24 jún 16, 14:58:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 375 376 [377] 378 379 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455910 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #5640 Dátum: 11 márc 18, 18:37:14 »

Hát ez a rész nagyon ott volt Nevet A grafika is nagyon szép Mosolyog A végén az esőcseppek nagyon tetszettek ^^ Nagyon nagy gratula hozzá Nevet
De egyre kevesebbet fog vinnyogni, az fix. kacsint
Ó, pedig én szeretem Tobi vinnyogását, olyan aranyos Nevet
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5641 Dátum: 11 márc 18, 18:49:16 »

Csermely:
Már megint bizonyítottad, hogy miért imádlak. Nevet
Te vagy az első, aki értékelte -sőt, egyáltalán meg is értette- a Daniel Radcliffe-es szituációt. kacsint Anyun kívül. x"D

A kritikára:
Grafikai de legfőképp anatómiai ábrázolás szinten még mindig nem vagy egy Boris Vallejo de ez a legkisebb gond.
Lehet, hogy groteszk és eltúlzott az emberábrázolás, de ez csak az egyediséget tükrözi. Egyértelműen nem illene a sorozat világába, ha egy Boris Vallejo kaliberű tökéletesen kidolgozott anatómiát láthatnánk. Pláne, hogy elvileg egy paródia rajzfilmről beszélünk. Mosolyog

Még mindig nem járnak rendesen a figuráid csak olyan mintha távolodnának, de lépteknek semmi hatása, a mimikák viszonylag fejlődtek de a száj mozgását még mindig kevésnek tartom...

Nálad a pont. Az animáció intenzív, és látható fejlődéséhez képest a lebutított járás enyhe tüske lehet a nézők szemében. Csak az a baj, hogy ezzel kapcsolatban elterveztem egy jelenetet a közeljövőben, ami meggátol abban, hogy tovább fejlesszem a járás animációját. ikszdé Plusz, sok munka van vele.
A szájmozgással nagyjából ugyanez a tészta. Bár ennyi epizód után szerintem abszolút megszokhatóvá vált.^^

Ehez tartozik az is, hogy -mivel tény, hogy a sorozat nagyon alacsony szintről indult- nem akarom kitenni hirtelen változásnak. Szépen-lassan javítom fel, lépésről-lépésre, úgy, hogy saját magam is alkalmazkodni tudjak.
Ha szemfüles vagy, már azt is észrevehetted, hogy a szájmozgást is elkezdtem minimális szinten feljavítani. Mosolyog

Köszönöm szépen a kritikát, már épp kezdtem panaszkodni, hogy túl sok fényezést kapott az epizód.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5642 Dátum: 11 márc 18, 18:51:21 »

ÁÁÁÁÁ megnéztem, nagyon jó, főleg tetszett a Pein és a Zetsu bejátszás "Karácsonyfát állítani idióta szokás" ikszdé ikszdé ezek a bevágások, kezd hasonlítani a family guy-éra ikszdé
A harcok kíválóak voltak és a végén ez az esős jelenet nagyon jó volt Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 18, 18:56:17 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Kanokanor Seme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 171

The Assassin is back


WWW
« Válasz #5643 Dátum: 11 márc 18, 19:07:51 »

Nagyon jó lett Dani! Az egészet végig röhögtem, föleg az Itachi-Kisame jelenetnél (-Húzd fel magad -Nyugi, inkább ne húzd fel magad...) ikszdé

Amúgy a főcímdalban ki tudja hogy ki az első csávó? Nekem csak egy tippem van de nem biztos hogy igazam van. Szerintem Darkness az. Egy játékban van és nagyon brutál.
A-a, ő a Yu Yu Hakusoból Karasu

szerk.:
Egyébként Daniel szinkronja nem te vagy Matten?
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 18, 19:20:07 írta Kanokanor Seme » Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #5644 Dátum: 11 márc 18, 19:09:20 »

Hát Dant-c le a kalappal elötted , ezzen a részen annyit röhögtem , hogy a közelben kb mindenki hülyének nézett. Az animácio 5* és annyi volt benne a jó poén , hogy nem volt olyan másodperc ,hogy ne röhögjek xD. És Sasuke harca Deidara-val és közbe benyomva 1 kis original Ns harci ost  , hát tökéletes lett Nevet A végén Hidan kijutása a felszinre majd egyböl felrobban hát epic jelenet volt Nevet . És a vége , hogy Leo befeszit a mennyei fegyojaival  ,tökéletes befejezés volt , lessz min izgulni a kövi részig Nevet
Összefoglalva ez a rész rajzolásilag , izgalmilag és FÖLEG poénilag tökéletes volt Nevet .Rég láttam ilyen jó részt , söt lehet ez lessz akedvencem Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 18, 19:10:19 írta Csabi28 » Naplózva

Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #5645 Dátum: 11 márc 18, 19:19:33 »

Jó rész volt grat amikor Leo mondta hogy egyként harcolnak volt egy elképzelésem hogy Soul Eaterből Kid +fegyyverei lesznek de nem jöt be xD Nem olvastam végig a 3 oldalt nincs kedvem kedvenc poénjaim ebből a részből a Daniel Radcliffe poón és zetsu favágása volt Nevet de jó volt az egész rész az elején meglepet a Konan+Nagato felállas Nevet
Naplózva
Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #5646 Dátum: 11 márc 18, 19:31:07 »

Hát ezek a tippek, pölö Alekosz, nem igazán voltak benne ikszdé
(nem is hiányzott)
UI: észrevettétek amikor kezdődik az EAÉ, jön az a kép, ahol mindegyik Akatsukis rajta van, ott Konan már Nagatot ölelgeti
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 18, 19:34:05 írta Viktor-sama » Naplózva
Zsüni44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 55

A Fórum első Számú ARSENAL Drukkere...


« Válasz #5647 Dátum: 11 márc 18, 19:40:48 »

amikor sasuke sminkelte magát akkor majdnem leestem a székről a röhögéstől... az egész rész úgy ahogy van nagyon odabaszott a rendszernek... le a kalappal...
Naplózva

----------- ----------- 44 ----------- -----------
A Világnak szüksége van olyan elvetemült emberekre, mint... Én...

Go Gunners...

Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #5648 Dátum: 11 márc 18, 20:02:28 »

Hát, Dani, le a kalappal előtted. Kimerem jelenteni, az egyik legjobb EÁÉ rész lett. Rajzolása: 5-ös. Poénok: 5-ös. Remek rész volt. Nekem valahogy Leo fegyverei, a kereszt átalakulásából a Bleach-ből Ginjou Fullbringjére emlékeztetett. Azzal a különbséggel, hogy neki karddá alakult a kereszt.
Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5649 Dátum: 11 márc 18, 20:19:59 »

Fél off:
Jiijo:
Ginjou keresztjének karddá transzformálása a 432. fejezetben látott nap világot, ami pont karácsonykor debütált.

Leo' az Egy akatsukis élete 20. részében kapta meg a nyakláncát, amely tavaly júniusban jelent meg.

És most jön a hab a tortán:
Eleinte én is egy futurisztikus kardot képzeltem el Leo' ultimátus fegyverének, így amikor anno megláttam Ginjou fullbringjét, hát.. Kishíján kitéptem a hajam. ikszdé

Így az iker-pisztoly mellett kellett döntenem, ami végül is sokkal jobb választás lett. Ugyanis amikor a 7. részben először megjelent Leonidas, mint Deidara jobb karja, egy pisztollyal lépett a képbe.
Plusz ennek a bizonyos fegyvernek meglesz a szerepe a 28. epizóddal várható epikusnak tervezett összecsapásban. kacsint
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Tithenannis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157


WWW
« Válasz #5650 Dátum: 11 márc 18, 20:29:40 »

Zena rajzai nagyon jól mutattak! Nevet

Ámen! Olyan büszke vagyok rá.  Nevet Szegénykém, úgy izgult, hogy jól sikerüljenek azok a rajzok.

Tényleg nagyon fejlődik ki a fenébe az animáció. Meg a hátterek. Amikor megláttam az első képet, ez futott át először az agyamon: "Jézusom, ez nem normális." Mennyit ülsz egy ilyen kép fölött? Nagyon durva volt az az árnyékolás. Nevet
Nah, asszem ennyit szeretnék mondani. Hmm. Igen. Pontosan ennyit.
Naplózva

Pane! Jya terathi herara.
Pane! Jya faryoma herye.
Pane! Jya farero tseryone tore tsere hene...
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5651 Dátum: 11 márc 18, 20:36:23 »

Első Itachi Kisame jelenetnél besírtamXD nincs benned elég győlöletXD. A többi is piramidális volt csak így tovább. A slusszpoénok és a story kiforgatós kombinálása nagyon faxa. Csak így tovább.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
tion
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 90



« Válasz #5652 Dátum: 11 márc 18, 20:39:56 »

Nagyon tetszett a rész le a kalappal a poénok hozták a jólmegszokott szintet és végre egy faxa kis harc ez hiányzott és a defekt duo belépője nagyon faxára sikeredett és már maga a film "animációja" is lenyűgoző nagyon  faxa harc volt
Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #5653 Dátum: 11 márc 18, 20:53:09 »

(nincs időm átolvasni minden hozzászólást, mert holnap suli, dolgozat, szal nincs idő.)
Meg vagyok elégedve a résszel, aranyos volt, jók voltak a rajzok, animáció is király volt. Amikor kidugta a 2 szarvát az agyagmalac, az eskü olyan volt, mintha csak animét néztem volna. (a hatása)
Kérdésem lenne: Hidan hogy került a föld alá? Nem Shikamaru "ölte" meg, hanem Naruto. Na csak ennyi Nevet
Az a nyuszijelmez Pein meg Konan szekrényében ütött Nevet (jó maga a rajz is;) )
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5654 Dátum: 11 márc 18, 20:53:29 »

Fél off:
Jiijo:
Ginjou keresztjének karddá transzformálása a 432. fejezetben látott nap világot, ami pont karácsonykor debütált.

Leo' az Egy akatsukis élete 20. részében kapta meg a nyakláncát, amely tavaly júniusban jelent meg.

És most jön a hab a tortán:
Eleinte én is egy futurisztikus kardot képzeltem el Leo' ultimátus fegyverének, így amikor anno megláttam Ginjou fullbringjét, hát.. Kishíján kitéptem a hajam. ikszdé

Így az iker-pisztoly mellett kellett döntenem, ami végül is sokkal jobb választás lett. Ugyanis amikor a 7. részben először megjelent Leonidas, mint Deidara jobb karja, egy pisztollyal lépett a képbe.
Plusz ennek a bizonyos fegyvernek meglesz a szerepe a 28. epizóddal várható epikusnak tervezett összecsapásban. kacsint

Jaja nekem is megvolt az a Bleach hatás, de mivel két pisztoly lett, ezért sokkal menőbb Nyelvesít
De de Shikamaru csak bezárta a föld alá és ráomlott az egész, én őszintén szólva örülök, hogy Dani visszahozta, mivel az egyik favorit karakterem a Hidan, persze Kakuzu és Kisame mellett Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 18, 20:55:30 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 375 376 [377] 378 379 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!