24 jún 29, 16:47:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1897186 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
naomi69
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32


« Válasz #1245 Dátum: 11 aug 20, 13:04:23 »

Hmm valószínűleg elfogult vagyok, de nekem még így is tetszik a manga, hogy  Chuck Natsu Norris folyton a megmentő ^^ Nyelvesít

Bár nem hiszem, hogy a papi hagyni fogja, hogy Natsu mostani támadása elérje Mosolyog Tartom az ötletem, hogy szét lesznek ütve, felélesztik Zerefet, és illegálissá nyilvánítják a Fairy tailt  Hümm-hümm
Naplózva

Minden ember életében elérkezik a pillanat, amikor úgy érzi, próbatételei tűzkeresztjében elvérzik, mint mókus a fenyőfa tűlevelein. /ani- Tizenhét parancsolat/
kopasz7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 59



WWW
« Válasz #1246 Dátum: 11 aug 20, 13:10:40 »

Mi jön még ezután, Natsu megeszi a démonokat?  ikszdé Nem tudom hogyan lehetne még úgy megcsinálni, hogy ne Natsu győzze le, de ő maradjon a középpontban. Sehogy.
Naplózva
heureka
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #1247 Dátum: 11 aug 20, 14:32:04 »

Hát én nem várnák akkora nagy csodára mert ebben a történet szálban sok klisét elhasznált... Pl: Erza győzőt Natsu Vs Hades már a sárkányos dolgon se lepődnek meg Mosolyog
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1248 Dátum: 11 aug 20, 16:15:21 »

Az nem lenne klisés ha megint megjelenne valaki és legyőzné Hadest? Dehogy nem. Más embereknél ez pont akkora klisé mint ami eddig történt. Itt ami valamennyire eltérne a klisétől, hangsúlyozom, hogy csak valamennyire ha a macsekok sikeresen megoldanák a feladatukat és kiderülne, hogy ez miatt volt olyan erős Hades. Ezzel, hogy megszüntetnék az erejének forrását Hades is padlóra kerülne. Egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy ilyesmi lesz a megoldás. És azért írtam klisésnek is ezt a megoldást mert sokszor látunk már ilyen megoldást. Elég szokványos de mindig rámutat arra, hogy a gyökerénél pusztítsuk el a bajt. Még egy lehet a megoldás, ha Zereff beérkezik és lenyomja, netán elmegy Hadessel.
Naplózva
heureka
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #1249 Dátum: 11 aug 20, 16:18:54 »

Vagy az is lehetne hogy a kormány emberei odateleportálják azzal a tárgyal az egyik nagy mágust aki ugyanabba a rangba van mint Makarov nem tudom most a nevét. Vagy az összes nagy mágust mert Zeref felébredt. Szerintem ez még logikus is lenne.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 20, 16:19:38 írta heureka » Naplózva
naomi69
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32


« Válasz #1250 Dátum: 11 aug 20, 16:25:49 »

Elvileg nincs távközlési lakrimájuk, szóval nem hiszem.
Naplózva

Minden ember életében elérkezik a pillanat, amikor úgy érzi, próbatételei tűzkeresztjében elvérzik, mint mókus a fenyőfa tűlevelein. /ani- Tizenhét parancsolat/
Ashbringer
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #1251 Dátum: 11 aug 20, 19:55:04 »

Képesek lennének kommunikálni, csak Mest eldugta, amíg nem szerez elég infot és hogy időt adjon a fairy tailnek. Merthogy megint bevetnék azt a big bang fegyvert. Az hogy megjelenik a mágiatanács és elkezd harcolni, valamint hogy megjelenik egy mágus aki egyike a tíz nagy szent mágusnak számomra is csábító esemény lenne.
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1252 Dátum: 11 aug 20, 20:55:30 »

Mikor megláttam Sherry-t meg a bandát a borítón már megörültem,bár utána egyből elgondolkodtam h mi a francot keresnének a FT szent szigetén xD A részbe nem volt sok minden,legalább azt mutathatták volna h mi működteti a hajót...
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #1253 Dátum: 11 aug 21, 09:27:03 »

Ez a fejezet szerintem nem szólt semmiről, csak túlzásokról. Natsu minden mágikus erejét belevitte az előző támadásába, és utána kijelentette, hogy nincs több mágikus ereje. Aztán 5mp múlva Devil's Eye, még 5 mp és dámonidézés, és max ha 20 másodperc eltelik a villámló tűzsárkány üvöltés, és az új támadás között, és hopp, 20 másodperc alatt hirtelen megint lett mágikus ereje. Na ne nevettessen már Mashima-sensei... Meg mit csinálnak azok a démonok, hogy egyszer nem találják el a Fairy Tailt? Vicc az egész. A hajó meghajtása pedig még mindig rejtély, imádom, hogy húzza az időt.
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1254 Dátum: 11 aug 21, 12:12:01 »

Basszus, a borítón Sherry annyira Lucy-s, hogy az valami hihetetlen, Leon pedig Natsu és Gray keveréke. xD Meglátszik, hogy Mashima régen rajzolta őket... Nevet Különben én is bíztam benne, hogy valahogy idekeverednek, de hát ezek szerint nem. Borzasztó, Mashima még borítót se tud rendesen rajzolni. xD Azt kéne rátenni, akiről legjobban szól a fejezet. Pl. amikor Luxikánk megjött, tolhatott volna egy Luxusos borítót Hiro. *.* Na de mindegy. xD


Különben FT-vel kapcsolatban kezd nagyon Bleach érzésem lenni. Mashima is elkezdte azt csinálni, mint Kubo: próbálja nagyon elhúzni a dolgokat, hogy fenntartsa az izgalmat, csak ez kétélű fegyver, ha nem üt/csattan a végén elég nagyot a dolog, akkor az bukós...
Jó lett volna az az utalás a félelemről arra, amit Gildartz Natsunak mondott, de mivel ez megint ahhoz a kliséhez kellett, hogy a nulláról talpra álljanak, gagyi hatást keltett, mert nem erre figyelt senki, hanem azon háborogtam én legalábbis, hogy ez nem lehet igaz, hogy még mindig nekimennek Hadesnek. xD


Gagyi volt a fejezet, a NaLus-s részek tetszettek, meg hogy ismét volt utalás Laylára, és hogy nem pitiáner mágus lehetett ő sem, ha így képben volt sok dologról.
Viszont most már eltörhetné Hades Natsuék lábát, kicsit meguntam, hogy nulla erővel még felállnak.


Kezd komolyan idegesíteni FT: tele van kva jó, szerethető karakterekkel, az alapsztori is a helyén van, és ezt képes Mashima elb*szni a már jól megszokott hülye kliséivel. >.<


Ja, és imádtam, amikor Lily "gihí"-zett. Nevet Teljesen passzol Gazille-hoz. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 21, 12:14:11 írta Nikkie » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1255 Dátum: 11 aug 21, 17:23:42 »

Most elmegyek a templomba, elmondok  egy miatyánkat és egy üdvözlégyet hogy Natsu nehogy véletlenül valamilyen csoda folytán legyőzze Hadest mert akkor komolyan mondom agyf*szt kapok. Hiába natsu a kedvenc szereplőm, ez már tényleg túlzás.
Naplózva


naomi69
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32


« Válasz #1256 Dátum: 11 aug 21, 17:36:34 »

De szerintem egyszerűen Natsu csak neki ment. Semmi tűz, vagy egyéb trükk. A robbanás nem miatta volt.
Naplózva

Minden ember életében elérkezik a pillanat, amikor úgy érzi, próbatételei tűzkeresztjében elvérzik, mint mókus a fenyőfa tűlevelein. /ani- Tizenhét parancsolat/
E.D.I.
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #1257 Dátum: 11 aug 22, 13:52:00 »

Ez a rész is csalódás volt. Megnézhettük még egyszer ugyan azt, mint az előző fejezetben. Meg persze megint előkerült a "szeretet meg barátság ereje" dolog, amivel ugyebár bárkit meg bármit le lehet győzni.

Olyan mintha rászóltak volna Mashima Hiro-ra, hogy az olvasók nagy része 14-év alatti, szóval a történet nem lényeg, csak legyen benne sok püfölés.

Olyan jól indult a történet, a vizsgával. Sorra jöttek a váratlan fordulatok, meg a vicces helyzetek. Viszont mióta elkezdődtek a harcok azóta alig történt valami. Mármint már majdnem mindenki küzdött mindenkivel, csak épp a történet egy helyben áll vagy 30 fejezet óta.

A Fairy Tail-ról csak annyit tudtunk meg, hogy bármeddig lehet őket verni, úgyis felállnak. A Grimore Heart sem különb. Rólluk is csak annyit tudunk, hogy különleges varázslatokat használnak, de még csak véletlenül sem derült ki erről semmi konkrétum. Na meg Zeref is már 30 fejezet óta csak hol itt, hol ott szundikál. Egyetlen nagy fordulat, Luxus megjelenése lett volna, de ezt meg előre el kellett spoilerezni vagy 10 fejezettel.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 22, 14:16:42 írta E.D.I. » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1258 Dátum: 11 aug 22, 13:55:30 »

Lehet, hogy a hajó energiaforrása egy szív alakú varázskönyv lesz. Esetleg egy könyv alakú varázsszív... talán éppen egy sárkány szíve. De ez már kicsit morbid lenne.  smirksweat
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1259 Dátum: 11 aug 22, 17:29:00 »

Valaki rajtam kívül észrevette, hogy mekkora debil Hades? Ott van a Grimore Law, és a hülye idióta sz.rrá  vereti magát. Pár suhintás, egy két másodperc várakozás, és kész, mehet dolgára. Esküszöm, ha az alkotó megalkotta ezt a támadást, akkor valami korlátot rakhatott volna rá, mert számomra értelmetlen, hogy miért nem süti el valaki ezt a támadást. És igen, Hades nyerhetne, és elhúzhatna, mert ha Natsu megveri ( amit most jelenleg kétlek), akkor idegbajt kapok.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!