24 szep 21, 06:24:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 107
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rajongók által készített képek  (Megtekintve 376551 alkalommal)
0 Felhasználó és 70 vendég van a témában
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #645 Dátum: 10 okt 23, 21:21:12 »

Húú... xD hát nem tudom hogy az a kerek fej nekem szólt-e vagy sem ha igen akkor megemlíteném azt hogy a kép alá írtam hogy kicsit béna  lett. Gondolom sejtitek ebből hogy én is észrevettem a hibát! ^^" Ami azt illeti emberrajzolásba nem merültem túlzottan bele a Naruto mániám előtt. Sőt. 1-2 éve rühelltem embert rajzolni és mind úgy nézett ki mint egy pálcikaember arccal kicsit emberibb fejformával hajjal és virsli ujjú kezekkel!  smirksweat Szóval természetesen még fejlesztem a rajztudásom. És ami a maszkot illeti: Igen, rosszul csináltam, először a kört kellett volna megcsinálnom azután a sharingan pöttyöket nem fordítva. Most már mind1... Azért örülök hogy néhányotoknak tetszik és hogy karikatúrának jó! Mosolyog Ja és a hiányos színezést se tudtam eldönteni hogy nekem szól-e vagy a Sakurásnak minden esetre a ceruzák amikkel rendelkezem csak ennyire képesek! :S

Amúgy a Sakuráról annyit hogy: Jó lett viszont a szemei kicsit hát... hogy is mondjam mintha csak úgy oda lett volna hányva a feje közepére, valamint egy kicsit nagyok. (bár lehet hogy csak én látom így) Ami még szemet szúr az az hogy hiányzik körülötte az ég és a fű, na meg a fűre is biggyeszthettél volna egy csöppnyi árnyékot mert így kell egy kis idő hogy felfogd hogy térdel és nem lebeg. Bocsánat e nyers kritika miatt, és tudom hogy első színezés, de ha fejedbe vésed a tanácsokat amit mi mindnyájan írunk akkor a következő akár 100x jobb lehet! Mosolyog

Zer0: Tutik a rajzaid mint mindig! Mosolyog Bár a Csücsikage (nem tudom hogy kell írni de valaki ezt írta és ezt megjegyeztem xD) tényleg kicsit érdekes lett, de nem rossz. A másik pedig zseniális! Nevet

Ui.: Én is Kireg féle állásponton vagyok! Nem vagyok műértő nem értek hozzá, csak elmondom a véleményem! (ebből adódik hogy nem minden szavam szent, szóval ha hülyeséget írok nyugodtan javítsatok ki! ^^")
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 23, 21:24:52 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Đestri
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 393


Azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.


WWW
« Válasz #646 Dátum: 10 okt 23, 21:32:03 »

Én nem rád szántam Mosolyog
ne vedd magadra ^^és ha így értetted bocsi :S
ez csak egy pl. volt, de lehetett volna szájról is szó vagy valami másról Mosolyog
nekem a képed nagyon tetszett!
Naplózva

Ami két mondatnál hosszabb, az hazugság.
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #647 Dátum: 10 okt 23, 21:46:18 »

Most hogy így visszanézem a rajzot tényleg furák a szemei. Ebből is látszik hogy nem nagy erősségem a szemszínezés/rajzolás^^" legközelebb jobban odafigyelek eme dolgokra Pirul
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
jatek09
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 296



WWW
« Válasz #648 Dátum: 10 okt 24, 11:08:41 »

Sziasztok, tanács kéne!Szerintetek melyik rajzoló programot töltsem le,amivel lehet mangát szinezni,és jó rajzokat készíteni?(Photoshop-on kívül).Ja és persze egyszerű.Letöltöttem a gimpet,ismerkedünk de ha tudtok jobbat akkor megírhatnátok,kössz előre is. Nevet
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #649 Dátum: 10 okt 24, 12:17:34 »

PS-en kívül Gimpet és Paint Tool Sait használtam, mind2 nagyon bejött, csak ajánlani tudom.
Naplózva



Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #650 Dátum: 10 okt 24, 12:19:42 »

Talán van egy olyan progi, hogy Manga Studio, remélem jobban nem kell részleteznem Nevet
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

jatek09
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 296



WWW
« Válasz #651 Dátum: 10 okt 24, 20:52:54 »

Na, felavattam a Gimpet!
Íme: http://kepfeltoltes.hu/view/101024/STA_0420_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Elég furcsa elsőnek,de szerintem kezdésnek nem rossz,de várom a kritikákat!


Szerk:. ez amúgy a Yondaime akar lenni.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 24, 20:54:00 írta jatek09 » Naplózva

Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #652 Dátum: 10 okt 24, 21:04:52 »

Első ránézésre ez jutott eszembe: "Te jó isten, mekkora pattanás nőtt szegény Yondi arcára!". xD
Én, mint tudatlan emberke ezt teljesen őszintén szólva nem látom igazán jónak...a szemének furcsa az alakja, az egymáshoz viszonyított helyzetük se teljesen valósághű szerintem. Kicsit fura a haja és a fejformája is, valamint ha így rajzolod, a bal fülének érzésem szerint látszania kellene. :) Később biztos vagyok benne, hogy sokkal jobbakat fogsz alkotni, meg talán rajzolsz majd másfajta ábrázolásban is embereket, nem mindig csak egy fej meg agy kicsi nyak. :))
Ennyi voltam...
Naplózva
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #653 Dátum: 10 okt 24, 22:08:14 »

Krieg, az idézeted igaz de fogjuk rá, hogy reflex fény. (ez olyan fény ami vissza verődik valamiről ezzel az árnyékot megtöri, egyszerű pl.: van egy zöld borítójú füzeted és ha a nap megvilágítja, a borító vissza veri a fényt és ha közel tartod a fejedhez, zöld lesz a fejed)

Látod hogy szomorú szegényke. Legközelebb boldogabb képeket csinálj mert azzal is növelheted a képed jobb összhatását. kacsint
Túl sok a tincse, ha Yondi akkor legyen a haja olyan mint Yondinak.
Nem arányos a fej. Ezzel annyi a bibi, hogy nekem most oda kéne adnom egy manga rajzolást segítő könyvem, meg sok sok idő hogy mitől lesz arányos egy fej. (Majd PÜ-ben megpróbálok segíteni)

A progi kipróbálásra, megismeréséhez viszont jó a kép.
Nem azt mondom, hogy most holnapra vagy a jövőbe Kishi legyél de figyelj arra hogy mi hogy nézni ki. Remélem nem haragszol meg ^^

----
Meg is mutatom egy rajzom, még anno a NK 3. születés napján volt egy rajz verseny és oda rajzoltam ezt az Itachi-t.

http://kepfeltoltes.hu/view/101024/beolvas_s0009_www.kepfeltoltes.hu_.png

Mint lehet látni van rajta hiba rendesen, de látod hogy Itachi. Úristen most nézem hogy fény foltot ha rakok a szemébe 3x jobban él a kép.

U.I.: Azóta is várom hogy visszaküldjék a képet -. -

---
Szerk.: jatek09, Itachi-t megcsináltam, de még 2 féleképpen meg akarom csinálni és majd utána bedobni a közösbe Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 24, 22:18:30 írta Kecsu » Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

jatek09
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 296



WWW
« Válasz #654 Dátum: 10 okt 25, 07:31:10 »

Oksi már várom kacsint
Na, ilyen hsz eket vártam köszi Kecsu,Krieg.De komolyan.Ezek olyan hsz-ek amikből sokat tanulhatok. Nevet
Mindjárt neki állok egy képnek,csak persze,első a tanulás:D.(Off:délután járunk suliba mert a mi sulinkat építik.Off end.)




U.i:.Kövi kép egy Kakashi,vagy egy Sasori lesz Testel Nevet
Kivi vok,hogy sikerül  Nevet
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #655 Dátum: 10 okt 25, 11:55:14 »

Jatek, figyelmedbe tudom ajánlani "markcrilley" videóit a youtubeon, én onnan kezdtem el az egész rajz karrieremet. Az alapok megtanulására és ötletek merítésére nagyon jó.
Naplózva



Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #656 Dátum: 10 okt 25, 15:19:31 »

Ez most csak színezés /aláírás 2. kép/
és kicsit megpróbáltam feljevítani shikaku bábot is /1. kép/

Shikamaru chibi lineartja:http://endzi-z.deviantart.com/art/Shikamaru-Chibi-113701295
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #657 Dátum: 10 okt 25, 15:27:16 »

Valaki kért egy színes képet Tobiról a Rinneganjával. Nos, én az imént kaptam egyet.
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs883.snc4/71625_168283803183612_150705878274738_580797_3831109_n.jpg

Azt viszont nem tudom, hogy ki csinálta.xD
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
MartinHyuga
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 82



« Válasz #658 Dátum: 10 okt 25, 15:32:20 »

Csináltam egy szinezést ez az első szinezésem csak annyi hogy fehér volt én meg paintel kiszineztem nem kell hozzá sok ész xD Íme: http://kepfeltoltes.hu/101025/Deidarasznize_s_www.kepfeltoltes.hu_.png
Ui.: Most kezdtem el egy  Fiatal Nagato-t Nevet Remélem holnapra kész.
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #659 Dátum: 10 okt 25, 15:36:48 »

Valaki kért egy színes képet Tobiról a Rinneganjával. Nos, én az imént kaptam egyet.
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs883.snc4/71625_168283803183612_150705878274738_580797_3831109_n.jpg

Azt viszont nem tudom, hogy ki csinálta.xD

uhh ez nagyon jó :O
mintha animébő lenne kivágva Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 107
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!