24 jún 10, 20:32:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 26
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ninja Saga (2 soros szabály!)  (Megtekintve 79143 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
DeLuXe668
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 43



« Válasz #330 Dátum: 11 dec 03, 14:30:07 »

Na látod nekem meg az a puhanyuszi vagy mi nincsen meg,mivel akkor tértem vissza a ninja sagáhzo amikor kezdődött a 2nd anniversary event vagyis előtte 2 hétel kb!De jól jártam vele mert a back item az nagyon megérte jelenleg szerintem nincs jobb nála legalábbis én még nem láttam jobbat.
Naplózva
Dawlish
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62



« Válasz #331 Dátum: 11 dec 03, 20:50:25 »

Nah már 36 vagyok,elég könnyen lehet haladni,csak idegesítően nagy pénzhiányom van (360 ezer körül mozog még mindig csak).Ez részben a fránya macskámnak tudható be,bár elég gyakran kezd stunnal,ami azért nem rossz Mosolyog Néhány tanácsot útmutatást,vagy hasonlót kérnék a Jounin vizsgával kapcsolatban:Mennyire kemény,érdemes volna-e megvárnom kisebb emberkéket vagy nekivághatok pl 23-as társakkal is?Mennyi pénzre van szükségem?
Előre is köszönöm a válaszokat!
Naplózva
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #332 Dátum: 11 dec 03, 21:19:38 »

Hát oda 23-asokat vihetsz mert anyi kell hogy elszenvedjék helyetted az ütéseket bár minel nagyobbat viszel annál jobb mert azért elég nehézkes ikszdé Am tp scroll-ból nagyon pakolj be mert 60-as kígyót leölni elég nehéz meg majd felénél lesz 2 társa bár akkor is csak kígyót kell ölni és meglesz a vizsga Nevet
Naplózva

Dawlish
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62



« Válasz #333 Dátum: 11 dec 03, 21:29:46 »

Köszönöm szépen  Nevet .Esetleg azzal kapcsolatban megtudhatok valamit,hogy miután megvan a Jounin rang,ha nem rendelkezem megfelelő mennyiségű pénzzel,akkor hogyan teszek szert talentre ?Nevet Vagy úgy van,h fejlődik tovább az ember aztán ha van rá pénze megveszi?
Naplózva
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #334 Dátum: 11 dec 03, 22:19:39 »

Persze.Én is így csináltam bár én közben kenytem az összes feladatot hogy legyen pénzem de már megvan a 40-es 50-es és 60-as talentem is + van 6 és fél millió felesleges pénzem Nevet Am nem tudjátok kövi event milyen jellegű lesz? Mármint hogy ilyen kártyás vagy olyan mint heloweeni meg húsvéti?
Naplózva

Dawlish
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62



« Válasz #335 Dátum: 11 dec 09, 09:38:51 »

Valahogy többet vártam a Jounin rangtól mint ai let belőle,mikor meglett akkor volt 260 TP-m kb,ami igazából semmire nem lett elég,így most nem is küldizek szinte,hogy mire nagyobb szintű legyek legyen TP-m is,akit felvettem innen és éppen kirak pár pontot azt azonnal benyeli mindig valaki persze nem like-ol így az ember az összesre rákattingtag,h hátha,de persze semmi...Szal napi 20 Tp a termés,mivel aForestes kekkai -küldit nem bírom megcsinálni soha :/ De legalább tanulva ebből a hibából valszeg a másik karimmal majd 40en megállok és addig nem leszek Jounin amíg nincs kb 1000 TP-m,hogy legalább kezdhessek valamit vele Mosolyog
Naplózva
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #336 Dátum: 11 dec 09, 09:52:24 »

Sztem nem nagy ügy.Csak 1 kis szórakozás a játék én már semmit nembirok vele kezdeni ikszdé Néha felmegyek megnézem van-e event aztán kész de küldiket meg semmit se csinálok mert elég uncsi (persze bossokat leölöm néha) Am szerintetek olyan event lesz a karácsonyi mint a húsvéti volt vagy olyan mint a pulykás?
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #337 Dátum: 11 dec 09, 19:02:17 »

Nah már 36 vagyok,elég könnyen lehet haladni,csak idegesítően nagy pénzhiányom van (360 ezer körül mozog még mindig csak).Ez részben a fránya macskámnak tudható be,bár elég gyakran kezd stunnal,ami azért nem rossz Mosolyog Néhány tanácsot útmutatást,vagy hasonlót kérnék a Jounin vizsgával kapcsolatban:Mennyire kemény,érdemes volna-e megvárnom kisebb emberkéket vagy nekivághatok pl 23-as társakkal is?Mennyi pénzre van szükségem?
Előre is köszönöm a válaszokat!

A Jounin vizsga egy kalap sz*r sztem 20asokkal is simán le lehet tenni Mosolyog hehh, ti az új generáció már nem abban nőttök fel mint profi ninják, ti könnyített vizsgákat kaptok és az eventek is faszásabbak lettek Nevet nekünk bezzeg hajtani kellett ha tokent akartunk, és mi még nem is számítunk veteránoknak, hiszen én lassan 1 éve hogy játtszom és nemrég volt a saga 2 éves, szal én egy ilyen középgenerációba tartoztam, ahol mindenért meg kellett szenvedni és a jounin vizsgához is tokent kellett használni, bezzeg ma..Nevet
Naplózva

Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #338 Dátum: 11 dec 09, 19:12:39 »

Fúúúú ez olyan volt mint a nagypapa az unokának hogy bezzeg a régi időben még nmevolt tv meg számítógép mi hangyákkal meg levelekkel játszottunk! Am sztem én a te generációd és a legújabb generáció között vok mert én fél éve játszom kb Nevet (ebből 4 hónapot nem játszottam ikszdé)
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #339 Dátum: 11 dec 10, 14:23:41 »

Jaja, meg is fájdult a derekam ahogyan írtam.
Attól függ, ha könnyű volt a Jounin vizsgád, avgy ne adj Isten a Chuunin vizsgád, akkor sajna te a puhány generáció vagy Nevet

persze nem is értem a sagaba mért könnyítettek a vizsgákon :/ aki béna az béna nem érdemli meg a rangját.. addig próbálkozik amíg nem sikerül, max segítséget kér, és ha jól meg akkor hack nélkül leteszi, ha meg csak hackel megy akkor részvétem...
Naplózva

Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #340 Dátum: 11 dec 10, 15:01:13 »

^^:A chunin vizsga kemény volt a jounin meg azért nem mert tőled kértem a helpet egyik részt másik meg hogy erős segítőim voltak Nevet Kenton: Szét hackeled a fejed oszt azé ikszdé Vagy sok az ismerős és kiteszik a tp-t (ez a szerencsésebb) Am ahogy észrevettem a Magyar Ninja Saga Közösség 80%-a hacker (pl uchi (a másikat elfelejtettem ikszdé)
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #341 Dátum: 11 dec 10, 15:43:27 »

Kentonsama: kis hamis Nevet

uchi hackel? tényleg?? majd ránézek a körmére ikszdé

Most kaptam Viktortól egy karit 1000 tokennel (nem emblemes csak pörgetett) és most azt turbózom majd. Vagyis már csak 800 token mert 200ból kinjutsut vettem, veszek majd egy 300as vizet nomeg a 400as talentet de az későbbi téma Mosolyog
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #342 Dátum: 11 dec 17, 13:47:10 »

Jól megy  az event, holnap meglesz az Extreme Pandora Box, a bossok meg csak nézhetnek Nevet Pár ruhát is szerváltam már, meg néhány tokent is, Flexee kiskarimmal már 280 tokenem van, még 120 és jön a 40-es taijutsu talent ^^ remélem minden cucchoz lesz türelmem az összeszedést illetően Mosolyog
Naplózva

Psanyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 169



« Válasz #343 Dátum: 11 dec 17, 19:02:36 »

nekem ma meglett az utolsó pandora, és ezzel nagyon könnyen mennek a boss-ok: ráküldöm a 3 körig chaos-t aztán megy egy samurai one sword ez megnöveli 40% az erejét a five element consuming seal-nak, aztán ez után következik egy mind body restriction, ezután egy hellfire, a maxos pandora, aztán egy lava spirits és végül egy kaishaku
mindeközben a dorimaru is szedi a hp-ját
Naplózva


Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok!
Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok!
Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok!
Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, azt hagyjátok.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #344 Dátum: 11 dec 18, 16:08:14 »

az szép, nekem a chaos nincs meg de így sem mernék egyedül menni a szamuráj ellen...aaz ape king megy, de a tekihez nem lenne türelmem, a szamcsi meg hát..,. :/

am nekem is meglettt a pandora box, most egy fenyőfás ruhát akarok Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 26
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!