24 máj 01, 21:32:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 24 25 [26]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ninja Saga (2 soros szabály!)  (Megtekintve 76924 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Dawlish
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62



« Válasz #375 Dátum: 13 ápr 09, 23:05:50 »

Szasztok!Ninja Saga-barátokat keresek,minden nap küldök ajándékot. Mosolyog Aki felvenne írjon. Köszönöm Mosolyog
Egyébként volt egy amolyan altkarim ami föld+víz elemmel tolta,szereztem neki kinjutsukat erre nem tudok már belépni az accra mert sokáig nem játszottam.Mostanában mennyire nehéz a Tensai-vizsga?
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #376 Dátum: 16 jan 16, 12:53:47 »

Ehhez a játékhoz is visszatértem! Yay!

Még be tudtam lépni a régi facebookomba, amit valamikor x éve letiltottam és örömmel láttam ezt, mert ott egy 80-as karakterem van, épp ninja tutor (?? nem néztem meg annyira) vizsga közben, full szél (ismét) még régen megszerzett kinjutsukkal/genjutsukkal, szóval elég erős, mármint olyan értelemben, hogy sok szerencsét az eltalálásához, de ha lvl 80-as tűz/villám karakter vagy akkor elég egyszer eltalálni igazából, ez a hátránya...

A jelenlegi facebookomon egy 18-as, megint szél-villám karakter van, itt is a szélre építek inkább, de egy kritikus ütés se jön rosszul. Nem komoly karakter, annak ott van a régi Kakashim, csak azért nézek rájuk, mert hiányzott a játék, de ezzel is az lett a baj, hogy nagyon pénzközpontú, szóval ha az nincs, akkor lehetsz bármilyen menő, emblem nélkül alap a lúzer kategóriába kerülsz lényegében.

Viszont már csak azért se veszek emblemet, hogy rajtam ne keressenek, meg az emblemmel lényegében küzdés nélkül kemény lehetsz, akkor pedig a játék elveszti a lényegét, az extra xp-kkel fele annyi idő alatt maxon leszel, pvpben mindenkit versz, lényegében csak egy másik emblemes jelent majd kihívást (mondjuk pvpben szerintem már csak olyanok vannak, mert anélkül már nem is érdemes ott kiállni másokkal, nagyon ritka, hogy így nyerjen valaki)

Szóval sajnálatos, hogy nagyon rámentek erre, és minden sarokban van egy spéci ajánlat, hogy költsd a pénzed erre mert ez olyan hihetetlen jó akció, most $50 helyett $0.99 nézd mennyire megéri Noexpression

De ha van valaki, aki még játszik, kellene egy 80-as ismerős és/vagy hajlandó a kis 18-asomnak a segítségére lenni, az szóljon.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 24 25 [26]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!