24 okt 05, 22:47:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 128
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach - Anime  (Megtekintve 389386 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1380 Dátum: 11 júl 06, 11:03:14 »

Hát majd előkutatom valamelyik pendrájvról kacsint

A köztes világ nem csak a Dangai-ból áll, ez esetleg lehet angol félrefordítás, értelmezési hiba.
A dangai csak az alagút a két világ között a köztes világban. Igaz, a movie 1 filler volt, viszont a blankok is az "alagúton" kívül képződtek a dimenzió más részein.
Tehát nem biztos, hogy nevezetlen ModLelkünk ott él, ahol sűrű az idő Mosolyog
Naplózva



 
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #1381 Dátum: 11 júl 06, 21:27:48 »

Nah, újra néztem a részt, és 1-2 dologra rájöttem, 1-2-re nem.
Rájöttem, hogy Mayuri tud értelmes arcot is vágni, nem csak az az ilyesztő arca van. A helycsere még most se teljesen világos, de az a lényeg hogy sikerült neki és kész  Nevet Néha úgy beszél mintha selypítene. Másnak is feltűnt?
Nozominak most térnek vissza az emlékei, vagy mi van vele? Mert amikor elmondja Konnak, hogy ő az első módosított lélek, akkor az arca olyan, mintha abban a pillanatban jutott volna eszében  Gondolkozik
Rukia rajzai tényleg hiányoztak már, régen alkotott utoljára  Pojén

szerk.:És ez az, az oldal/fórum pillanatnyi szünete ellenére is sikerült megírni és elküldeni
Naplózva

....................................................................................................................
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #1382 Dátum: 11 júl 12, 20:46:45 »

Ettől a résztől többet vártam volna. Csak az derült ki, hogy Unohana és Yamamoto el vannak 2-en  Nevet valamint, hogy Nozominak is van zanpakutouja.
Az új ending meglepett. Azt nem értem, hogy miért csak a történet elejét mutatja be részletesebben? Az első pár képkocka (kb 3mp) alatt látható a többi rész is, de elég fura.
A 10-es azt jelöli, hogy most lett/lesz 10 éves a Bleach?

Múltkor elfelejtettem megjegyezni, hogy a 329-es epizódban volt először olyan, hogy az epizód számát, nem arab számokkal, hanem japán jelekkel írták ki.  Pontosan
Naplózva

....................................................................................................................
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1383 Dátum: 11 júl 14, 22:41:51 »

Igen, a japán jelek minket is megleptek, de úgy látom nem vált szokássá.
És ha jól számolok, igen, most van az évforduló, a manga elején is volt egy színes oldal 
Naplózva



 
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #1384 Dátum: 11 júl 17, 09:00:11 »

És ezzel az évfordulóval várható lesz valami? Pl.: egy új játék vagy esetleg mozi esetleg egy külön rész ahol mindenki ott van ikszdé ? ilyen lesz szerintetek Gondolkozik ?
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1385 Dátum: 11 júl 17, 09:40:14 »

Hát augusztusban jön DVD-n a mozi 4, lehet az lesz Nevet
Szerintem készülnek valamivel.
Naplózva



 
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1386 Dátum: 11 júl 17, 13:48:52 »

Höhö. Még a főkapitány sem mer vitatkozni Unohana kapitánnyal  Nevet
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1387 Dátum: 11 júl 17, 14:37:20 »

Véletlenül nem a Characterbook 3 Unmaskedel készültek az évfordulóra ? Nevet
Ezt a részt azért nem kommenteltem mert nem sok említésre méltó dolog történt benne. Csak Nozomi szerezte vissza a Zanpakutoját. Mosolyog Így már ő is esélyes a legyőztem Kagerózát címre. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #1388 Dátum: 11 júl 17, 19:28:44 »

off: Hát nemtom azt most minden héten egyet kifognak adni nem? vagy rosszul gondolom Gondolkozik
on: Nekem mondjuk kifejezetten tetszett ez a rész:D jó volt látni Kont nem olyan túlpörgött hangulatban látni hanem kicsit nyugottabb elkeseredettebnek:) szerintem ez egy elég türhető rész volt Mosolyog
Naplózva
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #1389 Dátum: 11 júl 18, 21:33:02 »

Hát én most nem a mostani részről hanem az animéről fogok írni vagyis a történet kezdetétől a mostanin részig. Lehet hogy hosszú de csak elmondom a véleményemet.

Magával az animelvel nincs bajom kivéve a fillerek ( kivétel a bount-os arc, és a mostani arc ) Ichigo nagyon sokat fejlődött ahogy hallat a történet. Súlyos vereséget szenvedett Renjitől és Byakuyatol de Urahara megmentette és segített neki az edzében, és hogy bejusson Soul Citybe, hogy megmentse Rukiát. De velem ment még Ishida Chad Orihime és Yorouchi. Szépen helyt álltak főleg Ichigo, aki legyőzte Ikkaku aki 3. tiszt, utána Renjit egy hadnagy és végöl Kenpachit aki egy kapitány volt. Hihetetlen, hogy rövid ídő alatt elérte a kapitányi szintet, és 3 nap alatt megtanulta a Bankait. Ishida is helyt állt egy kapitány ellen győzött, de cserébe elvesztette a erejét. Chad is jól küzdött, de Kyoraku már nagy falatt volt. Orihime no coment. Ichigo vs Byakuya nagyon jó harc volt nagyon meglepődött Byakuya, hogy egyszinten vannak. Ichigo nyert de a Hollow segítségével és észhez térítette Byakuyat. Sikerült megmentenie Rukiát. ( Hopsz ezt elfelejtettem leírni ) Elvileg valaki megölte Aizent, de nem az csak egy illúzió volt. Szövetkeztek vele Gin és Tousen. ŐK elárulták a Shinigamikat és Aizen megölte a 46-ok tanácsát. Könnyedén legyőzte Hitsugayat. Megszerezte a " pusztító gömbött" ő tervezte az egészet, a kivégzést és halálát megmindent. Nagyon egy ravasz kapitány volt.

Ichigo találkozik Shinjivel aki egy waizard és azt akarta tőle, hogy csatlakozon. Kiderült két dolog. 1. Ishida apja egy Quncie 2. Kurosaki apja egy halálisten és kapitány volt. Nagyon meglepődtem csak néztem. Aizen végre akcióbe lendült és elküldte Ulqiorrat és Yammit, hogy teszteljék le, hogy meglehet őlni. Ichigo az elején önmaga volt, de utána súlyos vereséget szenvedett. Grimmjow ellen is tehetetlen volt. Végre elment a waizardokhoz, hogy megtanulja írányítani, és sikrült is neki. Annak még jobban örültem, hogy elrabolták Orihimet csak kár, hogy nem halt meg, és kár, hogy elmentek megmenteni őt. DE legalább jók voltak a részek. Főleg az a 3 Nel és " testvérei ". Azok amit műveltek csak szakadni tudtam a röhögéstől xd. Csalódtam, hogy Ichigo Ulqiorra ellen semmire sem ment. Nem az igazi Ichigo volt. Rukiát nagyon féltettem, hogy valaki mentse meg, de legyőzte a 9. espadat, de már  haldoklott. Aztán 7. espada megjelent , hogy végezzen vele, de megjelent a szeretett bátya és legyőzte az espadat. Végre rendes bátyaként viselkedett. Renji és Ishida Szayel Apolo ellen nem volt sok mázliuk, az ürge elég kitartó volt, még Mayuri ellen feltámadt de, utána ravasz trükkel legyőzte az espadat. Ichigo vs Grimmjow nagyon ütött végre Ichigo önmaga volt. Amikor vesztésre állt Nel, hogy drukkolt Ichinek. Orihime már ott pötyörgött, Kurosaki-kun csak ezt tudta mondani, még ha Ichinek egy görbe hajszál megmozdul már megijed és azt mondja Kurosaki-kun. Nelnek kellett aki "kisgyerek volt kioktatnia Orihimet erre Orihime megszólal ne sérülj na bezzeg erre Ichi beindul, kár hogy nem Nelnél. Na mindegy de végül legyőzte Grimmjowt. Máris jött Nnotria aki ellen nem volt már esélye, mert pont akkor fejezte be a csatát és már fáratt volt és nem sok ereje maradt. Ki gondolta, hogy Nel egy volt espada és hármas volt, és visszaváltozott az eredeti formájába. És kiderült kik is voltak valójában a két szolgái. ( ui.  azért szép kombinációt nyomtak Apolo ellen ) Nel amikor azt hitte legyőzte Nnotriat szegény Ichit annyira megölelte, hogy majdnem meghalt, megnézi él-e még aztán tovább ölelgeti nagyon vicces volt xd. Kenpchi vs Nnotria izgalmas nem lehetett eldönteni ki fog nyerni egyszer Nnotria egyszer meg Kenpachi állt nyereségre, de végül az Kenpachi győzött. Megint jött egy Ichigo vs Ulqiorra de ez már durvább kigondolta, hogy Ulqinak 2 formája van az elsővel sem bírt Ichi ,de  a második az már biztos volt a vereség. És kigondolta, hogy Orihime egy részen belül 15-ször mondja a Kurosaki-kunt ezzel új rekord született. Ichi feltámadása brutálisan nézett ki 2. formájában és könnyedén legyőzte Ulqi 2. formáját. Harc után visszatért Karakura városba, hogy megküzdhessen Aizennel. De Aizen könnyedé legyőzte a kapitányokat és waizardokat. Táltott szájal nézem ahogy Aizen vagdosa őket. Nem is lepődtem meg, hogy Ichi félt tőle.  És még erősebb lett Aizen tehetlenek voltak. Ja és nagyot néztem, hogy Ichi csatáit ő rendezte. DE Ichi "megtanulta" a Végső Getsuga Tenshot. Elérkezett a várva vált csata Ichi vs Aizen. Azt hittem, hogy egy picivel gyengébb lesz Ichi Aizenel de tévedtem sokkal erősebb volt nála szerintem nem is kellett volna használnia a Végső Getsuga Tenshot. Idegesítette Aizen dumái, ha nem használta volna akkor túl erős volt már a többiekhez képest.

Na mondtam, hogy hosszú lesz, ja és ezt este írtam és fáradt vagyok lehet pár helyen hülyeséget írtam majd kijavítjátok. Mosolyog
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1390 Dátum: 11 júl 19, 14:10:07 »

De ez most miért is kellett?
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #1391 Dátum: 11 júl 19, 14:32:11 »

Elég szépen össze foglaltad a fillerek nélkül a történetet most nézted végig vagy mi? smirksweat ikszdé
Naplózva
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #1392 Dátum: 11 júl 19, 15:27:04 »

ja csak általába ha megnézek egy új animet amikor utolérem összefoglalom saját szemszögembôl.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1393 Dátum: 11 júl 19, 15:30:09 »

Azért egy-két dolog kimaradt az összefoglalóból. Pl. Gin és Tousen szereplése, Ichigo szembesülése azzal, hogy apuci is Shinigami, Team Aizen vs Team Gotei 13 and Team Vaizard and Team Urahara de az teljesen, mintha nem is lett volna. Nevet
De azért jó kis összefoglaló így estefelé Mosolyog

A mai rész már izgalmasabb volt, mint a múltheti. Ikkaku az aduásszal se ment semmire a szemkötős Kenpachi ellen. Bár itt azért vártam volna valami kis meglepődést Ken-chan irányából a Bankai láttán vagy Ikkaku részéről valami érdeklődést, hogy mit szól a Bankaijához a Reigai kapitánya.  Hümm-hümm
Nozomi Shikaija meg így első látásra nem valami eredeti, hogy elszívja a Reatsut meg a támadásokat és azt használja támadásra. Kicsit Ukitake Shikaijára emlékeztet. smirksweat
Azt meg érdeklődve várom, hogy a Hadnagyok mire mennek a félturbózót Kapitányok ellen.^^
Omeada csak azért aggódott a kapitányok miatt, mert most neki is harcolnia kell. ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #1394 Dátum: 11 júl 19, 15:41:13 »

Nekem is tetszett ez a rész bár én is hiányoltam a kardból a fantáziát vagy nem is tom de olyan "legyen valami nem érdekel" szaga volt Gondolkozik bár Nozomi nekem kifejezetten tetszik a shinigami ruhába ikszdé Ikkaku bankaiától én többet vártam legalább anyit hogy leveszi Kempachi a szemkötőt de még anyi se ebben kicsit csalódtam. De az hogy Nozomi shikájától egy ekora reitsu vágás keletkezik shikai alakban (még akkor is hogyha az igazából Ichigoé volt) azért az nem semi. Mindent egybe vetve nem volt rossz rész de volt már fillerbe jobb is Technikai KO ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 128
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!