24 jún 17, 13:56:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 199 200 [201] 202 203 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 509481 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Negritis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 544


Saiyan Meteor


« Válasz #3000 Dátum: 13 nov 11, 15:56:28 »

azt tudom hogy a Sage KAbuto unlockolásához 1.6m ryo kell, de elvileg van vmi timeline küldi amiben ugye emoszöcske-itachi vs sage kabuto harc megy
nah azt nem tudom hogy kell feloldani Nevet de akkor nekiállok az 1.6nak a challangek még úgyis váratnak magukra Nevet
Naplózva



atisapek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #3001 Dátum: 13 nov 18, 15:37:00 »

Hali. tud valaki olyan módot amivel futtatni lehet Pc-n az Ultimate Ninja Storm 1-2-őt ? Előre is köszi.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 18, 16:33:13 írta atisapek » Naplózva
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #3002 Dátum: 13 nov 20, 13:04:36 »

Sziasztok, véletlen tudjátok hogy kell le 0-ázni online match-ben a pontokat? pontosabban randked" matchben? mert már 17-18 as vagyok és azt szeretném hogy a rang megmaradjon de a match-ek száma eltűnjön pl (kékjel)120 (pirosjel) 110 .. és 10 meg disconnection frequency mert másnak is láttam hogy nincs és nagy arangja :Mosolyog köszi valaki pls
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3003 Dátum: 13 nov 20, 13:45:25 »

Akkor ha az a pc-n van akkor az valami cheat, mert ilyet sajna nem lehet csinálni semmilyen módon. PS-en meg lehet úgy oldani, ha csinálsz új profilt de akkor teljesen eltűnik mindened és abszolút 0-ról indulsz, de PC-n nem hiszem, hogy legit módon ezt meg lehetne oldani. De javítsatok ki ha tévedek.
Naplózva

Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #3004 Dátum: 13 nov 22, 18:14:17 »

Az korrekt, hogy én megvettem a gamet, de le kell szednem a törtet, mert ott többen vannak? Csak így tudok más magyarokkal játszani smirksweat
Naplózva
Dinuu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Válasz #3005 Dátum: 13 nov 23, 22:36:13 »

Sziasztok, most töltöm le a "kalóz öbölből" a Naruto Ultimate Ninja Storm 3-at PCre. Azt szeretném kérdezni hogy működik e.
Naplózva
feary teiru
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 13



« Válasz #3006 Dátum: 13 nov 24, 16:45:04 »

Az Ultimate ninja Storm 3-at négy óra alatt játszottam végig.Az a legjobb az hogy lehet lenni az 1. és a 2. hokagéval is csak nehéz megszerezni őket
Naplózva
Negritis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 544


Saiyan Meteor


« Válasz #3007 Dátum: 13 nov 24, 18:29:05 »


ha a videókat skippeled annyi, de sztem kb 7 óra csak átvezető Nevet

kár hogy a DBZ-s ilyen típusú gamek nincsenek PC-n
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 24, 22:23:52 írta Negritis » Naplózva



naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #3008 Dátum: 13 nov 27, 22:54:20 »

4 óra alatt kivitted? xD gondolom végig mentél a story-n aztán annyi volt az egész mellék küldetésekkel együtt és átvezetőkkel együtt úgy kb 22 óra minimum + még a free battle- módban a túlélő mód is ott van Nevet
Naplózva

cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #3009 Dátum: 13 nov 28, 09:04:03 »

4 óra alatt kilehet vinni simán... énis annyi idő alatt vittem ki... a videokat mi értelme megnézni? ismerem a story-t meg hogy mi történik xdd minek nézzem meg azt, hogy ugyanazt megcsinálták játék grafon (úgy hogy kicsit eltér az eredeti cselekvéstől...) meg minek a mellék küldetések?? az a lényeg, hogy megvan minden karakter,és custom  és go online modozni.. xd
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 28, 09:05:05 írta cimpeti_ » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3010 Dátum: 13 nov 28, 13:44:49 »

Ultimate ninja storm: Revolution

Nos, bejelentették a széria következő részét, ami a rövidke és könnyen kimondható "Naruto shippuden Ultimate ninja storm: Revolution" címet viseli.

A kövi rész egyébként valamikor jövőre várható (séma szerint valamikor november környékén, szóval úgy egy év múlva), és mint új bejelntés még sok mindent nem tudunk róla, amit igen azok a következők:

-Ez lesz (mostmár hivatalosan is) az utolsó Storm game! (A késöbbi naruto játékok valószínűleg új szériacímmel indulnak)
-A platformok Ps3/Xbox360, next gen (Ps4/XOne) konzolokra nem jelenik meg
-A játékmenetben több (most még persze bejelentetlen) komolyabb változtatásra számíthatunk.
-Több mint 100 játszható karakter (azaz valószínűleg 101 vagy max 105)
-Csapat ougik (nem úgy mint eddig, hanem redesen csapatos animációk, mint pl a scanen Naruto és Sasuke)

A játék tartalmazni fog exkluzív karaktereket (vagyis nem anime/manga, hanem kifejezetten a játékhoz tervezett karaktereket), valószínűleg összesen 2-t, ezeket egyébként Kishimoto maga tervezi.
(Nem vagyok benne biztos, hogy ennek örüljek-e, mert ez általában valami saját storiline-t is jelent, ami meg hááát...)

További információkat a decemberi jump festán kapunk majd, de addig is, a scan:

http://3.bp.blogspot.com/-C-Pa7LSRXp4/UpYBrv0k8FI/AAAAAAAADU0/oB8H58Dyq2M/s1600/Narutimate-Storm-Rev-Ann-600x800.jpg
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 28, 13:49:25 írta Exkirion » Naplózva

feary teiru
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 13



« Válasz #3011 Dátum: 13 nov 28, 13:48:48 »

A Story 2órát vett igénybe a maradék többi még két órát.
Az utolsó pálya elég nehéz volt.Amúgy a Legend a nehezebb vagy  Hero?
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 28, 13:52:34 írta feary teiru » Naplózva
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #3012 Dátum: 13 nov 28, 22:11:21 »

Zsír :DD remélem az eddigi fullburstos karakterek közül nem vesznek el Mosolyog (kivétel a part1 es karaktereket, de kimimarot ne Mosolyog ) szóval akkor ilyen 20-24 új karakterre számíthatunk körülbelül? Nevet vagy módosítanak végre a régieken, nem csak moves-t szednek ki (kombó) szerintetek vége lesz a narutonak addigra? Nevet  vagy meddig mehet körülbelül? kíváncsi vagyok.. pc-re nem lesz? mind1 is ps3 jobb am a 7es team-es logo tetszik Nevet

Am bocsika valaki pc-re nem linkelne nekem egy online-os patchet steamhez? mert múlkor tettem bele csak már nemtudom honnan szedtem:D köszi.. és ha tudjátok írjátok le, hogy hová tegyem be melyik mappába Nevet

megvan már köszi xdd még azt szeretném kérdezni, hogy feltelepítettem a windows7et, xp-ről, és valamiért szaggat a játék ... eddig 0 szaggatás volt a gépem is olyan hogy egy ilyen alacsony színtű játékot elkéne rebbens nélkül vinnie...... nem tudjátok miért van ez? előre is köszi
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 29, 16:38:05 írta cimpeti_ » Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #3013 Dátum: 13 nov 29, 17:29:29 »

Kíváncsi vagyok meddig jut majd el a sztori a megjelenésig és hogy még mit változtatnak. A csapat ougik visszatétele már egy elég jó kezdés. Remélem a 2 normal-jutsu rendszer is visszakerül és esetleg a cserélgetés. Az UN5-ben is benne volt, nem halnának bele, nem feltétlen kell a régi rendszer, hogy akár Sasori Rasenganozik, elég, ha a saját arzenálból cserélhetnek.
Next-genre nem jelenik meg? Na ez meglepő. o.O PC-re se írják, hamar leesett nekik, hogy.... ^^
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3014 Dátum: 13 nov 29, 22:13:54 »

Hát van egy olyan híresztelés a scan fordítása alapján, hogy egy karakternek több ultimate-je lesz, csak az a baj, hogy úgy is lehet érteni, hogy egyszerűen több ultimate lesz, ami a több karakter miatt, nos, nem túl meglepő, hogy úgy mondjam Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 199 200 [201] 202 203 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!