24 szep 27, 21:11:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 137 138 [139] 140 141 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 546482 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2070 Dátum: 11 dec 03, 02:03:42 »

És amugy a raikagénak könyök csapás vagy lariat a jutsuja vagy ez esetleg bizonyítja azt az elméletet hogy a jutsukat lehet váltogatni?

Nem, sajnos nem. Ha megnézel A tól egy Gameplayt akkr láthatod, hogy az a képsor asszem valamelyik jutsu végén vagy az Ultimate elején van. Szóval egyenlőre semmi jel nem utal arra, hogy több jutsuja lenne egy karakternek.
Naplózva

tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2071 Dátum: 11 dec 03, 07:21:24 »

De ez mondható egy kis bizonyítéknak szerintem Nevet http://www.abload.de/image.php?img=336992ufy.jpg ugyan is itt sasuke más tűz elemü jutsut csinál mint a gameplayakben Vagy csak én látom rosszul??  Gondolkozik (Ha igen akkor előre is boccsának bow ) És tényleg most hogy mondod valószínű  Nevet
Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2072 Dátum: 11 dec 03, 09:42:41 »

Valszeg úgy van, ahogy néztem storm 1 vidiket,  h van sima sasuke, aminek alapbó katonja van, ultimate meg a chidori, a chunin examos sasukenek meg alap chidori , meg cursed seal chirodija van.
v max combokba vanépítve
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2073 Dátum: 11 dec 03, 16:02:23 »

Van egy új gameplayünk Ami azt mutatja hogy egy kicsit másabb lett a battle menü Hangsúly a kicsin Nevet meg más lett a háttere annak amikor a battle elött tőlt egy egyszerű raikage vs susanoo sasuke Na de a Raikagénak mi a jutsuja?? Nevet mégszép hogy a lariat szóval most vagy változtatak és könyök csapás helyet (elbow bolt asszem)Lariat lett a jutsuja vagy majd tényleg lehet váltogatni Nevet itt a videó: http://www.youtube.com/watch?v=gRT3b-ESzCc
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 03, 21:05:46 írta tooomi » Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #2074 Dátum: 11 dec 03, 18:42:36 »

Valaki vesz majd ilyen speciális külön kiadást ha lesz?Tényleg ha itt tartunk akkor ti mit tudnátok ki találni mellé Nevet!Én valami kis fém dobozt figurákat egy fejpántot vagy valami kunai-t vagy shuriken-t és sztem kb olyan 14 15 ezer forint lesz kb. Pojén
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2075 Dátum: 11 dec 03, 19:36:37 »

Valószínűleg ilyen Holo lesz most is a CE ban. Amúgy a videót köszi ez az ütéssorozat cancel ütéssorozat cancel dolog nagyon szemétségnek tűnik Nevet. Amikor üti egy darabig megszakítja a kombót és újra ütni kezdni. Azzal valamit kezdeni kéen mert brutális nagy kombóspam lesz belőle Nevet
Naplózva

[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #2076 Dátum: 11 dec 04, 11:10:41 »

Ja ennek így csúnya vége lesz hogyha ezt nem javítják ki mert ha elfog a kawarino akkor addig üt ameddig van chakrája és szerintem egy csíkot biztos levisz ha fojtón üt és jó időzít.Szal ez így gáz lesz.Ja és nem tudjátok most is úgy kapjuk meg a kyuubi chakra Naruto-t mint a uns 2-ben Taka Sasuke-t a nem odaillő helyszínnel. Gondolkozik
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2077 Dátum: 11 dec 04, 14:59:09 »

Hát ha addig nem ér oda az anime, hogy benne legyen a chakra módos Naruto akkor valószínűleg de, úgy fogjuk. Bár a mostani endingben van már rá utalás(és a végén benne is van) szóval, szerintem, legalább is remélem bennelesz minden rendesen, nem csak bedobják valahogy. Amúgy nagy eséllyel awakening lesz.
Naplózva

tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2078 Dátum: 11 dec 04, 15:07:24 »

Végülis igen lehet hogy az lesz de kinek? Nevet mer seninek ott a 6-tails rasenshurikenesnek 4-tails meg az a kicsit kyuubi rasenganos narutónak ott van szintén a 4-tails vagy szerinted valamelyiknek kicserélik rá az awakeningjét?? Mosolyog esetleg kapunk egy új narutót? Nyelvesít  De én azért remélem hogy az nem awakening lesz Nevet csak akkor meg neki mi lenne az awakeningje? ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 04, 15:08:25 írta tooomi » Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
pappsebi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 72



« Válasz #2079 Dátum: 11 dec 04, 15:49:55 »

Lehet h úgy lesz mint az NUNS1-ben h lehet alapból át alakúltal vagy a Nine-Tails Chakra Mode Naruto olyan lesz h neki nem lesz awakingje max mondjuk olyan lenne mint a NUNS2-ben sakurának h nem át alakul csak erősebb lesz szerintetek nem lehetséges?(mondjuk sztem ez ostobaság lenne)
Naplózva


,,Gyenge vagy. És hogy miért? Mert hiányzik belőled a gyűlölet.''-Uchiha Itachi
,,Bármi áron megszerzem az erőt, még akkor is, ha ez azt jelenti, hogy el kell adnom magam az ördögnek...''-Uchiha Sasuke
tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2080 Dátum: 11 dec 04, 16:07:53 »

Igen én is úgy gondoltam hogy nem lesz awakeningje Mosolyog csak kiváncsi voltam a ti véleményetekre is Mosolyog . amúgy szerintetek lesz méh samehadával ?? Nyelvesít mer szerintem úgy tök jó lenne méh hogy közbe a samehada bezsegít neki pl mint kiba is akamaru ikszdé (lehet hogy ez egy kicsit rossz példa voltxD) Na de végülis szerintem tényleg jó lenne és annak lehetne az awakeningje a 6-tails Nevet (bár avval anyi gáz lenne hogy hova megy addig a samehada de biztos megoldanák Mosolyog ) De ha már samehada nagyon remélem hogy kisame awakeningje a kisamehada lesz. Nevet Én tuti nyomnék új méh vs kisamét samehada vs samehada. xD


Spoiler: vagy ha majd esetleg a 3ba benne lesz az a tigris pofa (boccsánat a tigris pofáért xD csak én ugy szoktam hívni (mivel nem tudom a nevét xD) ) a samehada régi használója Nevet
Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2081 Dátum: 11 dec 04, 19:46:43 »

Hát ha addig nem ér oda az anime, hogy benne legyen a chakra módos Naruto akkor valószínűleg de, úgy fogjuk. Bár a mostani endingben van már rá utalás(és a végén benne is van) szóval, szerintem, legalább is remélem bennelesz minden rendesen, nem csak bedobják valahogy. Amúgy nagy eséllyel awakening lesz.

szerintem meg nem... anno a sage narutorol is azt gondoltam.azért gondolom hogy nem awa lesz, hogy mikor awaekingbe győzöl, van a mecs végén a statisztika stb ot van a karakter, nem átváltozva, és aza kép meg szerintem a harc végéről van.Szerintem az awája az lehetne  mikor van 1 manga borítón h a hátán van v 6 rasengan, és combóiba bele lennének építve stb.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #2082 Dátum: 11 dec 04, 19:59:02 »

Hát....öm...mit is szóljak hozzá....szerintem egy másik Naruto lessz...mármint úgy értem,hogy ahogy Saukénak is can CS2 Sauke,Kirin Sasuke,Taka SAsuke,itt is úgy lessz szerintem,hogy 4 tailed Naruto,Sage naruto(ami 6 tailed is lessz),meg Kyuubi Chakra Control Naruto.....nekem ez a véleményem,amúgy láttátok az első videóban,hogy amikor Sasuke 00:38-kor eldobja a vhakra által átjárt shurikent,milyen szépen ki van dolgozva,hogy most nem csak valami kék "felhő" veszi körbe a shurikent,hanem látszottak a villámok is körülötte...szép,jó,zsír,sirály,király játék lessz...alíg várom,hogy megvegyem,és ha lessz gyűjtői kiadás,akkor kerűljön akár 15.000FT-be megveszem az 1000%.
Naplózva

tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2083 Dátum: 11 dec 05, 13:35:03 »

Jött egy új hír ami szerint 3 karakter biztos nem lesz a genben méghozzá az a 3 karakter Dosu,Kin,Zaku (a 3 hang genin)  Szomorú Tulajdon képp én nem is számitotam rájuk de most hogy mondták kicsit szomoru lettem Szomorú De azért nélkülük is elég jólesz ez a játék. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 05, 15:08:00 írta tooomi » Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2084 Dátum: 11 dec 05, 21:19:08 »

Őszintén szólva annyi bajom van csak ezzel, hogy -1 kunoichi. De kb eszembe se jutott, hogy az a 3 bennelegyen-e vagy sem. A 3 közül Dosu volt az egyetlen normális karakter, a másik 2 harcolt kb 3 percet. (Kin lefejelte a falat, Zaku meg szétkapta Chouji-t azt ennyi.)
Naplózva

Oldalak: 1 ... 137 138 [139] 140 141 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!