24 szep 26, 23:38:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 473 474 [475] 476 477 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1540200 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #7110 Dátum: 12 jan 12, 14:14:35 »

egyszer mindennek vége van még az 1AÉ-nak is mert Dani nem ezt fogja csinálni még évek után is szomi de muszály  Hmm? de egy ideig még nem úgyhogy Nevet am örülök hogy most filler részek vannak mert ha az eredeti sztori lenne már akk hamarabb lenne vége Nevet
Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #7111 Dátum: 12 jan 12, 14:17:56 »

Régi nagy álmom volt, hogy egyszer olyat alkossak, amit mindenki egyaránt kedvel.
Ám ahogy az idő telt, megtanultam, hogy az a siker, ha egy epizódról megoszlanak a vélemények. Hiszen ha egy tökéletes részt alkotnék, akkor onnan hova tovább? Mosolyog

Hülye kérdés Nevet
Csúcsról merre fele mehet az ember? Nevet
Kizárólag ... Mosolyog
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #7112 Dátum: 12 jan 12, 14:25:42 »

Előre egyenesen, ugyanazon a szinten ugyanazzal és mással is foglalkozva, mint ahogy az igazán jó *képzelj ide bármi idellőt*-k mindig is csinálták?
Vagy még tovább egy jetpackkel a csillagos ég felé? Faceg
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #7113 Dátum: 12 jan 12, 17:38:15 »

Amugy tényleg nem szabad a tökéletesre körekedni ,mert utána azt nézik az emberek etalonnak ,de a tökéletes létrehozása nagyon ritkán sikerül és ezért van az hogy a "csúcsról csak lefelé vezet az út".

Mondhatnám példának Kisame első rapjét (legalábbis szerintem közel járt a tökéleteshez),utána akármilyen jó is lehet a második ,hasonlították az elsőhöz és ugy nézve gyengébbnek látszík.
Naplózva



Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #7114 Dátum: 12 jan 12, 19:00:37 »

Alapból nem lenne gyengébb, csak engem nem érdekel a mondanivalója és nem is tudom átérezni. Nyilván aki fel sem fogta az vigyorogva tapsikol.
Naplózva


 
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7115 Dátum: 12 jan 12, 19:19:12 »

Nekem először nem is esett le, nem is igazán értettem, aztán felmentem Dani sama blogjára. És azután megnéztem mégegyszer. Magyarázattal azért érthetőbb. Mondjuk az elsőre-felfogás nem az én asztalom.
Naplózva

Nusiii
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 25

Őrült Ruki fan.


« Válasz #7116 Dátum: 12 jan 12, 19:58:51 »

Ami tökéleteset illeti. Ha sikerülne is akkor ilyet szeretnénk örökké. Képtelenség lenne  smirksweat
Naplózva

Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #7117 Dátum: 12 jan 12, 20:17:47 »

Engem nem is érdekel hogy tökéletes legyen csak legyen Mosolyog
Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #7118 Dátum: 12 jan 12, 22:24:24 »



a négy fiktív ember se nagyon tetszett annyira... ezt a dramatic look csajjal is megbeszéltem, hogy semmik voltak... jó tudom szerepelni fognak még, de akkor is maradok a kijelentésemnél...



Nyugodtan szólíts Teminek, nem harapok a becenevemért...! Nevet




Amúgy tökéletes nincsen. Se élőlényben, se élettelen tárgyban, se gondolati dologban. Ez vitathatatlan. *Ártott Az ember tragédiája... smirksweat*
Viszont ismét fel kell hoznom azt, amit már ezren meg tízezren megemlítettek, hogy akkor ha nem is a Kisame rapre tekintetek, nézzétek meg, hogy nem csak poénok terén, hanem rajztechnikák részén szintén mennyit változott a sorozat. Ez ugyanúgy működik, mint a Tomb Raider. (Ah, azok a játékok..... bow) Tekintsétek meg az első részt, aztán a legutolsót. Mint grafikailag, mint pedig történet alapján egészen más. Vagyis, a történet nagyrészt ugyan az, mégis, sokféleképp, izgalmasan történnek az események. Itt is milyen jót nevet már mindenki egy olyanon, hogy Worms vicc. Szerintem például az állati. Na meg amit kihorgászott a kedves vörösszőrzetű bácsika... xD Gyilkos volt.
Bár, mint mondottam, nincs maximálisan elérhető pont, ha fogalmazhatok így. Nem lehet ez a rész sem tökély. Marha jó lett, tényleg, csak hát picikével kevesebb volt a poén, mint amennyit megszoktunk. Hosszabb volt a rész, mint eddig, viszont nem olyan vicces. Elképzelhető, hogy Dani szilveszterkor fejre esett és ezért... xD Vagy akármi. xD De tuti, hogy a következő még jobb lesz, csak kellenek ám a kritikák ezerrel. (Tapasztalatból mondom, mert idén ezért indulok újból egy versenyen, amit remélem, hogy most jobb helyezéssel végzem, mint tavaly, miután kaptam pozitív illetve negatív kritikákat egyaránt. Mosolyog)
Ja és még egyszer a tökéletesre: egy idő után mindenkinek unalmassá válna... Egyetek a tiltott gyümölcsből (1AÉ), muhahahaha! Lucifer voltam. (Azkénemégnekem!xd)


Ha marhára félreértettem valamit, sikítsatok. xD Pojén
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Zsüni44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 55

A Fórum első Számú ARSENAL Drukkere...


« Válasz #7119 Dátum: 12 jan 13, 02:38:58 »

Nyugodtan szólíts Teminek, nem harapok a becenevemért...! Nevet


azért írtam dramatic look csaj nevet, mert akkor még nem nagyon tudtam a kilétedet:D
Naplózva

----------- ----------- 44 ----------- -----------
A Világnak szüksége van olyan elvetemült emberekre, mint... Én...

Go Gunners...

Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #7120 Dátum: 12 jan 13, 05:44:09 »

Off: Okés-okés, csak a videóban is azért szerepelt :3 Nevet
de legalább így már tudod biztosra  Nevet
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
A Sokadik
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 249


Beton használó


« Válasz #7121 Dátum: 12 jan 13, 17:35:44 »

"egy sorozatnak muszáj rendelkeznie néhány unalmasabb epizóddal is,annak a célnak az eléréséhez, hogy a többi szórakoztató epizód még szórakoztatóbbnak tűnjön" Zetsu senpai 10.rész vége fele.És ez tudtommal nem is off.
Igen a sorozat grafikában qrva sokat fejlődött. nagyot ütött a dramatic look.A Worms poén annak szerintem tetszik aki tudja mi is az a worms.A Star wars bónuszhoz kevés vagyok Nevet A szavazás kétértelmű volt (Erre Utólag jöttem rá)
az epizód nem volt poénszegény a rappben is volt egy kis poén. A rész ugyan poénszegény volt de hát mit tehetünk hiszen az 1aé ?legnagyobb?  humorzsákja is kihalt a sorozatból
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 13, 17:37:58 írta A Sokadik » Naplózva

Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #7122 Dátum: 12 jan 13, 18:52:03 »

Én ugyan "sajnos" nem tudok több kritikát mondani a Sorozatról Nevet Van egy sejtésem a mi történt a végén. Nem a csajok döfték át egymást, hanem valaki (Nagato) közéjük állt
Valaki kifejtené nekem a star warsos viccet?
UI.:a legújabb rapp lett a csengőhangom Kúl
Naplózva
A Sokadik
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 249


Beton használó


« Válasz #7123 Dátum: 12 jan 13, 19:10:07 »

Starr Wars poén:Ugye, az megvan, hogy a Star Wars Episode I-ban mennek a jedik a víz alatt, amikor megtámadja őket egy óriási hal, mire azt bekapja egy nála is nagyobb dög KLOFF Vége
Naplózva

LightWolf
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #7124 Dátum: 12 jan 13, 19:17:37 »

Nem igazán nevezném poénhiányosnak az epizódot, ezt az érzést a vége keltheti, ami az izgalom fokozása érdekében a trágyalé kivételével poénmentesnek nevezhető. Figyelembe véve, hogy kaptunk egy új rapet, egy új opening, és végre nem kihullanak hanem megjelennek a szereplők, ez nem nagy ár, főleg, hogy annak találgatása, amely mindent felvetett az epizód, gondolok itt a sötét alakokra, a vérre, mi lesz még a nyertesek szerepe, és így tovább. Egy ilyen epizódhoz ez illett, nem pedig poén minden percben.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 473 474 [475] 476 477 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!