24 jún 17, 03:01:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 26
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ninja Saga (2 soros szabály!)  (Megtekintve 79530 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #315 Dátum: 11 nov 21, 18:57:26 »


hmmm
Idézet
de én most itten nem az alap jutsukról beszélek, mert azok mindenhol szinte ugyanannyik hanem a token-es jutsukról

na az már megin más Nevet de mondjuk a pontok is sokat számítanak Mosolyog

Idézet
mert a szél sebez csak kevesebbet a villám a föld és a tűz ugyanannyit sebeznek majdnem szóval ilyen szempontból teljesen mindegy melyiket használod

de itt kellenek a pontok, meg a tűzbe pölö nincs stunn, a villámba meg a földbe van és azért 2 stun sokat ér Mosolyog

Idézet
a húsvéti jutsu csak csökkenti a dodge meg a purify esélyét nem törli le a képességet róla vagy rólad

akkor át lettem cseszve WTF?
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 21, 18:58:09 írta ^^ » Naplózva

Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #316 Dátum: 11 nov 27, 07:02:02 »

Huh végre megvan a 60-as szint (egész este kockultam ikszdé) és azt hallottam hogy ha leteszem a special jounin vizsgát (amit megteszek klán segítségével ikszdé) akkor megkapom a rangot + lesz 5 kártya amik közül választhatok valami olyan hogy visszaad 1000 hp-t a csapatagoknak meg nekem és itt kifulladtam a szóból Nevet És azt szeretném kérdezni hogy szerintetek villám ninjának melyik lenne a legjobb?
Naplózva

Dawlish
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62



« Válasz #317 Dátum: 11 nov 27, 16:38:48 »

60...Álmodni sem merek még olyan magasságokról.Tegnapelőtt kezdtem,tehát még nem nagyon értek a játékhoz,ma lett meg a Chunin vizsga.Őszintén szólva végigolvastam minden számomra új és hasznos információval szolgáló posztot,így kicsit be voltam tojva,de amilyen nehéznek gondoltam olyan könnyen ment...Teljesen egyedül...nah jó,nem egyedül hisz recruitoltam 2 darab 1lvl-es ismerősömet Mosolyog Szeretném megkérdezni,hogy petet érdemes volna-e vásárolnom?Hozzátesz annyit 1 harchoz,hogy megérje már eleinte is ?
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 27, 19:11:22 írta Dawlish » Naplózva
DeLuXe668
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 43



« Válasz #318 Dátum: 11 nov 27, 22:18:01 »

Hát a petet venni csak akkor tudsz majd ha már eléred a lv20-at elötte sajnos nem!Ugyanúgy ahogy lv40-en az első talent, 50-en a második talent és 60nál a 3-ik talentet is meglehet tanulni Nevet
UI: én 2-3 órája fejeztem be a spec jounin vizsgát és medic lettem!(az az amelyik 1000hp-t ad mindenkinek)
ja és ha egyszer eléred a lv60t akkor érdemes hardon csinálnod és nem easyn mert kapsz egy ruhát és egy kinjutsut mellé, ami elég sok csakrába (2400) kerül de 25% életét leviszi az ellenségnek, de ez persze csak erős ellenfeleknél vagy bossoknál jó mert ha nincs sok hp ja akkor kevesebbet sebez mint egy alap jutsu.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 27, 22:20:33 írta DeLuXe668 » Naplózva
Dawlish
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62



« Válasz #319 Dátum: 11 nov 27, 22:43:19 »

Valószínűleg mire odaérek elfelejtem amit most írtál,szerencsehogy van fórum Mosolyog Köszönöm az infókat,igazából úgy értetem a pet dolgot,h meglett a 20-as szint és érdemes-e azonnal venni 1 petet,vagy amíg nincs elég pénzem arra,hogy normális jutsukat tanítsak majd neki,addig ne vegyem meg?
Naplózva
DeLuXe668
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 43



« Válasz #320 Dátum: 11 nov 28, 18:15:09 »

A petnek nem igazán a pénzedre lessz szüksége (mert kb 40.000 be kerül egy lv40es pet fejlesztés Nevet) hanem inkább a magamatákra amiből van lv1,2,3,4,5 és megvan adva , hogy ha eléri mondjuka a lv10-et akkor kell neki 5 lv1 magamata(szürke) és 5000 arany és pl lv 20 hoz már lv2 es magamata is kell stb persze ez nem igy van ez csak egy példa Nevet

UI: és még annyi hogy magamatát bossok ölésével kapsz vagy ha kiraknak barátaid giftet abból jöhet!
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 28, 18:19:22 írta DeLuXe668 » Naplózva
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #321 Dátum: 11 nov 28, 19:44:18 »

Hát igen én sem tudom a pici kutyu mutyumat fejleszteni mert kell (asszem) 3 lv5-ös magatama (meg volt) de én azt ink elköltöttem fegyóra ( Angry Tiger Sword ) amivel ráteszek 2,5k kritet a 60-as bossra ikszdé (nem nagyon érzi meg >.>) Am már 64 vok ikszdé A Tensai Special Jouninok élete nagyszerű Nevet Am én Surprise Attack (vagy valami hasonló) lettem mert ennek volt a legszimpatikusabb kártyája ikszdé

Módosítás: Ja és megkaptam a turkey hunter suitot meg hajat Nevet Am mondjátok meg neveteket és felveszlek titeket facen
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 28, 19:45:48 írta Andor2000 » Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #322 Dátum: 11 nov 28, 20:32:35 »

A Tensai Special Jouninok élete nagyszerű Nevet Am én Surprise Attack (vagy valami hasonló) lettem mert ennek volt a legszimpatikusabb kártyája ikszdé

ROKONLÉLEK!! Én az egész karakteremet kinézetre csináltam ikszdé nem gondolkodtam, de nem is baj annyira, nem lett rossz karakter. Én azért választottam a Surp-öt (Szörpöt ikszdé ) mert jól nézett ki és a neve is jó volt ^^ most 1500 fölött sebzek vele alap Mosolyog

60...Álmodni sem merek még olyan magasságokról.Tegnapelőtt kezdtem,tehát még nem nagyon értek a játékhoz,ma lett meg a Chunin vizsga.Őszintén szólva végigolvastam minden számomra új és hasznos információval szolgáló posztot,így kicsit be voltam tojva,de amilyen nehéznek gondoltam olyan könnyen ment...Teljesen egyedül...nah jó,nem egyedül hisz recruitoltam 2 darab 1lvl-es ismerősömet Mosolyog Szeretném megkérdezni,hogy petet érdemes volna-e vásárolnom?Hozzátesz annyit 1 harchoz,hogy megérje már eleinte is ?

Igen a pet választása eléggé nehéz dolog, hiszen mindegyik a maga módján jó, én először azért döntöttem Suzu (cicus) mellett mert az a kedvenc állatom, de nem bántam meg, mert van 1 kör STUNja meg egy kör EXTASYja ^^
mellesleg nekem minden állat megvan a tokeneseken és Sukin kívül, de a kutyus nem tetszett...az az ereje hogy fingik O_o" szerintem a macska a legjobb Mosolyog

Huh végre megvan a 60-as szint (egész este kockultam ikszdé) és azt hallottam hogy ha leteszem a special jounin vizsgát (amit megteszek klán segítségével ikszdé) akkor megkapom a rangot + lesz 5 kártya amik közül választhatok valami olyan hogy visszaad 1000 hp-t a csapatagoknak meg nekem és itt kifulladtam a szóból Nevet És azt szeretném kérdezni hogy szerintetek villám ninjának melyik lenne a legjobb?

Hát vagy a medical class, az mindig jól jön, az ad 1000 hp-t. A másik a Heavy attack class, ezt személy szerint nem szeretem, de 7 kör után biztosít 150% sebzést (tehát tuti critet) ez elég erős tud lenni.
Én meg vagyok elégedve a Surp-el, nekem bejön a sebzése meg a gyorsaság x)
De dönts te, hiszen a vizsga alatt mindet kipróbálhatod egy harc erejéig, szal figyeld meg mi mit tud Mosolyog

Engem is fel lehet venni facen, 73as szintű vagyok ^^ Ladich Lilla, 3 találat van, valaki szemét módon felregelt a nevemmel az engedélyem nélkül és beírta hogy PASI vagyok >< fúú na mind1 ikszdé most a képem a ninja sagas karakterem Mosolyog
Naplózva

DeLuXe668
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 43



« Válasz #323 Dátum: 11 nov 29, 17:52:43 »

Hát én személy szerint a Medic Class-t választottam magamnak mert az tetszett nekem bár elég rosszul csinálták meg mert a panda az ellenfeled amikor kipróbálhatod és a panda engem meg se ütött sőt senkit se és akkor gondoltam elhasználom.... megy minden szép és jól és nyomot egy olyan sebzést hogy a 2 80-as közül 1 meghalt és mi kritikusan maradtunk életbe Nevet

Idézet
Igen a pet választása eléggé nehéz dolog, hiszen mindegyik a maga módján jó, én először azért döntöttem Suzu (cicus) mellett mert az a kedvenc állatom, de nem bántam meg, mert van 1 kör STUNja meg egy kör EXTASYja ^^
mellesleg nekem minden állat megvan a tokeneseken és Sukin kívül, de a kutyus nem tetszett...az az ereje hogy fingik O_o" szerintem a macska a legjobb  Mosolyog

Én dorimaru mellet esküszök nekem az jön be a legjobban a tűz sebzése miatt Nevet

Idézet
Módosítás: Ja és megkaptam a turkey hunter suitot meg hajat Nevet Am mondjátok meg neveteket és felveszlek titeket facen

nekem megvan az összes sett már és van 37 featherem még amivel nem tudok mit kezdeni Szomorú
és a nevem faceen:Dániel Szélesi(többet is talál de azt hiszem csak nekem van kint kép)
62-es a ninjám és tegnap előtt csináltam meg durván 2-3 óra alatt a spec jounin vizsgát hardon
mondjuk emblemes vagyok ugy hogy alapból előnyöm van Nevet
Naplózva
Dawlish
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62



« Válasz #324 Dátum: 11 dec 01, 01:03:44 »

Új karakter(eke)t kezdtem,de már megint megvan a Chunin rang egyedül föld+víz elemmel  Mosolyog Felmerült 1 újabb kérdésem a játékkal kapcsolatban: Vannak azok a kinjutsuk amelyek sebeznek,ezek erősödnek valahogyan,vagy pl az earth absorption ugyanúgy 189-et (+a földbe invesztált pontok alapján elért plusszt) fog sebezni pl 39-esen is?
Előre is köszönöm a választ.

U.i.:Kicsit félek a nagyobb szintektől,szerintetek a fföld+víz valamint a föld+villám elemmel nem lesz gáz ?Mosolyog Eddig chakrával nem volt gond,amit meg lekaptak az enemyk,azt visszacsaptam heallel,de amint látom érek kb annyit 1-1 scrollal is és az még chakrát sem eszik :/
 U.i.2.: http://www.facebook.com/profile.php?id=100003145144395  ,külön játékos account face-re,szóval jelöljetek bátran,mert kemény  2 ismerősöm van eddig,úgy pedig nem nagyon haladok Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 01, 15:01:17 írta Dawlish » Naplózva
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #325 Dátum: 11 dec 02, 13:42:14 »

Végre! Sikerült lecsapkodni scroll nélkül byakkot Nyelvesít http://kepfeltoltes.hu/111202/744718550N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png Az első 10 körben mind végig stunnolva volt ikszdé Aztán meg 2 kör alatt lekaptuk fele életét szal elég kemény volt aztán meg 20 körig simogattuk de végre kidőlt Nevet (Nem tudtam beszúrni túl nagy a kép :S)

« Utoljára szerkesztve: 11 dec 02, 13:45:32 írta Andor2000 » Naplózva

Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #326 Dátum: 11 dec 02, 16:17:29 »

Uchiha goku a nevem (gyorsan regiztem face ra xD)  ha bejelölnétek azt meghálálnám Mosolyog
apropó jelenleg 13 as vok és volt már 1 karim másik accon de feladtam akkor a chunin vizsgát mert elfogyott a tokenem Mosolyog ja és 1 goku jr a képem (igy áll xD) Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 02, 16:18:05 írta Saiya-jin4ever » Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Psanyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 169



« Válasz #327 Dátum: 11 dec 02, 19:07:59 »

én egyedül legyőzöm heal- nélkül az összes bosst 80-as szintű vagyok, és soha életemben vettem token-t vagy ilyesmiket
(nem hack-el győzöm le) igaz a húsvéti kinjutsu ha meglenne akkor sokkal könyebben legyőzném a genera-t, mert akkor nem purify-zna
Naplózva


Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok!
Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok!
Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok!
Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, azt hagyjátok.
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #328 Dátum: 11 dec 03, 10:24:19 »

Ez az! Végre sikerült Mr. KingKong-ot is leverni ikszdé Itt már kellet a scroll mert elégé ratyi karim van meg most egy csomót ki dodgézott -.-" Am észrevettem valamit o.O Miközben harcoltam Ape Kingel a critical ütéseim 2-4k között voltak ami nálam nagyon sok mert alap gyenge kari rossz cuccokal aztán a pontok rakását is eltoltam meg minden és eddigi max critem 2k volt o.O Am kaptam tőle banánt is de nem cserélem le mert villám elemnek jobban segít a mostani fegyóm Nevet http://kepfeltoltes.hu/111203/1249427919N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #329 Dátum: 11 dec 03, 13:52:06 »

Hát én személy szerint a Medic Class-t választottam magamnak mert az tetszett nekem bár elég rosszul csinálták meg mert a panda az ellenfeled amikor kipróbálhatod és a panda engem meg se ütött sőt senkit se és akkor gondoltam elhasználom.... megy minden szép és jól és nyomot egy olyan sebzést hogy a 2 80-as közül 1 meghalt és mi kritikusan maradtunk életbe Nevet

Idézet
Igen a pet választása eléggé nehéz dolog, hiszen mindegyik a maga módján jó, én először azért döntöttem Suzu (cicus) mellett mert az a kedvenc állatom, de nem bántam meg, mert van 1 kör STUNja meg egy kör EXTASYja ^^
mellesleg nekem minden állat megvan a tokeneseken és Sukin kívül, de a kutyus nem tetszett...az az ereje hogy fingik O_o" szerintem a macska a legjobb  Mosolyog

Én dorimaru mellet esküszök nekem az jön be a legjobban a tűz sebzése miatt Nevet

Idézet
Módosítás: Ja és megkaptam a turkey hunter suitot meg hajat Nevet Am mondjátok meg neveteket és felveszlek titeket facen

nekem megvan az összes sett már és van 37 featherem még amivel nem tudok mit kezdeni Szomorú
és a nevem faceen:Dániel Szélesi(többet is talál de azt hiszem csak nekem van kint kép)
62-es a ninjám és tegnap előtt csináltam meg durván 2-3 óra alatt a spec jounin vizsgát hardon
mondjuk emblemes vagyok ugy hogy alapból előnyöm van Nevet

Én meg arra esküszöm, hogy az utánunk lévő ninjagenerációnak nincs meg dorimaru Mosolyog szóval azért mondtam direkt boltos állatokat, mellesleg én dorimarunál jobban kedvelem Rakurát *-* szuperpuhaninjanyuszii ^__^
Naplózva

Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 26
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!