24 szep 22, 23:29:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 269 270 [271] 272 273 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 826207 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4050 Dátum: 12 máj 30, 21:05:33 »

A Naruto manga 588. fejezet a www.naruto-kun.hu -n.
Ide mostantól a 589. rész spoilereinek megbeszélését várjuk.

Továbbá:

Ez a "Naruto manga - Spoiler megbeszélés" téma.

Itt a következő rész spoileréről lehet beszélgetni. De csakis arról és aki ezt nem tartja be, 1 hét kitiltás. Vagyis amíg nincs spoiler, addig ide tilos írni.
Spoiler belinkelése szintén tilos.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4051 Dátum: 12 jún 06, 08:14:40 »

A Spoiler alapján nagyon úgy néz ki, hogy vége van az Edo Tensei-nek  Neeem Pedig bíztam benne, hogy Kabuto nem lesz ilyen hamar legyőzve.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 06, 21:34:32 írta TsunadeHime » Naplózva

samat
Vendég
« Válasz #4052 Dátum: 12 jún 06, 08:17:02 »

De lehet hogy Madarát direkt egy másik edo val hozta fel amit csak ott lehet megtörni  ikszdé
De a kagék már nagyon ki vannak és haladni kell továbbb addig biztos lesz valami
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #4053 Dátum: 12 jún 06, 08:26:39 »

Szegény Sasuke, hogy lehet már ilyen szomorú képet bevágni? Azért sajnálom...  Szomorú
Hát, az Edo-nak kanyec ez alapján. Kár érte, azt hittem sokat látunk majd Madara erejéből + némi flashback az elsővel vívott harcról...
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4054 Dátum: 12 jún 06, 08:35:24 »

Legalább a Kagék megúszták. Még Onoki és Tsunade is elég jó bőrben vannak  Nevet
Naplózva

Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #4055 Dátum: 12 jún 06, 19:21:19 »

Gondoltam am h valami látványos eltűnésük lesz...ahhoz képest h ez egy tökéletes kockázat mentes jutsu feloldani eléggé kockázatos mert még nappal is erős fényjelenséggel jár  ikszdé
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4056 Dátum: 12 jún 06, 21:33:32 »

A Naruto manga 589. fejezet a www.naruto-kun.hu -n.
Ide mostantól a 590. rész spoilereinek megbeszélését várjuk.

Továbbá:

Ez a "Naruto manga - Spoiler megbeszélés" téma.

Itt a következő rész spoileréről lehet beszélgetni. De csakis arról és aki ezt nem tartja be, 1 hét kitiltás. Vagyis amíg nincs spoiler, addig ide tilos írni.
Spoiler belinkelése szintén tilos.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4057 Dátum: 12 jún 20, 21:16:10 »

A Naruto manga 590. fejezet a www.naruto-kun.hu -n.
Ide mostantól a 591. rész spoilereinek megbeszélését várjuk.

Továbbá:

Ez a "Naruto manga - Spoiler megbeszélés" téma.

Itt a következő rész spoileréről lehet beszélgetni. De csakis arról és aki ezt nem tartja be, 1 hét kitiltás. Vagyis amíg nincs spoiler, addig ide tilos írni.
Spoiler belinkelése szintén tilos.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4058 Dátum: 12 jún 27, 07:21:50 »

Ha a mai spoiler hiteles, akkor úgy néz ki, hogy egy Edo zombi Edo zombivá (!!!) tudja magát változtatni mielőtt a jutsunak vége lenne. ( legalább is én ezt értettem meg a spoilerből.)
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #4059 Dátum: 12 jún 27, 07:28:12 »

Ha igaz a spoiler akkor a kagék igazán nagy szószban vannak... ikszdé Ellenben akkor a zombik teljesen irányítás nélkül maradnak és tehetik ami jól esik... ez így roppant veszélyes... persze az ellenfeleire nézve. ikszdé
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4060 Dátum: 12 jún 27, 07:28:53 »

A spoilerben még az is benne volt, hogy Tsunadét megmentik. Lehet, hogy a többi kagét megöli Madara? Szomorú
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #4061 Dátum: 12 jún 27, 07:30:59 »

Hamarosan kiderül... de az is lehet, hogy szimplán elmenekítik a harctérről. Lássuk be, a vén pártatlankodó és ő ér csak valamit, a másik 3 dísznek van jószerivel. >.< De ez az edo-ból edo-ba rész fenemód érdekelne... Vajon Itachi elsüti ezt a kis poént?  Hmm? Sajna nem hiszem...
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4062 Dátum: 12 jún 27, 07:31:43 »

Frissítették a Spoilert Nevet Dan menti meg és chakrát is ad neki, így a Hokage ismét teljes erőbedobással küzdhet Nevet
Itachi nem süti ezt el. Ő eltűnik szentem. Egyébként csak én érzem ezt az egész edos-visszatérős  dolgot gagyinak?  Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 27, 07:34:21 írta TsunadeHime » Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #4063 Dátum: 12 jún 27, 07:34:28 »

Nekem az is gagyi, hogy Dan menti meg, több fantáziát vártam, mint újra a chakra-átadásos trükk.  Hmm?
Amúgy igen, kissé eredetibb lett volna, ha Madara feltámasztja magát valahogy, de így legalább övé a technikai előny, marad regenerálódó edos.  >.<#
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4064 Dátum: 12 jún 27, 07:37:32 »

Hát igen, egy picit tényleg furán kezdenek alakulni a dolgok. Mondjuk én azt nem bánom, hogy Dan menti meg Tsunadét. Legalább újra láthatták egymást Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 269 270 [271] 272 273 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!