24 jún 16, 14:09:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 468 469 [470] 471 472 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455823 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #7035 Dátum: 12 jan 09, 10:08:00 »


Hiei, ezt ki ne kérjem már magamnak xD

Kenny konkrétan beállt az akatsuki közé. Nevet Nevet  Vagy Raziel? Vagy Mert az a Greed csávó egy másik anime-ből ki vagy kicsoda, az ki lett volt? Nevet
ÉS akkor még nem soroltam Pikachut, aki a gonosz 5farkú volt, Petyát és Alient akik átbaszarintották őket, vagy Goku? Kakuzuék konkrétan rá vadásztak Nevet

Amit mondani akarok, hogy én simán kinézem Daniból, hogy berak egy más kaliberű karit a soriba ^^

Tudod, hogy nem lehúzni akarlak Nevet Arra értem, hg már már kezd komolyra fordulni a dolog.. és ha már az op-ban benne vannak akkor valszeg az évadon végig kísérnek a tagok ami azt jelentheti, hogy csak egy komolyabb hangvételű karakter lehet. úgyhogy se egy Kenny, se egy Pikachu, se egy Goku stb.. mert ők ilyen 1 részes poén karakterek. Greed már letárgyalva olyan szinten, hogy őt már jól beékelte mint Kisame hasonmás.. szal kb egy hozzá hasonló kaliberrel rendelkező karakter lehet sztem.

Ha bántó volt a megjegyzés akkor neharagudj, nem a sorozatod és nem is téged bántalak sőt senkit Nevet csak példaként hoztam fel.
Naplózva


ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #7036 Dátum: 12 jan 09, 11:24:03 »

Csak szerintem van az 5. "emberkének" Naruto alatt E.T. feje?
Mást komolyan nem tudok odaképzelni. Jó rész volt, a horgászás nagyon tetszett, a rap érdekes volt,
Hidan visszatérése is poén volt Mosolyog
Csak annyi negatívum volt benne, hogy szerintem kicsit több poén lehetne benne. Így se volt rossz, csak megállapítás.
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #7037 Dátum: 12 jan 09, 13:06:11 »

Dani, le ne cseréld ezt a rajzolócsapatot, mert nagyon jó munkát végeztek Nevet

Amúgy komolyan senki nem említette még (ahogy így futólag átolvastam kb azt a 10 oldalt ami eddig jött) hogy milyen szimbólumok vannak a WC ajtón? Nevet Azon baromi nagyot szakadtam
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #7038 Dátum: 12 jan 09, 13:11:54 »

Na és is találgatok Nevet hát a legközépső tuti Herkules mert ott a csákó és a pulcsi is pont olyan szal ez 100% aztán mellete bal oldalon az greed és a fekete macska ez még az éjszaka eseményeihez fog tartozni ezért fognak szerepelni sztem. Nevet jobb oldalon kakashi tuti mert egy vörösen izzó szeme van szal a két szélsőt  meg passzolom sztem ez dani által lett teremtve de majd idővel kiderül am nagyon örülök mert az akatsuki itt a jó és naruto meg a titokzatos 5 az akatsuki ellensége még herkules is Nevet greed meg a fekete macskára is kíváncsi vok majd és a szélsőre is hogy kik ők Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 09, 13:12:45 írta Krisz_ » Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7039 Dátum: 12 jan 09, 14:10:15 »

Dani, le ne cseréld ezt a rajzolócsapatot, mert nagyon jó munkát végeztek Nevet

Amúgy komolyan senki nem említette még (ahogy így futólag átolvastam kb azt a 10 oldalt ami eddig jött) hogy milyen szimbólumok vannak a WC ajtón? Nevet Azon baromi nagyot szakadtam

Sand, van egy olyan érzésem, hogy te eddig nem sűrűn követted a sorozatot.
Szerinted miért készül egy darab epizód 2-3 hónapig?
Talán azért, mert EGYEDÜL csinálom. Figyelmeztetés ikszdé
Erre nagyon allergiás tudok lenni. Mivel gyakorlatilag brutálisan lenézed ezzel a rajzi kapacitásom.

A WC ajtón lévő szimbólum pedig már egy jóval korábbi epizódban is szerepelt. Mosolyog

Hiei, te meg egy állat vagy!xD
Az eszmefuttatásod brutális volt. 1-2 morzsát sikeresen eltrafáltál. Plusz amit mellétippeltél, még az is rohadt nagy elemzés volt.xD
Valamint már helyettem válaszoltál Zolcsinak is.
Amíg Goku, Kenny, Pikachu csak egy-epizódos, egy rövid jelenetes karakterek voltak, addig Garfield végig kíséri az egész HB-t, és csak egyre több szerepe lesz. Pojén
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #7040 Dátum: 12 jan 09, 14:12:16 »

Akkor hát ideje átolvasni ismét, és ráhibázni, hogy mik lehettek a morzsák... Csak mert a két szélső személy sztem legalábbis ha rájövök, hogy kik akkor sok minden kihámozható még.. remélem Nevet és köszi Nevet
Naplózva


Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #7041 Dátum: 12 jan 09, 15:29:50 »

egyébként gondolkoztam a szereplőkön az openingbe sztem az egyik legszélső jobb oldalon az a nyolcfarkú méh sztem azé mert ő is szerepelni fog Nevet
Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7042 Dátum: 12 jan 09, 15:48:37 »

nem olvastam végig a hsz-eket, de aztlátom, hogy az 5 katakterre megy a tippelgetés:

1) a mellény és a kendő alapján (konohai) jounin. az ilyen típusú kendőt Hayate, Ibiki, és Genma hordta, de az utóbi nemlehet,mert akkor egy páliska lógna a szájából kifele. Irukának ugye más a kendője és a haja. Mondjuk ezek közül a legvalószínűbb Ibiki, a hajhiány, valamint a személyiség miatt xD Lehet összecimbizik Hidannel és beáll a 2. Jashinistának x"D

2) Kakasi
3) Herkiles
4) Greed, meg a macska

5) Nekem a feje jobb oldala nagyon ANBU-maszk gyanús, és a katana is beleillene a képbe, meg a ruhája sem olyan, mintha nem ANBU-lenne. Ő sztm valami random karakter lesz, mert yamato, meg sai ilyenkor már normális formátumban fordul elő. Nevet

szerk: visszaolvasás no jutusm eredménye:
az nekem is leesett, hogy hekules nézi őket, csak hidan beszólása nem tetszett, hogy 'úgy is mindenki a lobkoronára fókuszál'

szerk2: még a pozitívumokhoz: a zenék telitalálatok, alig várom a címlistát ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 09, 16:35:08 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7043 Dátum: 12 jan 09, 16:40:40 »

Bírom, hogy most Hiei elemzése után mindenki tök ugyanazt írja le, mint ő, úgy beállítva, mintha újdonság lenne. Pojén
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7044 Dátum: 12 jan 09, 16:42:42 »

an anbus-maszk dolog tegnap este az ágyban fekve jutott eszembe, miközben a képen filózam x) a középső 3 egyértelmű mindenki számára, az elsőre meg nem is nagyon lehet más tipp, szerintem kacsint ha csak nem valaki tök más,konohai ruhában.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #7045 Dátum: 12 jan 09, 17:00:58 »

Háhááá Anbu is kilőve!!! Megnéztem jól a fejformát..
Egy anbu maszk többnyire füllel rendelkezik.. többnyire.. másrészt meg csukját hordanak.. az abszolút nincs is. Másik vélekedés ezzel kapcs, azon akin meg nincs csukja.. és anbu azoknak a maszkoknak füle van, vagy olyan ember hordja akinek kilátszik a haja, vaagy a feje oldalán hordja... így hát  az 5. nek megtippelt Anbu nem anbu Nevet

Ígyhát az uccsó tag 1000%, hogy Danci speckós karija lesz. Elkezdtem nézni a részeket, újra és újra... de még nem találkoztam hasonlóval. Aki bármely két személyre ráillene.

TTGeri.. felhívta a figyelmem, hogy lehet, h az nem egy hajtincs az első karinál, hanem csak egy gyűrődés és lehet, hogy mégis Ibiki....megnéztem jobban, és lehet, hogy igaza van.. De azért még nem mondanám biztosra, ha eddig nagyon világon se volt Nevet most nem hinném, hogy Danci pont őt kaparja elő... Semmi Baaaaaz+ élményt nem adna, így hát nem hinném...
Naplózva


Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #7046 Dátum: 12 jan 09, 17:01:05 »

Sziasztok!
Hát, eljutottam ide, hogy írjak. Nevet
Először is az opening: kissé furcsa volt, hogy annyi pörgősebb szám után, egy mondhatni "lazulós" zenét hallhatunk. Mindenképpen nem megszokott, viszont teljes mértékben olyan hatást kelt, mintha egy valódi shounen animét néznénk. Nevet
A képvilág: ez még jobban rádobott az érzésre, hogy olyan mint egy tipikus shounen OP. Nevet
Az elején az "egyik karakter változik a másikká" igazán bejön, főleg mikor Nagato szeme Konan csöcse lesz. Nevet Kifejezetten örülök, hogy a halott tagokat sem hanyagoltad el, és az égből tekintenek le rájuk. (Sasuke feje mindent visz. xD) Szóval összességébe, nálam vetekszik az előző openinggel. Mosolyog
Most pedig a részről: Nem gondoltam volna, hogy Herkules lesz, az a bizonyos 3. személy. Amikor beleesik a WC-be és emberré alakul, szerintem az egész sorozat alatt az egyik legjobb animáció.  Pontosan
Kisame és az Opa tette magát rendesen. Nevet Az is hatalmas volt, mikor a rap tán Sui odabökte, hogy "öntelt" Kisame pedig... ááá ikszdé
A rap pedig nekem tetszett. Bár tényleg eltér a többinek a hangulatától, de nagyon ötletes lett. Nem tudok belekötni.
Dancikám nem értem miért vagy kiakadva azon, hogy egyesek szeretik Hidant, annyira, hogy már a puszta jelenjéte egy kicsit fokoz a hangulaton? Hát még a beszólásai. Nevet Valamint, az emberek 95%-nak tuti a Worms volt a legkedvesebb játékuk régen. (nekem is) Jó hogy ajnározzuk, valamint tökre összefüggéstelen és abszurd szituáció, hogy Hidant lerobbantja, épp ezért vicces. Nevet
Amikor Tobi mondta, hogy "szeretne veled valaki beszélni" és "bejött" Pein, szinte kirázott a hideg. Dermedten meredt Nagatora, és eszembe jutott, hogy Peinci is mondhatni Nagato miatt veszett oda. Nagato szerencsére kapcsolt, és azonnal odateleportált... de kinek lehet a vére? Konan hátra csúsztatta a kést, hogy ne sebezze meg erősen a húgát, de Herkules teljes erőbedobásból nekiment. Vagy Konan, vagy Nagato, vagy valaki egészen más akibe beleállt a kés.
És még azok az apró kis részletek is tetszettek, mint pl.: Kisame ItaItás öve, valamint Sasuke pulcsiján az áthúzott levél. Nevet
Szóval várom a következő részt. Mosolyog
http://kepfeltoltes.hu/120109/eaefankepek_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
(ezt meg csak azért, mert elkapott a rajzolási láz xD)

Ui.: A rész végéről értesültem arról, hogy Tutuka a madármennybe került. Nyugodjék békében. Szomorú

2Ui.: Ami az openinges tippelést illeti: 1. Méh, 2. Kakash, 3. Herkules, 4. Greed és a Macska, 5. Vagy Sai, vagy fanyűvő ANBU szerkóban, viszont ha az utóbbi, akkor Dani elrontotta, ugyanis Yamato maszkjának cicafüle van. (de kétlem, hogy Dani rontana ilyet.)
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 09, 17:11:30 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7047 Dátum: 12 jan 09, 17:17:34 »

Háhááá Anbu is kilőve!!! Megnéztem jól a fejformát..
Egy anbu maszk többnyire füllel rendelkezik.. többnyire.. másrészt meg csukját hordanak.. az abszolút nincs is. Másik vélekedés ezzel kapcs, azon akin meg nincs csukja.. és anbu azoknak a maszkoknak füle van, vagy olyan ember hordja akinek kilátszik a haja, vaagy a feje oldalán hordja... így hát  az 5. nek megtippelt Anbu nem anbu Nevet

Melyi csukjára gondolsz?  Gondolkozik arra a köpenyre? mert ha úgy lenne megrajzolva, nekem első körben sasukina ugrana be. meg ugy csukjás bárki lehet. igaz, haj nem látszik ki, de lehet kopasz x)
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #7048 Dátum: 12 jan 09, 17:28:14 »

http://www.freewebs.com/thenarutoninja-anbu/4%20ANBUs.jpg

Csukjára ilyenre gondoltam... de akkor sem anbu sztem Mosolyog tartom ehhez magam Nevet ez csak is Danci kari lehet..

Ezt már csak az múlná felül, ha az egyik karakter Maga Danci lenne, hiszen elvégre ő teszi fel az i-re a pontot Nevet

Danci mint főgonosz.. lol.. a többiek meg igyekeznek szembeszállni vele, hiszen a sorozat folytatása lesz a tét Nevet

Le kell győzni a gonosz animátort!!! Nevet

Ibikit ég azért is kizárnám, mert a Danci blogjára kirakott kép amit TTgeri alkotott.. ő fényt derített a maga módján az igazságra Nyelvesít

Nah de.. az összhangot tekintve.. túl sok lenne a konohai... Naruto, Jounin Ibiki, Kakashi... pluz a végébe még egy Anbu is.. sztem nem mutatna jó. itt vmi ütős ellenfelekre kell számítani sztem..  Persze az első ruhája nagyon Jounin szagú... úgyhogy itt már bukott az előző pár mondatom.. de.. nem tudom akkorsem Ibikit odaképzelni...

Az uccsó karinál meg nem bizonyított az hogy Katana van nála.. szal az bot is lehet sztem.. passz...

Poénból ugyan de felmerült bennem Rikudo sennin is.. de a fej az nagyon nem stimmel...
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 09, 17:41:57 írta Hiei1107 » Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7049 Dátum: 12 jan 09, 17:44:08 »

de ha legyőzik, ki rajzol tovább? ikszdé na meg Dani nemhiszem, hogy a konohai sznobokkal tartana. esetleg ő is alapítana egy szervezetet, ahol animátorok lennének a tagok, és pl. Kisméből elvetemül Britney rajongót csinálnának xD
 ( de nekem ez nagyon anbu gyanús még mindig )
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 468 469 [470] 471 472 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!