24 szep 27, 23:55:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 80 81 [82] 83 84 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1989999 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #1215 Dátum: 11 aug 12, 09:42:49 »

nemtom miért gondol mindenki Luxusra...
Makarov száműzte a céhből, és már nincs jele sem Pontosan
miért ne lehetne Mistogun v Gildartz ?
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1216 Dátum: 11 aug 12, 11:06:05 »

Olvasod a mangát?  Hmm? Ha igen, akkor olvasd újra, az edolasos részt.  Mistogun alapból edolasban maradt, tehát nem lehet már céhtag. Gildartz meg olyan amilyen. Nem hiszem, hogy elfogadná.

Amúgy csak én látom rosszul, de úgy tünt nekem, hogy Gildartz gyengébb Luxusnál. Legalábbis a mostani felállás szerint.
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #1217 Dátum: 11 aug 12, 12:18:07 »

Marci1996: red kérdése az volt hogy "szerintetek ki lesz a Fairy Tail mestere?" Nem tudom feltünt-e neked Natsut egy esetben irtam variációnak "5. Meghal/Lemonda végén és Natsu lesz" Honna veszed hogy a végén ehogy irtam Natsu továbra is ilyen forrófejü lesz a történet vége szerintem még nagyon messze van egyáltalán nem tudunk még semmit a Tartarosról a Reven Tailról a sárkányokról stb stb. Nem irtam azt sem hogy vége lesz ha Luxus lesz a mester annyit irtam hogy esetleg lehet egy olyan hogy ugy lesz vége a történetnek hogy ő a mester amivel megint csak a történet végére gondoltam. Szóval szerintem olvasd el a hozzászólásom jobban mert pár hülyeséget is kérdeztél  Mosolyog
Szerintem Gildartz nem gyengébb Luxusnál csak amikor nem volt ereje a Fairy Taileseknek akkor Gildartzot Bluenote kezelte folyamatosan akit még Gildartz ezután is levert és ne feledjük Bluenote hogy lett beálitva a megjelenésénél. (Mondjuk amit mutatott az számomra csalódás volt többet vártam attól a harctól) Luxus meg szerintem most nem az utolsó csep erejét adta Natsunak szerintem Luxusba még volt jócskán energia.
Naplózva
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #1218 Dátum: 11 aug 12, 12:21:52 »

akk bocsesz Nevet
nem emlékeztem pontosan mi lett Mistogunnal...
Naplózva
kreonen
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11



« Válasz #1219 Dátum: 11 aug 12, 15:47:19 »

Ha jol emlekszem a sarkanyok a sarkanykiraly unnepe miatt hagytal el tanitvanyaikat/gyermekeiket. Viszzaterve a mester temara: ki tudja h mondjuk par ev mulva Natsunak nem no be a feje lagya. Sok minden megtortenhet addig amig Makarov atadna valakinek a helyet es szerintem azert nem ennyire egyertelmuen Luxus, Gildartyot nem is vettetek szamitasba, pedig azert o is eleg Ceh kozpontu egy figura, mint ahogy lathattuk ezt a Bluenote elleni nyitofejezetben es szerintem ez sem egy elvetendo otlet. (Bocsanat az ekezetek miatt de angol billentyuzetem van)
Naplózva

[img alt=]http://hotlink.myspacecdn.com/images02/77/cabe877fd9c34330b29f102d298d8d6b/m.jpg[/img]

Minden ember azt tekinti helyesnek amit ismer és tud és ahhoz ragaszkodik. Ők ezt hívják \\\"valóságnak\\\". De a tudás és az ismeretek nagyon bizonytalan dolgok. Így lehet ,hogya valóságuk csak egy illúzió. Mindenki a saját
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1220 Dátum: 11 aug 12, 16:24:17 »

OFF:Jó,mindegy Gery,szerintem mindketten elbeszélnénk egymás mellett úgyhogy ezt most lezártnak tekintem.

ON:Kreonen ezt hol olvastad? :O linkelj már mert én nem emlékszek ilyesmire.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #1221 Dátum: 11 aug 14, 10:18:29 »

Meg jött az új fejezet! Nevet

Nagyon brutális rész volt Natsu szépen elgyapálta Hades-t, de kanál vissza fog nyalni, mivel Hades levette a szemkötőjét és erősebb lett ( olyan mint Kenpachi xd ), Natsu már nem tudd harcolni elfogyott az ereje, vajon ki fogja őket megmenteni?
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #1222 Dátum: 11 aug 14, 10:38:51 »

Ez király volt , ilyesmit akartam. Teljes erejű Natsu sem tudta leverni ez tetszett. De tényleg ki leszmost a egmentő. szerintem Cana lesz mert feltudja használni az új erejét valahogyan majd.
Naplózva
Ashbringer
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #1223 Dátum: 11 aug 14, 11:15:52 »

Számomra egyértelmű, hogy ki lesz a megmentő. Figyeljetek mi történt a mangában. A Macskák megtalálták az erőforrást, ami meghajtja a hajót. Happy kérdéséből ítélve egy élőlényről van szó. Na vajon mi lehet az, ami meghajtja azt a hatalmas repülő hajót? Csak nem egy "hatalmas szárnyas gyíkféle"?  Nyelvesít Bármi is az, gondolom kiszabadítják a macskák és lezúzza Hádészt. Minden bizonnyal egy sárkányról van szó. Már éppen ideje van amúgy is, hogy feltűnjön egy a színen. A történet már eléggé régóta fut. De nem Natsu faterja lesz az remélem, mert akkor csalódott lennék  Nyelvesít
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1224 Dátum: 11 aug 14, 12:48:32 »

Csalódtam volna, ha Hadest kiüti Natsu.
Volt egy kis NaLu is. Ámor
És még ha csak egy kép erejéig is, de szerepelt Mirajane is. <3
Kíváncsi vagyok, mit láttak Happy-ék, de tetszik az ötlet, amit valaki említett korábban, hogy lehet, hogy egy sárkányról van szó. Nevet
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #1225 Dátum: 11 aug 14, 12:58:30 »

Én is egyből egy sárkányra gondoltam de nem hiszem hogy Igneel az mert ő eléggé erősnek lett beálitva. Vagyis nem mondták igy ki de nekem az jött le hogy Igneel eléggé erős. Ha viszont a fekete sárkány lenne az meg egy érdekes szituáció lenne hogy azt a sárkányt nem rég kaphatták el de a hajójukat meg ugy tudom láttuk már előtte is. Wendy sárkányát is láttuk beszélgetni Igneelel egy fény formájába és ő se segitséget kért ahogy emlékszem. Metalicanáról (Gazille sárkánya) most igy nem ugrik be semmi hogy láttuk volna valamilyen formában szerepelni. Ő esetleg esélyes de kicsi rá az esély.Én 25% adok a fekete sárkányra 10% a 3 sárkányölő sárkánya közül valamelyikre 45% hogy egy ujj sárkány és 20% hogy nem sárkány
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #1226 Dátum: 11 aug 14, 18:21:36 »

Szerintem nem sárkány lesz , mondjuk ... Most kíváncsi vagyok ki üti majd le Hadest  .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1227 Dátum: 11 aug 14, 20:09:35 »

Ez nagyon zsír fejezet volt! amúgy ha valóban sárkányt vetetk észre sztem az egy eddig nem látott/említett sárkány lesz... Amúgy én arra leszek kiváncsi, hogy mi lesz a következöben mert érdekes a cím az a:,,olyan közel..." szerüség... Most ha valamiböl kombinálni kellene azt mondanám, hogy azzal kapcsolatos amit lisanna mondott lucynak, hogy maradjon közel natsuhoz... És ahogy ebben a fejezetben 1-2szer natsura néz lucy hát...Nyelvesít ha csak nem lisanna akciózik valamit bár azt kétlem:D De az már tuti, hogy lisanna elég erös vetélytársat kapott lucy személyében natsuért..NyelvesítNevet
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1228 Dátum: 11 aug 14, 20:25:15 »

Ez a fejezet üt Nevet Most nagyon megkönnyebbültem hogy nem Natsu üti le a főgonoszt....Mashima-sensei rájött h Natsuval már kicsit sok lenne lecsapni Hadest xD Animében mi lenne a neve Natsu támadásának?mert ha Natsu a karyu, Laxus meg a Rairyu,akkor a KaRAIryu lenne?XDDD

Kíváncsi vagyok ki fog jönni szétrúgni Hades bácsi vén seggét,mert hát minden erős harcos ki van ütve...Máris jöhetne a következő manga mert alig bírom kivárni mi lesz itt Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1229 Dátum: 11 aug 14, 20:27:23 »

ez nekem is már 2 hete eszembe jutott de sztem csak simán raykaryu mert a villámot mondják elöre...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 80 81 [82] 83 84 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!