24 jún 17, 13:16:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 200 201 [202] 203 204 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 509454 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #3015 Dátum: 13 dec 01, 20:26:13 »

belerakják a jinchuriki obitot? Nevet xdd meg madara-nak értelmes movesetet is csinálhatnának nem lenne egy hátrány...  meg vajon meddig megy a story majd? a végig a narutonak? mert "nagyon a végén jár a dolog a mangába állítólag.
 kicsit tuningolhatnának a dolgokon ja.... jutsukat pakolhatnának úgy , mint az ultimate ninja ps2 ős sorozatokban: pl itachi - le,le,négyzet (fire ball jutsu), fel,fel,négyzet(amaterasu).. vagy az lenne a leges legjobb, ha úgy csinálnák meg a karaktereket hogy pl itachi awakeningel abból tsukuyomi lesz (minden lassan mozog csak itachi nem) és ha abból tovább megy akkor susanoo... elvégre a tsukuyomi+amaterasu bólvan a susanoo.. de lehetne simán csak 2 féle awakenign is de ne úgy h 2 külön karakterre osztva...Nevet
Naplózva
lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #3016 Dátum: 13 dec 02, 14:41:14 »

a ma megjelent képek alapján igen is elképzelhető hogy többféle ultimateja legyen egy karakternek
ui.: az a bijuu bomba és oodama rasen shuriken kombó nagyon epic!! :DDD
http://www.youtube.com/watch?v=kt8tfYIVvXc
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3017 Dátum: 13 dec 02, 22:30:55 »

Itt vannak a képek egyesével is kiemelve.Én itt láttam először,és egyetértek tényleg elég epic lesz Mosolyog

http://www.animesactivity.com/2013/12/ultimate-ninja-storm-revolution-naruto.html
Örülnék ha kidobnák Pc-re is talán arra már eléggé feltudnám turbózni hozzá.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 02, 23:30:29 írta K ichigo » Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #3018 Dátum: 13 dec 02, 22:46:38 »

Érdekes képek és felettébb megnyerőek. Mosolyog Sasukésok tetszenek főleg, az Enton-kard + a saját kardja együtt jó poén lesz úgy érzem. A 4. Sasuke kép beállása egyébként hajaz az UN5 féle Sasuke+Orochimaru-s csapat ougira, nagyon élvezném, ha hasonló lenne a mozdulatsor.
Kicsit azért elméláztam, hogy vajon csak jófejségből a maszkos Tobit látjuk gondolva a csak animésekre? Mosolyog
Szóval jónak tűnik, alig várom a következő "képcsokrot". Valószínű videóra még várni kell, de amíg ilyen képeket kapunk, kit zavar? kacsint
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3019 Dátum: 13 dec 02, 23:03:17 »

Kicsit azért elméláztam, hogy vajon csak jófejségből a maszkos Tobit látjuk gondolva a csak animésekre? Mosolyog

Biztos. Igen nagy eséllyel még ha meg is van nekik engedve, hogy a lespoilerezzennek kisebb nagyobb dolgokat, azt nem hiszem, hogy egy ekkora volumenű dolgot csak úgy hagynák, hogy spoilerezzenek az anime előtt. (Szóval jövő hónapban már lehet, mert Tobi kiléte az animében már decemberben kideül)

Egyébként a hírek szerint part 1-2 lesz benne, vagyis a sima Naruto is. Szóval nagyjából ha számolgatunk 15 körüli új karakter lesz a shippudenből, ami azért nem kevés. Bár ha beledobják az edo kagékat meg a kardforgatókat akkor már nem is olyan sok ha belegondoltok. A Hang 4-es meg volt igérve két játékkal ezelőtt szal most igen szép esély van rájuk.

De majd meglátjuk. Bár szerintem az ilyen randomszar exkluzív karakterek helyett inkább raknának bele olyanokat akik benne is vannak a sztoriban...
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 02, 23:06:31 írta Exkirion » Naplózva

nmoreKharon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2


lfplayers xD


« Válasz #3020 Dátum: 13 dec 02, 23:21:27 »

Aloha! Egy gyors körkérdésem lenne a tagokhoz, egy ideje már megvan ps3-on a naruto uns generation és a Naruto UNS 3. éss végre a full brust, viszont az online szekció gyatra. Elég unalmas olyan ellen harcolni ahol akkora latencyvel mozognak az emberek, hogy mire megmozdulok már egy teljesen másik irányban vannak. *haha* Szóval a kérdésem a következő lenne, van valaki aki igényt tart egy néhai küzdelemre? Nevet esetleg endless matchekre vagy tournamentekre ? Melómiatt szabad idő korlátozott, de mindig örömmel ülök neki egy kis játéknak. Nevet
Naplózva
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #3021 Dátum: 13 dec 03, 00:26:38 »

Idézet
De majd meglátjuk. Bár szerintem az ilyen randomszar exkluzív karakterek helyett inkább raknának bele olyanokat akik benne is vannak a sztoriban...

teljesen egyet értek Mosolyog.. és mi az, hogy part1 es karakterek lesznek ? :o nem értem :S újra minden part1 karakter jön? Mosolyog gáz lenne.. persze kimimaro,hang4, zabuza,haku meg ilyen part1 epicebb karakterek jöhetnek Nevet de minden konohai ninját beletenni part1esként unalmas dolog :S

vajon kik lehetnek az új karakterek? Nevet tobi játszjató lesz mask nálkül? és ha igen új movesetre szerintetek lehet számítani? mert elég gyatra a storm3as maszkos (ugyanez madara-nál) Szomorú  meg a jinchuriki mode-ra is kíváncsi leszek...
a 7 kardforgatónak nem látom értelmét beletenni.. persze nem mondom hogy zavar Mosolyog sőt.. csak amennyit szerepeltek..
meg a felélesztett kagék igen.. Mosolyog sok mást nem tudnék elképzelni Mosolyog ja de 2. hokage (yellow flash modeba) 1st hokage őket fejleszteni mert kicsit kakák... mindíg vágytam egy zetsu, játszható karakterre de ez esélytelen Szomorú( meg ginkaku ginkaku is jöhet... de ez is kizárt :S max játszhatóvá tesznek 1-2 storm3as supportot xd....
Milyen lesz a game? storm3 típusú amikor mászkálás, boss figt stb vagy vagy a generations-os típusó? :o
semmi info róla? 
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3022 Dátum: 13 dec 03, 01:13:56 »

Még abszolút semmit nem tudni róla, csak amiket ide bepostolok, vagy ha épp lassú vagyok akkor mások bepostolnak. Szóval egyenlőre még a sztori módról nem esett szó, de mivel egy is egy spinoff title, nem számozott folytatás én nem várnék túl nagy volument a sztori módtól, de azért az jó lenne, ha legalább mászkálni lehetne.
Naplózva

lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #3023 Dátum: 13 dec 03, 17:32:02 »

még a generations idejében igérték hogy lesz majd egy utolsó nagy storm játék ami levezeti az egész narutot meg a shippudent is és igérték nekünk hogy belerakják a hang4est is meg a hang 3ast is(dosu,zaku,kin) mondjuk max dosut lenne értelme. és mivel ez az utolsó STORM névvel futó naruto játék így esélyes hogy erről beszélt a cc2 embere 2évvel ezelött.
Naplózva
nmoreKharon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2


lfplayers xD


« Válasz #3024 Dátum: 13 dec 03, 20:00:30 »

Már elnézést, de ha már fejlesztéseket javasolsz, akkor Pain-re is ráférne egy kicsi. Ugye, az animeben, mint végső ninjustu lerombolja egész konohát a játékban pedig elintézik egy szimpla veréssel... vagy akár Neji (régi narutoból nem a shippuuden) Az a bizonyos 60++ ütéses ulti, oké hogy a grafikáján javítottak (megjelenik a zöld symbolum), de nem nagy hasonlóság van. Ha már a story alapot nézzük akkor sokkal jobban illene a játékba egy Sakon/Ukon páros, mivel elég befolyásoló szerepe/szerepük volt, ellenben a 7 kardforgató első generációjával.


A kérdésem még mindig fent áll. Nevet ps-n nmoreKharon aki akar játszunk egyet! Nevet
Naplózva
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #3025 Dátum: 13 dec 03, 21:38:44 »

szerintem azt a hang3ast zaku meg nemtom kik... nagyon gyengék.... part1es karaktereknek sem lennének ellenfelek ikszdé a part1 sima naruto végén már hinata is legyőzte volna egyszerre mind a 3at... inkább hang4 Mosolyog persze szívesen kipróbálnám őket is csak elég gyenguszok Mosolyog.. mert akkor ennyi erővel betehetik kotetsu meg izumot meg a napszemüveges hollós konohai ninját  is.. végülis erősebbek mint a hang3as xd

És igen Pain-en fejleszthetnének..... olyan unalmas és egyhangú lett az a pain amit összedobtak a storm2őbe... 1 shinra tensei az értelmes képessége... a többi pein testet is megcsinálhatják külön karinak xd (ismét, ha már hang3) de a tendo(yahiko) Pain nagyon jó lenne... és új harcrendszer lesz állítólag meg nagy változás lesz.. reméljük minnél több moves minden egyes karakternek Mosolyog és változások Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 03, 21:40:02 írta cimpeti_ » Naplózva
lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #3026 Dátum: 13 dec 04, 17:17:20 »

a hang 3.-ast énsem érteném de anno a generations megjelenése után sírtak hogy nincs benne egyik sem és ígérték hogy a utolsó storm 3 játékba beleraknak mindenkit.
pain pedig hát igen elég ratyi ultimate nek lehetne neki chibaku tensei már annak is örülnénk.
de ha már itt tartunk akkor az EDO itachi is kaphatott volna uj movesettet vagy akár hashirama is mert ő is elég szar kb kimimaro szinten van s játékban
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3027 Dátum: 13 dec 05, 14:34:43 »

Hashirama az egyik legjobb karakter a játékban az egyértelműen OP állatok után, az más kérdés, hogy nem túl látványosak a mozdulatai.
Pein-nek meg nem nagyon kéne a chibakut adni ultinak, mert az már Nagato-é, de tény, hogy valami frankóbb nem ártana neki.

EDO itachinak logikus sztem, hogy ugyan az a movesetje, elvégre ez nem dragon ball, itt nem edzenek a túlvilágon a karkterek.
Naplózva

cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #3028 Dátum: 13 dec 05, 20:37:31 »

hashiramat kisem próbáltam még olyan jó lett a karakterje... xDD az is sok volt hogy megnéztem a movesetet a youtube-on xdd elég ramaty.. Szomorú hát pain-nek mehetne full tendos moveset- (chibaku, banshou tenin , ezek combokban is, sziklák mozgatása stb...) jah és nagato movesetje is elhadart lett szerintem...  itachin tényleg változtathattak volna xd szerimtem ami csak a comboja (ütés) az csak a 60% os itachi akit a shippuuden elején láthattunk..xd szerintem csinálhattak volna ütősebbet itachi nem ennyire képes... madaranál, tobinál(hát nem is mutatott mondjuk ő többet) ugyanez.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 05, 20:39:46 írta cimpeti_ » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3029 Dátum: 13 dec 05, 20:46:33 »

Hát, madara semmit sem csinál a kagék ellen kb, meghát őbelőle csak a harc eleje van benne, abból lett a bossfight is, szóval ő addig nem nagyon mutatot semmit, azt leszámítva, ami benne is van a játékban. Amúgy Madarát nem tudom mért fikázza mindenki. Igaz, hogy kicsit lassú, de akkora elérési távja van, mint a k*rvaélet (már bocsánat).

Tobi meg... Jah.... Én mondjuk biros a sima narancsmaszkos verziót mert vicces és amúgy meglepően erős karakter, de a háborús fehérmaszkos verzió tényleg kicsit satnya... Mondjuk nem nagyon csinál semmit, ami alapján movesetet lehetne neki építeni...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 200 201 [202] 203 204 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!