24 szep 27, 19:07:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Milyen háziállatod van?
Kutya - 260 (39.3%)
Macska - 173 (26.1%)
Hörcsög - 31 (4.7%)
Papagáj - 27 (4.1%)
Degu - 4 (0.6%)
Gyíkfélék - 8 (1.2%)
Pók - 10 (1.5%)
Rovarfélék - 4 (0.6%)
Más rágcsálók - 32 (4.8%)
Más madárfélék - 7 (1.1%)
Nincs háziállatom - 48 (7.3%)
Halfélék - 41 (6.2%)
Nyúl - 17 (2.6%)
Összes szavazó: 421

Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 121
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Milyen háziállatod van?  (Megtekintve 272503 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #1140 Dátum: 09 dec 14, 21:42:34 »

Macskák....  Gondolkozik Megint össze piszkitották a füvünket, és már bepenészedett, vagy nem tudom, de ilyen fehér kis szálak,szőröcskék vannak rajta...  Nevet    Ez mitől van? Romlott kaját evett?  Nevet

A hörcsögön gondolkodom, lehet veszek 1-et vagy 2-t. Párban jobban elvannak és milyen arányban (hím-nőstény, nőstény-nőstény...) ? Tapasztaltak írjanak!
Naplózva

....................................................................................................................
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1141 Dátum: 09 dec 15, 00:39:43 »

Gondolom h azoka kis fehér szőrök macskaszőrök
a macskák nyaldossák magukat (úgy tisztálkodnak), és bekerül az emésztőrendeszerükbe sok szőr... Gondolkozik  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1142 Dátum: 09 dec 15, 00:48:48 »

Nem.. Az penész... Beborítja az egész macska és kutya gumit mostanában mindenhol... De csak pár nap után jelenik meg ez a fehér szőrszerű penész a kutya-macskagumin.. Nekem is feltűnt... Mért, ne kérdezzétek...
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 15, 00:50:07 írta Gabesz » Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #1143 Dátum: 09 dec 15, 11:26:19 »

A hörcsögön gondolkodom, lehet veszek 1-et vagy 2-t. Párban jobban elvannak és milyen arányban (hím-nőstény, nőstény-nőstény...) ? Tapasztaltak írjanak!

Szerintem a nőstény-nőstény lenne a legjobb megoldás. A hím-nőstény azért nem jó mert akkor lesz egy rakás kishörcsög. Persze ha neked nem gond... Mosolyog A két hím az meg szerintem hajlamosabb arra hogy egymásnak essenek. Legalábbis nálunk így volt mikor anno volt 2 hím hörcsögünk. De mondjuk az eladót kérdezd meg erről szerintem.

Én vadászgörényt szeretnék de apám mostanában nagyon állatellenes Szomorú Csak a kutyát tűri meg mert házőrző azon kívül semmit pedig annyi féle-fajta állatunk volt már, hogy... sok Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1144 Dátum: 09 dec 15, 15:49:44 »

Mi lenne, ha megkérnéd az egyik rokonodat, hogy vegyen Apukádnak vadászgörényt karácsonyra? Nevet Apud nem ajándékozhatja el másnak az állatot, mert azzal ugye megbántaná a rokont, akitől kapta. Ő meg nagy kínjában Neked adná. Nevet
Persze Te válaszd akkor ki a görényt. Nevet Valamelyik rokonod biztos szívesen segítene. Nevet
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1145 Dátum: 09 dec 15, 16:11:39 »

A vadászgörényt nagyon ajánlom, de legalább 2-tőt vegyél. Játékosak kedvesek, és a legjobb bennük, hogy nem is büdösek. Az albínokal kicsit vigyázni kell, mert vadabbak, de kézhez lehet szoktatni. Az első 2 hétben szoktasd kézhez, mert nem túl kellemes, amikor már az 1,5 cm-eres fogukal harpják meg a kezed.
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #1146 Dátum: 09 dec 15, 16:40:59 »

Áh nem. Félek az lenne a sorsa hogy kihajítaná az ablakon a hóba xD Meg kicsit átlátszó is lenne a dolog Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1147 Dátum: 09 dec 15, 17:04:18 »

Hát ilyen trükkel szerintem sem érdemes próbálkozni.  smirksweat Mondjuk nem szép Apukádtól, hogy nem engedi meg.
Ha már annyiszor volt róla szó berakom Russel-ke oldalát: (ha ez reklámnak számít akkor elnézést kérek a modiktól és töröljétek nyugodtan)

http://www.bloki.hu/szumoharcos_katica/russel/
Naplózva


Saku
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #1148 Dátum: 09 dec 15, 17:09:46 »


A hörcsögön gondolkodom, lehet veszek 1-et vagy 2-t. Párban jobban elvannak és milyen arányban (hím-nőstény, nőstény-nőstény...) ? Tapasztaltak írjanak!


Nekem volt egy hím és egy nőstény, de sokáig nem tudtam ( nem is akartam ) őket együtt tartani, mert akkor a nőstény megöli a hímet, vagy ha mégsem, akkor majd a hím a kishörcsögöket....
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #1149 Dátum: 09 dec 15, 17:15:20 »

Úúúú vörös Russel cica ^^ Aranyos Pirul Nekünk is volt régen vörös cicákunk úgy hívták, hogy Vilmos. ^^
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1150 Dátum: 09 dec 15, 17:16:35 »

LOL Sevanna.. Macskáknak saját közösségi portál! LoLOLOL  Nevet Mik nincsennek! Nevet Nekem ez új...

Russel meg mindig ilyen bárgyú pofát vág, vagy csak nem szereti ha fényképezed? Hmm?

Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1151 Dátum: 09 dec 15, 17:23:10 »

Én is pont azt akartam írni, hogy ilyet se láttam még. Nevet Külön oldal a macseknak. Nevet Nem semmi. Nevet
És a macskák nevében kell írni. :O =DDD

Nagyon aranyos cica amúgy. Nem is látszik rajta, h sötét, mint az éjszaka. xD
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1152 Dátum: 09 dec 15, 17:38:10 »


Russel meg mindig ilyen bárgyú pofát vág, vagy csak nem szereti ha fényképezed? Hmm?



Telitalálat!  Mosolyog Mármint az első fele.  Nevet A drága cica nem túl okos.  smirksweat
Amúgy ez egy IWIW-es alkalmazás. De sok állat van fent és szerintem tök jó. Főleg az idősebb korosztály rakja fel az állatait és tök jól elvannak ott a nénikék ezzel.  Nevet Van néhány nagyon LoL szöveg.  Nevet Mondjuk én is kitettem magamért szerintem.  Nevet
És köszönöm a dicsérő szavakat. Imádom ezt a cicát! <3 Meg Miát is. Ha róla is lesznek képeim, majd felteszem és belinkelem.  Nevet
Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #1153 Dátum: 09 dec 15, 17:48:41 »

Akkor már én is megmutatom a kutyim hátha valakit érdekel Nyelvesít
Ime ő itt Rufus, az egyetlen állat amit tarthatok. http://kephost.hu/image-29BA_4B27BD70.jpg Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1154 Dátum: 09 dec 15, 17:49:57 »

De gyönyörű sima szőre van. *-*
Nagyon baba. ^¸^ Aranyos a pofija, és neki is nagyon szép neve van. Pontosan

Egyszer én is csinálok már a macskánkról képet, és belinkelem. ^¸^

---szerk---

Most nézem, milyen igényes gazdi vagy: mindkét tálja kék, és azonos színárnyalatú. ^¸^
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 15, 17:51:56 írta Nikkie » Naplózva
Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 121
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!