24 szep 21, 08:23:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 107
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rajongók által készített képek  (Megtekintve 376850 alkalommal)
0 Felhasználó és 71 vendég van a témában
MartinHyuga
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 82



« Válasz #660 Dátum: 10 okt 25, 20:22:55 »

Na kész a gyerekkori  Nagato-m nem is hittem volna hogy még ma elkészül! Mosolyog Íme: http://kepfeltoltes.hu/101025/Nagatok_sz_www.kepfeltoltes.hu_.png
Naplózva

Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #661 Dátum: 10 okt 25, 20:35:31 »

Naaaaa! Ez már fanart, 5* Nevet csak a háttér nem harmonizál Nagatoval de most mindegy Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 25, 20:41:31 írta Kecsu » Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #662 Dátum: 10 okt 25, 21:48:04 »

Na kész a gyerekkori  Nagato-m nem is hittem volna hogy még ma elkészül! Mosolyog Íme: http://kepfeltoltes.hu/101025/Nagatok_sz_www.kepfeltoltes.hu_.png

Nem rossz. Mosolyog
Csak a nyaka és a válla kicsit elcsúszott egymástól.^^"
És fogakkal szebb lenne a mosolya.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
MartinHyuga
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 82



« Válasz #663 Dátum: 10 okt 26, 13:45:00 »

Köszönöm!
Hát háttért sokat próbáltam inkább szürke illene hozzá de nem tudom Nevet.Köszi Dani Javítottam remélem erre gondoltál: http://kepfeltoltes.hu/101026/Nagatoo_www.kepfeltoltes.hu_.png
Fogak terén nem tudom  megmutatom az eredeti képet:
http://images2.fanpop.com/image/photos/8700000/Nagato-pein-master-8720484-1288-722.jpg smirksweat
Naplózva

Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #664 Dátum: 10 okt 26, 21:37:52 »

A te Nagatod valamitől megijedt Nevet max valami nagyon világos szürke legyen akkor, de az szerintem bedöglesztené a képet. Gondolkozik

Ja mindenki látja remélem, új avatar, kommenteket kérek rá. Főleg a betűtípus, hogy jó e?! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 26, 21:39:42 írta Kecsu » Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #665 Dátum: 10 okt 26, 21:43:10 »

Én sose szerettem az olyan avatarokat, amik nagyok és el kell jobbra görgetni, hogy a másik felét is lásd. Ez persze nem a képszerkesztés hibája. Egy ilyen képet én inkább nagy méretben aláírásnak tennék ki. :) A betűtípus szerintem teljesen jó ---> egyszerű de nagyszerű. Illik hozzá, főleg az NKWT mozaikszóhoz. :) Nekem bejön.
Szerk.: ááá, csuszka, ezen a rohadt szón gondolkoztam 5 percig a post írása közben, de nem bírt eszembe jutni, ezért fogalmaztam át. xD
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 26, 22:00:14 írta Krieg » Naplózva
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #666 Dátum: 10 okt 26, 21:52:58 »

Lekicsinyítettem a felére még így is elviselhető.. csak azért használtam ki a 250 px-t mert szeretem ha látszanak a részletek is. de most már így marad max még tolok rajta 20-30 px-t

140 px széles és nincs csuszka, 150 px-nél már megjelenik a csuszka kacsint

Meg köszi! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 26, 21:56:30 írta Kecsu » Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

fornetti2
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109



« Válasz #667 Dátum: 10 okt 27, 18:55:38 »

sziasztok, ismét én vagyok, egy régebben készült képemet akarom megmutatni Mosolyog
http://www.cookies2.gportal.hu/picview.php?prt=597107&gid=2609225&index=55

Mint láthatjátok azért nem olyan régi a kép ikszdé sokszor gondoltam már arra, hogy kiszínezem a naruto mangát, talán majd egyszer valóban belevágok Mosolyog de csak, ha szerintetek megéri ikszdé
Naplózva

"Naná, hogy az emberek zabálják a mesét, amely rendelkezik egy plusz dimenzióval: a szabadságéval; ott még van kristálytiszta igazság, mi több, győzhet is."
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #668 Dátum: 10 okt 27, 19:02:17 »

A színezés maga teljesen jó, bár a cápát nem teljesen így képzeltem el, de ez szerintem alkotó kérdése. Valamint ezen a színezésen olyan, mintha félhomály lenne. Én ezt a képet ahogy meglátom, egy napsütéses reggel/délelőtt hangulatot kelt bennem. Továbbá a Kisame mellett álló cápát én egy vízcápának képzeltem el, te meg - ahogy látom - egy valódi "hús-vér" cápának. Ezek amiket felsoroltam természetesen nem hibák, csak rávilágítottam, hogy ezt a képet én kiszínezetlenül kicsit másképp képzeltem el, mint te. :)
Naplózva
fornetti2
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109



« Válasz #669 Dátum: 10 okt 27, 19:05:09 »

Igen, én egy esteledőben lévő félhomályos tájat képzeltem el, és igazi cápával ikszdé nem tudom, eddig eszembe se jutott, hogy vízből lenne :S de a te meglátásod talán még érdekesebb mint az enyém Nevet köszike Mosolyog
Naplózva

"Naná, hogy az emberek zabálják a mesét, amely rendelkezik egy plusz dimenzióval: a szabadságéval; ott még van kristálytiszta igazság, mi több, győzhet is."
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #670 Dátum: 10 okt 27, 20:26:15 »

Annyi a hiba kérlek szépen, hogy a betűnél lévő szín eltéréseket ha kijavítod akkor tökéletes lesz. Meg a címbe van pár fehér rakoncátlan pixel ami oda mászott ikszdé azokat egy ici-picit több türelemmel észre is lehet venni és 1 px-es ecsettel eltüntetni Nevet 

A képet mikor megláttam az államat raktam össze újra Yóóóó *halkan a füledbe súgja* szerintem sokkal jobb mint amit a heti mangába megszokott jelenni (remélem KAC5AMAR nem lincsel meg ikszdé)
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #671 Dátum: 10 okt 28, 08:00:49 »

jó, azért nem mindegy, mert ő időre csinálja, és ahhoz képest nagyon jól. Mert még új lineartot is csinál kacsint

hajrá kac5amar
Naplózva
fornetti2
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109



« Válasz #672 Dátum: 10 okt 28, 10:51:02 »

köszi kecsu Nevet és tudom, hogy az írás nem adja annyira, azzal egyáltalán nem foglalkoztam, és azt más programmal szoktam csinálni, épként már egyszer elkezdtem színezni egy mangát, a d.gray-man-t, csak ott annyira részletesek a képek, hogy nagyon hamar elmaradtam magamtól Szomorú

(Csak mintaként mutatom, hogy mire vittem akkor: http://www.cookies2.gportal.hu/picview.php?prt=597107&gid=2609225&index=65

http://www.cookies2.gportal.hu/picview.php?prt=597107&gid=2609225&index=66

http://www.cookies2.gportal.hu/picview.php?prt=597107&gid=2609225&index=67)

És ezek a képek nem photoshoppal készültek, mármint az elsőben már észre lehet venni a photoshopos hatást, de a többit nem javítottam még fel Nyelvesít majd talán egyszer Mosolyog
Naplózva

"Naná, hogy az emberek zabálják a mesét, amely rendelkezik egy plusz dimenzióval: a szabadságéval; ott még van kristálytiszta igazság, mi több, győzhet is."
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #673 Dátum: 10 okt 28, 10:57:03 »

am fornetti nekem első meg uccso tetszik legjobban Mosolyog

Új kép; az avatarom. Sima narutobol kimásoltam >lineartot csináltam>szineztem és tadá
véleményeket kérek^^
Naplózva
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #674 Dátum: 10 okt 28, 19:43:47 »

fornetti2: te aztán türelmes vagy O_O vagy nagyon jó minőségűek az szkennek Mosolyog

Zer0: mit lehetne mondani egy tökéletesen kiszínezett képről?Nevet kifejezetten tetszik hogy több fokozatú az árnyékolásod Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 28, 19:44:53 írta Kecsu » Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 107
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!