24 szep 27, 12:51:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 466 467 [468] 469 470 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1541651 alkalommal)
0 Felhasználó és 195 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7005 Dátum: 12 jan 08, 14:48:11 »

Fuh, basszus. Öreg hiba volt tegnap eltűnnöm a géptől. Most olvashattam rendesen.^^"
Már el is felejtettem, hogy mennyire különbözik az emberkék ízlésvilága. Brutális, hogy a legtöbben olyan jeleneteket emelnek ki, amik számomra annyira gyengék, hogy csak azért raktam be őket, hogy kitöltsek egy űrt. Nevet

Roushi szinkronhangjának sajna pont az utsó pillanatban gallyra ment a mikrója, és ígyis rengeteget küzdött, hogy emészthető munkát produkáljon. Sajnos ez volt a maximum. Noexpression

Bocsánat, de mindenki véleményét most nem tudnám sorra venni, és válaszolni rájuk. Azonban Hiei és Kazekage véleményén egyaránt vidultam.xD Egyikőtökben sem csalódtam.^^

Balint002:
Nincs azzal probléma, ha hosszasan fejted ki a véleményed, csak légyszíves.. Nyomd meg néha azt az entert, vagy legalább illesz be 1-2 smileyt, mert konkrétan kínhalál volt végigolvasni a hsz-ed.^^"

Vince-kun:
Csak nem Fluor Tomi fan vagy? Pojén


Ui.:
Törött szívvel tapasztalom, hogy hányan szidjátok az opening alatt hallható Sprung Monkeys számot. Pedig egyik személyes kedvencem. Szomorú
És mellesleg a vacak Real World irreális túlhájpolása után erősen meglep.

Utó-utóirat:
Hallottam egy olyan fülest, hogy a főoldalról letölthető epizód sérült. Enyhén elcsúszik a hang. Ezt ki tudná valaki küszöbölni? Előre is köszi.^^"
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #7006 Dátum: 12 jan 08, 15:02:51 »

Most néztem újra a részt és feltűnt, hogy Suinak nem kellet volna megfagynia amikor jött a Dementor? Nevet vagy ő ilyen speciális H2O ? Nevet

Én is letöltöttem a részt. Nálam semmi gond nem volt a hanggal.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 08, 15:03:48 írta Hiei1107 » Naplózva


Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #7007 Dátum: 12 jan 08, 15:03:49 »

Akkor írok pár sort, nehogy beszóljon még egy okoska, hogy olvassam el első hsz-t, mielőtt megtagadom a kézcsókot Daninak. Az epizód valóban nem tetszett, de persze még mindig ezer fokkal jobb volt mint bármelyik más hasonló sorozat legjobb epizódja. A grafikában némi visszafejlődést vagy megtorpanást vettem észre, nekem nem olyan szép mint az előző részek. A jelenlegi sztori teljesen felesleges, és nagyon leegyszerűsített, a következő részben összelehetne foglalni fél percben az egész részt és nem is hiányozna. Hidan-nak a nagy belépőjéhez  képest semmilyen szerepe nincs, az Opa többet tett hozzá a részhez. A kisame rap, úgy hangzott mint egy erőltetett csillag születikes fellépése. De persze volt pár jó poén, a szinkron is jó és az OPval sincs baj. Meg amit már írtam, még mindig a legjobb a piacon, és az is marad nézve a többi sorozatot.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 08, 15:05:37 írta Kazekage sama » Naplózva


 
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #7008 Dátum: 12 jan 08, 15:19:53 »

Nagyjából én is hasonlóan látom, de nekem általában amúgy is jobban bejönnek azok a  részek, ahol jobban halad a sztori.
A jinchuuriki-arcot amúgy kezdem megkedvelni, az opening meg marha jó volt. Durva egy iylen tipikus shouen opening az akatsuki szempontjából.
Naplózva
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #7009 Dátum: 12 jan 08, 15:22:42 »

Hiei, besírtam ezen a beszóláson: "Vagy ő ilyen speciális H2O? Nevet"
Szerintem ha már H2O, akkor vagy sokat nézte a Disney Channelen vagy pedig a 3 (később már mondhatni, 4) lány rokona. :o ikszdé

-> A legjobb rész a Dementoros... Komolyan... xD Vagy már nem is tudom, melyik. Nevet
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
vince-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 72


« Válasz #7010 Dátum: 12 jan 08, 15:23:51 »

Dani: Nem vagyok Fluor Tomi fan csak már túl sok poént hallottam már róla és ezért nem röhögök rajta úgy mondva lerágott csont nekem. Nevet

Hiei1107:Sui nem vízből hanem joghurból van Nyelvesít
Naplózva

Sz*r élete annak a tízévesnek van, akit a részeg apja félholtra ver, majd a haverjaival együtt megerőszakol. És nem annak a tizennégy évesnek, akit az anyja nem enged el hajnalig bulizni.
Youtube channel: http://www.youtube.com/user/GodofWendel
Nikócca
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #7011 Dátum: 12 jan 08, 15:24:33 »

Nekem nagyon tetszett az OP ^^ a kép valami oltári volt :)amikor meghallgattam  1× akkor hát,a 10-ből 8-at adtam volna,de nem bírtam ki hogy ne nézzem meg többször  Nevet Nevet így hát 10-ből 10-et kapott az OP . kacsint
 A Kisame-s rap nagyon jó volt:D
és igen Opa hangján lehetne még dolgozni:D mert majdnem ő volt az eggyetlen szereplő,hogy olvasnom kellett a feliratot miközben beszélt.
De jók voltak Konan röhögései Nevet amikor röhögött nekem is muszáj volt nevetni:D
Talán a horgászós jelenet volt a legjobb:D
Herkulestől nem is vártam hogy emberré alakul:D de nagyon jól meg lett csinálva. Pontosan
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7012 Dátum: 12 jan 08, 16:10:27 »

Akkor írok pár sort, nehogy beszóljon még egy okoska, hogy olvassam el első hsz-t, mielőtt megtagadom a kézcsókot Daninak. Az epizód valóban nem tetszett, de persze még mindig ezer fokkal jobb volt mint bármelyik más hasonló sorozat legjobb epizódja. A grafikában némi visszafejlődést vagy megtorpanást vettem észre, nekem nem olyan szép mint az előző részek. A jelenlegi sztori teljesen felesleges, és nagyon leegyszerűsített, a következő részben összelehetne foglalni fél percben az egész részt és nem is hiányozna. Hidan-nak a nagy belépőjéhez  képest semmilyen szerepe nincs, az Opa többet tett hozzá a részhez. A kisame rap, úgy hangzott mint egy erőltetett csillag születikes fellépése. De persze volt pár jó poén, a szinkron is jó és az OPval sincs baj. Meg amit már írtam, még mindig a legjobb a piacon, és az is marad nézve a többi sorozatot.

A grafika megtorpanására mondanál nekem egy konkrét példát? Csak hogy mégis tudjam, mire figyeljek. Mosolyog
Téves jóslatok viszont ilyen egyértelműen szerintem még ne jelents ki a 32. epizóddal kapcsolatban, hiszen szószerint fogalmad sincs, hogy egyáltalán mi fog történni.

A Kisame rapnek pedig valós háttere van.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
tion
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 90



« Válasz #7013 Dátum: 12 jan 08, 16:38:07 »

Csak szerényen Dániel csak szerényen ikszdé
Am igazad van messze a odavágja a többi sorozatot persze azokat is elismerés éri én még egy pálcika embert sem tudok paintal lerajzolni
Nem volt egy velős rész és nem rágtam le az összes körmöm de kellett mert sok mindenre rávilágított persze vegita jelenléte dobott rajta sokat nagyon sokat ikszdé
Naplózva
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #7014 Dátum: 12 jan 08, 17:04:36 »

Egyébként ha jól sejtem még így is vannak megválaszolatlan kérdések a bizonyos éjszakával kapcsolatban. Gondolok itt a macskára, hogy honnan tudta amit tudott.. vagy Kakuzu, hogyan és miért is került börtönbe? stb... de majd rájövünk. Az, hogy kinek a vére meg hm.. lehet, hogy tényleg Nagato-é lesz, de erősen passz.. viszont még mindig vallom, hogy tuti át "fogunk" utazni abba a 2. dimenzióba Mosolyog legalábbis jó lenne. aztán jöhet majd az új 2AÉ Nevet
Naplózva


RedDragon996
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 6


« Válasz #7015 Dátum: 12 jan 08, 17:25:24 »

Nagyon nagy lett ez a rész!Amin a legnagyobbat röhögtem az Kisame és Oppa horgászós jelenete  ikszdé.
Herkulest meg valami hihetetlenül dögösre sikerült megcsinálni Pojén,de amin kiakadtam az az hogy a legjobb jelenetnél szakadt félbe a rész mint minden sorozatban.
Ja és Zoli részvétem Tutuka miatt.RIP.
Naplózva

Ami nem öl meg,erősít.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7016 Dátum: 12 jan 08, 17:39:30 »

nekem ez a rész sokkal jobban tetszett, mint az előző, az nekem kicsit fel, ez meg leértékelt volt ^^

Pozitívum:
-Hidan-es poénok xD főleg a worms.os, ami egyik kedvenc játékom
- wc, alias dimenziókapu. már maga a szituáció is, de főleg, az, hogy ezen (is) látszik, mennyire előre tervezel, ugye a szivárvánnyuszik, a balrog etc.
- Herkules. mindig is érdekelt a papírcsákó
- a papírangyal jutsu feloldásánál a virág meg a cságó szétfoszlása
- a nyertesek szereplését nagyon elegánsan oldottad meg, egyáltalán nem lett erőltettett ^^
- a rajzolásod tényleg egyre jobb, ez főleg herkules metestesülésénél, és az árnyékolásnál látszi, mostmár világosabb árnyalatokat is viszel bele, nem csak sötétebbeket, pl. az alulöltözött fizikai jarcnál
- a reakcíik, hogy legyen-e harc, vagy nem xD a yonbi, hiei, hulk, egy sayin, valamint sasuke megnyílvánulása, illetve annak hiánya.
- a Kisame-rapp első hallgatásra nem jött be, mert nem tudtam fölhangosítnai, ilyesmi, de 2.ra megtetszett xD főkega rajziok alattta, az 'ex-szomszéd' a kedvenc xD
- ja és az utána levő suigatsus beszólás xD

Negatívumok:
-be lett harangozva, hogy megtudjuk az IGAZSÁGOT, de nyom sincs :'(
- az a lombkoronála-fókuszálós jelenet tök értelmetlen volt.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7017 Dátum: 12 jan 08, 17:51:20 »

A fáról figyelte Hidanéket Herkules. Majd később pedig Kisamééket, ahogy dínóznak. kacsint
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #7018 Dátum: 12 jan 08, 18:01:03 »

A félszőke mindenem miatt: köszi Dani, hogy leírtad, mi volt az a fás jelenet. Amennyire zseniális vagyok, nem jöttem volna rá. Pojén
Én azt mondom, hogy nem halt meg senki, csupán Konan vissza akart vágni a majonézes művelettel, így ő ketchuppal támadott. *beteg.vagyok?asszem.ja. :'] meg van ilyen szó, hogy támadott? hogy lehetek kitűnő magyarból?!* Amúgy eszméletlen sok tippem van nekem is, de ha az fog történni, amit valójában tippeltem, kajak járok egy hótáncot bikiniben az udvaron... xD
Rám jött a Wormsozhatnék... xD
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 08, 18:01:56 írta Sabaku no Temari » Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #7019 Dátum: 12 jan 08, 18:34:29 »

huh ez a rész nagyon jó volt  a hidanos rész ahogy konan meg a többiek kinevetik az frankó és most hogy egy ideig nem hal meg senki az is jó bár én kíváncsi vok hogy urshi meg hidan meddig marad mert az eredetiben roushit elszívják hidan nak meg annyi szal kíváncsi vok de mind2-őt nagyon jónak ítélem Nevet nemtom mért nem tetszik annyiaknak az új opening de nekem nagyon a zene is király és sztem akik naruto alatt vannak sötét alakok: középen herkules tuti mert a csákó is ottvan meg a pólója is úgy néz ki mellete kakashi bal oldal a másik oldalon meg greed és a fekete macska van a két szélső meg arra nincs tippem még Nevet a rész is nagyon jóvolt am látszik hogy nemteljesen derült ki az igazság mert csak az derült ki hogy hogy jött ide a balrog meg a többi cucc az hogy mitől ájultak be meg minden az még rejtély am van köze greedhez és a fekete macskához ha őket is odarajzoltad(ha ők azok) és kinek a vére van ott vagy herkulesé vagy nagatoé vagy konané de herkulesé azért lehet nem mert konan direkt úgy fogta meg a kést ahogy  Gondolkozik:O szal mégegytitok kíváncsi vok a folytatásra hajrá dani Nevet
Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
Oldalak: 1 ... 466 467 [468] 469 470 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!