mennyit szórakoztatok vele, én szinte semminek nem játszom a sztori módjával, mert nem érdekel. emberek ellen szeretek játszani, nem gépek ellen. pár kivételes játéknak azért elszórakozom ezzel is. narutoba is érdekel mit kaptam full burst keretében a két ropimért az egy db kabutón kívül (aminek nagyon örülök)
de visszatértünk a probléma gyökeréhet. mert bár online egész jól elvagyok, de ezt a sz@r final battlet nem sikerült megcsinálnom. nem sikerült már fél éve sem, már akkor megfogadtam, hogy nem játszok vele többet. megint nekiálltam. kb 10-szer. csak az hajtott, ha félbehagyom megint kezdhetem elölről. nem sikerült. szétvet az ideg. szétrúgnám az egészet. már csak aza repülő bogár jinchuriki marad, 4-szer kinyírt. és kezdhettem elölről. megint a legelejétől, a fasza kis képbevágásokkal...sosem adom fel, nem vonom vissza a szavam, nem hátrálok meg bla bal...egyszer ok de 10-szer nincs kedvem hozzá. miért kell elölről kezdeni? ki élvezi ezt?! és rájöttem, h még közel sem a vége. rohadjon meg az egész.

38 kosztüm is benne van a full burstben ezt írták. hol? fel kell oldani? merre kéne? mer egy db újat nem találok. adtak volna 3 ezerért egy kabutót meg simán pár kosztümöt. miért kell mellé szopni is? nem akarom feloldogatni a kosztümjeiket, fizettem érte adják ide Nevet vagy mit kell csinálni? segítsen valaki Nevet


Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2995 Dátum: 13 nov 07, 02:30:55 »

Harcok? Kb azon dől el, hogy:
1 válasz egy olyan karaktert amivel könnyen el lehet találni az ellenfelet a szuprer dzsucuddal.
2 légy gyorsabb és egyből használd a szuper dzsucudat
3 amíg feltápászkodik és visszarohan hozzád, van időd feltölteni a csakrád és újra van lehetőség használnia szuper dzsucudat.

Egyébként meg mint verekedős játék... túl egyszerű.

Story mod gyors játékkal vittem odáig, hogy Naruto megküzdött a rókázással.


A mászkálós részek olyan semmilyenek. Oké 3D Konoha meg 3D Naruto világa, de gyakorlatilag csak időhúzás.  Mész mész és semmi efektív esemény.

Amíg el nem mászol a következő filmbejátszásig, vagy harcig.

Filmbejátszások.
Kisé gyengusnak hat számomra a karakterek játékbeli megjelenése, de azt kell mondjam egy egész jó alternatív változata az animének. Sőt, mintha a játékbeli filmekre több energiát fordítottak az animátorok, mint magára az animére. S a hangok a narráció is egész jó- Szerintem majd Karácsonyi szünetben végig viszem előrül, csak a történet miatt.
Tudom juhtyúkon meg lehet nézni, de így valahogy másabb az élmény.

Interaktív harci jelenetek.

Van az elején amikor Hiruzen küzd a Kurama ellen és a konohaiak besegítenek. Egész jól meg lettek csinálva, az egész azt sugallja, hogy Konoha tele van erős jól képzett nindzsákkal. Főleg az a tömeges Katon támadás néz ki jól.

Ezzel szemben az animében a shinobi haderő milyen tagokból áll? A gyalogságra gondolok, ne kezdjetek neveket sorolni, de akkor is ég és föld.

A másik ilyen interaktív csata jelenetem az amikor Naruto küzd Sasuke ellen és ott is reflex szerűen kell nyomkodnia  gombokat.


Igaz a lezongorázandó kombinációk röhejesen egyszerűek, aki meg nem így gondolja az vigye végig a Fahrenheit nevű játékot easy fokozaton.

S egy égész jó csataélményben lesz részünk.

Maga játék csak azért jó, mert Narutós egyébként rém egyszerű.

A filmbejátszások és az interaktív csatajelenetek meg zseniálisak, az anime elbújhat.
Naplózva

mr subarashii
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11



« Válasz #2996 Dátum: 13 nov 07, 13:08:48 »

a farenheit igen jó volt, ps-en a heavy rain hasonló. amúgy kicsit leegyszerűsíted a dolgot, gép ellen esetleg, de online komoly taktikázás megy minden harc alatt, hacsak nem tök kezdővel van dolgod nem fogják megenni az ultimate dzsucu kísérletet.
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #2997 Dátum: 13 nov 10, 21:37:48 »

Hát én gépen "vittem" végig a full burst-ot, életem második normális naruto játékát (a mugeneket nem számolom, bár ott is van pár meglepően alaposan kidolgozott), és szeretném megosztani veletek a véleményem Mosolyog
Először is az 'én vs. com' mód. Hát nem valami csúcs a mesterséges intelligencia, ezt tény, de hogy ennyire? Ha már csináljuk csináljuk meg jól elvet képviselem, és az, hogy először játszom a játékkal, de hogy nem a legnehezebb fokozaton, hanem az egyel előttin simán letolom a gépet az számomra vicces volt. (Nem az "instantfluoreszkálóKyuubi Narutoval" voltam, nem is "gyorsanahátamögételeportálok Minato", hanem Asumával.) Simán bekajálta minden próbálkozásomat. De gondolom ezt nem is erre tervezték.
Másodszor a story mód. Tetszett, hogy néhány helyen máshogy oldották meg a dolgokat, mint a mangában, tetszett a képi világ, szebb volt néhol mint maga az anime, király volt, hogy majdnem az egész történetet végig lehet játszani part1-től addig ameddig megvan, szinte az összes boss harc kifogástalanul volt megcsinálva (Madarás jobb volt mint a manga), de miért kellett bele a járkálás? Miért jó az nekem? Iszonyat idegesítő volt, hogy igazából semmi értelme nincs, mert csak ugrani tudok meg beszélgetni, és még ellenfelek sem jönnek. (Ha már járkálás, akkor tessék megnézni a Naruto ultimate ninja impact nevű játékot. Ott az egész mászkálás, de van értelme, mert ott úgy jönnek az ellenségek.) A terhes Kushinával való menés, hát az meg... Nevet végig nevettük együtt az utat. A boltnak lehetett volna egy menüpont, ugyan így a mentésnek is és pont. Másodszor, a lezárásnál nagyot csalódtam. Most innen hogyan akarják majd folytatni?? Ötletem sincs így szombat este.
Még kevesellettem azt a cuccot is (nem tudom mi az angol megfelelője) amikor jöttek a betűk, vagy a nyilak nekem meg le kellett őket nyomnom egy megadott időn belül. Kevés volt, egyszerű is volt (még billentyűzeten is sima volt, pedig én psp-n is elfelejtem, hogy melyik gombnak melyik az alakja), de így legalább élvezhettem a kis mozit! Mosolyog
A karakterek. Alighanem tökéletes. Nagyon jó ötlet volt az instant awaking (vagy hogy szoktátok hívni Nevet ) Kedvenc karakterem Asuma. Egyetlen bibi az van, hogy Samehadás bee-t meglehetett volna normálisan is csinálni, ha már betették! Mi az, hogy a sálja átjön a kardon? Illúzió romboló egy kicsit.
Deidarának a karaktere sürgős változtatást igényelne. Nagyon nem fer, de gondolom ezt értitek Nevet

Nagyjából ennyi jutott eszembe most a játékról, amit így fontosnak tartottam elmondani, remélem aki végig olvasta meg tud válaszolni nekem egy kérdést.

Egyszer még régen azt olvastam valahol, hogy ebben a játékban van túlélő (survaiver) mód, csak fel kell oldani. Ez igaz, vagy kacsa az egész?  Hmm?
Naplózva
Negritis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 544


Saiyan Meteor


« Válasz #2998 Dátum: 13 nov 11, 11:53:16 »

PC-n vettem meg a Kabutos cuccot hogy tudom feloldani? mármint a Q-t
mert a timeline-t végigpörgettem, de nincs ott

vagy kell a 1,5 ryo előbb és utánna mikor Sage Kabuto fel van oldva akkor lehet megcsinálni?
Naplózva



Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #2999 Dátum: 13 nov 11, 14:49:59 »

Balint: a survival mod: http://www.youtube.com/watch?v=2XV4Izzfr0c
Negritis: 1,600,000 ryot kell összegyűjteni
Ezt a 2 választ is az előfizetős google-mal találtam meg smirksweat

Kéne nekem 1 duo-s társ akivel online tudok bunyózni meg hülyülni Nevet ( hogy ne 20 percenként kerüljek egy meccsbe) Steam név: kaiox97
Naplózva
Oldalak: 1 ... 198 199 [200] 201 202 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!