24 okt 06, 03:28:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 90 91 [92] 93 94 ... 128
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach - Anime  (Megtekintve 389511 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #1365 Dátum: 11 jún 28, 20:05:38 »

Ez frankó kis rész volt még ilyeneket , tele van csavarral ( Kubohoz képest ikszdé )
A taichok honnan jöttek ?  Soi Fon-t melyik részben kapják ? mert én erről úgy tünik lemaradtam.
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1366 Dátum: 11 jún 28, 20:18:18 »

Kubohoz képest tényleg csavaros, figyelembe véve, hogy a fillerek és movie-k történetét nem ő írja Mosolyog
Naplózva



 
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1367 Dátum: 11 jún 28, 20:59:13 »

Hát jó kis rész volt ez is. Nevet Már az előző részben is észrevettem csak nem említettem de ebben a részben is furcsán rajzolták meg Rukiát. Mármint a haját valahogy más. Hümm-hümm Ahogy Kenpachi kitámad abból a lyiukból az nagyon viccesen néz ki. ikszdé A Soifon kérdés is meg lett válaszolva miszerint Yoruichi hozta át csak azt a lepecsételős mondatott nem értettem igazán. A dupla Shunko mindig üt. Nevet És mi lett Yamamotoval ? A harc közben otthagyták őt a Reigiok és ő meg csak nézet, hogy mi van vagy mi ?^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1368 Dátum: 11 jún 28, 21:57:19 »

Tiszta Portal feelingja van a bácsinak. GLADOS figyel.

Mayuri! Na hát nem semmi fazon, az fix. Végül is lehet, hogy teljesül sokak álma és nem Ichi, hanem ő nyomja le a mitugrászt.  Nevet Ja, és láttunk Unohana harcot is, hattttalmas pluszpont!
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #1369 Dátum: 11 jún 28, 22:43:34 »

Ajjaj, Kenpachi megint kapni fogja a fejmosást Jama apótól ha vége lesz az egésznek. A kapitányi köpeny megint eltűnt róla xD
Naplózva
Victory1995
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 67



« Válasz #1370 Dátum: 11 júl 03, 09:15:53 »

Valaki tudja hogy mikorra várhatóak az új részek?
Mert elvileg úgy volt hogy június elején már elindul de nem indult el.
Naplózva

Akkor is nekivágok, ha nincs reményem, s akkor is kitartok, ha nem kecsegtet siker.
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1371 Dátum: 11 júl 03, 09:41:43 »

Szerintem 2-3 rész múlva vége ennek a fillernek.
Ezután lehetséges, hogy folytatódik a manga története.
Naplózva



 
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1372 Dátum: 11 júl 04, 12:53:30 »

Szerintem meg nem , mert ez szerintem még csak az előjáték votl:) Nazomi meg sok sok tizok van még.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1373 Dátum: 11 júl 05, 15:05:36 »

Szerintem meg nem , mert ez szerintem még csak az előjáték votl:) Nazomi meg sok sok tizok van még.

Ahogy megmondtam:) Most kezdődik:)
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #1374 Dátum: 11 júl 05, 16:13:36 »

Ez érdekes mondjuk a két Hinamori-nál gondoltam , hogy nem csak egyet tud létrehozni Kageroza . Olyan mintha csak most kezdődött volna ez a filler .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1375 Dátum: 11 júl 05, 17:35:01 »

Ez a filler évad ki fog tartani Szeptemberig és utána szerintem folytatódni fog a manga. Hümm-hümm Mayuri felhasznált minden trükköt a Bankai kivételével. Méreg, kar, Shikai, falba olvadás, tudósos monológ. ikszdé Amikor becsukot szemmel közelített a kamerába az ijesztő volt.^^ Az Ichigos dolgot gondolom majd elmagyarázzák. Ha majd lezúzák újra az összes hasonmást és jönnek helyettük is újak, akkor dobni fogok egy hátast.
És most volt kis extra a végén ! És nem is akármilyen. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #1376 Dátum: 11 júl 05, 22:16:07 »

Ebben a részben túl sok információ volt, muszáj lesz megnéznem holnap még1x  smirksweat
Mayuri helycseréje ill. Ichigo megmentése nem volt világos, remélem tényleg megmagyarázzák majd.


. . . Ichigonak természetesen hagytak "egy kis kaput". Vajon ki lehetett az az alak? Hasonlított Uraharára, de ő nem lehetett.

Vagy mégiscsak Urahara volt?!  Nevet
Soi Fon imádata Yoruichi felé kezd átcsapni kicsit öhhm . . . leszbibe  Pojén

Naplózva

....................................................................................................................
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1377 Dátum: 11 júl 05, 22:19:27 »

Soi Fon gyengéd érzelmeit Yorouichi iránt már volt szerencsém bővebben kifejteni egy hentai fanficben ikszdé

Egyébként tényleg egész tűrhető rész volt, Mayurin röhögtem nagyon....az a csóka miket ki nem talál ikszdé
Naplózva



 
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1378 Dátum: 11 júl 05, 22:53:34 »

Nekem meglehetősen tetszik ez a filler szezon. Ez a rész is nagyon bejött. Volt benne minden aminek lennie kellett. Duma, harc, poénkodás és két tudós versenyzése, hogy ki a jobb? Másrészt még néhány részre számíthatunk bár úgy gondolom, hogy a felén túl vagyunk hiszen ez már a 13. rész ebből a fillerből.

Mayurit helycseréjét én sem teljesen értettem de Ichigo megmenekülése tiszta. Ichigot egy módosított lélek mentette meg mivel ő látott egy shinigamihoz hasonló dolgot. Amikor Urahara elmesélte, hogy mit érzékelt Ichigo vizsgálatakor, akkor számomra nyilvánvalóvá vált, hogy egy olyan módosított lélek mentette meg aki valahogy bekerült a Dangaiba és azóta is ott él. Szerintem Ichigo mikor elvesztette a szellemi erejét akkor elájult. Eltűnt a műszerről. Ezt látták Uraharáék a műszeren keresztül. Ezután feltöltötte a módosított lélek hasonlóan mint Nozomi tette, így újra megjelent a képernyőn. Így találták meg Uraharáék.

Másrészt ahogy számítható a végén így is Ichigo lesz aki leveri Kagerozát. Ez most jó vagy nem? Én is jobban örülnék ha nem ő tenné, de valójában neki van a legnagyobb esélye jelenleg, hiszen Kageroza úgy tudja, hogy a Dangaiban van. Másrészt róla nem tudott készíteni másolatot. Persze nekem mindegy. A lényeg, hogy jól csinálják meg azt a részt.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 05, 22:58:18 írta rini67 » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1379 Dátum: 11 júl 06, 09:57:06 »

Érdekes elmélet ez a módosított lélek aki a Dangaiban él, de a Dangaiban 2000-szer gyorsabban megy az idő szóval akkor elég lestrapált állapotban lenne ha akár csak 1 évet van is bent. Mosolyog Én inkább nem esek találgatásokba mert úgyis hülyeségeket találnák ki ezért inkább megvárom, hogy kiderüljön. >.<# Bár szerintem is Ichigo fogja lezúzni Kagerozát ha egy kis segítséggel is.

Szanisz valahol meg el lehet olvasni azt a fanfictiont ? Mert kíváncsivá tettél. Hümm-hümm Meg amúgy is a YoruSoi az egyik kedvenc párom.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 90 91 [92] 93 94 ... 128
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!