24 szep 27, 19:38:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 141 142 [143] 144 145 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 546325 alkalommal)
0 Felhasználó és 51 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2130 Dátum: 11 dec 20, 21:35:45 »

A kombó cancel elvileg nagyon sok chakrába fog kerülni, az lesz rá a korlátozás, ahogy olvastam, elvileg leszívja a chakrád 1/4 ét, szal ha maxon vagy akkor is max 4x tudod eltolni mielött kifogysz a chakrából. A 9TCM Naruto pedig nem hiszem, hogy erősebb lenne mint a többiek, elvileg pont, hogy balancos lesz a játék, ez a fő célja a készítőknek.
Naplózva

Toodmayne
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #2131 Dátum: 11 dec 21, 13:45:05 »

Itt az új trailer angol feliratos változata Mosolyog
http://www.youtube.com/watch?v=BaonyCYYQcs

szerk: itt van normális HD minőségben is már: http://www.youtube.com/watch?v=51OO9odxi4A

Nagyon remélem hogy 9b chakra Naruto nem csak awakening lesz. Kicsit régen játszottam már az előző résszel, de awakeningben van új jutsuja a karaktereknek? vagy csak az eredetik erősebbek? mert a végén lévő jutsunak amit Naruto csinál a "tailed beast flash bullet"-nek nem nagyon van értelme ez az alak nélkül. Jó lenne ha ez lenne a 9T Naruto ultimate-je.
(nem is tudom hogy kerülte el a figyelmem hogy nem írtam két sort, biztos nagyon az új trailer hatása alatt voltam Nevet többet nem fordul elő)
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 22, 01:55:53 írta Toodmayne » Naplózva
tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2132 Dátum: 11 dec 21, 14:56:19 »

Hát ez más volt mint a Japán Trailer,nem sok dologban de másabb volt. Nevet  úgy 2:30-tól 2:49-ig más mint a Japán Mert rövid bejátszássokat láthatunk míg a japánba az online Battleről volt videó és a hátérbe bejátszások. Nem tudom nektek feltűnt-e de kaptunk egy új PTS Sasuket szerintem főleg a Zabuza saga miatt  amikor még nem tud chidorit és van valami nem csuklószorító hanem nem is tudom hogy mondjam  Gondolkozik olyan van a kezén mint a storm 1be inónak Nevet De az Ultimate Jutsuja az az lesz hogy olyan curse markos chidori szóval az is lehet hogy ami volt a storm 1be sasuke az kapott egy ilyen csuklószorítót(tudom hogy nem az de had hívjam ígyxD) vagy nem tudom de amúgy már a japán Trailerbe is benne volt így amikor Haku használta az Ultimate Jutsuját. Na de megtudtuk hogy milyen lesz a Pts sasuke chunin examos és curse markosk ultimate jutsuja olyan lesz kb mint eddig csak úgy kezdődik hogy chidori ha avval eltalálja az elenfelet akkor meg megy az ami eddig is volt. Szóval nem lesz az hogy eltűnik és az ellen háta mögött lesz és elrugja a francba majd sprint chidorival hanem egyből chidori Nevet én mondjuk először arra tipeltem hogy ez a sasuke olyan lesz csontra mint obito max az ultimatje és a thrownja más lesz Nevet 

ui: Most jöttek screenshotok Jugooról,Karinról,Suigetsuról és Sasukeről http://www.saiyanisland.com/2011/12/naruto-generations-the-5-sasukes-and-team-taka-screens/ azt mondja hogy Sasuke 5 karakterként biztos lesz Chidori true spear,Akatsukis,Kirin,Susanoo és PTS. És vannak Artok is : http://www.saiyanisland.com/2011/12/naruto-generations-art-of-sasuke-and-team-taka/

ui2: Jött egy új 6 perces promóciós videó. :  http://www.saiyanisland.com/2011/12/naruto-generations-the-ultimate-6-minute-promotional-video/ Huuu ebből is rengeteg minden kiderült Nevet Pl: Kis Kakashi,Obito,1. Hokage,2. Hokage és még egy pár ember Ultimate Jutsuja meg 9-tails Naruto comboit bemutatja 1 új pályát is ami nem más mint Tobi kis kuckólya az a csontokból álló pálya Nevet és még számtalan dolog. Jó nézegetést!
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 22, 15:37:40 írta tooomi » Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2133 Dátum: 11 dec 22, 17:45:39 »

Én még mindig arra várok, hogy bejelentsék azokat a karaktereket "akik nem voltak benne a Storm1 ben de ebben benne lesznek" mert, hogy volt egy ilyen ígéret. Részemről örök harag ha a hang4 megint csak support lesz, mert belőlük nagyon jó karaktereket lehetne csinálni. Szintén baromi mérges leszek, ha Juugonak nem csinálják meg a rendes átváltozását amit a kage summit alat használ, amikor teljesen cs2 be vált és Choujinak a pillangó szárnyas átváltozást. Pain nek is elkéne a chibaku tensei mint jutsu és Hidant is kipofozhatnák.

Amúgy amikor mutatták a csontos mapot, én először azt néztem, hogy "Ez meg hol a rákba van?" aztán amikor megláttam a csontvázat a háttérben "Anyóós, nem már, komolyan? Nevet"

« Utoljára szerkesztve: 11 dec 22, 17:48:47 írta Exkirion » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2134 Dátum: 11 dec 22, 18:48:58 »

szerintem meg nem awaeking lesz a kyuubi chakra narutó, mert 1 az túl kivan dolgozva, másodsorban pedig eddig narutónak és sasuke változatainak a játékban azonos száma volt.Itt is megfigyeltem h van sima sasuke, shipu elején, aztán akatsukis, és mangekyo sharinganos is. narutóbol meg sima, shipus, és  sage.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #2135 Dátum: 11 dec 22, 19:19:53 »

Én szerintem az awekingek-ből lehet a legjobbat csinálni de a legjobban elrontani.Mert tök jól néz ki meg minden de túl erős.Szerintem úgy lenne jó ha csak 1-szer lehetne használni 1 meccs alatt.És nem tartana tovább 1 másfél percnél.Nemrég újra elkezdtem játszani és azt tapasztaltam aki használta az awekinget az húzta az időt és arra várt hogy újra használhassa ami tegyük fel tobi-nál azért eléggé idegesítő tud lenni.
Naplózva
Toodmayne
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #2136 Dátum: 11 dec 24, 02:17:43 »

Úúú, hogy én mit találtam. 10 perces extended trailer: http://www.youtube.com/watch?v=6WrcYZaLsfQ
Lemegy az eddig látott treiler, és utána még sok sok gameplay harc, és a 9 tails chakra mode Narutoból is kicsit többet látunk. Nemsemmi, alig bírom már most kivárni hogy megjelenjen, biztos vétel.
Naplózva
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #2137 Dátum: 11 dec 24, 08:57:56 »

http://www.saiyanisland.com/2011/12/naruto-generations-75-playable-characters-15-support/#disqus_thread

75játszható karakter! +15support. Remélem Sharingan/Rinnegan Tobi benne lesz így,nagyon sok mindent ellőttek ezekben a trailerekben most, a későbbiekben még el tudnék képzelni egy ilyen bejelentést,scan vagy akár egy ütősebb teaser/trailer formájában! Mosolyog

Btw, Boldog Karácsonyt! ^_^
Naplózva

[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #2138 Dátum: 11 dec 24, 09:18:03 »

Amúgy nemrég megint játszottam a storm 2-vel és valami eszméletlen spamm volt.És az a baj hogy szinte mindenki.Már a begginer-re is átragadt nem találkoztam olyan emberrel aki nem spammolt volna.Na de mind1 mert eredetileg csak azt akarom kérdezni hogy storm gen-ben van a kawarino és azt pontosan akkor kel lenyomni amikor megütnek vagy hogy?Előre is köszi a választ bow
Naplózva
Blur
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 20


« Válasz #2139 Dátum: 11 dec 24, 09:49:42 »

Egy két változtatásra és bejelentésre még én is várok. Például hogy francba nem lehet costume-okat behozni, mert Juugo már megint abban a pizsama szerű cuccban van Nevet nem ártana a taka csapatnak mondjuk egy akatsuki köpeny vagy bármi. De a többi karakter is kaphatna valami ruhát.

Az, hogy az akatsukit (kisame kivételével) egy az egyben úgy hagyták ahogy volt, tényleg elég kedvetlenítő, de ha belegondolunk, a legtöbb csapattag már a Storm 2 ideje alatt meghal. Kisamét tovább lehetett vinni, még Konanból kihozhattak volna egy olyan "vs Madara" ultimatet, meg hát ott van Tobi, akinél inkább egy teljesen új karaktert (Madara) tudnék elképzelni. Bár ahhoz meg még nem mutatott eleget, egy izanagin meg azokon a tér-idő cuccokon kívül. A rinneganos verzióját meg nem hiszem hogy beteszik, hiszen azt csak a háborúban használja.

Hanzou vs Mifune harc jó lenne, de ha jól tudom az is már eléggé a háborúban volt Szomorú
Naplózva

Tyrion: -What do you want Bronn? Gold? Women? Golden women?
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2140 Dátum: 11 dec 24, 11:22:33 »

személyszerint énis ruhákat várok,  pl kakashi jounin ruha, vagy mindenkinek lenne 1 sérült ruhás változata legalább.
De egy olyan ultimate tenkaichi hero mód szerű dolgot is eltudnék képzelni.
Egyéként valaki mondja már meg, mi értelme van a combo cancelnek?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #2141 Dátum: 11 dec 24, 13:37:25 »

méh alkotása is nagy a végén Nevet amúgy összevágták az összes eddigi trailert,plusz most végig szinte kommentált a generations-nek a bemondója,erre mondják azt az angolok,hogy nice work Nevet amúgy szerintem beletehetnék az edo-s kabutot,edos karakterek közül az eddig nem ismerteket,és hát még van idejük,az lenne a nagy meglepetés,ha tobit a jinchuu-bijuukkal egyzer csak beletennék. ennek 70-30 % az esélye a nem teszik bele javára,de ne adjuk fel .
Naplózva
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2142 Dátum: 11 dec 24, 15:40:36 »

Boldog karácsonyt mindenkinek!
Jött egy infó http://www.saiyanisland.com/2011/12/naruto-generations-75-playable-characters-15-support/
Azt tartalmazza kb hogy 75 játszható karakter lesz  és 15 support.
Valami féle csarnokból meg tudod nézni egy másik játékos csatáját online-módban.
lesz gallery mode is abban lehet majd charactermodelleket nézegetni, ultimate jutsuk videóit stb... ezekhez ninja info-cardokat kell szerezni majd.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 24, 15:42:09 írta cimpeti » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2143 Dátum: 11 dec 24, 17:32:19 »

http://www.saiyanisland.com/2011/12/naruto-generations-first-hokage-vs-sage-naruto-gameplay/
ezzel a vidivel kedveskedek a fanoknak karácsonyra, a pulyka és a sok finomság mellé, boldogat nektek is,  goo zabálni az ünnepi kaját;)
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2144 Dátum: 11 dec 25, 16:11:37 »

Kaptunk egy röpke 3 órás videót. Nevet http://www.saiyanisland.com/2011/12/naruto-generations-sage-naruto-vs-orochimaru-itachi-harashima/ Ebben valószínüleg a játékról beszélnek egy kicsit meg ilyesmik. Játszanak a storm 2vel online módba és 3 harcot láthatunk ezeket már eddig is lehetett látni (kivéve az orochimaru harcot). 48 percnél láthatunk egy Sage Naruto vs. Orochimaru harcot utána egy Sage Naruto vs. Itachit és végül egy Sage Naruto vs. Hasisráma akarom mondani Hashirama harcot. De még az is kiderült hogy milyen lesz a játék a legelelyén amikor egy start gombot kell nyomni a controlleren és az amikor a survival,free battle,story mode...stb opcióra rámész akkor hogy fog betölteni.

ui: most nézem [Hun]ter kérdését Nevet boccsánat hogy eddig nem válaszoltam nem muszály pont akkor nyomni amikor épp ütnek lehet elötte utánna közben nyomni a gombot

ui2: Új poszter! Itt a link kép formályában: http://images.saiyanisland.com/showphoto.php?photo=8930 és ittvan videó formályában: http://www.youtube.com/watch?v=9OPe4rJMLhQ

ui3: Jöttek információs képek! Azt írja hogy semmi újat nem tartalmaznak se új képet se új infót. Szomorú De azért itt van:   http://www.saiyanisland.com/2011/12/naruto-generations-japan-reveals-features-in-informational-images/

ui4:Egy pletyka szerint  Január 24.én játszható lesz a játék valahol Japánba Nevet Azt irja hogy mivel biztos sokan ki akarlyák próbálni mielött megveszik ezért lesz az egész. Játszható lesz Kankkuro,Temari az 5 és az kage. Én csak arra lennék kiváncsi hogy a Hokage szerepet kitölti be, mert ugye vagy Danzou vagy Tsunade én Tsunadét tartom esélyesebbnek mert promóciós videóban is az 5 kage kis csapatában őt mutaták. Azért mégegyszer elmondom (biztos ami biztos) pletyka szóval még nem biztos!
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 29, 13:07:26 írta tooomi » Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
Oldalak: 1 ... 141 142 [143] 144 145 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!