24 ápr 27, 20:30:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 107
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rajongók által készített képek  (Megtekintve 349661 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Dátum: 10 feb 17, 19:29:01 »

A minap nagyon unatkoztam, és kreáltam egy egyszerű mégis szerintem igazán jó háttérképet (1024*768 felbontás.) Azért nyitottam ezt a témát, hogy a Pro Photoshop-os fórumozók megmutathassák tehetségüket, remélem nem baj hogy létrehoztam a topicot. Mosolyog és így végül íme az én képem: eredeti http://imagerz.com/QENBX0tvAwINVgoeQgVR photoshoppolt http://imagerz.com/QENBX0tvAwINVgoYEwVQ
_________________________________________________________

Moderátor, Chakra:
- Ide a saját kezűleg készített (esetleg átalakított) képek jöjjenek és azok véleményezése. Minden más OFF-nak számít.
- Tartani kell az "1 db képes hozzászólás. után max. 3-4 véleményező hozzászólás" arányt, különben a téma elveszti az értelmét.
- Van külön PhotoShopos és képszerkesztős, tutoriálos téma, azokat a dolgokat oda kéretik írni.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 29, 06:39:49 írta Chakra » Naplózva

Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #1 Dátum: 10 feb 17, 21:09:20 »

Hűha... Nevet erről nem igazán találtam én sem tutorialt, pedig mikor először kezdtem használni a PS-t akkor több 100-at is végigolvastam, erre viszont magamtól jöttem rá. De azért leírom neked hogyan csináltam: Betallózod a képet->Szűrők->Művészi-> Film szemcsézettség...
Ezek után kapsz ilyen képet, amilyet én kreáltam. kacsint Remélem tudtam segíteni. Mosolyog
Szerk.: Ha esetleg kellene még valamilyen segítség akkor csak írj/írjatok!^^
Ui.: A színezést nem én csináltam, ez a kép DeviantArt-ról van.

Moderátor:
Nem dupla hsz, csak töröltem közülük.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 20, 01:38:18 írta Chakra » Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2 Dátum: 10 feb 17, 21:33:01 »

Hát ha van ilyen topic, és hátha hosszú életű lesz, akkor belinkelem ezt a kis színezésem. Elég kezdetleges, de ez az első próbálkozásom, lesz még jobb is. Meg amúgy se ez a hatásköröm. Nevet
http://kepkezelo.com/images/3hs9iywuggzit80pegn0.jpg
Naplózva

Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #3 Dátum: 10 feb 18, 13:11:45 »

Nem tudom járt-e már erre a modi, de valószínűleg nem lesz hosszú életű ez a téma, mert már van egy képszerkesztéssel kapcsolatos a csevegőben. http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=1778.0 Az is több, képekkel kapcsolatos téma összevonásából született. És ott van link is színezés tutoriálhoz. kacsint
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #4 Dátum: 10 feb 19, 20:26:06 »

na, szerintem ez egy jó kis téma, a csevegőben tény hogy ilyesmi van már, de ez egy kis leszűkítés azoknak akik only narutos színezéseket akarnak látni és nem mást ikszdé
örülök hogy mások is ténykednek a témában : ) akkor én is linkelnék egy régi munkát (dobnék frisset is csak sajna mostanában nincs  >.<# ) http://imagerz.com/QENBUUtvAwINVwkYEwVR
és köszi Tierhold, nem is tudtam eddig hogy létezik az imagerz.com ikszdé
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #5 Dátum: 10 feb 20, 16:39:11 »

Hát mire benézek, a moderátorok már is töröltek pár dolgot, sebaj, így legalább valószínű, hogy a topic meg marad.

A napokban csináltam valakinek egy aláírást, és úgy gondolom olyan jól sikerült a színezés, hogy betehetem ide, habár erősen hasonló a saját aláírásomhoz. Nevet
http://www.kepkezelo.com/images/75bsmkbes9agi9pi2dx.png
Naplózva

Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #6 Dátum: 10 feb 20, 16:44:09 »

Szerintem csinálhatnál olyat is, hogy mondjuk a bal oldalon áll naruto egy kunaial a kezében sasuke nyakához szegezve, és vele szemben jobb oldalt sasuke egy kardal a kezében, amit naruto nyakához szegez, naruto lehetne piros, sasuke meg kék, jelképezvén ezzel, hogy naruto a jó oldalt szolgálja, míg sasuke áttért a sötét oldalra

Valami ilyesmi :
http://kepkezelo.com/images/zvcr3xb0hgfezpffxws.jpg

Moderátor:
A képet linkként és ne képként pakold be!
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 20, 19:57:48 írta Chakra » Naplózva
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #7 Dátum: 10 feb 20, 18:18:20 »

Kaihaku R. Kumori - Láttam már ezt a képet, szerintem nagyon jó lett, főleg az a kép amit az álló Sasuke alá illesztettél, minden elismerésem. kacsint
Suigetsu - Ha meg mondod hogy ez a kép melyik openingből vagy endingből van akkor én szívesen megpróbálnám megvalósítani az ötletedet. Mosolyog
Shiko - tessék, egy kép a tutorialodhoz:  http://imagerz.com/QENBCUtvAwINVF5IEQVQ Jó munkát hozzá, és előre is köszi a tutorialt! Mosolyog
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #8 Dátum: 10 feb 20, 18:27:27 »

Örülök a pozitív véleménynek. Most majd egy manga Kakashit akarok kiszínezni hasonlóan, és aztán megpróbálni elsajátítani a manga olyasféle színezését, mintha az anime-ből lenne a jelenet.
Naplózva

Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #9 Dátum: 10 feb 20, 18:39:30 »

ezazz Tierhold, eccerű de naccerű kép, mindjárt neki is kezdek XDD (csak még lefuttatom a fejembe hogy milyen lépésenként is mentsek ki részeket  >.<#)
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #10 Dátum: 10 feb 20, 18:53:18 »

Suigetsu - Ha meg mondod hogy ez a kép melyik openingből vagy endingből van akkor én szívesen megpróbálnám megvalósítani az ötletedet. Mosolyog

Naruto Shippuuden 2. Opening -ből van, asszem Distance-You Are My Friend a címe, csak Paintal megforgattam kicsit azért van sasuke a jobb oldalon, de alapból a bal oldalon van
Naplózva
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #11 Dátum: 10 feb 20, 18:57:21 »

Kaihaku R. Kumori - Én is pont ezért kértem a tutorialt Shiko-tól, mert az ő színezéssel sokkal jobb és "Animahűbb" xD mint amilyen az én színezésem (aláírásomban) Mosolyog
Shiko - Nem kell sietni, tudod: lassan járj, tovább érsz. Mosolyog
Suigetsu - Köszi. Keresek egy jó minőségű videót ebből az OP-ből és neki is állok. kacsint
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #12 Dátum: 10 feb 20, 19:22:07 »

Tierhold
Igen, csak én jobban szeretek mindenre magam rájönni. Ez a színezés is amit eddig csináltam, teljesen önmagamtól elsajátított technikákra épül, és nem is volt ekkor még szándékom, hogy anime hűre színezzem.  Viszont úgy gondolom, hogy már van elég tapasztalatom ahhoz, hogy elkezdjek kifejleszteni egy olyan színezést is amivel hasonlítani fog a manga rajz az anime képi világához. Nevet
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #13 Dátum: 10 feb 20, 19:56:05 »

Moderátor:
_Megint_ törölve pár hsz. Ahogy Orpheus fentebb megjegyezte, van külön PhotoShopos és képszerkesztős, tutoriálos téma.
Ide a saját kezűleg készített (esetleg átalakított) képek jöjjenek és azok véleményezése. Minden más OFF-nak számít.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 20, 19:56:40 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #14 Dátum: 10 feb 20, 21:09:47 »

Na itt az első általam készített (vagy ha úgy tetszik módosított) háttérképem http://kephost.com/images/34Danzou.jpg 
Naplózva

Oldalak: [1] 2 3 ... 107
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!