24 okt 05, 22:53:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 128
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach - Anime  (Megtekintve 389399 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1395 Dátum: 11 júl 19, 15:58:25 »

Nem voltam elájulva a résztől de nekem Nozomi kardjáról nem Ukitake kardja ugrott be hanem Hanataro pengéje és csak kevésbé Ukitake kardja. Szerintem ennek a két kardnak a keveréke jobban illik rá annyi kitétellel, hogy Hanataró pengéje a felszívott sérülések nagyságától lesz egyre erősebb és nem az elszívott szellemi erőtől. Azt is elfogadom, hogy simán elsöpörte a felturbózott Kenpachit még shikai alakban is mivel itt nem csak Ichigo getsugája volt a pengében, hanem a többiek támadása is. Az nem tudjuk még, hogy fel is erősíti Nozomi kardja esetleg ezt a hatást, de valószínűleg igen.

Én is körülbelül azt vártam Ikkakutól, hogy leszedeti a szemkötőt Kenpachiról. Istenem! Ez így mekkora égés Ikkakunak. Nevet
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #1396 Dátum: 11 júl 19, 17:03:25 »

ha elszívásról és felerősítésről van szó akkor már inkáb Nel mint Hanataro. Nel ugye Noitra cero-ját lenyelte, keverte a sajátjával, és az így létrejött dupla cerot "köpte" vissza. Nozomi kardjának is valami hasonló lehet a képessége, csak annyi módosítással, hogy több szellemi erőn alapuló támadást nyel el, majd ömlesztve kiengedi.

Viszont számomra annyi zavaró tényező van, ha Nozomi és Kon is módosított lélek, akkor ennyi erővel Konnak is lehetne shinigami ereje. Nozominak is akkor jött elő mikor megakart valakit védeni, mint mindenki másnak, és ha azt nézzük, akkor Kon sem egyszer vagy kétszer bocsátkozott harcban plüss testben. Érdekes, hogy még ez nem jött elő a forumon ha jól emlékszem, ha tévedek akkor bocsánat az illető felé. Persze azért szögezzük le, hogy ez a szál csak a filler keretein belül állja meg a helyét!!
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1397 Dátum: 11 júl 19, 18:09:43 »

Ez így nem igaz. Nell nem elszívja a szellemi erőt hanem elnyeli és nem felerősíti hanem hozzáadja a saját zeroját. Másrészt ezt saját maga teszi és nem a kardjával oldja ezt meg. Ráadásul ő csak a zeroval tudja ezt megtenni. Más energia alapú támadással nem. Tehát a lényeg az elszíváson alapul és nem az elnyelésen. Másrészt mint korábban írtam azt még nem tudjuk, hogy ő is felerősíti a támadást vagy nem. Ukitakéról is hasonló a véleményem de róla azt tudjuk, hogy az adott támadást elnyeli majd felerősítve visszaküldi a feledonak. Itt az a baj ezzel a megoldással, hogy a felerősítésen kívül nem változtat a támadáson semmit. Például ha zerot fog fel akkor egy erősebb zerot fog visszavezetni. Tehát nem változtatja meg az állapotát. Ezzel szemben mind Nozomi mind Hannataro a felgyülemlett szellemi erőt átalakítja és a saját egyedi formájában küldi vissza valamilyen energia vagy szellemi erő formájában.
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #1398 Dátum: 11 júl 19, 21:07:12 »

Idézet
Viszont számomra annyi zavaró tényező van, ha Nozomi és Kon is módosított lélek, akkor ennyi erővel Konnak is lehetne shinigami ereje.
Hát szerintem nem egy fajta modosítot lelkek. (Mármint Nozomi és Kon) Nézd meg Nozomi vissza emlékezéséből rájöttünk hogy neki eleve volt teste. (Ráadásul ő volt a legelső) Vagyis ő igazából egy feláldozható shinigami amit harcba kültek volna és senkit nem érdekelt volna ha meghal. De Kon ő teljesen más mivel neki nincsen alapból teste hanem csak egy cukorkába volt sűrítve mindene. (Lélek, tudat, emlékek) Magyaránt Kont arra használták volna hogy a már hallot Shinigamikba tegyék be és átvegye a teste fellett az irányítást. Vagyis neki eleve nincs saját teste amihez lehetne egy Zampaktou. vagy tévedek? Gondolkozik
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #1399 Dátum: 11 júl 19, 21:09:48 »

Nel ugye Noitra cero-ját lenyelte, keverte a sajátjával, és az így létrejött dupla cerot "köpte" vissza.
Na akkor tartsunk egy kis mondatelemzés órát Rini drága.
1:Sehol nem írtam, hogy elszívja, hanem a "lenyelte" szót használtam.
2:Szintén a "felerősít" helyett a "kevert" szót használtam. Bár ebben most nem volt sok elemzés de részlet kérdés.

Ukitakénak egy hátránya van: ha jól emlékszem egyszerre csak egy támadást képes visszaküldeni erősítve (még keresem a megfelelő manga oldalt) Visszavonom! Többet is képes visszaküldeni. Viszont van egy kis bibi ugyanis Nozomi elszívásra és elnyelésre is képes lehet. Ugye Chad karjából szívta a szellemi energiát, de mikor Ichigo támadott a getsugával, azt már csak elnyelni tudja. Legalábbis én így értelmezem az elszívni és elnyelni szavakat. Azt viszont, hogy Ishida nyílvesszőit csak szimplán védte vagy eltárolta (lehet egyszerűbb lenne így nevezni) már nem tudom. Nem vettem észre olyan megjelenítést mint Chad vagy Ichigo támadásánál volt. Viszont abban igazad van, hogy sájátjává átalakítja.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 19, 21:20:02 írta Ronyszkusz » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #1400 Dátum: 11 júl 24, 21:55:34 »

Nem találtam jobb topikot, de ide talán elfér. Valaki tud egy olyan torrentletöltést adni privátban ami nem halt be, és egyben fent van legalább a Soul Society arc? Megauploddal nem szívesen szórakozok, most is 3 óra, hogy lejöjjön egy 180 megás rész...

Köszönöm előre is!
Naplózva

Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1401 Dátum: 11 júl 25, 18:19:33 »

http://bleachfan.hu/viewpage.php?page_id=22

Alul a torrent letöltések kacsint
Naplózva



 
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1402 Dátum: 11 júl 26, 16:44:59 »

Jó rész volt. Végre kaptunk magyarázatot Nozomi Shikaijára. Félig Hanatarou és félig Ukitake Shikaija. Nevet Szegény kis csaj csak láb alatt van bárhova megy segíteni. Így gonoszba, kicsit furcsák a kapitányok, kivéve Kenpachit ő ugyanolyan. ikszdé Yamabá durván nyomatja és ha jól láttam az előzetesben akkor jön a Round 2 közte és a 3 kapitány között. Finish Him ! Fatality ! Kúl
Az egyetlen dolog ami zavart az az, hogy a Hakurent ilyen kis támadásnak állították be , hogy egy szinten van Zabimaru egy csapásával. Szerintem annak a Hakurennek meg kellet volna fagyasztania a kis szirmokat.  Hümm-hümm
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #1403 Dátum: 11 júl 26, 21:25:59 »

Ez tényleg jó rész, volt benne harc, kis poén a végén.
De volt benne néhány dolog, ami igen zavaró volt:
-Komamura, mint valami veszett kutya, úgy vonyitott vagy mit csinált, de már a korábbi részekben is így volt
-Hitsugayanak nagyon nem áll jól ez a "gonoszság"
-Vissza játszák a 10mp-vel korábban történt eseményt
-Nozomi eddig csak egyenes irányba tudott támadni, erre mikor Ichigóék körbe vették, nekik nem lett semmi bajuk, de a távolabb lévő szintén körben álló kapitányok  meg sérültek (bár az nem derült ki, hogy megsérültek, de Byakuya is épp csak kivádte Kidou-val, a többiek viszont ennyire nem jók benne => valószínüleg sérültek).
Naplózva

....................................................................................................................
Zayala20
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Válasz #1404 Dátum: 11 júl 27, 06:55:05 »

Azért a Byakuya vs Omadea ütött. Egyenlő erők küzdelme... ikszdé
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #1405 Dátum: 11 júl 28, 17:35:31 »

Amúgy csak most figyeltem meg de nektek feltűnt a sors ironiája a bleach és naruto anime közti kapocsról?
Mégpedig hogy sasuke magyar hangja megfelel ishida magyar hangjával de a japán ishida meg japán sasuke is pontosan egyezik! Nevet
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1406 Dátum: 11 júl 29, 12:37:51 »

Ilyen sokszor van, pl Mayuri meg Freeza hangja DB-böl.)
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #1407 Dátum: 11 júl 29, 13:50:22 »

Jó de pont ezért írtam hogy a sors fintora elég ritkán fordul elő szerintem az hogy két különböző anime 1-1 karakterének nem csak a magyar hanem az eredeti japán szinkron is ugyanaz!
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1408 Dátum: 11 júl 31, 20:40:26 »

Valaki elmondaná nekem röviden a mostani filler eseményeit? néha látok hallok érdekes harcokról, de mivel filer kerülöm de lehet hogy mégis elkezdem nézni.
szóval mik ezek a klónok a shinigamikról v mi?? meg stb, illetve hanyadik résztől kezdődik,Köszi szépen:D
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1409 Dátum: 11 júl 31, 22:29:01 »

Hát a fő gonosz az a 12-edik osztag 7-edik tisztje Inaba Kageroza, aki a Dangait kutatja. Tőle megszökik egy Nozomi nevű lány és őt Kageroza el akarja fogni mert kell neki a világuralomhoz de az még ködös, hogy miért. És persze Ichigoék megvédik. Fontos, hogy Ichigo csak lassan veszíti el az erejét. A klónok meg igazából módosított lelkek amit a valódiakról mintázott Kageroza és erősebbek az eredetieknél és Kagerozának engedelmeskednek.
Nem ez a legjobb összefoglaló, de érdemes végignézni ezeket a fillereket mert vannak benne váratlan fordulatok. Pontosan És maga a sztori is megálja a helyét. Meg a csaták se rosszak,. De már a Shinigami útmutatók miatt is érdemes. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 128
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!