24 szep 27, 23:54:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1989995 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
red
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #1200 Dátum: 11 aug 03, 20:49:39 »

Nem elfogadni akkor mond hogy lenne jobb hallgatlak ha viszont nincs jobb ötleted csitt tudjuk hol a helyünk nálunk sokkal okosabb emberek majd írnak róla kritikát ha kell  Izé José...
Naplózva

Sharingan no hontō no chikara ga... kono Uchiha Madara no chikara ga!
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1201 Dátum: 11 aug 03, 21:30:48 »

Ez így ahogy gondolod hülyeség. Attól, hogy én nem írok vagy rajzolok ilyeneket attól még volt/van és lesz véleményünk és néhányan ki is mondjuk. Ez hasonló mint amit te most leírtál azokról akik véleményt nyilvánítottak. Te is kifejtetted azokról akik elmondták a saját véleményüket. Ez akkor most miben különbözik a másikak véleményétől.  Mi ugyan ezt tettük amit te csak a mangával illetve annak néhány jelenetével. Tudod, ahol csak dicsérni lehet és kritikát megfogalmazni nem, az a hely engem inkább irritál és arra emlékeztetne ahol a sok jó képességű és csak bólogatni tudó ember dolgozik.

A hivatásos kritikusokból pedig tele van a padlás. Főleg a nem hozzáérőtökből akikkel Dunát lehetne rekeszteni. Nekem a nézők/olvasok/felhasználók mondják meg, hogy mi a jó és mi a rossz egy dologban és nem a kritikusok. Ha egy dolog jól működik és hozza az elvártakat a kritikák ellenére is, akkor lehet az bármilyen hivatásos kritikus, mehet a fenébe és változtasson szakmát.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 03, 22:20:25 írta rini67 » Naplózva
E.D.I.
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #1202 Dátum: 11 aug 04, 00:25:38 »

Erre muszáj reagálni.

„Gyerekek meg állás nélkül  kritizáljátok a mangát ha nem tetszik ne olvasátok enni nem nagy ördöngöség”

Szerintem senki nem írta ide azt, hogy nem tetszik neki, vagy nem szereti a mangát. Ha valakinek nem tetszene, egyértelmű, hogy nem olvasná. Nemhogy még kommentelne is róla. Csak azt fejezték ki nagyon sokan a véleményükkel, hogy vannak olyan dolgok a történetben, amiket jobban is meg lehetett volna oldani. Tehát imádják a megalkotott világot, a karaktereket, a poénokat, szóval szeretik a mangát. De ez nem változtat azon, hogy az utóbbi időben, voltak olyan dolgok, amik nem nyerték el a tetszésüket. A hangsúly azon van, hogy bizonyos dolgokkal van gondjuk, nem pedig a manga egészével.

A főoldalon pedig a következő kiírás található:
„A fejezettel kapcsolatos kommenteket, a fórumra, ebbe a témába várjuk.”
Nem pedig ez:
„A mangával kapcsolatos pozitív hozzászólásokat a fórumra várjuk, a negatív véleményekből pedig nem kérünk.”
A fórum arra való, hogy elmondjuk a saját véleményünket, legyen az akár pozitív, akár negatív.
A te szavaiddal élve pedig:
Ha nem tetszenek a negatív észrevételek, akkor ne olvasgasd őket, nem nagy ördöngősség.

„meg szerintem Hiro Mashima tudhat vmit mert ebből meg élni nem könnyű xD szal ha nem tetszik ne kell olvasni és ennyi !”
Itt pedig sántít a logikád. Te ezzel arra utalsz, hogy mivel meg tud élni belőle, ezáltal egyértelműen jó a manga. A manga valóban remek alkotás, de valami nem azért lesz jó vagy rossz, mert abból valaki meg tud élni vagy nem. Manapság már bármit ellehet adni. Félre ne érts, tisztelem Hiro Mashima-t, és elismerem a tehetségét.  Csak azt próbáltam kihozni az egészből, hogy attól hogy valaki meg tud élni a manga rajzolásból, még nem jelenti azt, hogy az adott manga tökéletes, és nincs benne olyan dolog, amin javítani lehetne.

De mégis csak ez a mondatod viszi a pálmát:
„Nem elfogadni akkor mond hogy lenne jobb hallgatlak ha viszont nincs jobb ötleted csitt tudjuk hol a helyünk nálunk sokkal okosabb emberek majd írnak róla kritikát ha kell „
Ezt te most komolyan gondolod? Mert ha igen, az elég szomorú. Szerinted kinek ér többet a véleménye? Azé, aki elvégzett egy iskolát, ahol belésulykolták, hogy „EZ jó.” , „Az pedig rossz”, közben pedig jó, ha olvasott egy-két tucat mangát. Vagy pedig azé az emberé, aki 1-200 mangán már túl van, és rendelkezik teljesen egyedül megalkotott, önálló véleménnyel. Mert szerintem, egy átlag ember véleménye sokszor többet ér, mint egy kritikusé. Ha pedig a kommentedben nem a hivatásos kritikusokra gondoltál, hanem az egyszerű hétköznapi emberekre, akkor pedig mégis hogyan lehetne eldönteni, hogy kinek a szavára adjunk, és kiére ne. Most mégis mi alapján döntsük el, hogy kik azok a „nálunk sokkal okosabb” emberek?
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 04, 00:47:02 írta E.D.I. » Naplózva
red
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #1203 Dátum: 11 aug 04, 11:18:03 »

Rini67 egy nem szólj le egy olyan szakmát amiben még nem voltát vagy nem dolgoztál kettő most nem nézem vissza a neveket kik mit irtak de úgy olvastasd már el egy kívül állóval ő is azt fogja mondani amit én csak a nem tetszés jön át három nem a vélemény nyilvánitásodra tértem ki hanem azt sérelmeztem hogy rengeteg embernek sírt a szája jaj ilyen rossz lett olyan rossz lett ha rossz most kell elhagyni a hajót bye nem kell olvasni négy szeretet a fenéket ha igazán szeretnéd nem sírnál és rinyálnál hogy mit rontott el hanem türelmesen vártál volna hátha újra jó lesz mint most a bleach vagy naruto manga.
E.D.I. szerinted aki kritikusnak megy az eladja a lelkét és gonosz lesz nem lesz véleménye elé gyerekes hozzá állás más részről te is semmibe  veszed azt a véleményt amit én alkottam támadsz ahelyet hogy gondolkodnál meg ha olyan könnyen minden sz*rt el lehet szerinted adni plusz a manga rajzolásból meg lehet élni nagyon könnyen hajrá  és biztos olvasni fogom az alkotásaidat és fannod leszek Nevet. De még egy kérdés . Egy a mangák manipulálnak ez tiszta sor. Akkor honnan tudod hogy te nem sablon szerűen gondolkozol? kacsint
És köszi hogy idáig el jutottél Reita Nevet Nyelvesít!
Naplózva

Sharingan no hontō no chikara ga... kono Uchiha Madara no chikara ga!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1204 Dátum: 11 aug 04, 11:20:59 »

És ezzel itt zárjuk is le, mielőtt értelmetlen veszekedés kerekedne a dologból. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ucshia Obito
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #1205 Dátum: 11 aug 06, 10:38:43 »

Csak anyit kérdeznék hogy ezen a héten nem lesz manga vagy a jövőhetén?mert lesz valami ünnep japánban amiért nem lesz naruto bleach és one piec se ezért gondolom Fairy tail se
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1206 Dátum: 11 aug 06, 10:52:57 »

Ha megfigyeled a manga mindig szombat vasárnap jön ki. Tehát az az állítólagos ünnep jövő héten lenne, tehát még az e hetit nem hiszem hogy érintené.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #1207 Dátum: 11 aug 06, 10:53:40 »

Pedig ezen a héten nincs manga, tudtommal. (Bár, mintha annyi mindenről lemaradnánk, komolyan...)
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1208 Dátum: 11 aug 06, 10:56:50 »

Nem lesz a héten manga, de nem az ünnep miatt. Ms-en csak annyit írnak hogy a mangakáknak is kell picit fújniuk. De jövőhéten lesz fejezet.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1209 Dátum: 11 aug 06, 11:07:41 »

Engem érdekelt volna pedig a harc. Hát de ha nincs, akkor nincs   Szomorú
Naplózva
KiRaH
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 28

Yaoi Fan.Girl & Trollkirálynő xD


« Válasz #1210 Dátum: 11 aug 06, 12:37:22 »

Neeeeeeeeh pedig annyira vártam, hogy már nem tudtam aludni  Neeem
Na mindegy, engem is  érdekelt volna a harc de hát akkor majd jövőhéten. Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 06, 12:37:55 írta KiRaH » Naplózva



"A jövő nem végleges, nincs végzet, amíg be nem végzed."
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #1211 Dátum: 11 aug 06, 12:55:49 »

Kár hogy nem lesz, bírom, hogy pont azoknál nem lesz manga amiket nézek, Bleach, Naruto, One piece, és a Fairy Tail Technikai KO
Naplózva

red
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #1212 Dátum: 11 aug 11, 20:59:34 »

Szerintetek ki lesz a következő mester makarov után és miért ? Nevet ikszdé
Naplózva

Sharingan no hontō no chikara ga... kono Uchiha Madara no chikara ga!
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #1213 Dátum: 11 aug 11, 21:13:27 »

Ha Makarov itt meghal vagy lemond akkor értelem szerüen Luxus
1. Nem nagyon van más esetleg Erze de rá is 0.1% az esély
2. Ha lemond akkor szerintem tuti azért mert megbocsátott Luxusnak és már látja hogy jó mester lesz
3. Ha meghal akkor Luxusnak megbocsát halálos ágyán vagy megbocsát Luxisnak vagy Luxus megigéri hogy jó mester lesz.
Ha nem hal meg és még marad tovább:
1. Meghal/Lemond máskor, később és Luxus lesz.
2. Meghal/Lemond máskor, később de időközben legyőzik a Raven Tailt és a fia lesz, erre kb annyi az esély mint az előzőben Erzára.
3. Meghal/Lemond a végén és Luxus mesterrel és véget a Fairy Tail
4. Meghal/Lemond a végén és Natsu lesz.
5. A következő mester volt a kérdés és elképzelném ugy hogy valamikor Luxus a következő a történetünk még nagyon sokáig elhuzódik akár lesz benne időugrás is és Luxus után az 5. mester Natsuval ér véget a storynk
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1214 Dátum: 11 aug 12, 09:12:20 »

Natsunak miért kéne FT mesternek lenni?Nemtudom feltűnt-e hogy Natsu mindent felaprít neki ami nem tetszik.Szerinted ilyen lenne egy megfontolt céh mester?És miért kéne véget érnie mert Luxus lesz a mester?A sárkányokról még alig tudtunk meg valamit meg hogy hova tűntek.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!