24 jún 25, 07:57:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 477 478 [479] 480 481 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1472250 alkalommal)
0 Felhasználó és 51 vendég van a témában
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #7170 Dátum: 12 jan 16, 23:09:45 »

Dani van valami terved az 1AÉ utánra?PL: 1 szalmakalapos élete Pojén
Esetleg befejezed a rajzolgatást? Hmm?
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #7171 Dátum: 12 jan 17, 18:19:41 »

hamisjoe: Ötletnek nem rossz ,de ez csakis Dani döntése lesz .
A másik ,hogy még ideje is van eldönteni mi lesz hiszen minimum 5-6 rész még lesz + a film ,ami ilyen epizod hosszaknál szerintem 1,5-2 évbe bele fog telleni(Lehet ,hogy kicsit túl optimista ,vagy pesszimista ,ezt is majd Dani megmondja,hiszen ő a művész) . Ennyi idö alatt még bármi lehet .
Naplózva



Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #7172 Dátum: 12 jan 17, 18:23:36 »

Mondjuk 2011-ben is 4 rész jelent meg. Szal lehet hogy ebbe az évbe se lessz több úgyhogy még nemenjünk sztem annyira előre. És Dani dönti el hogy akar másik sorozatot de nemtudom én nem nagyon számítanék rá. Am Dani nemmenne a sorozat minőségére a rossz ha kereken 40 rész is lenne mert igaz ilyen hosszúak az epizódok, de mondjuk így mindent kilehet hozni belőle.  Mosolyog Jajjna rosszul írtam most jut eszembe a manga alapján sztem  nem az egész háború lesz sztem a filmben. Mert hát Naruto és kis barátai minden edo tenseiessel megküzdenek, de sok nem akatsukis úgyhogy még az előtte lévő sztori is belemehet a filmbe. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 17, 18:41:46 írta Krisz_ » Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
tion
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 90



« Válasz #7173 Dátum: 12 jan 17, 19:14:17 »

Hát én nem gondoltam volna,hogy idáid eljut az 1AÉ
Mikor először láttam nagyon tetszett de hiányzott vmi
Persze ez a dolog időközben előkerült
Annyi bizonyos,hogy különleges dolgot alkottál és bevallom őszintén féltékeny vagyok rád bár nem a sikereidre hanem erre a rengeteg rajongódra akik tülkönülve várják a folytatást
Nagy tiszteletnek örvendesz a szemeben
1nap mindennek vége és az 1AÉ-nek is vége lesz de köszi tényleg köszönöm sokszor vidítottak fel az alkotásaid sötét pillanataimban
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #7174 Dátum: 12 jan 18, 21:48:02 »

Amugy , ha belegondolunk nem is nagyon várhatjuk el ,hogy Dani évente 4 nél többet csináljon.
A minöség mostanra már kíváló , a részek hossza is egyre  nő és ha ez mellé belegondolunk ,hogy 4 részhez hány ezer kép kell.
Most ugy komolyan közüllünk (Danit leszámítva) hányan lennének képesek ilyen jó minöségű képeket készíteni ezrével (még akkor is ,ha nem mindet kell teljesen elöről kezdeni , legalábbis gondolom ,hogy pl a szájmozgás meg ezek csak át vannak rajzolva)?
Én szerintem ilyen képből 1 hónap alatt max 1-2 öt tudnék csinálni. ikszdé

Ugyhogy lényeg ,ami lényeg 4 rész / év nem rossz átlag.
Naplózva



Nusiii
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 25

Őrült Ruki fan.


« Válasz #7175 Dátum: 12 jan 19, 06:45:21 »

Ja, igen szerintem is. Ezen már én is gondolkoztam. Én 1 év alatt max. 5 mp.-et tudnék csinálni (hasra ütés szerűen)... Nevet Szal. Minden tiszteletem a tiéd Dani xDD  bow
Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #7176 Dátum: 12 jan 19, 23:24:39 »

Hát ahogy látom ez az elmélkedő téma nem sok embert izgat .
Talán erre ti is rákaptok:
Kinek ki a kedvenc 1AÉ karaktere (élő vagy már holt) és miért?
Van e olyan karakter ,akit neked Dani ábrázolása tett szinpatikussá (az eredetiben nem kedvelted)?


Személyes kedvenceim : Kisame, Kakuzu és Hidan párosa
Kisamében már az alap akcentusos hangja is felvitid , a cselekvései a történetben szintén gyakran röhelyesek . Ha még poénokat is lő akkor már átcsap euforikusba a hangulatom. bow
Nekem ez az a karakter, ami teljes párfordulás itt és az eredetiben (Remélem ez még nem számít offnak ,ha igen plz irjátok meg és áthuzum), ott őt kifejezetten ellenszenvesnek éreztem. smirksweat
Kakuzu és Hidan együttese szintén ütös volt, nagyon jó poénokat talált ki velük kapcsolatban Dani.  bow

Nah most van téma ,tessék szépen aktív lenni  ikszdé
Naplózva



Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #7177 Dátum: 12 jan 19, 23:58:51 »

Ha már filozofálgatunk:
Ugye Hidan nem tud elpatkolni. Toby pedig a halál előtt lepereg az élet effektre gondolt. Nekem ez a kettő nem hozható össze, mert ha nem tud meghalni nem pereg le semmi Nevet Max Nagatóval üzen a túlvilágra hogy mi a szitu.

Arra is kíváncsi leszek, hogy hogy lesz az egész lezárva. Igazából az eddigi részek mindegyike után simán lehetett készíteni még 1 részt, és nem volt zavaró mint egyes filmek esetében, hogy juuuuj minek van ennek 2. része mert gagyi. Szóval ilyen masszív "happy end?" lezárás nagyon nincs meg nekem fejben.

Kisame mellé jól jött Opa - Verbatimo: Totál nem bírom az eredetiben Kisamét -
Amit még feltétlen meg akarok osztani: Hiányzik "Casper-kacsó" Leo és Elton a "szőke Barbieval" együtt.

Megj: Remélem, ha ezt befejezted, egy másik paródiasorozatnak állsz majd neki. Amúgy több járáspróba videó nem lesz? (Kérvényeztem volna egyet Leoról... ^^")
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #7178 Dátum: 12 jan 20, 07:16:45 »

Szerintem Hidannek le is pereghetett volna az élete a szeme elött ,hiszen a teste a fájdalmat is átéli ,de nem hal meg .
Szóval ,ha belegondolunk ,hogy egy fuuton technika darabokra tépi ,elméletileg az az emberi tulajdonsága is meglehet ,hogy halálakor újra átéli az életét ,csak mielött teljesen meghalna a hite miatt feléled .
Persze ez csak elmélet ,de én igy tudom elképzelni Tobi logikáját miért töle akarta megtudni mi történt azon az éjjelen.
Gondolkozik

1.A befejezés nem biztos ,hogy teljesen "happy end" lesz, mert valószínüleg Dani követi az eredeti sorozat történetét és ha minden igaz a befejezésnél már nem filler részek lesznek. Szóval lehet ,hogy a végére még pár kedvencünk kihullik.
(azért nem mondom ,hogy mind ,mert az eredetiben még nem értel el idáig szóval nem tudom konkrétan ki csak 1-2 emberreöl tudom ,hogy később meghal az eredetiben. Ha mellé lőttem javitsatok.)  Pojén

2.Ha viszont belegondolunk ,hogy az openingben Dani felcserélte a jó-rossz oldalt a sorozatban ,elképzelhető ,hogy a későbbi csatákban az "rosszak" halnak meg a sorozatban (Itt a "Naruto mint főgonoszos" képre gondolok.) Ördögi

3.Elöfordulhat ,hogy Mester meglep minket valami teljesen más befejezéssel . ikszdé

Szerintem ez a 3 lehetőség lesz és bármelyik is következib be teljesen bíztos ,hogy izgalmas részek lesznek.
Naplózva



hashisin
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #7179 Dátum: 12 jan 20, 13:01:28 »

Talán lenne még1 tippem,hogy kinek a 'vére':Yahiko beszélni akart Nagatoval...Kit akart megvédeni Yahiko?(A müzlit)
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7180 Dátum: 12 jan 20, 15:11:37 »

...

Már jópárszor hangoztattam, hogy a 30. résztől kezdve egyre inkább eltérek az eredeti sztori eseményeitől, és a 2. Filmben már teljesen alternatív befejezést kap a sorozat.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7181 Dátum: 12 jan 20, 18:56:59 »

Ühümm, kedvencem Kisame Hidan Tobi Nevet
Hidant amúgy is bírtam az eredetiben, de Kisamét és Tobit nem. Viszont itt Kisame akcentusa ferrgeteges, és Tobi hangja irtó aranyos ^^ és tudom utánozni jíí ikszdé

hmm Aki nem akatsukis és marha jó, az Fanyűvő X"D
Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #7182 Dátum: 12 jan 20, 21:40:39 »

Bocsi Dani, kiment a fejemből .
Legközelebb majd figyelek (bár lehet ,hogy akkor én még nem is fórumoztam ,mert én csak a 31. rész elötti nap regeltem ).
Naplózva



Zsüni44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 55

A Fórum első Számú ARSENAL Drukkere...


« Válasz #7183 Dátum: 12 jan 22, 22:02:52 »

egy srác a facebook-on érdekes dolgot mondott:
Hogyha a wc egy dimenziókapu... Akkor lehet nem is a huzat csiklandozta Kakuzu seggszőrét amikor pottyantott?
Naplózva

----------- ----------- 44 ----------- -----------
A Világnak szüksége van olyan elvetemült emberekre, mint... Én...

Go Gunners...

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7184 Dátum: 12 jan 22, 22:23:46 »

A rejtélyes éjszaka alatt jött létre a dimenziókapu. Ami jóval A Film után volt.
Már én is kiszúrtam a pofakönyvön ezt a gondolatot, de átsiklottam felette, mert nem számítottam arra, hogy mások is komolyan veszik..^^"
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 477 478 [479] 480 481 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!