24 jún 25, 07:30:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 475 476 [477] 478 479 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1472129 alkalommal)
0 Felhasználó és 48 vendég van a témában
Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #7140 Dátum: 12 jan 15, 21:39:11 »

erről én biztosítalak minden tag kihullik ebben az évadban mivel ez az uccsó évad 40 részes plusz még talán egy második film de ezt dani dönti el csak az eddigi infók szerint írtam am roushi annyira nem nagyon főszereplő lehet azért nincsbenne az openingbe Nevet
Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #7141 Dátum: 12 jan 15, 22:10:24 »

hány részt készített el dani 2011-ben? Ha ezt is még bele számoljuk? Totál nincs fogalmam az időről úgyhogy nekem fogalmam sincs Nevet
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7142 Dátum: 12 jan 15, 23:00:13 »

27. rész: Március. 18.
28. rész: Június 4.
29. rész: Július 31.
30. rész: Október 20.

Ergo 2011-ben kemény négy epizód látott napvilágot.xD
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #7143 Dátum: 12 jan 15, 23:15:09 »

 Nem baj, Dániel, az idén rágjuk majd a füledet, hogy legyen picit több. Pojén Jáú? Nevet
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7144 Dátum: 12 jan 15, 23:50:32 »

A negyede máris kipipálva, sz'al ennél már csak jobb arányok születhetnek.
Főleg, hogy a 2011-es évben rengetegszer más projektekkel is elszórakozgattam.. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #7145 Dátum: 12 jan 16, 00:20:54 »

Most lehet, hogy elkövetem azt a hibát, hogy nagyot mondok, DE... valami csak most fogalmazódott meg bennem. Dani... Te most vagy egy rohadtul előrelátó, és jól felépítő egyén vagy, vagy Kishimoto súgja neked az infókat, vagy csak ráhibáztál kegyetlenül.

Jelen pillanatban Opa-ra gondolok.. Hiszen... nartuon, Bee-n, a 3farkú aki elvben már nincs, hála Deiéknek, de mint ha ezt valahol mondtad volna pár hsz-el előrébb, hogy majd vhogy viszatérsz rá.. nah mindegy.. a lényeg, hogy a 3 farkú is elkapottnak van minősítve... DE Opa nem!!! Ha most nézem az eredeti storyt akkor pont ő az aki ép kombózik narutoval, szal naaaagy szerepe van jelenleg. És lám az akatsukiban is most kicsit felkapott tag lesz. Ami azt jelenti, hogy.. valamit külön vele is tervezel. Csak nem tudom, hogy mit. hiszen az eredetibe ugye Tobi "irányítása" alatt áll. bár nem sokáig ahogy elnézem... Csak gondolom, hogy maaaaajd.. lesz vmi féle küzdelem hogy az Akatsukinak is van egy Jinchūriki-je? Nevet Nah jó most már én is belekavarodtam a mondandómba..

Kicsit egyszerűsítve.. Most vagy előre terveztél vele vmi egészen mást, vagy csak abszolút jéé véletlen a dolog..

Mindegy is.. De kitartok amellett, hogy neki még irdatlan nagy jelentősége lesz, hogy ott van. Kizártnak tartom, hogy egyserűen csak poénként, hagytad ott Kisameval. El kell, hogy áruljam.. most kezdem el igazán, úgy istenigazán élvezni a sorozatodat. Eddig bírtam mert poénok, jó ötletek, jó rajolás, jó zenék, op-k stb... De eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeez!! Ezzel az új openingel, meg ezzel az új történet szállal, meg egy két apróbb utalás amikre lehet, hogy inkább csak most eszméltem fel és ezért kezdi már rohadtul járatni a agyam... nem tom. Szintén itt fórumon olvastam, vaagy a blogodon, hogy ez a kis story a te történetedbe egy amolyan filler rész lenne, lehet, h csak téves infó és félreértettem valamit, de sztm nagyon neeeeeem filler ez.

Ha bekövetkeznek azok amikre most gondolok, és direkt nem mondom most, hogy mikre.. akkor nagyon el leszel ismerve a szemembe.. remélem, hogy veszettül beletrafálok a dolgokba Nevet

De nem... nem teszem közzé, mivel, ha most ráhibázok és leírom, és elolvasod.. akkor már számodra lesz kicsit rossz is meg jó is, hogy  nah ez totál a közepébe csapott.. és vhogy rossz lesz neked, hogy nem reagálhatsz rá, hogy bazzz Hiei... mert akkor már el is szólhatod magad... viszont.. ha meg tévedek, akkor sem szólsz semmit... mert így hagyod, hogy higgyem, hogy háátha.. De így te sem tudod, hogy én mit sejthetek..... áá és már megint belekavarodtam...

Remélem azért ha mások nem is, te kapisgálod, hogy mit akartam mondani Mosolyog

Lényeg a lényeg... ez az évad... rengeteg meglepetést fog hozni.. és remélem, hogy meg üt egy olyan izgalmi szintet mint mondjuk a Death Note Nevet Hmm ezzel lehet, hogy túl dícsértelek...de fenntartom ezt az állításomat.

Tégy ki magadért!

Csak hogy kicsit visszakanyarodjunk az előző hszekhez.... gondolkoztam. kezdek lassan egyetérteni azokkal akik vagy Nagatora, vagy Peinre tippelnek a vérrel kapcs. Bizonyos momentum volt az a kés hátracsúsztatás amit Konan tett. Oké rivalizálnak, deee akkor sem nagyon értem az indítékot, hogy Herkules miért is akarná megölni Konant.... kicsit fura lenne... szóval... ez is egy elgondolkodtató kérdés. Nem túl erős ez egy testvéri rivalizáláshoz? Ami azt jelenti, hogy sztem Herki sem akarja bántani Konant. Mivan ha amolyan sasuke-itachi féleség van a dologban??? Mi van, ha... egyszerűen csak Herki levágta Konan malacfarkát? Nevet

Másik észrevétel... Eddig Konan nagyon papírnak lett beállítva a sorozatban... egyetlen véres pillanata az az amikor... Kakuzu lelke volt benne és megjött neki.  Nah de... a FILM-ben Konan 2x is darabokra hullott.. egy csepp vért nem láttunk... sőt még akkor sem mikor Sasori wc papírnak letépte a fél lábát.... *most gondolkoztam közben.... feloldották a papírangyal jutsut...sebezhetőek...* De akkor.... ha eddig sebezhetetlenek voltak!? akkor Jiraiya sem tudta volna kinyírni... mindegy nem jövök rá... akkor lehet, hogy mégis kettejük közül vlaki megsérült iszen ha már feloldották akkor nehogy már ne szenvedjen el valamelyikőjük vmi kis sérülést...
Dani.. mint mond neked az a Dátum, hogy 2011. 06. 14????

Amúgy, jól gondolom, hogy Itachi még visszafog térni..Sasu2-re gondolok.. ha netalántán vhogy bekövetkezik ugyanaz mint a mangában..

oks többet nem írok mert már maga sem tudom mit írhatnék most Nevet Vároma  folytatást am... belinkelhetnéd azt a random rapzenét ami kisame - Öntelt alatt megy... kivi lennék rá én is Mosolyog


Mégvalami... Nevet Danci ugye az op-ban lévő 5. kari... ugye... nem Deadpool akar lenni Nyelvesít ?? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 16, 00:29:58 írta Hiei1107 » Naplózva


Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7146 Dátum: 12 jan 16, 01:17:25 »

Hiei, bakker, te egymagad mindig összeszedsz annyi kérdést, mint 20 másik fórumozó együtt.xD

Viszont most nagyon, nagyon megleptél, és egy olyan dologra derítettél fényt, amire eddig még soha, senki nem jött rá. És őszintén szólva, reménykedtem is benne, hogy ez így marad. És ennek a titoknak a publikálásának hiányában viszem végig a sorozatot.
Anno, még 3 éve, amikor csak néhány epizód született az 1AÉ-ből, NEM csak az NKWT-nek küldtem el a kreálmányomat..
Hanem magának Kishimotonak is.
A gondolat teljesen random volt, nem vártam tőle sokat. Mégis elküldtem..

Hatalmas megdöbbenésemre néhány hónap múlva kaptam egy angol nyelvű e-mailt, melynek a legvégén az a név szerepelt:
Masashi Kishimoto - Mangaka.

Természetesen elsőre egy furfangos csalásnak tudtam be a dolgot.
Azonban az e-mailt követően furcsa dolgok következtek be:

Rapperré tettem Kisamét.
Majd a Naruto mangában megjelent a Hachibi Jinchuuriki, Kirabi, aki szintén egy vérbeli rapperként mutatkozott be. Mi több.. Nem sokkal később Kishi egymásnak eresztette Kirabit és Kisamét.

Ezek után Mangekyou Sharingant adtam Sasu2nek, majd ezt követően, hétre pontosan kiadásra került egy olyan manga fejezet, melyben szintén felbukkant az a bizonyos varjú, eddig nem látott, csili-vili Mangekyouval.

Végül pedig képbe hoztam egy Jinchuurikit, Roushit, akit megmentettem a haláltól, és egyenesen betettem az Akatsuki közé.
És mi történik?
1-2 hónap elteltével a Naruto mangában is felbukkan a Yonbi, és hatalmas szerephez jut.

Egyszóval sajnos lebuktam..
Van egy halvány kapocs köztem és Kishimoto között. Azóta se sikerült kommunikálnom vele, azonban ő sorra jelzéseket ad le számomra.

A legutóbbi még mindezt felülmúlóan is abszolút lesokkolt. Az információ annyit takar:
Kabuto az Edo Tensei segítségével feltámasztott még 2 személyt, Eltont és Leonidast.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #7147 Dátum: 12 jan 16, 01:47:09 »

Valami itt még nekem nagyon sáááántííít Nevet Nyelvesít

Kezdek olyan lenni mint Columbo ikszdé Vhogy mindig van egy kérdésem... Tobi magába szívta Suit és Kisamet.. utánna Ön magát és Nagatot... nem kellett volna találkozniuk?? Nevet Nevet
Naplózva


Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7148 Dátum: 12 jan 16, 01:52:05 »

Nem kellene megvárni a 32. részt?xD

Amúgy nehogy bárki is komolyan vegye az ezt megelőző hozzászólásomat.xD
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #7149 Dátum: 12 jan 16, 02:00:23 »

Hidd el... ha ezt nem írtad volna most ki, akkor vagy 100 oldal ezzel lenn tele Nevet
És de meg kéne várni... Nevet miaz, hogy még nincs kész Nevet ???

... Öntelt... ikszdé
am fórum postádat üríteni luxus??? ikszdé hát menj a 3,14 csába ikszdé Nevet

kérés.. a Az opening utolsó kockája amikor mindenki sasol felfelé.. azt esetleg megtod csinálni.. nagyobb felbontásba? szép éles pixelmentes kép minőségre. vagy szenvejek vele fotosoppal? Nevet

De am komolyan.. ennyire terveztél Opaval? elég egy Igen or Nem Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 16, 02:02:11 írta Hiei1107 » Naplózva


Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7150 Dátum: 12 jan 16, 02:14:48 »

Azt a képet alapból illett volna nagyobb felbontásban megalkotnom, mint minden eddigi hasonló koncepciójú rajzot.
Azonban ez későn tudatosult bennem..^^"

Roushit illetően pedig, igen, már nagyon rég óta elterveztem azt, ami jelenleg folyik.
Anno blogomon tettem is rá utalást.

Tényleg rengeteg brutális véletlen adódik..xD
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #7151 Dátum: 12 jan 16, 02:29:01 »

Hát jah... kőkemény véletlenek!!! Nevet TomTomot meglehetne kérni, hogy  csinálja már meg 3D-sen az első részt, ha ráér. kivi lennék rá Nevet meg még talán sokan mások is Mosolyog
Hmmmm utalások.. nah majd szemügyre veszem őket, hátha ráeszmélek vmire Nevet
Naplózva


Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7152 Dátum: 12 jan 16, 02:31:32 »

Én inkább nem kérném meg Tomtomot, mert annak megint az lenne a vége, hogy én 1 hónap alatt megrajzolok neki 20ezer nyersanyagot, ő meg egy délután alatt összepakolja őket.xD

Fennáll a chat veszélye.xD
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7153 Dátum: 12 jan 16, 16:44:21 »

Lehet már lett kérdezve/ki lett fejtve, de nem értem miért pont Hidan. Hiszen meg se halt így semmit sem tudhat elvileg. Ha már lett említve, akkor mind1. Közben körülnézek a blogodon hátha lelek valamit.
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #7154 Dátum: 12 jan 16, 16:47:06 »

Mi mért pont hidan? Ha arra gondolsz hogy mért pont ő lett a sorozatba akkor tobi még arra is gondolt hogy sok ideje volt a föld alatt gondolkozni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 475 476 [477] 478 479 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!