24 szep 29, 00:18:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 465 466 [467] 468 469 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1543111 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #6990 Dátum: 12 jan 07, 23:56:42 »

Igen-Igen....tényleg nagyon jó rész volt, a zenék nagyon hangulatosak de úgye páran mondták hogy nem olyan jó az új op zene....szerintem nagyon jó csak meg kell szokni, a rajzolásra panasz nincs( amikor Nagato kimondja hogy 'basszus' az megint nagyon jól nézett ki,
külön dicséret érte) az openingben pedig ez a 'karakterváltásos-deformálodós-transzformálos-olvadós' dolog nagyon bejött, fölég hogy Nagato szemeiből Konan melle alakul ki.  

Amúgy Tutu egy bagollyá változott ha jól láttam, heh tetszik.
Konan összes megmozdulása is nagyon tetszett.
Az hogy behoztad a képbe Herkát az jó, bár érdekes választás azt megkellhogy mondjam.
Kisame rapje kicsit más hangulatú mint elődeié de így is üt.

Ja és az ördögi Naruto alatt az a kis csapat az valami Anti-Akatsuki lenne, (bár erről mintha lett volna szó)
az 1ről fogalmam sincs - a 2dik az ugye Kakashi - a 3dik az Herka - a 4dik talán Greed(sőt) - és az 5ik pedig egy tini ninjara hasonlit igazán na mindegy.

Most jöjjön az a ami nem tetszett: ez a harc furcsa egy kicsit a két csaj között , Yonbi szinkronja is érdekes(ha szabad megkérdeznem....más a hang vagy más a mikrofon?)

na jólvan hagyok másnak is helyet itt a fórumon....áááhoy
'Nyugodj Békében Tutu'

peace
Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #6991 Dátum: 12 jan 08, 00:06:57 »

Hogy lehetek ekkora marha... életem legmeghatározóbb mondatára nem is reagáltam..... "Nyuszi vagy Mcfly?" Hátmijez kéremszépen hát én kidőltem.... nosztalgikus ráadásul még sok ismerős elem volt benne Mosolyog ennyi Nevet
Naplózva


Nusiii
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 25

Őrült Ruki fan.


« Válasz #6992 Dátum: 12 jan 08, 09:13:34 »

Ha lehet tippelni kié a vér akkor mondhatom?  smirksweat:

Szerintem Nagato-é.

És a ti tippetek?
Naplózva

M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #6993 Dátum: 12 jan 08, 09:53:15 »

Szerintem is ő lehet az. Azért mégiscsak lehet erre számítani...
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
tion
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 90



« Válasz #6994 Dátum: 12 jan 08, 09:54:31 »

Hát hatalmas várakozás előzte meg a részemről az epizódot és hát nem csalódtam a rajzolás hibátlan az opening hibátlan a szinkron is 90%-os szóval ott van a szeren
Így már kicsit kerekebb lett,hogy mi is történhetett a 20.rést környékén a dimenziókapu abszolút nem számítottam mondjuk tény,hogy mindíg is abnormális dolgok történtek annál a budinál
Herkules nagyon tetszik jó ötlet volt őt is humanizálni ikszdé
Érdekes volt a 4győztes bemutatása és ezúton gratulálok nekik a díjhoz!
Hidan nem változott ez pozitív már kellett ide nélküle nem volt ugyanaz
Vegita megjelenése annyira tetszett huh nagyon jó lett!
Ami a legnagyobb húzásod volt az persze a Sasuke homoszexualitására való utalgatás
Ugye mindenki MELLET akart csak ő nem = cső b*zi

Viszont kár volt megnéznem mert most annyira piszkál,hogy ki a franc sérült meg ezen agyalok tegnap este óta
Eddig nagyjából az eredeti sztori szerint haladtál és most elméletileg Nagatón a sor,hogy meghaljon de persze láttunk már okos megoldásokat tőled
Mivel sikerült ennyire nyitva hagynod a végét most ezen fogok kattogni és nem fogok tételeket kidolgozni szóval "lókuki a popidba Dant-c"
Na jó nem de mindneképpen elismerésem és most képzeletben hátba veregetlek szóval élvezd a munkád gyümölcsét
Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #6995 Dátum: 12 jan 08, 10:20:09 »

Szerintem is nagyon jó volt. Mosolyog
Nem gondoltam volna, hogy Herkules lesz az, hanem hmm...semmilyen tippem sem volt rá. Nevet (mellesleg Herkules tényleg csinosabb, mint kedves nővére kacsint )
Kedvenc jeleneteim...háát...túl sok van. ikszdé Talán az összes Hidanos jelenet. A Worms-os kukac, meg amikor Konan kiröhögi. Nevet
Az opening nekem sem tetszett annyira, az előző jobb volt. De háát...ízlések és pofonok. kacsint
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #6996 Dátum: 12 jan 08, 10:30:56 »

na akkor:
az opot imádtam csak a zenéje nem tetszett XP
a jelenetek jók voltak, most nem estem le a székről a röhögéstől ez a rész kicsit vicc szegény lett, meg kicsit rövidnek tűnt(bár lehet h csak a több hónapos várakozás miatt) herkules meglepett, mostantól állandó szereplő lesz?most így csak ennyi. bár az éjszaka nekem még mindig nem tiszta, de legalább megtudtam ami a legjobban érdekelt.
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #6997 Dátum: 12 jan 08, 11:14:13 »

akkor írok én is..
+ Az opening hatalmas lett. Úgy ahogy van.
+ Hidant mikor először megláttam a 30. részben énis ugyan úgy röhögtem mint Konan.
+ A wormsös viccért plusz pont.
+ Zetsu hetero-s vicce is nagy volt.
+ Kisame Rappje is bejött
még egy dolog: végre nem 4:3as a képarány nemtudom miért de ez csak most tünt fel smirksweat

Ami nem tetszet:
- az "Opa" hangja... túl halk volt
szerintem ennyi..

A leleplezést az éjszaka eseményeiről pedig úgy képzeltem el hogy láthatjuk is...
várom a folytatást..
szerintem nem nagato vére mert valahol írtad hogy túlságosan beindult a sztori és pár rész alatt a fél csapat kinyiffant és hogy pár részig csigatempóban fog haladni a sztori..  vagy ha tényleg nagatoé akkor valszeg nem hal meg(legalábbis remélem)

« Utoljára szerkesztve: 12 jan 08, 11:14:56 írta kiskakas2 » Naplózva

gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #6998 Dátum: 12 jan 08, 12:07:09 »

Nem Konant akartál irni? Nevet Mellesleg,ha Konan vére,akkorsem biztos,hogy meg is hal.
Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #6999 Dátum: 12 jan 08, 12:08:21 »

Én nem akarom, hogy Konan meghaljon, mert ő az egyik kedvencem Hidan mellett. Mosolyog
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Rincewind
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 64



« Válasz #7000 Dátum: 12 jan 08, 12:12:47 »

Nekem is nagyon tettszett az új rész. Jól látom, hogy a film után ez a leghosszabb epizód? A kivitelezés hihetetlenül jó, nem tudom meddig tudsz még javulni Dani, de ezt már profi rajzfilmkészítők is irigyelnék. Nagyon kellett nekem most ez a rész, mert elég depis vagyok, végre volt valami amin vidulhattam egy sort. Az opening zenéje kicsit furcsa, de meg lehet szokni, a képi kivitelezése pedig egyértelműen a legszebb amit valaha csináltál. Nagyon örültem, hogy az elhunyt tagok is belekerültek, Sasorit hiányoltam az előzőből. Nálam az értékelés erre a részre az, hogy tökéletes.
Naplózva

THERE'S NO JUSTICE
THERE'S JUST ME
Mexx
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #7001 Dátum: 12 jan 08, 12:39:12 »

Lehet hogy Konan sebződött meg. Hátraejtette a kést a kezében, így nem akart halálos sebet ejteni szerintem. A legvalószínűbb tipp, hogy Nagato került közéjük.
Naplózva
Papír csákány
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #7002 Dátum: 12 jan 08, 12:58:31 »

Nekem őszintén ez volt eddig a legjobb rész.

Az opening nagyon tetszett(azt nem értem,hogy hány képkocka az,hogy 1karakterből átfejlődik egy másik)

Meg Roshi beszólása:-Ne csapkodd már,b*szki,nem omnitrix  Nevet
Csak így tovább Dani!!!
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #7003 Dátum: 12 jan 08, 13:34:03 »

Ma volt szerencsém az epizódhoz, és akkor már én is kinyílvánítanám a véleményem.
Az egész úgye Hidan szivatásával kezdődött, erre is lehetett számítani, gondoltam ha Hidan vissza jön akkor ismét elkezdődnek ez az egybén lévő hatalmas poén sorozat, de a végén már volt egy olyan érzésem, hogy kicsit túl húztad ezt a szálat és a lombkoronás fluoros résznél már volt egy olyan érzésem, hogy "oké ez is megvolt, de menyünk már tovább!" azon a VIP-s részelegen rendesen elmosolyodtam, azt rendesen eltalátad. Konen reakciója Boskovra jól sikerült (mármint a nevetés, élettel teli volt, pont ahogy kellett). Kisame és Opa játékáról előhoztad a mamáméknál töltött dinózásom emlékét, szóval az tetszett, de egy hatalmas negatívum, hogy Kisame hangja szinte tökéletes, recsegés mentes, és utána ahogy megszólalt Roshi, túl nagy volt a minőség beli különbség, és így nagyon eltérő volt (remélem lehet érteni). Nagató vissza emlékezős részeiből kevesebbel is kitudtam volna következtetni, hogy mire gondolsz, de ez csak az én véleményem semmi extra. Herkules megjelenésén akkorát néztem, hogy azt le se lehet írni, az államat a padlóról kapargattam az opening azatt. Az Opening. Először nagyon furcsáltam, de minél töbször néztem meg annál jobban tetszett mind a zene, mind pedig maga az op. De nem tudom, amikor ott folyamatosan így folynak egymásba a karakterek, vagy nem tudom ezt hogyan mondja, az eszméletlen jól néz ki, meg alá a zene jókis pörgös és hirtelen megállítod képek kimerevítésével. Ez anyira nekem nem tetszett, elég lett volna a végén az, hogy lelassul a zene, és mindenki néz fel a halottakra mint ahogy azt meg is csináltad nagyon jól. (de azért azt is lelehetett szűrni hogy most tobi lesz a főszereplő szerüség, az openingben elfoglalt helyei alapján) A wc, mint egy átjáró elég jó gondolat volt, meg az is ahogy nem bonyolítottad túl. A testvér harc nagyon tetszett, valamint az a "Mellet" sorozat, és ahogy sasuket folyamatosan buzinak tituláltad ezeken felnevettem. A 4 győztes efajta szereplésére nem is gondoltam de tetszett. Kisame repje inkább már egy komolyabb fajta volt, amit gondolom (remélem) nem csak úgy feldobtál egy témát aztán leírtad, hanem ezt valóban így is gondolod. Nagato perverz röhögésén akkorát szakadtam fú megfájdult utánna a hasam.
Miután elvitte Tobi Nagatot beszélgetni az a lejenet tetszett valamint az alatta lévő szám nagyon oda illő volt, utána meg a papírangyal feloldása eléggé hátborzongatóra sikeredett (nem félelem, hanem egyszerűen kirázott a hideg valamiért) és biztos hogy lesz valami oka hogy Konen úgy fogta meg a kést, talán nem is akarja bántani a kus hugát, és talán az az ő vére...
A befejezéshez még anyit, hogy most kicsit ez így nem jó mert most lehet megint várni két hónapot hogy megtudjuk... hát igen ez a pech, de van egy olyan érzésem, hogy megéri várni.
A poénok és a rajzolás természetesen jók voltak a kedvenceimet már felsorolták, ezért nem is húzom vele tovább a mondandómat. A történet nagyon tetszett, kisebb ugymond 'szépség hibák' szerintem voltak, de ettől még nagyon tetszett az epizód.

Szerk.: Ja és még valami Tobi sapkáján az a furcsa jel már párszor feltünt.. annak van valami jelentősége vagy csak az arcára utal?
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 08, 13:36:46 írta balint002 » Naplózva
vince-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 72


« Válasz #7004 Dátum: 12 jan 08, 14:08:37 »

Nos ez a rész ha egy szóval kéne jellemezni akkor azt mondanám: Tökély

Pozitívumok:
-Zetsu heteros és Hidan kuss beszólása
-Dementoros meg a bokros jelenet
-Amikor először megláttam az op hirtelen nem is tűnt fel hogy ez az op (ugyan is teljesen megfeletkeztem hogy új op lesz)
de nekem bejött, zene+kép jó összhangba volt.
-Wormsre csak annyit mondanék hogy WIN
-Horgászós jelent egésze nagy volt
-Konan röhögései (amit gondolom nem volt nehéz összehozni pláne hogy Dudujca sose bírja ki hogy ne röhögjön) és a "Fortuna te buja k*rva" szólása is ütött
-Tobi ahogy leoltotta Nagatot
-Zenék megint csak illettek a jelentekhez (és várom a címeket Nevet )

Negatívum:
-Fluor Tomis poén
-Opa hangja (persze ezen lehet majd változtatni)
-A dínos rész (de nekem is volt természetesen gyerekkorom)

Kisame rap:
Nekem konkrétan ez tetszett a legjobb, mert ebbe volt kritika (ahogy én leszűrtem) és ez úgy tetszett. Getha Dávid változatosság kedvért Nevet A képek a zene alatt megint csak jók lettek.
Naplózva

Sz*r élete annak a tízévesnek van, akit a részeg apja félholtra ver, majd a haverjaival együtt megerőszakol. És nem annak a tizennégy évesnek, akit az anyja nem enged el hajnalig bulizni.
Youtube channel: http://www.youtube.com/user/GodofWendel
Oldalak: 1 ... 465 466 [467] 468 469 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!