24 okt 08, 11:26:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 830445 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #1965 Dátum: 09 okt 27, 21:35:13 »

NA azért Naruto ne jöjjön össze Tsunadével xD őőh csatlakozok a NaruXHina fanokhoz.. lehet igazságtalan, hogy mindenki a Naruto vs Peinnel jön, de valahol igazságos, mert Sakura csak sírdogált volna, hogy jajj Naruto jajj, és tuti nem áldozta volna fel magát.. ennyi.
Sakura meg ha hazudja Narutonak, hogy szereti, nem gondolja, hogy Narutonak még jobban fog fájni, ha ez kiderül? ááh... jobb lett volna ha Kishi nem varr bele romantikát... ez azért fájt Sakurától.. na de pénteken minden kiderül Nevet
Naplózva
Brock Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 125


« Válasz #1966 Dátum: 09 okt 27, 21:59:59 »

Tök nyilvánvaló, hogy Sakura már régóta nem szereti Sasuke-t, sőt ez anno is inkább afféle gyerek szerelem volt
Szerintem ez legalább ennyire igaz Naruto-ra is. Ha Sakura-nak a gyerek szerelem Sasuke, akkor Naruto-nak ugyanezt Sakura jelenti. Én valahogy nem érzem a nagy szerelmet közöttük. Ha össze is jönnek valamikor (amit én kétlek), akkor biztos, hogy nem most. Erre szerintem a manga végéig biztosan nem kerül sor. De a személyes véleményem, hogy Naruto Hinata-val fog összejönni (annak ellenére, hogy nem vagyok NaruHina fan). Szegény lánykának így sincs nagy szerepe a történetben, de ha még ez is bekövetkezik, hogy Naruto nem vele jön össze, akkor a karaktere teljesen felesleges, értelmetlen lenne. Én nem hiszem, hogy Kishi ezt hagyná.
Azt is el tudom képzelni, h csak Sasuke-ről van szó, és mielőtt Sakura belekezdene a mondandójába, Naruto közli, h beszélt Madara-val, és mindenképpen meg kell küzdenie Sasu-val
Nem tudjuk pontosan, hogy Madara mit is mondhatott akkor Naruto-éknak Sasukéról, csupán a beszélgetés második felét, amikor Rikodou sennin leszármazottairól van szó. Van egy olyan érzésem, hogy a beszélgetés első fele még vissza fog köszönni visszaemlékezés formájában, úgy, mint Itachi és Naruto beszélgetése, és az a gyanúm, hogy Madara mester picit elferdítette a mesét. Szerintem Madara Sasuke-nak sem a full igazságot mesélte el Itachi halála után, mivel Madara-nak kell Sasuke, és szerintem úgy csavart egyet a történetén, hogy minél több esélye legyen annak, hogy Sasuke ne Konoha oldalára álljon. Biztos nem kockáztatott volna az igazi sztory-val, mert azért annyira nem ismeri jól Sasuke-t, hogy biztosan tudja, hogy miként reagálna az igazságra.
Szerintem az nyilvánvaló, hogy Madara összeakarja ugrasztani a két régi barátot, ezért szerintem tuti, hogy rendesen megkeverte a dolgokat, és még fogja is.

Am azt meg nem tudom, hogy honnan veszik Sai-ék, hogy Sakura le tudja beszélni Naruto-t Sasuke-ról. Jiraiya-nak sem sikerült, pedig nála jobban senki sem értheti meg ilyen szempontból Naruto-t (elvégre ő is vissza akarta hozni Oro-t). Én azon vagyok, hogy Sakura a cél érdekében hazudott Naruto-nak, amit ő egyből észrevett. Meg szerintem Kishi biztos nem most fog romantikázásba kezdeni, mikor Madara alig egy fejezettel korábban jelentette be a negyedik nagy ninja háborút.
Naplózva
fixee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #1967 Dátum: 09 okt 27, 22:11:41 »

Kishimoto sensei szerintem nem véletlen zárta így ezt a manga részt. Gondolom nem csak ennyi lesz ebből a beszélgetésből. Én azt mondom hogy a jövőhéten tudunk csak meg valamit a történet ezen részéről, ha lesz erről szó egyáltalán. Ez még nagyon nyitott itt még bármi lehet a beszélgetésük folytatása. Most még viccnek tartja mert lehet hogy az is és a végén meg lehet kiderül, hogy valóban szereti. Gondolkozik
Naplózva
vvica
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


vvica


« Válasz #1968 Dátum: 09 okt 27, 22:43:12 »

Hát nem tudom... én eléggé szánalmasnak vélem Sakura " vallomását ". Naruto jól teszi, hogy elküldi kicsit gondolkodni... ( igazán magába szállhatna) . Eddig nem volt különösebben bajom Sakura karakterrével, de ezek után nállam ment a süllyesztőbe... Nem tudom Kishimoto-sensei mit akart ebből kihozni.
Naplózva

"Bolond ki a fának gyümölcsét nézi, s magasságát nem tekinti"
Djvinyil
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


WWW
« Válasz #1969 Dátum: 09 okt 28, 06:29:47 »

Szerintem pedig sakurával fog összejönni  Pontosan mindenképp nekem valahogy legalábbis van 1 olyan érzésem de lehet hogy csak én igy szeretném:) Pojén
Ja és szerintem nem szánalmas.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 28, 06:40:28 írta Djvinyil » Naplózva

Muhhahaahha>>>>>>> Headshott <<<<<<<Muhhahaahha
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1970 Dátum: 09 okt 28, 09:28:54 »

a történet és a happyend is azt követeli h ők ketten ne jöjjenek össze... narutonak hinata kézenfekvő vagy fordítva, mivel itt az anime/manga az álmok beteljesülését mutatja be (részben)/ hokagévá válás, itachi bosszú, .../ és naruto az elődökkel elentétben sztem a végére viszaviszi sasukét és neki a 2. célja a klánja visszaállítása sakura alapcélja meg pont ő volt, ígyhát kézenfekvő h ezek beteljesülnek smirksweat
Naplózva

Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #1971 Dátum: 09 okt 28, 10:35:31 »

Naruto mostmár meg fogja keményíteni a szívét remélem. Már rég nem az igéretről szól ez a történet. Mindenképp levadássza Sóskát ha törik ha szakad ez már túl lépett egy szinten. Innestől nincs megállás. Már vezérli  a tudni akarás is,az igaz okokat keresi. Sakura meg hazudik mindenkinek,Narutonak ,de amit a legjobban megvetek ,hogy saját magának is.
Ez egy nagy marhaság amit összehord. Egyébként is Naruto vonzalma Sakura iránt meg csak ilyen gyerekes ökörség volt.   Hümm-hümm Nekem az is jó ha nem jön össze senkivel. Nők... Nyelvesít  Amúgy sem emiatt olvasom meg nem is szerelmes manga.  smirksweat Na ,de szerintem is Hinata lesz ha lesz NŐ.  Nevet
Egy ilyen nagy ninját nehogy már érzelmekkel  befolyásoljanak.  Sőt kiderül ,hogy nem lehet. Naruto nem hülye átlát a szitán.  
 Azért birom Kakashi meg Yamamoto WTF? hozzáállását. Nem csak Naruto szerint kergült meg Sakura.
Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #1972 Dátum: 09 okt 28, 11:09:20 »

SZerintem Naruto Sakura iránti szerelme a Shippudenben már nem gyerek szerelem volt... vagyis Sakura is mondta, hogy az az idióta belém szeretett... én azt hiszem ez már komoly, és ha igaz a spoiler, Naruto komolyan is utasítja el őt, mert mondjuk igaza is van? :O Na..
Az igazi gyerek szerelem az az volt amit  Sakura érzett Sasuke iránt, de azt hiszem ez már megszűnt...
Naplózva
Kiiro
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137

Perverz papnő =D


WWW
« Válasz #1973 Dátum: 09 okt 28, 11:13:01 »

Én sem igazán hiszem, hogy Sakura így vallana szerelmet Narutonak.

lehet igazságtalan, hogy mindenki a Naruto vs Peinnel jön, de valahol igazságos, mert Sakura csak sírdogált volna, hogy jajj Naruto jajj, és tuti nem áldozta volna fel magát.. ennyi.

Mint Csibe19 is említette, Sakura orvosninja, tehát nem rohangálhat, és csinálhat azt, amit akar kénye-kedve szerint (ezt Tsunade is megmondta neki). De igazatok van, az kellett volna, hogy Sakura is berohanjon a harctérre, Pein megsebezze, és csak annyi chakrája maradjon, hogy magát meggyógyítsa, Hinata pedig ott vérzett volna el (mivel Tsunade kimerült, Shizune halott volt, Ino pedig távol volt tőlük).

Egyébként érdekes módon azt senki sem emlegeti, amikor Sakura a négyfarkú Narutohoz futott, hogy leállítsa, pedig eredményét tekintve semmiben sem különbözik Hinata tettétől...

Igazából lehetne ezen oldalakon keresztül vitázni, úgysem győzi meg egyik fél sem a másikat...
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 28, 11:13:49 írta Kiiro » Naplózva

Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #1974 Dátum: 09 okt 28, 12:20:50 »

Mondtam én hogy forradalom lesz Nevet
Na szóval ugyan nem vág a topicba, de ha már itt kezdtük el..
Hinata kezdettől fogva odavan  Naruto-ért, minden helyzetben segíteni akart neki, Sakura ezzel szemben eleinte megvetően kezelte, mert ugye a nagy Uchiha Sasuke (más kérdés, hogy mit tett volna másképp, ha tudja hogy Naruto-nak ki az apja, de ez most részletkérdés)  Naruto meg a tipikus férfi, akinek az a nő kell akit nem kaphat meg! Ez erről szólt!
 
Sakura meg oké, hogy orvosi ninja de attól neki  nem az a dolga, hogy csak arra várjon mikor esik össze valaki. Jó nem ment oda Pain ellen segíteni, nem is baj, viszont azzal ne vagdalkozzunk hogy akkor odament, fogalma sem volt milyen következményei lehetnek, ha odamegy!
Hinata legalább őszintén bevállalta, Sakura meg mosolyogva rizsázik, aminek (szerintem) a fele se igaz!
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1975 Dátum: 09 okt 28, 13:23:10 »

...Nem tudjuk pontosan, hogy Madara mit is mondhatott akkor Naruto-éknak Sasukéról...

Én itt konkrétan arra gondoltam, hogy Madara kijelentette Naruto-nak, hogy mindenképpen egymásnak fogja ugrasztani a 2 fiút. [link]
Szóval lehet, hogy Saku elkezdte mondani, hogy Sasuke-ről lenne szó, erre Naruto rávágta, hogy jah igen, majd meg kell küzdenie vele vmikor. :"D

Azt nem értem, hogy miért hiszi azt minden Hinata-fan, hogy azzal, hogy nem jönnek össze Naruto-val, feleslegessé válna a karaktere. Igazából miért is kell, hogy ő fontos szereplő legyen? Mosolyog Össze lehet vetni akárkivel a faluból, pl. Kiba-nak, Ten-Ten-nek és Shino-nak sincs sok szerepe. Ők vannak, és kész. Igazából Hinata is egy közülük, azzal a különbséggel, hogy ő a főszereplőbe szeretett bele.
Sőt, lehet, hogy ő a reménytelen szerelem megtestesítője. Lehet, hogy ez lesz az ő szerepe...

Egyébként, ha a spoiler szöveg igaz, akkor inkább NaruSasu-ra tippelnék. Nevet ( Részemről akkor már inkább NaruSasu, mint NaruHina. xD ) Most (sajnos, vagy nem) tényleg Sasuke a legfontosabb Naruto-nak. Sőt, tényleg úgy hangzik a szöveg, mintha nem is azért lenne dühös Naruto Sakura-ra, mert az ilyen hihetetlenül vallott neki szerelmet, hanem azért, mert már nem fontos neki Sasuke, mint anno. És hogy hogy tehet ilyet Sakura, hogy megváltoztatja Sasu-val kapcsolatban a véleményét, mikor ő a legfontosabb számukra már x éve... :O :"D

viszont azzal ne vagdalkozzunk hogy akkor odament, fogalma sem volt milyen következményei lehetnek, ha odamegy!

Ez pedig a kákán is csomót szindróma. Eddig az volt a baj, hogy "soha" nem ment oda. Valaki talált egy ellenérvet, most pedig már az a baj, hogy nem úgy ment oda, hogy tudta, hogy meg fog halni. Technikai KO

Sakura többször, kevesebb mértékben, Hinata egyszer, nagyobb mértékben tette oda magát.

A hangsúly a karakterek jellemfejlődésén van, véleményem szerint. Hinata-ból én pl. ki nem néztem volna, hogy valaha bevallja Naruto-nak, hogy szereti, mégis megtette. Sakura rájött, hogy nem feltétlenül a falu szépfiúja a legméltóbb a szeretetre és a csodálatra, illetve megtanulta, hogy a belső értékek sokkal meghatározóbbak és fontosabbak a külsőségeknél. Naruto pedig az idióta kisgyerekből egy sokkal érettebb gondolkodású kamasz/fiatal felnőtt lett.
Azt, hogy a 2 lány közül kinek a jellemváltozása a jelentősebb, és melyikük felé billen majd az a bizonyos mérleg, majd eldönti Kishimoto...
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 28, 13:25:18 írta Nikkie » Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #1976 Dátum: 09 okt 28, 14:42:02 »

Nah egy észrevétel: Ao annno mondta, hogy a csakra áramlásból tudta, hogy Danzou hazudik és a Naruto és Sakura beszélgetés közben a főhősünk remete formában van és így érzékeli a csakrával kapcsolatos dolgokat.... szal lehet Saku tényleg kamuzik és Naruto ezért döbbent le így mert ő is képes a hazugságot észlelni remeteként. (Ha jól vettem ki, hogy Naruto a képeken Seninmódban van.)
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1977 Dátum: 09 okt 28, 14:52:49 »

Nah ebben a részben lesz bőven NaruSaku. Nevet Nevet Végreeeee! xDD
Az a kép, amin Sakura megöleli Narutot, annyira jó. Alig várom már, hogy lássak belőle színezettet. xD
Egyébként jó résznek ígérkezik, látom a Kagék is fognak még szerepelni.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1978 Dátum: 09 okt 28, 14:54:12 »

Ao nagyon laza ahogy elkapja a sarlót, aztán visszadobja.
Remélem az ő harukból is lesz azért valamennyi a következő pár fejezetben, kíváncsi vagyok a tagra.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 28, 15:15:28 írta STM » Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1979 Dátum: 09 okt 28, 15:00:34 »

Az Ao harc nekem is felkeltette az érdeklődésemet, eddig csak a Naru-Saku beszélgetésre koncentráltam.  Nevet
Nekem is tetszik az amikor Sakura átöleli Narutot. Szerintem látszik rajta, hogy teljesen őszinte.  Mosolyog Szerintem nem remete módban van Naruto. Ami ezt az egész NaruxSaku témát illeti nem akarok belemenni, mert itt OFF lenne és Nikkie már mindent elmondott ezzel kapcsolatban, amit én is gondolok.  Nevet Csak annyit mondok, hogy mindörökké NaruxSaku!  Nevet
Naplózva


Oldalak: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!