24 szep 27, 13:07:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 377 378 [379] 380 381 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1541913 alkalommal)
0 Felhasználó és 173 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5670 Dátum: 11 márc 18, 23:50:23 »

Amúgy Dant-C egy kérdés:
A jeleneteket úgy csinálod, ahogy a részben van (sorrend), vagy épp amihez van ihleted és a végén rakod össze?

Sorban csinálom, mert sokszor improvizálok, ergo könnyen keresztbe tehetnék saját magamnak. Mosolyog

Ezért is szokott olyan lenni, hogy kb 1 hétig nem is rajzolok semmit. Ugyanis néhány jelenetet rohadtul nincs kedvem megrajzolni.xD
Tobit is már nagyon elkezdtem unni a 27. rész felénél.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #5671 Dátum: 11 márc 19, 00:16:23 »

Hű ez veszélyes volt, majdnem megfulladtam a röhögéstől evés közben Nevet
Itt jegyzem meg, hogy SPOILER használat van a bejegyzésemben, kérlek NE OLVASSD EL,  HA NEM LÁTTAD!Bocsánat, csak ezt indokoltnak tartottam kiírni.
Meglepő volt számomra, hogy a poén mennyit finomodott! Az animáció elképesztő (Dei szemmozgásán látszik a legjobban, bár fura hatása volt, azzal, hogy a szájuk kevésbé mozogtt) és szerintem külön megemlítendő, hogy egyre több háttérhangot (és zenét) használsz az életszerűség érdekében. Az eső effekten erősen gondolkoztam, hogy nincs az az isten, hogy a paint legyen ^^"
Tobi túl sok szereplése már fárasztott, de Elton bosszút állt! (A másik ilyen a műmájer szó)  A hangváltozás szintén nagyon jó lett. (A bosszú még úgyis édes, hogy Dei simán kiosztotta Tobit Nevet)
Ez az msn dolog nem egy röpke társadalomkritika akart lenni? Egyébként ez a... kocka ami bedarálta Konant, azt dobta valaki vagy hogy került oda? ^^"
Másik kérdés: Bizonyára szerepelt már a sorozatban, de nem emlékszem, mi is volt odaírva Sasori mellé?
Végezetül még egy megjegyzés: Leo - Elton - Dei jelenet nagyon hatásos, mintha egy filmből emelték volna ki (a stukker szerintem jobb választás) Egyébként ez a jelenet, a joystick és Kisaméék tetszettek legjobban, és egyre nehezebben tudok építő kritikát írni ^^"
Örülök, hogy valaki megemlítette, mert hirtelen észre sem vettem, hogy Konan Nagatot ölelgeti a bevezető képen ^^"
Örülök, hogy visszatértél!
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5672 Dátum: 11 márc 19, 00:41:23 »

Először is köszönöm.^^
Az eső effekt, ahogy korábban is írtam természetesen nem Paint volt.^^
Az MSN-nel jó helyen tapogatózol. Eddig is próbáltam társadalom kritikát rejteni a sorozatba, kisebb-nagyobb sikeres nézői visszajelzéssel.
Az a bizonyos "kocka" már szerepelt A Filmben. A szituáció megértéséhez kötelező kellék A Filmbeli jelenetet is látni. Mosolyog


"A halálomig, és azon túl is szolgálni fogom az Akatsukit!" - Sasori
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #5673 Dátum: 11 márc 19, 01:05:07 »

Igen, a filmben is megvan, csak furán jött ki. Apropó: Észrevettem a filmben, hogy amikor Naruto beszél a Naruto - vs. kamu Ita közben az egyik kockára más van írva, mint amit mond, de csak egy villanásnyira látszik, ha viszont leállítom, kiolvasható ez a kis baleset. Nem tudom, hogy emiatt szóltak-e, említették, gondoltam megjegyzem ^^
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5674 Dátum: 11 márc 19, 01:51:42 »

...
Így az iker-pisztoly mellett kellett döntenem, ami végül is sokkal jobb választás lett. Ugyanis amikor a 7. részben először megjelent Leonidas, mint Deidara jobb karja, egy pisztollyal lépett a képbe.
...

Nekem pl. jobban is tetszik így, mint egy karddal. Jobban passzol Leonidas enyhén gengszteres beütéséhez. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5675 Dátum: 11 márc 19, 01:55:40 »

Egyetértek. Mosolyog
Csak azért óckodtam kicsit, mert a pisztoly nem éppen elterjedt fegyver a Naruto világában.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5676 Dátum: 11 márc 19, 02:40:59 »

Mert az MSN, a TV, rádió, busz stb. igen. Szerintem azt senki sem várja el tőled hogy a fegyverek vagy berendezések terén is ragaszkodj a világ hűségéhez teljesen. Nekem is bejön a két stukker. ( Amúgy amikor példát akartam írni mi nincsen még a világban elkezdtem gondolkozni: -Mert Rap van? -Ja van. -Mert cigi van? -Ja van. -Mert jégkrém van? -Ja van. Szóval azért elég fura egy világ ez. xD)
Naplózva


 
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5677 Dátum: 11 márc 19, 02:55:09 »

Így sem jött össze midnen példa, hiába godnoltad végig Nevet
Tv meg rádió az ja, van.
Naplózva
Tsuki no aruji
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 24


« Válasz #5678 Dátum: 11 márc 19, 07:50:21 »

Ez a rész sem kímélte a torkom, de a daniel raddclif résznél majdnem leestem a székről, az animációk is sokat fejlődtek az első rész óta, ugyanakkor nem vágom hogy mitörtént peinnel, hogy most hol vannak hullák?
esetleg a power pain kádban?ikszdé
am a 28. részben választ kapunk elton és leo emberi kinézetére, vagy ez is olyan örök rejtély marad mint hogy miből van a hot dog.
amúgy a 25. résznek nem értem a címét, müzlibadó, nem vágom
és grat, ja igen és még nagy jelenet volt sasuke sminkje és az ahogy deidara a sárkányról kiabált bow
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5679 Dátum: 11 márc 19, 08:59:24 »

Mivel már mindenki vagy 3-szor elmondta a jó poénokat, én inkább azt emelném ki, hogy tetszett a változás az Openingben, hogy Konan most már Nagatót foglya át Pein helyet aki ott áll bambán mellette. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5680 Dátum: 11 márc 19, 09:12:11 »

amúgy a 25. résznek nem értem a címét, müzlibadó, nem vágom
..
am a 28. részben választ kapunk elton és leo emberi kinézetére, vagy ez is olyan örök rejtély marad mint hogy miből van a hot dog.

Nem csodálom, hogy nem vágod, mert nem Müzlibadó, hanem Müzlibidó. Mosolyog
Google-zz rá a Libidó kifejezésre.^^

Elton és Leo':
Taláán. Pojén
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #5681 Dátum: 11 márc 19, 09:29:21 »

rohadt jó az új rész, mindenki hozta a formáját:D
azt is bírtam, h itachi meg kisame előhozta a "mádik oldalát" is, tehát ita tök sokat beszélt, meg ezt a "gyűlölet"-dumát is elővette, kisame meg... najó, ő csak simán kisame volt, de most se lazított a szövegekkel Nevet
zetsu tüntetéséről unokatesóm szövege ugrott be, ő is mondott egyszer ilyesmit, h ha a fenyők uralják a világot, akkor karóba húzott emberek körültáncolásával fogják ünnepelni a karácsonyt^^ majd tüntetek a fenyőkért karácsonykor Nevet
ami még ütött, az főleg hidan megjelenése, tobi bénázása, pein "elhelyezése", meg eltontól a milye zöld? szuperzöld volt, valahogy már a kérdésnél mondtam a választ(lehet h azért, mert 1000szer láttam az Ötödik Elemet) :Dmeg az animáció is tökre olyan volt, mintha egy TVs rajzfilmet néznék^^ respect
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #5682 Dátum: 11 márc 19, 09:29:48 »

Az eleje az nagyon nagy volt! "Nincs benned elég gyűlölet!" Bum bum bum!  ikszdé De a legérdekesebb az, hogy Dani úgy rajzolta meg Itachi száját, hogy olvasható legyen! Gratula!  bow
A kígyó az jól volt megrajzolva!
Arra kíváncsi lennék, hogy kerültek az esőcseppek a képernyőre? Mármint milyen technikával volt megalkotva?
Naplózva
Stark
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 35



« Válasz #5683 Dátum: 11 márc 19, 09:39:35 »

megint szépet alkottál nekem Leo az isten  Pontosan Pontosan bow bow
nagyon örülök hogy több szerepet kapott és remélem nem hal meg Neeem Neeem
Naplózva
KiRaH
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 28

Yaoi Fan.Girl & Trollkirálynő xD


« Válasz #5684 Dátum: 11 márc 19, 11:14:29 »

hát ez a rész nagyon meg nevettetett  Nevet Leo nyaklánca nagyon durván átalakult pisztollyá, illik hozzá Nevet
De ugye Hidan még benne lesz? Szinte ő a kedvencem és olyan rossz, hogy mindeig meg..khm illetve harc képtelenné teszik szegényt xD
Ui.: OMG mekkora poén már, szegénynek levágják a fejét meg kötözik, felrobbantják, eltemetik és még mindig nem bír meghalni szegény xDDD  ikszdé
Naplózva



"A jövő nem végleges, nincs végzet, amíg be nem végzed."
Oldalak: 1 ... 377 378 [379] 380 381 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!