24 jún 26, 21:43:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1893879 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
naomi69
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32


« Válasz #1275 Dátum: 11 aug 27, 16:02:53 »

Legyen neked igazad Nevet
Naplózva

Minden ember életében elérkezik a pillanat, amikor úgy érzi, próbatételei tűzkeresztjében elvérzik, mint mókus a fenyőfa tűlevelein. /ani- Tizenhét parancsolat/
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1276 Dátum: 11 aug 27, 16:43:20 »

Majd elválik, hogyan fog történni.
De...

Moderátor:
Egy hozzászólásnak minimum 4 szónak kell lennie. Erre figyelj a jövőben. Mosolyog

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #1277 Dátum: 11 aug 27, 16:52:22 »

Nekem tetszett ez a rész. Bát még vannak megválaszolatlan kérdések de majd kiderül Mosolyog
Naplózva
Rincewind
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 64



« Válasz #1278 Dátum: 11 aug 27, 16:53:07 »

Hades és Luxus már nem viseli a Fairy tail jelét (volt egy ilyen fejezet cím is: A jelöletlen ember, azt hiszem), és arról volt szó, hogy a fa a jel viselőit segíti. Engem az érdekel, hogy sikerült Urtearnek visszaraknia a fát. Ha az Idővonalat használta, akkor ott a baki, hogy a fa élő dolog. Rosszul tudom?
Bevallom, kicsit féltem feljönni a fórumra Nevet Megverték Hadest, ezért gondoltam, most mindenki szétosztja a mangát, de hálisten nem így lett, és sokaknak bejött a levezetés.
Naplózva

THERE'S NO JUSTICE
THERE'S JUST ME
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #1279 Dátum: 11 aug 27, 18:23:08 »

A jel kérdése Hadeson egyszerű. Kezdjük ott hogy Luxus-t száműzte Makarov és ezzel már nem érvényes a jel. Amikor bevitt egyet Hadesnak, szerintem csak összekapta magát, mint Natsu szokta. Hades a jelet meg lecserélhette hiszen Gazillon se látod a vállán a Phantom jelét. Aztán Urtear már használta fán a mágiáját itt http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/225/9 és http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/225/10 itt. Végül Natsu azért használhatja a villámot mert Luxus a mágiátját adta át és az nem kevés. Amikor Gerárd a Romlotság Lángját adta Natsunak az se csak egy-kettő támadáshoz volt elég, és oké hogy azzal magára öltötte a végső formát de valószínű hogy Luxus villámjaival is ez a helyzet mivel feltöltötte őt és biztos nem merült még ki.
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
E.D.I.
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #1280 Dátum: 11 aug 27, 18:37:59 »

Eléggé kettős érzéseim vannak a fejezettel kapcsolatban. Valahol örülök, hogy nem lett még jobban túlbonyolítva a harc. De másrészt viszont pont ezek a túlegyszerűsített megoldások zavarnak.

Szóval örülök, hogy nem egy fogságba ejtett sárkány az energiaforrás, vagy valami hasonlóan eltúlzott dolog. Na de hogy egy ilyen egyszerű szerkezet, amit két macsek, akik ráadásul nem rendelkeznek semmiféle mágikus harci erővel, simán hazavág, az már kicsit gáz.

Aztán ott van ez a fa visszaállítós dolog. Úgy tudtam, hogy élő dolgot nem lehet helyreállítani. Na de ez még elmegy. Nem akadok fel ilyeneken. Az viszont elég frusztráló, hogy már megint mindenki egy szempillantás alatt visszakapta a mágikus erejét, és újra elkezdtek harcolni. A történet szerint, az elmúlt 24 órában már többször félholtra verték ezeket a szereplőket. De ez persze már megint nem jelent semmit.

Egy darabig még tiszta menő ez a megoldás, hogy leverik őket, de ők mégis felállnak és harcolnak tovább. Itt viszont már vagy tizedjére játsszák el ezt, úgy hogy a történet szerint jó, ha eltelt egy nap. Ezek után már semmit, de semmit nem jelent, az hogy ha valakit jól elvernek, mert pár perccel később úgysem lesz már kutyabaja sem.

Szóval az zavar a legjobban, hogy ezek után, már nincs annak semmi súlya, ha valakit legyőznek. Az alaphangulata a mangának sokszor elég komor. De a végén állandóan jön ez a barátság meg szeretet ereje dolog, amitől az egész átmegy túlságosan gyerekesbe.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1281 Dátum: 11 aug 27, 18:51:32 »

Azért azt hozzátenném, hogy Urteartól látunk már korábban is fát manipulálni amikor Natsuval csaptak majdnem össze itt a szigeten. Tehát nem biztos, hogy csak az élő dolgokra vonatkozik ez a kitétel, hanem esetleg az élő és gondolkodó életforma lehet a pontos megfogalmazás. Tehát a sima fa vagy növény nem tartozik közéjük.
Naplózva
yis
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


« Válasz #1282 Dátum: 11 aug 27, 19:53:45 »

Én arra nem emlékszem, hogy Lucy mikor kapta meg Capricorn kulcsát. Valaki linkelne?
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 27, 19:54:37 írta yis » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1283 Dátum: 11 aug 27, 20:31:05 »

Elvileg itt (a szöveg a lényeg): http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/224/20

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #1284 Dátum: 11 aug 27, 20:44:26 »

Végül Natsu azért használhatja a villámot mert Luxus a mágiátját adta át és az nem kevés. Amikor Gerárd a Romlotság Lángját adta Natsunak az se csak egy-kettő támadáshoz volt elég, és oké hogy azzal magára öltötte a végső formát de valószínű hogy Luxus villámjaival is ez a helyzet mivel feltöltötte őt és biztos nem merült még ki.
Hát ha jól emlékszem néhány fejezettel előbb mondta Natsu, hogy teljesen lemerültem, akkor szerintem tényleg teljesen lemerült, még azt is mondta, hogy mozogni se tud, akkor nem valószínű ha a saját mágikus ereje lecsökkent, akkor a tápnak is le kellett.

Nekem tetszett ez a fejezet, jó lezárása ennek az arcnak. Igaz tipikus shounen manga befejezés volt, de hát ha ez a műfaja akkor nem értem miért rinyál néhány ember. Kell néha ez is. Tetszett, hogy Lucy kapta el a sálat, de nem nézek bele semmilyen jelentést. Habár az igaz, hogy néhány utalás volt már arra hogy Lucynak esetleg tetszik Natsu. De erről ennyit.
Nagyon nem tetszik, hogy Meldy így néz Urtearre. Nagyon valószínűnek tartom hogy minimum rátámad, de lehet még halálos sérülés is lesz ebből.
Luxust pedig ha emiatt nem veszik vissza, akkor nem tudom mit csinálok:D
Még egy dolog: még mindig nem tudjuk ki a tengert bámuló fiú, sőt azt se hogy milyen kapcsolat van Natsu és Zereff között.(ha jól emlékszem az se derült még ki)
Naplózva

marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #1285 Dátum: 11 aug 27, 21:14:29 »

Az idő vonalat erejét tekintve csak az állatokat és az embereket nem lehet vele irányítani .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
E.D.I.
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #1286 Dátum: 11 aug 27, 21:15:26 »

"Igaz tipikus shounen manga befejezés volt, de hát ha ez a műfaja akkor nem értem miért rinyál néhány ember. Kell néha ez is."

De a shounen fight mangákon belül is van elég sokféle tipikus befejezés. A Fairy Tail-el az a baj hogy csak ezt az egyfélét használja.

Jön a gonosz, jól lever mindenkit. De utána mindenki vagy csak épp Natsu új erőre kap, és leverik az ellenséget. Szóval a „Kell néha ez is.” dologgal az a baj, hogy eddig csak ezt kaptuk.

Pedig mint írtam, rengeteg eltérő tipikus befejezés van. Például ez egy remek alkalom lett volna arra a tipikus befejezésre, amikor a jók vesztenek a csatában, és utána elmennek fejleszteni a képességeiket, majd egy későbbi csatában, újult erővel megküzdenek az ellenséggel.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1287 Dátum: 11 aug 27, 21:21:15 »

Nem értem, miért rinyálnak páran, hogy néhány fantasy a Gyűrűk Ura koppintása.

Emellett azt sem értem, hogy miért rinyál néhány ember, ha másnak nem tetszett ez a befejezés. Ennyire gond, hogy egyeseknek más az ízlése?

Mindegy, egyébként bizonyos szempontból örülök, hogy elvarrták ezt a szálat. Végre nem kell Hadesszal foglalkozni, szóval remélem most már átkanyarodunk Zerefre, illetve a Zeref és Natsu közötti szálra. Emellett, talán hamarosan megtudhatjuk mi lesz Kanával, Makarovval. Meg ideje lenne kibontakoztatni a sárkányokkal kapcsolatos eseményeket is. Lesznek még itt jó fejezetek, érzem. Legalábbis remélem.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 27, 21:22:00 írta Saphira » Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1288 Dátum: 11 aug 27, 21:22:57 »

E.D.I.: Nem hiszem, hogy Hades mester csak úgy legyőzi őket és ott hagyja, sztem 100% arra menne rá, hogy megölje/elpusztítsa őket, úgyhogy elpusztulna az egész Fairy Tail céh. Ezt meg nem lehet, hiszen a főszereplő sosem hal meg, ezt az alap filmekből is ki lehet venni. Úgyhogy jó, amit írtál, csak egy kicsit abszurdnak tartanám, hogy csak úgy futni hagyná Hades mester őket.

szerk.: + ez egy jó befejezés annak, hogy visszatérjen Luxus a céhbe, hiszen végső mentsvár volt és a legjobb belépővel Nevet ja és nem mellesleg sokat segítette így vége felé a céhet, konkrétan megmentette a Fairy Tail-t, úgyhogy tuti, hogy visszatér Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 27, 21:30:08 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1289 Dátum: 11 aug 27, 21:32:45 »

Ezzel a verzióval itt most baj lenne ha így végződne. Máskor és máshol ez nem lenne probléma de itt és most nem jó ötlet. Ha nem mondták volna ki azt, hogy megölni, elpusztítani a Fairy Tailt és annak tagjait, akkor megoldható lett volna ez a verzió is. Viszont azzal, hogy ezt kijelentették ez a lehetőség nem volt lehetséges, mivel ez azzal járt volna, hogy a FT tagjainak halálával vége lett volna a teljes történetnek hiszen meghaltak volna a főszereplők. Ez volt a helyzet korábban. Ha csak leverni akarták volna a FT tagjait akkor megvalósítható lett volna ez az alternatíva is. Tehát nem mindegy, hogy mikor és hol veszítenek illetve az milyen áldozatokkal jár a céhre nézve.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 27, 21:34:22 írta rini67 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!