24 szep 26, 23:45:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 464 465 [466] 467 468 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1540272 alkalommal)
0 Felhasználó és 78 vendég van a témában
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #6975 Dátum: 12 jan 07, 21:42:43 »

A Hidan vs. Wormson vagy 10 percig röhögtem megállás nélkül, így nekem 29 perces volt a rész. :'D
Azt hiszem, Nagato totál be lenne zsongva, ha Hercules és Konan megbékélne és mindkettejükkel együtt lehetne... xD
Konan fetrengéses röhögése is nagyon bejött. Nevet:D
A Kisame rap meg ismét überelt mindent. Nevet:D
A saját szinkronomtól meg röhögőgörcsöt kaptam. ikszdé
Következő rééészt!!! :DDD Hátha látjuk már Kakuzut megint! Nevet:D
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Putir
Vendég
« Válasz #6976 Dátum: 12 jan 07, 21:44:33 »

Te melyik voltál a sálas vagy a másik? xD
Naplózva
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #6977 Dátum: 12 jan 07, 21:48:25 »

A másik, a szemüveges... xD Dramatic look. Pojén Szerintem bemegyek a számítógépbe és az 1AÉ-ben élem le az életem, mert jobban tetszek ott magamnak, mint élőben. xD
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6978 Dátum: 12 jan 07, 21:49:10 »

Sabaku no Temari: mégegyszer grat a nyereményhez ikszdé

még a WC-s jelenet volt az amitől padlót fogtam Nevet Kisame meg a tata ikszdé

am most hogy így mondjátok tényleg ahsonlít az egyik Greed sama-ra ikszdé

egy...meg még három szóval (meg egy szmájlival) : le a kalappal Danci!! Nevet
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #6979 Dátum: 12 jan 07, 21:52:33 »

A FMA-s greed samára gondoltok vagy kire? Mert már többen is irkálták ,de gőzöm nincs ki az.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #6980 Dátum: 12 jan 07, 21:53:26 »

Na sikerült megnézem nekem is.
Eszméletlen jóra sikeredett, az előzőt nem kicsit überli.
Nem hittem volna, hogy tudod még a grafika minőségét növelni, nagyon szép a rajzolás grat hozzá!
Herkules "enyhén" jobb testel rendelkezik, mint nővérje. kacsint
Az opening írtó jó lett, ideje is volt 1 ilyen enyhébb, lassabb nyitánynak Nevet Naruto ördögi képe és alatta a barátjai, mint fő gonoszok ezen is jót szakadtam ikszdé
A részt nem kezdem el kifejteni, mert szinte minden tetszett. Nagyon poénosra sikeredett, bekerült a kedvenceim közé Nevet

Zolinak: Részvétem Tutuka miatt,  biztos nehéz lehet neked, de legalább szép hosszú életet élt Mosolyog
Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #6981 Dátum: 12 jan 07, 21:55:01 »

A rész első fele számomra hozta a szokásos 1AÉ hangulatot. A poénok ötletesek voltak, nagyrészüket szokás szerint ütősre sikeredett (there's always a bigger fish  ikszdé).
Bár Hidan beszólásain nem szoktam nagyon nevetni, de a mostani: "Röhögjél csak, majd elb*sz a busz" megnyilvánulása nagyon adta, az a hangsúly valami kegyetlen  Nevet.
A második felét sajna már kevésbé élveztem, Krieghez hasonlóan a testvérharc nekem se kelltette fel nagyon az érdeklődésem és a poénok is gyengébbek voltak számomra . Így ez a része nekem kissé unalmas volt.

Röviden, bár a téma miatt most kevésbé tudott lekötni, ettől függetlenül jó kis epizód lett ez  Mosolyog.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 07, 22:22:42 írta mateee-kun » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6982 Dátum: 12 jan 07, 22:02:24 »

A FMA-s greed samára gondoltok vagy kire? Mert már többen is irkálták ,de gőzöm nincs ki az.

greed az a kisame-hasonmás a másnaposos részekben
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #6983 Dátum: 12 jan 07, 22:11:09 »

Egy apró rajzolási baki befigyelt azért! Az elején mikor Tobi kérdezi Hidant arról a bizonyos estéről, Hidan bal füle egyben van, "nincs meg" a kivágott rész. Ahm kérdem az alkotót, mennyivel fokozod a képkockák sűrűségét? Sokkal élvezhetőbbek a mozgásos részek, mint a 10 résszel ezelőttiek! Látványos fejlődésen mész át Dani, csak így tovább! Kisame horgász versenye vitte a prímet, eddig ez volt a legfetrengősebb poénja!
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 07, 22:12:47 írta Ronyszkusz » Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #6984 Dátum: 12 jan 07, 22:17:57 »

Röviden: (Igazából Krieg kifejtette majdhogynem a teljes álláspontomat 1 oldallal ezelőtt, szóval nincs mit igazán mesélnem. (Azért igyekszem még mindig spoiler nélkül, bár azért remélem jól olvastam, hogy ez a szabály mintha már nem élne)
A legnagyobb meglepetés: Herkules tényleg csinosabb és irritálóbb, mint tisztelt nővére ^^"
A legjobb jelenetsor: Az eleje mikor mindenki lazul, egészen a Kisamés helyszínváltásig
Legfárasztóbb jelenet: Amikor a karakterek sorban egyetértenek és voksolnak.
Legjobban megrajzolt jelenet: opening (bocsánat de a zene nekem sem jött be O.o), Tutu átváltozása és mikor Konan elkapja a kést (bocsánat nem tudtam választani)
Legjobb poén: Worms kukac
Naplózva
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #6985 Dátum: 12 jan 07, 22:32:59 »

Számomra is ez a rész kissé gyengébb mint az ezelőttiek,talán de ténleg csak talán kerülne bele a top 10 be számomra DE Figyelmeztetés elég sok kérdést is fel hoz. Most baromira nem tudom mi fog történni a következő részben sőt még pár részt most se értek ebből a részből p.l. Nevet most ténleg mi van Pein-el és Tobi most ténleg micsoda kicsoda mert ebben az epizódban elég misztikusan hat a számomra. De nagy riszpekt Herkulesért,ténleg jobb mint Konan Nyelvesít Ami kimondottan tetszett az a dínós rész volt és a Kisame rap is szuper,főleg a második fele tetszik a rap-nek Na egy szó mint száz jó kis rész volt és ami még fontossam eléggé gondolkodásra kényszerítt engem Nevet
Naplózva
LightWolf
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #6986 Dátum: 12 jan 07, 22:58:36 »

Sok minden el lett már mondva, ezért inkább olyan dolgokat említek, amikről még szó nem esett.

Amint a wc-és dolog kiderült azonnal azon kezdtem filózni, hogy nem történt e valami még a korábbi részekben ahol wc előkerült. Az első ami eszembe ugrott nem más mint a Shinra Tensei a popiba jelenet. És így szerintem eljutottunk Hidan jövőbe tekintő képességéhez. Legalábbis szerintem ha valaki fejét egyszerre a klotyón és egy dimenziókapun át nyomják, annak kell hogy legyen valamilyen hatása. Mivel még Hidan jövő látó képessége nem is került szóba, remélem a testvér harc végkimenetele után ez is kibeszélésre kerül.

Amin személy szerint behaltam az a mitológia lény által kiadott hang volt. Az openingben imádtam, hogy ezúttal az eltávozottak is megjelentek, tudom legutóbbinál csak egy áldozatunk volt, de most örülök hogy Sasori is fenn van az égen.

Ami pedig a végén kifröccsent vért illeti, én a csajok valamely családtagjára tenném a pénzem, talán az öccsükre.

Egy szó mint száz remek epizód. Ja és tetszik az új 1AÉ logó.
Naplózva
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #6987 Dátum: 12 jan 07, 23:06:59 »

Kedvenc poén: amikor Kisame elmondja a rappjét, és Sui beszól, majd Kisame letámadja Nevet
Az Top 1 Nevet
Konan kirohanásai Hidant látván mind bejött Nevet

Tutuka emléke meg teljesen meghatott Mosolyog

Ami nem tetszett, hogy Hercules volt a 3. személy... semmi értelme Mosolyog De ezt már msn-en kifejtettem neked Nevet

Opening szerintem az eddigi legjobb Mosolyog
Hidan hülye medveteste továbbra is irritál Nevet
JA és igen, nem tetszik hogy a Hebi is marad ^^ (vagy taka) de ez már csak ilyen
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #6988 Dátum: 12 jan 07, 23:11:36 »

A Hidan-os poén sortűz az elején über király lett , a "Boskov, gyilkolj!" és a "Röhögj csak ,majd elb*sz a busz" észveszejtően jó lett  és  eszeveszett volt a Karin-os poén is.  ikszdé
A WC= dimenzió kapu , Herkules belépője , valamint Kisame és Rouhsi jelenete valami csodálatos poén elixirt alkotak együtt. "Mindig van egy nagyobb hal."  >.<#
Külön grat az openingért ,elsőre kicsit meghökkentő volt ,de másodjára már ez adta meg az egésznek a varázsát.
Tobi új "haja" nagyon fifikás ,külön dícséret érte.  Kúl
A "Ne röhögj már te némber, mert csomót kötök a csöcseidre"-nél szószerint lefordultam a röhögéstöl a székről.
A 4 győztes bemutatása és a történetbe való befüzése is rendkívül frapáns volt és király volt a "Majonéz manövel" tényleg király volt ,azok a megdöbbent arcok .  Pojén
Nagyon kiváncsi leszek a "Fizikai harc, alulöltőzve" kimenetele.

A rész egészében tényleg  jó lett ,szerintem nem túlzás azt állíani ,hogy az egyik legjobban sikerül rész (ha nem a legjobban sikerül). Valamint egyre jobb a grafika. Nem tudom hogy lehet e ezt még fokozni ,de ha igen akkor te meg fogod csinálni . bow
Csak igy tovább Dani

Amugy még a témádhoz visszatérve nekem is Kakuzu vagy ahogy Kisame mondaná "Kákuzu" hiányzik legjobban ,rendkivül jól kivitelezett karaktere volt/van.
Naplózva



Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #6989 Dátum: 12 jan 07, 23:52:21 »

Most komolyan minden oldalon szóljak, hogy ne offoljatok? Sly
Ugye nem akartok egy témazárolást a felsősöktől?

Téma felvetés, Round 2:
Az elhalálozott karakterek közül ki hiányzik a legjobban? INDOKLÁSSAL, legyetek szívesek. Mosolyog

Őszintén??? Nevet igaz nem haltak meg, de nekem Petya és Géza!!! A miért meg sztm veszettül egyértelmű! Petya veszett jó arc, mikor megszólalt hát én kifeküdtem Nevet Szal díjjaznám, ha valami oknál fogva még látnánk őt! Géza meg alap karakter, hiszen ha nem lett volna hibás!!! nem lett volna veszekedés és tuti letámadják Fanyűvőt és Tobit, megnéztem volna egy nagy fightot a 3fejű Shenlong és a FanyűvőTobi küzdelmét Mosolyog

Az Új részre rátérve Nevet Kezdjük a bevezető, intro előtti jelenettel. Röviden tetszett, hangulatos volt, bár kicsit erőltetett volt ez a vajon ki tudhatja mégis csak a dolgokat arról az éjszakáról. Igaz sokan kiváncsiak vagyunk rá, de sztem rossz így felvezetni.. inkább csempészd bele valahogy úgy, hogy ne szólj róla, hogy benne lessz, inkább legyen kicsit burkolt is, hogy egyszer csak azt mond... x rész után, hogy  már rég közzé tettem... és így izgalmasabb lesz, újra nézzük nem esik le, újra nézzük megint nem, aztán kis forgás és végül a megérdemelt, BA........MEG (sorry a nagybetűkért) Szal én egy ilyenre vágyok majd.

Viszont a Worms-ös jelenet az tetszett nagyon is Nevet A dementros dolgot spec nem vágtam, hogy az hogy illet Karinhoz.. talán azért, mert Sui szerint annyira bűn ronda lenne, hogy az Azkabanba való, és mivel még nincs bent ezért érte jönnek? Viszont Karint nem ismertem fel. Túl jól megrajzoltad, elsőre Konannek tippeltem vöri hajjal. Nevet

A WC-s misztikum ötlet tetszett, de akor ezt már ellőtted a FILM-ben is.. legalábbis egy poénként amit most csak lehet, h én mesélek be, de akkor ennek a dimenziónak a huzata csiklandozta Kakuzu s*ggszőrét Mosolyog

Herkules megjelenése WTF Nevet ő is bomba jó lett Nevet

Az opening tetszett nagyon, hagulatos és jó volt, azt látni, hogy most a "jó" fiúk a "gonoszak" Nekem az Akatsukit über pozitívvá tetted Nevet Köszi Danci Nevet
Viszont akkor a "Gonosz karik" Ha jól vettem ki akor a Gonosz Naruto, Talán a Gonosz Méh? a Gonosz Kakashi, A Gonosz Herkules, A Gonosz macska, a Gonosz Greed é valami arctalan botos Gonosztevő ikszdé
Jó évadnak nézünk elébe Nevet Gondolom ők majd mind átjönnek a "mi" dimenziónkba? Csak Doofenshmitz ne legyen benne Nevet

A langolierek poén is tetszett Nevet Egyik kedvenc SK filmem. Viszont az elképzelt dimenzió talán lehetett volna kicsit Jumanjis sztem Nevet de így is jó lett Nevet

A 4 győztes is jó lett Mosolyog és f*szántosan beékelted őket a storyba.... A híres "majonéz manőver" Karin honnan ismerte?? Nevet
A párbaj jó ötlet volt bár kár, hogy az összecsapásuk iylen kurtára sikeredett,  és sok mindent nem láthattunk... :S de majd biztos lesz vmi ahogy elnéztem az eseményeket.

Tippem van.. Konan megsérül és tuti, hogy küldetésként, átmennek majd az új dimenzióba és áthozák az ottanit Nevet talán még Kakuzuval is meg Sasorival és a többiekkel is még összefuthatunk Mosolyog logikus lenne sztem Mosolyog

Szal összeségében jó volt a rész, plusz a felsorakoztatott karakterek Nevet Bruce Banner Nevet Hiei, Vegita (az ő kiejtése és hangneme tetszett a legjobban Nevet, talán mert hasonlított is rá) Nevet Nem a hang hanem inkább a stílus Mosolyog

A Kisame rap-et meg majd kifelejtettem... Hát nem vagy semmi Nevet ez is veszettül tetszett Nevet és átjött a tartalom Nevet imádom a stílusod Nevet legalábbis ahogy.. beleszövöd a gondolataidat x,y-ok iránt Nevet úgyhogy pacsi neked Nevet

Végezetül pedig.. szomorúan láttam... szegény Tutu... R.I.P. nem is tudtaam váááá Szomorú(((

(bocsi megint a nagy betűkért, de...) DE AKKOR IS... LEGYŐZTE SASU2-T!!!!! Nevet

Tutuka... tiszteletem Mosolyog

Te pedig Danci... csak így tovább!
 
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 07, 23:54:53 írta Hiei1107 » Naplózva


Oldalak: 1 ... 464 465 [466] 467 468 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!