24 ápr 29, 12:50:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 744891 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 09 márc 25, 01:24:31 »

Naruto manga - Spoiler megbeszélés

Itt az aktuális spoilerről lehetne beszélgetni. De csakis arról és aki ezt nem tartja be, 1 hét kitiltás.
Spoiler belinkelése szintén tilos.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 04, 18:57:19 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
89Csabi89
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #1 Dátum: 09 márc 25, 06:14:23 »

Áhhh...  Ez az új spoiler már hiteles!
Csak sajna nem tudok angolul..., de akkor gondolom itt nem kell átzuzni (-:
Szval Hinata úgy néz ki megmenekül.., lesz Fuuton Rasen shuriken meg minden mi szem szájnak ingere, NAGYON ÍGÉRETES !
MOndjuk csak azt nem vágom ki az a Tendou... gondolom elírás, és Tenzou akart lenni (-:
NO mind1 várjuk a képeket  Hümm-hümm
Naplózva

Az aláírást a moderátor (Chakra) törölte, mert magasabb volt, mint 200 képpont. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
vellnerg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #2 Dátum: 09 márc 25, 07:15:47 »

Nem,itt tendou az isteni birodalom pein kacsint
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3 Dátum: 09 márc 25, 10:48:11 »

Na, az első képek. Mosolyog
Nagyon szép Hinata azon a képen. Még sok ilyet Kishi-sensei! És legalább most már látszik, hogy a kis csiga túlélte Naruto Róka rohamát. Kiváncsian várom a folytatást.
Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #4 Dátum: 09 márc 25, 10:56:40 »

Engem az érdekel, hogy miért könnyezik Naruto a második spoiler kép jobb alsó részén. Nem hiszem, hogy még valaki megfeküdt volna a faluból.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5 Dátum: 09 márc 25, 10:59:31 »

Azzal lehet összefüggésben amit Pein mond. Lehet hogy Naruto megsajnálta valamiért, vagy jobban megérti, most miután beszélt Minatoval.
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #6 Dátum: 09 márc 25, 11:24:47 »

amit utoljára linkeltem képet... a szöeg valszeg Nagatora utal Mosolyog vagyis naruto valszeg megtalálta Nyelvesít
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #7 Dátum: 09 márc 25, 11:56:59 »

Hinata tényleg nagyon szép azon a képen. És örülök, hogy életben marad. Egyedül az nem tetszik, hogy nagyon NaruxHina irányba mozdulnak a dolgok... Az is tetszik, hogy Nejiék tényleg befutnak végül. Kíváncsi vagyok Neji mennyire fog kiakadni Hinata állapota miatt. Meg ezek szerint Shima is él még! Tök jó!
Remélem Nagato halála előtt lesz még egy kis beszélgetés... Továbbra se teszek arról, hogy Naruto megmentheti a lelkét.  Nevet
Az a chibi Gaara-s kép annyira kawaii!  Szeretet Szerintetek jelenthet vmit az, hogy ezen a héten Gaara lesz a címlapon az előzőeken meg Temariék voltak? Hátha előkerülnek. Nagyon reménykedem...

Chakra: Ebben a topicban nem kell akkor áthúzni a spoilert, ugye?
Naplózva


vvica
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


vvica


« Válasz #8 Dátum: 09 márc 25, 12:28:36 »

A Hinatás kép valóban elég jól néz ki... Nevet ha lesz hétvégén időm színes verziót csinálok belőle magamnak Nevet

Hát a Spoilerek alapján nem sok lesz a harc még mindig egy kis beszélgetésre számíthatunk. Olyan Pein monológos párbeszédekre gondolok. Naruto könnyeit én is valami olyasminek titulálom, hogy igen mélyen beleélte magát Pein fájdalmába, és komoly elhatározásra jutott.
Engem nem lepett meg különösebben, hogy a csigusz él, hiszen mondta is Shikamaruéknak, hogy még mindig ott van Naruto vállán. . .. Kár hogy a köpenye már nincs meg Szomorú  Nagyon jól nézett ki pedig.

Mivel Naruto Spoiler megbeszélés, kötve hiszem hogy át kellene húzni a HSZ-eket ezt a topikot úgysem nézi meg az aki nem akar Spoilert.
Naplózva

"Bolond ki a fának gyümölcsét nézi, s magasságát nem tekinti"
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #9 Dátum: 09 márc 25, 12:32:34 »

Lehetséges, hogy Naruto megsajnálta Peint, mert az apja elmondta neki, hogy őt csak kihasználják. És Naruto tudja, hogy ez milyen érzés.
És, hogy ne OFFoljak, a "Ki kihez illik és miért" topicban feltettem egy kérdést a NaruHina és a NaruSaku fanoknak...

vvica: the photoshoppal színezed ki a képeket,ugye? akkor PÜ-ben küldj nekem légy szíves tutoriált. Köszi  bow
Naplózva
Spyro-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 119



« Válasz #10 Dátum: 09 márc 25, 12:39:29 »

amit utoljára linkeltem képet... a szöeg valszeg Nagatora utal Mosolyog vagyis naruto valszeg megtalálta Nyelvesít

Igen, mert Naruto sennin módban érzékeli a körülötte lévők chakraját. És már biztos elég közel vannak Nagatohoz, hogy Naruto érzékelje. Izgi lesz Nevet.
Naplózva
Haton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120

Haton


« Válasz #11 Dátum: 09 márc 25, 13:06:12 »

Nem tudok várni péntekig!!!!

De a képek melyik spoiler leíráshoz vannak?
Vagy még nincs leírás?
Naplózva

Kedvenceim: Pein, Itachi, Kakashi, Jiraiya, Shikamaru, Yamato, Sai, Hinata, Naruto és Choji. Nem ebben a sorrendben persze, de mindegyiket másért szeretem.

Sasuke-t is szerettem, csak hát sajnos \"elk**vult\" a karaktere.
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #12 Dátum: 09 márc 25, 15:21:27 »

Hmm, nagyon tuti lesz, Naruto Sennin formában simán ellenáll a Shinra Tensei-nek!  Kúl mennőőőőő
Próbálja majd megtéríteni Pein-t, de nem hiszem, hogy menni fog neki, Konan meg a végén tuti elmenekül.
Naplózva
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #13 Dátum: 09 márc 25, 15:40:11 »

Nekem is muta majd meg  vvica *.*
Am áhh...tényleg álalti gyönyörűnek rajzolta meg Kishimoto itt Hinatát.
És áhh...péntekig elhalálozok O_O
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #14 Dátum: 09 márc 25, 15:54:18 »

sztem az elején a hinata kép egy emlékezést mutat amint naruto rágondol és lehet h ezért kezd sírni, mert egy harc közepén ki állna ott ilyen gyámoltalanul és mosolyogva a csatatéren??  Gondolkozik és hogy van még ott az a csiga??! naruto már átment 8ik farokig is megjárta már a chibaku tenseit is és egyszercsak otterem a csiga... hát ez rejtély Technikai KO
Naplózva

Oldalak: [1] 2 3 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!