24 jún 17, 16:31:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 509613 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Blur
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 20


« Válasz #2085 Dátum: 11 dec 06, 21:35:55 »

Vagy inkább Zakut kapta szét Shino :DD én arra lennék kíváncsi hogy ezt a 70+ karakter számot úgy értik hogy playable + support only  vagy csak playable? az utóbbinak jobban örülnék, de meg lehet érteni hogy valamit a 3-ra tartogatnak:))
Naplózva

Tyrion: -What do you want Bronn? Gold? Women? Golden women?
tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2086 Dátum: 11 dec 06, 22:00:53 »

Hát eszerint a főcim szerint 70 playbe character lesz:)  :
http://www.saiyanisland.com/2011/10/naruto-generations-1st-vs-2nd-hokage-scan/  De szerintem lesz ez több is Nevet (legalább is remélem) Én kb 90 biztos charactert számoltam úgy hogy nem 1nek vettem a kirines sasukét és a chidori tru sperest  + talán még csapódnak új characterek pl akikben nagyon bízok az: hiruko,sound 4 ,konohamaru Talán szét szedik a peineket. És ha tényleg elmegy a shinobi háború eleéjig akkor még valószínű hogy jön 1-2 új character Mosolyog
Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2087 Dátum: 11 dec 06, 23:15:47 »

A shinobi háború elejéig, azt úgy kell érteni, hogy a háború már nem lesz benne. Én szerintem a háborúból csak Naruto tréningje lesz benne, a többi részt azt nem taglalják, majd csak a Storm 3 ban. Esetleg még a Konan vs Tobi hacot el tudom képzelni amúgy, hogy benne lesz. Én akit szeretnék, hogy bennelegyek az Nagato fiatalon mielőtt a hátába álltak a tüskék és Salamandel Hanzou.
Naplózva

cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2088 Dátum: 11 dec 08, 07:32:03 »

Jött két új kép!
Az elsőben látszik hogy  9farku chakra controll naruto kifogja tudni nyújtani a chakráját a kezén megfogja vele sasuke lábát. Esetleg pofán nyomta és elrepül. http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/381350_319174048093063_230763906934078_1241332_2096457985_n.jpg
Meg jött egy másik amin sasuke a susanoo-val lecsapja narutot a levegőből. http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/385817_319174008093067_230763906934078_1241331_2106396832_n.jpg
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 08, 13:33:42 írta cimpeti » Naplózva
Blur
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 20


« Válasz #2089 Dátum: 11 dec 10, 10:47:15 »

Szétszedett pein is jó lenne. Hanzou is, Meg az a szamurájcsávó, mi is volt a neve?:DD valami F
Azt viszont nem értem anko/kurenai mért support only, amikor karinnak a semmiből rittyentettek össze egy komplett movesetet, pedig a vámpíros trükkjén kívül, ami valljuk be, holmi kevés, nem mutatott semmit. Az előző két csaj legalább már harcolt valamennyit.

Amúgy a képek jók, de én annyira nem vagyok elájulva ettől a 9 tailed módtól, vannak karakterek amiket jobban várok hogy kipróbálhassam + annyira még nem néz ki jól, kb mintha textura hiba miatt besárgult volna az alap naruto model:D  elképzelhető hogy újítják még, vagy talán nekem is megtetszik majd idővel:D

Érdekesség hogy susanoo'sasuke awakening animációját megváltoztatták egy kicsit. Személy szerint nekem az első jobban bejött, kicsit epicebb mint ez az újabb, ami kb olyan mint az akatsukisnak volt a strom2-ben
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 10, 11:09:13 írta Blur » Naplózva

Tyrion: -What do you want Bronn? Gold? Women? Golden women?
lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #2090 Dátum: 11 dec 10, 15:54:19 »

most olvastam a NarutoWiki-n hogy az egyik uj game mod az nem más mint a Beast mod ami a jelenlegi infók alapján abból áll hogy a karakter átváltozik szörnyé xd ennyi de leirom az angol szöveget ide One of the new additions to the game is the Beast Mode in which a character transforms into a beast with stronger attacks should they be about to be defeated
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2091 Dátum: 11 dec 11, 04:51:52 »

Igen ilyen infók kerülnek ki, ha valaki olyan próbál okosat írni a játékról aki még életében nem játszott Naruto-s játékkal. Ez a beast mode ugyanis elvileg nem más mint az awakening, úgyhogy aki ilyesmit hall az szerintem röhögjön egy jót és nézze a következő cikket.
Naplózva

tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2092 Dátum: 11 dec 11, 19:40:15 »

Na van megint egy új scanünk amin megint láthatunk egy kis 9-tails narutót épp awakenigel szóval lehet h csak awakening lesz a 9-tails de az is lehet h csak olyen az awakeningje hogy nem nagyon látszik. Meg egy kép amiről ha jól vettem le a hangsúly azon van hogy : ha jól vettem le Nevet akkor lehet majd állítani a kis fegyvereinket(elnézést nem tudom hogy hívják őket  Technikai KO )   Nevet és egy Neji vs. Naruto harc és nem tudom miért de a két kép közt van valami össze fügés. Mosolyog Na meg egy 4. kép amin ott állnak felsorakozva naruto mögött a karakterek pl: killer bee,sakura,tsunade,raikage,mizukage... Mosolyog http://www.saiyanisland.com/2011/12/new-naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-generations-scan/ Jó nézegetést! Mosolyog

ui: Szerintetek Kotetsu és Izumo valaha benne lesznek a storm sorozatban?? Nevet ez alatt azt értem hogy ha nem a genbe akkor talán a 3ba vagy ha lesz 4 vagy valami más storm akkor abba benne lesznek-e.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 11, 19:49:36 írta tooomi » Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
Blur
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 20


« Válasz #2093 Dátum: 11 dec 12, 12:57:22 »

A két kép közötti összefüggés abból áll, hogy mindkettő exp rank battle-t ábrázol, egy online módot, ahol az itemeket és a supportokat saját magad állíthatod majd be.

A 9 tailed mód valószínűleg csak awakeningként lesz elérhető :S

A középen lévő kis kép pedig a Generations első opening videójából van kivágva, amit legelőszőr a Jump Fiesta nevű rendezvényen fognak bemutatni, de biztos fönt lesz a youtube-on is.
Mellesleg a kép sok új karaktert sejtet, például Killer Bee mellett láthatjuk Danzout valamint a kép jobb oldalán mintha pár Akatsuki tag állna. Tehát szinte biztos hogy őket is hamarosan playable-nek nyilvánítják.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 12, 13:00:42 írta Blur » Naplózva

Tyrion: -What do you want Bronn? Gold? Women? Golden women?
pappsebi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 72



« Válasz #2094 Dátum: 11 dec 12, 16:42:06 »

Na de ne már hogy csak awekingként legyen benne 9 farkú chakrás naruto az nagyon gagyi lenne. Lenne egy kérdésem ti melyik karaktert várjátok a legjobban én Sussano-s Sasuke-t és Narutot ha nem csak awaking (bocs ha roszul írtam) lesz a 9 farkú chakra módja. Nos kit vártok legjobban?
Naplózva


,,Gyenge vagy. És hogy miért? Mert hiányzik belőled a gyűlölet.''-Uchiha Itachi
,,Bármi áron megszerzem az erőt, még akkor is, ha ez azt jelenti, hogy el kell adnom magam az ördögnek...''-Uchiha Sasuke
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2095 Dátum: 11 dec 12, 22:38:42 »

Na sziasztok. Úgy látom Tooomi nagyon lelkiismeretesen postol mindent, úgyhogy nagyon nincs is mit csinálnom Nevet. De azért most belinkelném ezt:
http://images.saiyanisland.com/data/589/Naruto-Generations-Cancels.jpg

Az xbox-os kontrolleren magyarázza, hogy, hogyan is fog működni a kombótörés, és a kawarimi/substitution. Érdemes megfigyelni, hogy a korábbi 5 helyett már csak 4 osztás van Kawarimi baron. Spórolni kell majd úgy látom :3.
Naplózva

feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #2096 Dátum: 11 dec 13, 21:43:38 »

én megőrülök,hogyha csak awakening lesz a naruto 9farkú mód. de szerintem nem,mert naruto is szinte az egész edzése alatt,na meg a háború alatt bekapcsolva tartotta. ha csak awakening lesz,akkor nagyon le leszek törve,meg szar is lesz  Szomorú nem hiszem,mert az awakening-je hogy látszana naruto-nak ebben a módban? sehogy,csak annyi,hogy erősebb lesz és kész.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2097 Dátum: 11 dec 15, 15:27:06 »

Trailer-ecske

Vajójában csak egy reklám, de mutata egy rövid részt valószínűleg a játék intrójából (hétvégén úgy is megtudjuk) amin feltűnik pár karakter akik eddig még a Gen-ben nem voltak jelen, például Danzo, Pein, Konan stb. Érdemes 720p-re rakni és kinagyítani mert sok érdekességet láthatunk. 1mp nél pl: Az eddig össze benne lévő akatsukist kivéve kisamét. Illetve van egy jó hírem azoknak akik a hang4-es felbunnakanására várnak, ugyan is ők is benne vannak a trailerben.

Merevítsétek ki a képet 4 mp nél, és figyeljetek jól:
-Kimimaro: Látszik jól
-Kidomaru: Kankuro és Temari közt látszik a haja és afeje teteje
-Sakon&Ukon: Temari és Gaara közt látszik a haja teteje
-Jiroubu: Zabuza és Gaara közt tisztán látszik a vörös punk rzizkójával
-Tayuya: Ő rögtön Gaara-tól jobbra áll Jiroubu és Gaara közt, az arca nem látszik.

Sajnos mivel vannak, valószínűleg csak supportként játszható karakterek is a videóban, így nem tuti még mindig, hogy a hang4 játszható lesz. Viszont az már majdnem biztos, hogy 9 tails chakra mode Naruto awakening lesz. (Az awakening animációt konkrétan mutatják is).

Illetve egy új harcteret is bemutat a videó, a szamuráj híd tetejét ahol Danzou-val harcol Sasuke.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=5HdC_JvBs8M" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=5HdC_JvBs8M</a>
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 15, 15:38:23 írta Exkirion » Naplózva

tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2098 Dátum: 11 dec 15, 17:35:09 »

Húú... Nekem nagyon etszik ez a kis "Trailer-ecske" . Nevet Nagyon szép dolog volt hogy nem egyszerre tettték be a Naruto és a Naruto shippuuden karaktereit hanem felosztva mert akor egy jópár embert biztos hoy nem vehetnénnk észre Mosolyog Sajnos úgy tűnik naruto 9-tails csakra mód tényleg csak awakening lesz Szomorú , de egész jónak tűnt és jól vettem észre hogy úgy ugrándozott mint Minato is a storm 2be mármint úgy értem hogy Minato jutsujával Nevet  És még annyi hogy azzalat hogy hétvégen úgyis megtudjuk mit értesz?? Nevet  akkor jön ki egy teljes reklám esetleg egy új videó...?? Ja és amúgy köszi a videót meg a útbaigazítást a hang5ösről esküszöm ha nem mondod ki holl van akkor észre veszek összesen kettőt közülük Nevet

ui:Most nézem a Saiyan szigetet és látom lesz survival mode Ha jól értelmeztem akkor ez anyit tesz hogy egy karakterel (akit gondolom te választasz) ölnöd kell sok gyengébb karaktert sajnos csak fordító használatával tudom lefordítani a híreket szóval inkább belinkelem az oldalt http://www.saiyanisland.com/2011/12/naruto-generations-survival-mode-confirmed/ Ha valaki esetleg elég jól tud angolul akkor léttszives forditsa le Mosolyog És valami olyat ír még hogy lesz eről egy videó december 17-18. körül Mosolyog és még hogy lesz egy új trailer mostanábban lehet hogy az amit most belinkelt Exikiron:)
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 15, 17:45:35 írta tooomi » Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2099 Dátum: 11 dec 15, 19:15:12 »

A survival mode az olyan lesz, hogy választasz valakit és harcolsz egy ellenfél ellen. Ha győztél akkor az életed csak kicsit töltődik vissza és úgy kell végigharcolnod egy sor ellenfelet. Vagyis ha mondjuk az első ellenfél leveszi a 25% életed akkor a másodikra már csak 75-80% (attól függ mennyit töltődsz csaték közt) életed marad. Ha a 2. levesz 50% ot, akkor a 3. ellen már csak 30-35%-al kezdesz, és így tovább.

Azt, hogy hamarosan megtudjuk azt úgy értettem, hogy hétvégén elvileg kijön a játék teljes opening videója, ugyanis a Jump festán fogják bemutatni a hétvégén és elvileg jön egy új trailer is. Mivel ez nem trailer hanem CV vagyis reklám, így számíthatunk új trailerre is, legalább is jó esély van rá.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!