24 jún 26, 12:39:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 516451 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #2115 Dátum: 11 dec 17, 21:35:14 »

mikor jön már a jump festa? (videók róla) nem igaz! akarom látni,hogy tényleg lesz-e naruto 9farkú módos karakter is,és lesz awakening is,vgy csak awakening,meg egyébként minden új karaktert akarok látni bevetésen(danzo,kagék stb.),és minden olyan karaktert,ami erőseb lett.(kisame,itachi,killer b stb.)arra is kíváncsi vok,hogy hogyan oldották meg a killer b 2.szintjét(lehet,hogy a 2.szint is lesz külön,mint naruto 9farkú módja)lehet,hogy úgy fogják megoldani a mutálásokat,hogy lesz egy külön abban a módban lévő karakter is(pl. danzo-nál a karja,meg itachinál a nem kifejlett susanoo).
Naplózva
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2116 Dátum: 11 dec 18, 10:57:07 »

Ezt nem értem minek itachi-nak nem kifejlett susanoo? Úgy sokkal gyengébb szerintem elég Itachinak a kifejlett susanoo mint a strom2-ben csak dobhatnának még rá tsukuyomit vagy valami sharinganos dolgot meg genjutsut. Amúgy az lenne a jó ha lenne dupla awakening hogy pl itachival awakeningolsz és abból lesz 'nem kifejledt susanoo még egyszer awakeningelsz akkor teljes susanoo.
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #2117 Dátum: 11 dec 18, 14:12:03 »

erről beszélek én is. amúgy senki sem akar vidit feltenni? vagy ma lesznek feltéve? mert már nagyon várom és nincs még fel téve. majd pls linkeljetek,ha lesznek róla. remélem sok minden kiderül majd a játékról. a megjelenéséig végül is nem sok van hátra. de különben azt írják,hogy az összes naruto karakter benne lesz és nem csak az eddigiek,hanem az összes vagyis lehet kishi összebeszélt velük,és elmondta nekik naruto-nak milyen erőt akar a kövi részekben stb.
Naplózva
tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2118 Dátum: 11 dec 18, 14:37:13 »

Jött egy videó a jump festaról ami egy TS Naruto vs. orochimaru és után itachi harcot mutat be. http://www.saiyanisland.com/2011/12/naruto-generations-naruto-vs-orochimaru-itachi-gameplay/
Meg még jött egy scnanünk amivel meg lett erősítve Danzou és az ő palota pincsiei Foo és Torune ja meg evvel Hiruzen (3rd hokage)  is meglett erősítve Nevet és ahogy elnézem Danzou alapból nem lesz hogy mondjam "kibontot karal" xD és még Naruto épp Benyom egy szép Rasenganocskát Pain pocijábba xD http://images.saiyanisland.com/showphoto.php?photo=8889

u.i. Exkirion úgy tűnik a nagy kérdésre választ kaptunk Nevet az a pálya az Uchiha Rejtekhely! Idézem : and outside of the Uchiha hideout (where Sasuke and Itachi fought). ez van a a narutos survival videóhoz írva a Saiyan szigeten.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 18, 19:22:28 írta tooomi » Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2119 Dátum: 11 dec 18, 22:26:05 »

Jah néztem- Az opening videó meg az új trailer viszont jöheten már. Hivatalosan az OP csak szerdán jön, de azért felrakhatná valaki kamerás felvételről vagy valami. Az új trailernes sincs se híre se hamva szóban basszus, tök jó, hogy semmi hír Nevet
Naplózva

tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2120 Dátum: 11 dec 19, 15:06:09 »

Király Nevet akkor már két okból is várhatom a szerdát Mosolyog Jött 3 kép a Jump festa(ról ból) http://www.saiyanisland.com/2011/12/naruto-generations-new-screenshots-from-jump-festa/ itt láthatunk egy Onoki vs. 1st Hokage harcot ahol éppen az 1st Hokage idegbeteg fejjel  Nevet mintha egy Rasengant akarna használni de tuti nem az Mosolyog valószínüleg Ultimate jutsu lesz.  Egy másikon kis Kakashi épp a chidorit használta orcsimarcsi ellen Mosolyog a mellete lévő tvn meg szerintem az lehet hogy így mutatja be az elenfeled a survival módnál és az amellet lévő tvn  meg Sage Narutot láthatjuk és orcsimarcsit (aki épp awakeningel). És a harmadik egyben utolsó képen egy Mizukage vs 1st Hokage van szerintem a Mizukage épp awakeningelni készül vagy nem tudom Mosolyog és az amellet lévő tvn meg egy Onoki vs 1st Hokage harcot láthatunk amin ha jól látom Onoki egyik kísérőlye (a fiu azthiszem valami Akautchi) épp használja a jutsuját ami az hogy: egy gnóm kéz lesz ami belecsap a földbe ezt én sakura jutsujához hasonlítanám a storm 2be de azért kételkedem benne hogy az Onoki kisérője és nem Onoki mert amikor volt a Kage screenshots akkor annak a kisérőnek más volt a jutsuja... Jó most jobban megnéztem és az tuti hogy Onoki kisérőlye mert ráközelítetem és úgy jobban láttam meg ott ahol mutatja hogy most perpill hívhatsz-e supportot vagy nem ott pont most feketedet el Onoki kisérőlye Nevet Az egyetlen dolog amit nem értek az az hogy ha az 1st Hokage elenfélként szerepelt akkor miértnem volt játszható karakter??
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 19, 15:08:52 írta tooomi » Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2121 Dátum: 11 dec 19, 15:14:11 »

Az egyetlen dolog amit nem értek az az hogy ha az 1st Hokage elenfélként szerepelt akkor miértnem volt játszható karakter??

Ha a storm 1 re gondolsz akkor azért mert csak.

Akatsuchi support jutsuja amúgy az lesz, hogy lehozza azt a földgólemet amit az animében is csinál, a gólem odaszalad az ellenfélhez és ráüt, vagy legalább is megpróbál.
Naplózva

lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #2122 Dátum: 11 dec 19, 18:58:49 »

ö ugy érti hogy itt a JF-en a survival modban mér nem lehettünk vele de pl. nem lehettünk itachival meg orochimaruval sem csak azzal a 9karakterrel amit az egyik képen is láthattunk
Naplózva
tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2123 Dátum: 11 dec 19, 20:11:08 »

Igen Lemlermarknál a pont. Nevet Na de a lényeg megvan az új Trailer!!! Nyelvesít http://www.youtube.com/watch?v=7PgzBaNxfzo  szerintem nagyon király lett Nevet Mennyi minden kiderült meg mennyi mindent láttunk Nevet a végén 9-tails csakra mód naruto nagyon ottvan meg a 4th Hokage új Ultimate Jutsuja meg minden Nevet és a sok új pálya meg ha jól vettem észre néhány régebbi embernek mintha más lenne a combója:D
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 19, 20:14:35 írta tooomi » Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #2124 Dátum: 11 dec 19, 22:32:45 »

jahjah pl. sennin narutonak ott az a 2oldalrol rasengan combo amit pain-be nyom bele az jol néz ki Nevet röktön az elején ott egy uj pálya a sasuke vs killá bíí csatának a helyszíne Nevet
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #2125 Dátum: 11 dec 19, 23:13:30 »

nem tom,de nekem az jött le,hogy narutóval lehet lenni awakening nélkül is 9farkú csakra módban. azért,mert sasuke ellen eddig soha sem mutatták anélkül. amúgy egész jó lett. hogy verte már sasukét,meg sem tudott mozdulni Nevet
 amúgy szerintetek lesz 9farkú vs naruto csata bele téve? sztem muszáj lesz,csaknem egyszer megjelenik úgy,hogy nem is csináltál semmit. szerintem egy boss battle lesz.(és jó is lenne)persze utána be kéne tenni a 9farkút,mint karaktert,de ha méh második szinten(valszeg),meg naruto 9farkú módban be lesz téve,akkor ő is. de amúgy az elejétől végig viszik a sztorit most? az nem lenne a legszerencsésebb. nagyon hosszú lenne. inkább a nehézségi szinten nehezítenének,minthogy az elejétől,a háború majdnem/egészen végéig vigyék.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2126 Dátum: 11 dec 20, 01:44:32 »

Új mapokból volt egy pár

-Unraikyou ahol Bee meg sasuke harcoltak
-A Chuunin vizsga épülete ahol Sasuke és Lee harcoltak a sima Narutoban
-Az erdő ahol Bee és Kisame harcoltak

Amúgy 9Tails Chakra Naruto tuti awakening, amikor üti sasukét el van sötétedve a kép, sasuke pedig csak sima módban van, szóval mostmár 99%.

Összességében nem voltam hasraesve ettől a trailertől, kb semmi nem derült, ki max h benne lesz Kabuto. Minato új ultimateje nem rossz, valószínűleg a ruhaváltással együtt fog változni. Sage Naruto ahogy nézem kapot egy revampot és vannak új mozdulatai, ami jó. 9tcm Naruto a végén amúgy iszonyú erősnek néz ki.
Naplózva

feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #2127 Dátum: 11 dec 20, 17:53:08 »

lehet igazad van,de lehet még supportnak berakják. amúgy én akkor fogadom csak el ezt a tényt,ha: 1.lesz vagy egy perces az awakening; 2.ha 1.5-2 perc alatt tölt be; 3. tényleg olyan erős,meg gyors lesz,hogy az ellenfél alig tud majd tőle mozogni; 4.a támadásaiban legyen mindenféle rasengan,amit eddig használt ebben a módban(meg egyéb mások is); 4.egy jutsuja vegyen le egy negyed életet(vagy majdnem).   ha ezek nem lesznek benne,akkor elég szomorú leszek,de a többi karakter,meg a játék,csaták stb. pótolni fogja,úgyhogy engem a vevők listájára már fel is lehet írni Nevet
Naplózva
pappsebi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 72



« Válasz #2128 Dátum: 11 dec 20, 20:53:16 »

Uhh nagyon várom ezt game-t főleg hogy ha benne lesz 9 Tails Chakra Naruto még akkor is ha "csak" awakingként mert akkor remélem azt megcsinálják mint már említettlk előttem hogy nagyon nagyon gyors lesz nem lehet utol érni akit ver nem fog kapni majd elvegőt úgy sorozza. Az nagyon jó lenne. Sage Naruto szerintem jobb mint a NUNS2-ben volt. Szerintetek?
Naplózva


,,Gyenge vagy. És hogy miért? Mert hiányzik belőled a gyűlölet.''-Uchiha Itachi
,,Bármi áron megszerzem az erőt, még akkor is, ha ez azt jelenti, hogy el kell adnom magam az ördögnek...''-Uchiha Sasuke
Blur
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 20


« Válasz #2129 Dátum: 11 dec 20, 21:17:55 »

Valószínűleg egyedül vagyok ezzel, de az előbb említett dolgok a 9 tailed móddal kapcsolatban elég túlzások már.
Hosszabb awakeninget, mint ami a többi karakternek van, nem fognak csinálni mert hülyeség. Storm 2-ben sincs senkinek. Vagy ha mégis, akkor gyengítsék le. Pont megfordítva is jó. Legyen nagyon erős de akkor csak rövid ideig.
Aki játszik online-t meg fogja érteni, hogy mért nem jó ha agyon turbózzák azt a szerencsétlen awakeninget, hiába ez a várva várt hiper szuper 9 tailed mód. Nézzétek meg tobi awakeningjét a storm 2-ből. Aki jól használja az full életet leszed vele szűk 15-20 másodperc alatt. Nem egyszer szenvedtem már multiban a madara spammerek miatt. Nevet

Bár belegondolva naruto storm 2es awakeningjei is túl erősek. Ha nem ölt meg téged egy rasengan spammer, megöl azzal a piros izével. Az a róka amúgy is k*rva gyors. Most egy Ino a hülye erősítő awakeninggel mit kezd ellene?
Szóval remélem a 9 tailed mód legalább ennél nem lesz erősebb. Az már tényleg kicseszés lenne. Így is mindenki ezt fogja tolni mert most ez menő, de ha még ilyen eszméletlen módon overpowered is lesz akkor az már gáz

De van ennél nagyobb probléma is, pl most így ez a cancel combo eszméleten spam forrásnak néz ki. Ha kifogyott az a fás cuccod pl akkor szó szerint lenullázhatnak vele. Valahogy ezt is korlátozni kéne, mondjuk ebből is max 2-őt vagy 3-at csinálhatsz időközönként, vagy nem tudom... Nevet


Megnéztem a trailert is. A németül beszélő narrátor szerű fiú vagy ki is említi hogy a 9 tailed mód nagyon overpowerednek néz ki, vagyis túl erősítettnek. Én egyetértek vele Nevet Remélhetőleg nem csinálják meg annyira idegesítőre mint a videóban...
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 20, 21:31:47 írta Blur » Naplózva

Tyrion: -What do you want Bronn? Gold? Women? Golden women?
Oldalak: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!