24 szep 22, 23:25:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 268 269 [270] 271 272 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 826199 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #4035 Dátum: 12 máj 16, 09:41:57 »

Érdekesnek tűnik... ezek szerint Kabuto mégis benyelte volna az Izanamit?
A képek alapján látszik hogy Kabuto már kikapott de csúnyán, Itachi bal szeméről a mangekyou jel eltűnik (szerintem az edo tensei miatt, ezért nem csukódik le) és végül elkapta Kabutot, akkor ezek szerint a következő részek Itachi és Sasuke beszélgetéséről szólnak, aztán viszlát!
Mindenesetre előbb ezt kapjuk meg érthető, európai nyelven és akkor majd talán többet tudunk meg mint így a képekből! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 16, 10:20:27 írta Morause » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4036 Dátum: 12 máj 16, 10:19:58 »

Nee NEEEEEEE ne veszítsen már Kabuto Szomorú  am az a szarvlevágós kép meg a varjú klónos az kopi, vagy fake? Lusta vagyok visszanézni.
Naplózva
zweistein
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 43



« Válasz #4037 Dátum: 12 máj 16, 10:25:57 »

Nee NEEEEEEE ne veszítsen már Kabuto Szomorú  am az a szarvlevágós kép meg a varjú klónos az kopi, vagy fake? Lusta vagyok visszanézni.
Nem fake, a leírásban benne is van, hogy a szarva le lesz vágva, ha jól értelmeztem.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #4038 Dátum: 12 máj 16, 10:28:30 »

Tényleg nem az de ha nem hiszed itt a másik... http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/580/17!!
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #4039 Dátum: 12 máj 16, 10:31:50 »

Az lesz a lényege az Izanaminak, hogy Kabuto bekerül egy (valószínűleg) öröké tartó ördögi körbe, és egy bizonyos eseménysor fog számára lejátszódni újra és újra. Ezért vágja le megint Itachi a szarvát stb stb stb.

Tulajdonképpen olyannak tűnik ez a jutsu mint valami elmebeteg tsukoyomi.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 16, 10:32:28 írta Exkirion » Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #4040 Dátum: 12 máj 16, 10:38:20 »

ha azlesz, örökké tartó genjutsu, akkor elég nagy koppintás yuyuhakushobol, de ezt már valaki mintha említette volna hogy úgyis elkapja egy genjutsuba, amiből nem lehet kitörni.
Akkor jöhetne egy kis kage harc, haddlássuk őket vérbe fagyva, mielőtt csóró madara eltűnik.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #4041 Dátum: 12 máj 16, 10:43:06 »

Ja arra gondolsz amikor Kurama ránövesztette az idősebb Toguro-ra azt a növényt ugye? Hallod nekem is kajak ez ugrott be, amikor néztem a spoilereket. Hát igen halhatatlan karaktereket szar csinálni, mert ha arra kerül a sor, hogy meg kell ölni őket az rettentő nagy önszivatás Nevet
Naplózva

Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #4042 Dátum: 12 máj 16, 10:47:18 »

Én csak azt nem értem, hogy ugye Ita azt mondta, hogy meg fogja szüntetni az edo-t.
De ha Kabuto bekerül egy "időhurokba" akkor ezzel, hogy a fenébe kapcsolja le az edo-t?

időhurok= ugyan az az esemény ismétlődik elvileg végtelenszer, bár ki lehet belőle törni (Na jó tudom, túl sok volt a sci-fi)  smirksweat ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 16, 10:48:09 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Morause
Vendég
« Válasz #4043 Dátum: 12 máj 16, 10:49:14 »

De ez nem egy valós időhurok, csak egy álca... attól ez még genjutsu marad! Ez alatt tudja befolyásolni, szerintem! ikszdé Vagy alkalmaz rajta egy másik genjutsut és akkor szevasz... megoldja majd kishi neféljél! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 16, 10:49:49 írta Morause » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #4044 Dátum: 12 máj 16, 10:50:06 »

Japán alapján nehéz megmondani, de az egyik kép alapján, ahol Ita fogja Kabuto fejét, vaószínűleg, addig tart a dolog amig ő akarja, vagy Amíg Kabuto úgy nem tesz, ahogy Ita akarja, vagy csak az elméje kerül bele.
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4045 Dátum: 12 máj 16, 10:57:01 »

Bár mondjuk most teljesen nyugodt állapotban van kabuto fizikai teste, szal innen nem lesz nehéz kiszedni belőle az infót és leállítani a jutsut. Azonban nekem nagyon furcsa lenne, ha leállíttatja vele a jutsut és utána leszúrja, vagy levágja a fejét v mittomén.
1. Élve többet ér az infói miatt
2. Itachiból nem nézem ki hogy ilyet tegyen
3. Nem lenne méltó kabutóhoz
4. Nem illene a naruto univerzumba, mert nem túl epikus halál.

Lehetséges folytatások:
1 - úgy hal meg mint konan
2 - vhogy konoha foglya lesz
3 - megmenekül



Szerk:
4 - lehet ő is megtérül, mint sasori. Csak ugye ő nem zombi... Bár kétlem, hogy pont itachi megtérítené...
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 16, 11:01:03 írta Zer0 » Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #4046 Dátum: 12 máj 16, 11:01:55 »

ÖÖÖ félre értetek. Én ezzel arra gondoltam, hogy most úgy néz ki, hogy Kabuto a valóságban nem tud csinálni semmit. De ettől még az Edo ugyan úgy aktív marad. Per pillanat semmiben sem különbözik attól mintha "levágták" volna.

Én igazából arra tudnék tippelni, hogy Itachi az őrületbe akarja kergetni Kabuto-t. És amikor Kabuto már arra is képes lenne hogy feloldja az edot-csak szabaduljon tőle abban a pillanatban engedi ki és Kabuto maga fogja leállítani a technikát.  Persze ennyi adatból ez csak egy nagyon durva tipp.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 16, 11:03:41 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Morause
Vendég
« Válasz #4047 Dátum: 12 máj 16, 11:04:11 »

Van benne vmi amit mondasz Zer0... Itachi tényleg nem az a fajta aki csak úgy öl, ha már eleve a fogja... de azt ne felejtsd el hogyha megszűnik az edo vele együtt Itachi is. Ezért előbb ahogy megígérte beszélget az öccsével majd utána vhogy elbírom képzelni hogy megtámadja Sasukét és ő teljes erőbedobással, levadássza... nem hiszem hogy tovább fog élni mert ha elmenekül újra tudja idézni a holtakat... és akkor az egésznek nincsen semmi értelme!
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4048 Dátum: 12 máj 18, 10:48:21 »

Mivel a fejezet már kint van rég a honlapon, így kicsit késve, de azért beírom: ^^

A Naruto manga 586. fejezet a www.naruto-kun.hu -n.
Ide mostantól a 587. rész spoilereinek megbeszélését várjuk.

Továbbá:

Ez a "Naruto manga - Spoiler megbeszélés" téma.

Itt a következő rész spoileréről lehet beszélgetni. De csakis arról és aki ezt nem tartja be, 1 hét kitiltás. Vagyis amíg nincs spoiler, addig ide tilos írni.
Spoiler belinkelése szintén tilos.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
shaq18
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 8



« Válasz #4049 Dátum: 12 máj 30, 08:02:09 »

A Spoiler alapján váltunk a Kage harcra, ami nem kis izgalmakat fog magával hozni. A Kagek úgy tűnik nagy bajban vannak.....
Ha Itachi nem szűnteti meg az Edo Tensei-t akkor itt hullani fognak a faluk vezetői. Az én véleményem szerint kellene is bár mindegyik Kage valami miatt szimpatikus, de kell valami nagyobb veszteség a Shinobi haderőnél is főleg, hogy az Edo Tensei megállításával már csak Tobi fog maradni.
Ha választanom kéne akkor vesszen a Raikage és a Mizukage Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 268 269 [270] 271 272 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!