24 jún 26, 01:04:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 467 468 [469] 470 471 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1473373 alkalommal)
0 Felhasználó és 45 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7020 Dátum: 12 jan 08, 18:37:44 »

ja, és még valami:
én arra vagyok kíváncsi, hogy az eaé meddig fogja követni a narutót. konkrétan arra, hogy pein elefánttá, valamint konoha porcelánbolttá való átlényegülése benne lesz-e, és ha igan milyen részletesen  Gondolkozik
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #7021 Dátum: 12 jan 08, 18:39:51 »

hát a 32-33-34 filler ezt dani mondta még a blogon szal sztem a 35.től lesz az eredeti kb. de ezt dani tudja igazából Nevet
Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #7022 Dátum: 12 jan 08, 18:58:12 »

Utó-utóirat:
Hallottam egy olyan fülest, hogy a főoldalról letölthető epizód sérült. Enyhén elcsúszik a hang. Ezt ki tudná valaki küszöbölni? Előre is köszi.^^"

Az került fel amit te küldtél, mert mobilnettel voltam tegnap és nem nagyon tudtam le/fel töltögetni máshova. Viszont én leszedtem és jól működött, úgyhogy az illető(k)nek kodek problémái vannak. Nevet
Naplózva
Zsüni44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 55

A Fórum első Számú ARSENAL Drukkere...


« Válasz #7023 Dátum: 12 jan 08, 19:06:05 »

hát volt pár jó poén a részben de elég gyenge volt... az éjszaka lényege nem nagyon derült ki, csak annyi hogy ki volt a 3. személy meg hogy mire jó a wc...
az opening nagyon jó lett...
Naplózva

----------- ----------- 44 ----------- -----------
A Világnak szüksége van olyan elvetemült emberekre, mint... Én...

Go Gunners...

feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #7024 Dátum: 12 jan 08, 19:52:02 »

félelmetes: 2 napig nem vagyok fenn fórumon, kijött tegnap egy új rész és máris *tádá* tíz oldalXD
na rövid leszek: nem tudtam annyit röhögni rajta, mint máskor, a tippem Herkules igazi alakjával bejött, az egyik nyertes egy picit mintha hasonlítana rám (csak én egyrészt 150 alatt vok másrészt dramatic look helyett csizmáskandúr-szemem van), a rapre nem számítottam, de jó volt, az opening szintén elég kellemes meglepetés volt.
ami viszont nagyon tetszett, az Tutu megemlékezése. Rendes dolog volt. Pirul
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #7025 Dátum: 12 jan 08, 20:45:08 »

hát figyelj azért lett ennyi mert mindenki írt kommentárt a részt előtt és után és közben is Nevet jah am dani majd a blogodon majd frissítve lesz a karakterinfó és az évad címsor?
Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #7026 Dátum: 12 jan 08, 21:21:33 »

Amugy Dani , mostantól ez az idő tartam lesz az átlagos a részeknél(hosszára gondolok) ,vagy csak ez lett hosszabb az évad nyitás és a sok újdonság miatt?
Naplózva



Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #7027 Dátum: 12 jan 08, 22:03:27 »

Számom annyira jól esett látni Naruto-t gonosztevő ként látni ikszdé
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7028 Dátum: 12 jan 08, 22:27:01 »

Akkor nyugodtan kezd el megszokni, Kecsu. Nevet

Verbatimo:
Hát lássuk csak..
27. epizód: 13:46
28. epizód: 18:03
29. epizód: 18:32
30. epizód: 18:17
31. epizód: 19:30

Ha ellenállok a statisztikáknak, akkor remélhetőleg ennél hosszabb epizód már nem lesz.xD
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #7029 Dátum: 12 jan 08, 22:39:45 »

Ergo lassan elérünk arra a szintre, hogy egy rész kb 45 perc lesz Nevet és a movie meg majd kb 90perc? Nevet Díjjaznám Nevet
Naplózva


Mexx
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #7030 Dátum: 12 jan 09, 00:59:31 »

Várom már a betétzenék listáját. Jól el lettek találva és az opening is csúcs.
Naplózva
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #7031 Dátum: 12 jan 09, 02:00:04 »

Danci blogját olvasgatva, jó néhányan tanakodnak az öt ismeretlen felől..
az utolsó tagot páran Donatellonak titulálják, de sztem ő nem lehet.

1. nem látjuk a szemét a karakternek ami már alapból fura.. szal olyan karakteren kell gondolkodni aki vak... ott van Kakashi az egyik szeme le van takarva így hát csak 1 szem világít. Logikus, hogy az utolsó karakter vagy vak, vagy másképp tájékozódik.

2. rajta nem látunk kendőt, mint az első karin. 3. Doni azért testesebb, de igaz... Danci stílusban van a dolog.. úgyhogy akár lehet vékonyabb is. De tuti nem ő!!

Dancit ismerve.. nem hiszem, hogy random benyom egy olyan más kaliberű karit a rosszfiúk közé mint Zoli a HB-ben. gondolok itt Garfield-ra/re

Tehát valami tipikus animés gonosztevő lehet, vagy nem Nevet Kicsit ellentmondtam most magamnak :p Lehet másból is, de lényegesen kapcsolódnia kell a sorozathoz vhogy sztem. Máshogy fogalmazok, olyan karakter aki nem feltétlenül Naruto beli karakter, de kellően beilleszthető.. pl mint Elton vagy Leo... az is lehet, hogy saját karakterről van szó. Szal az uccsó tag passz.. de majd úgyis rájövök Nevet

Az első tagra viszont én Beet mondtam elsőnek, de aztán most olvasva egy két hsz-t talán nem ő lesz. Ebisu is kilőve mivel szemüveges  épp mint Greed ergo kerek szemeknek kellene vörösen izzani, szal Ebisu NEM Nevet
Ibiki is kilőve báár erősen hajazna rá a dolog, ha lenne haja... viszont nincs, de az első karinál lászik egy haj tincs ami kilóg a kendője alól. szal Ibiki is kizárva, Iruka sem lehet.. ő nem egy olyan kari aki fontos lenne ide. Viszont tuti, hogy találkoztunk vele az eddigiek során.. szal majd nézzünk szét Nevet

Az is kizárt, hogy Konan apja legye, ugyanis nincs szivar a szájába... fontos sztem, úgyhogy tuti nem ő!
Sőt a mellényéből ítélve egy Jouninról lehet szó. tehát Ő tuti narutos karakter. Kakashi, Herki, a cica és Greed felismerhető.. az utolsó kari kiléte ad némi agyforgást... szal ennyit a gondolatmenetemről azzal kapcs, hogy ki ki lehet Nevet

Sztetek ki az első és az uccsó kari?

Tippjeim:

1. Valami Jounin kendővel xD (esetleg Hayate... bár ő sem egy olyan hú de nagy karakter akit Dani különös múdon kiemelne.. Mizuki sem lehet, mert ő sincs vmi jóba a konohaiakkal, szal ha fel is tűnne akkor is max az Akatsuki oldalán.
2. Egyértelműen Kakashi.
3.Herkules
4.Greed és a macska
5. Nah ő tuti, hogy Dani kitalált karaktere. Még Daredevilre gondoltam, de az már a fáradtság miatt.. szal ő sem az Nevet
Van egy olyan érzésem pedig, hogy őt is láttuk már az eddigi részekben mégha háttérben is... passz

Nah mindegy lehet tippelgetni Mosolyog
Naplózva


yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #7032 Dátum: 12 jan 09, 02:17:53 »

...Dancit ismerve.. nem hiszem, hogy random benyom egy olyan más kaliberű karit a rosszfiúk közé mint Zoli a HB-ben. gondolok itt Garfield-ra/re

Hiei, ezt ki ne kérjem már magamnak xD

Kenny konkrétan beállt az akatsuki közé. Nevet Nevet  Vagy Raziel? Vagy Mert az a Greed csávó egy másik anime-ből ki vagy kicsoda, az ki lett volt? Nevet
ÉS akkor még nem soroltam Pikachut, aki a gonosz 5farkú volt, Petyát és Alient akik átbaszarintották őket, vagy Goku? Kakuzuék konkrétan rá vadásztak Nevet

Amit mondani akarok, hogy én simán kinézem Daniból, hogy berak egy más kaliberű karit a soriba ^^
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
LightWolf
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #7033 Dátum: 12 jan 09, 03:05:05 »

Hát ami az ötödik fekete alakot illeti... Kicsit ANBU maszknak nézki az a deformált valami ahol az arcnak kéne lennie, talán Sai, talán valaki egészen más egy maszk mögött.

Vagy egy csákó akinek egy ököl van a feje helyén, valamért nekem csak ez jut eszembe róla ahányszor csak ránézek...
Naplózva
eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #7034 Dátum: 12 jan 09, 08:51:23 »

Nos, eljutottam a megnézésig! Mosolyog
Először is R.I.P Tutuka Szomorú
Azután szépen sorjában: az opening nagyon bejött, kicsit nyugisabb, de nagyon jó, komolyan. A grafikája szerintem nagyon szépre sikeredett, szóval örömmel fogom nézni a továbbiakban is és gratulálok hozzá ezúton is ^^
Konan röhögése belőlem is hasonló reakciókat csalt ki Nevet Viszont az a WC-s dimenziókapu nem semmi volt, főleg, mikor horgásztak az Opával Nevet ikszdé Na az nem semmi!! Nyelvesít
A Kisame-rap egyértelműen téged tükrözött, Dani, azt meg, hogy öntelt vagy, jól rémlik nekem, hogy egy blogon hozzászóló egyén említette, vagy ez valamikorra máshová nyúlik vissza? kacsint
Herkules megjelenése újabb színfoltja a sorozatnak, már ahogy én látom. Nekem van egy tippem a vér tulajdonosát illetően, de egyelőre nem mondom meg, majd ha meglesz a rész akkor megmondom, hogy igazam volt-e, bár akkor már lehet nem hiszi el senki Nevet
De ez a befejezés!! Nevet Még régen naaaaaaaagyon régen, egy néhány ezer fényévvel ezelőtt bele-bele pillantgattam a Barátok Köztbe...a befejezési technika ugyanaz, csakhogy Te, Dani, tényleg izgalmas résznél zárod le. Mikor elsötétedett mondom: - Dani ugye nem, ugye NEM?!?!?! és DE ikszdé Nevet Na de jólvan, majd a következő részből kiderül, ahogy a jó sorozatoknál lenni szokott, kell is az izgalom Nevet
Köszönjük Neked ezt a részt is Dani, nagyot alkottál, várom a folytatást^_^
Naplózva
Oldalak: 1 ... 467 468 [469] 470 471 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!