24 jún 16, 15:46:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 374 375 [376] 377 378 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455987 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Gab3sz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 13


« Válasz #5625 Dátum: 11 márc 18, 17:55:48 »

Megint jót röhögtem úgyh kösz Nevet Leonidas és Elton nagyon adják Nevet
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #5626 Dátum: 11 márc 18, 17:58:47 »

Huh, ez egy nagyon jó rész volt. Tobit egyre jobban bírom, ebben a részben senki nem volt idegesítő szerintem egy csöppet se, az animáció is tetszett, röviden minden oké volt. Mosolyog
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Ace
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 37

Kisame Szakácsa :D


« Válasz #5627 Dátum: 11 márc 18, 17:59:58 »

-Húzd fel magad
-Akkor ne húzd fel magad
ikszdé
A rúzsozós szaszke nagyon ütött! Meg a többi poén is marha jó volt ikszdé ! És direkt a legjobb résznél fejeződött be Szomorú
(szerencsétlen Hidan ikszdé )

Amúgy a főcímdalban ki tudja hogy ki az első csávó? Nekem csak egy tippem van de nem biztos hogy igazam van. Szerintem Darkness az. Egy játékban van és nagyon brutál. Azt viszont biztosra tudom, hogy a 2. meglepi karakter a Ben10-ből a szellem ikszdé.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 18, 18:02:37 írta Ace » Naplózva


Csak hogy ne essen félreértés... Nem vagyok piromániás (annyira ikszdé)
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #5628 Dátum: 11 márc 18, 18:00:41 »

Na, végig néztem. Szegény Pein hogy el lett má' raktározva Sasori mellé. ikszdé Az MSN -es dolog nekem is tetszett! ikszdé
Nagyon remélem, hogy a mi kedvenc kacsó triónk nem dobja fel a surranót. Hidanos jelenetnél meg besz*tam. ikszdé
Itachi, és Kisame meg... ikszdé Áhh.. Egyébként Itachinak igaza van. Ha van benned elég gyűlölet akkor fel tudod húzni magad. xD Áááá... nem tudom, sajnos mit mondjak. Nagyon jó lett! Nevet (Ja és SasUke rúzsozása is tetszett xD)

(Ejj, bocsi a fangörl effektusért. xD)
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 18, 18:02:27 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Titu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 16



« Válasz #5629 Dátum: 11 márc 18, 18:03:27 »

Ez..ez..ez...FENOMENÁLIS VOLT!
Megérte várni annyi időt!   Nevet elején már fordultam a székről Itachin,aztán  az Msn-es meg a Zetsus poén is ütött! Nevet
Am tényleg én voltam ilyen beteg,de nekem is Sasuke átváltozásánál eszembe jutott,hogy ki rúzsoszta magát?  ikszdé
Leo meg nagyon keményen nézett ki azzal a két pisztollyal !Hidan meg végre kiásta magát,erre Dei' berobbantja . Pojén
Tisztelem Dant-c mesternek ,hogy ennyi rész után nem,hogy veszítettek,hanem csak nőttek a poénok,meg a csavaros fordulatok ! Mosolyog
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5630 Dátum: 11 márc 18, 18:08:51 »

jo lett ez a resz grat,csak egy kosza kerdes miert valtoztak meg a szinkronhangok ??

Nem lett lecserélve egyetlen szinkronhang sem. Lehet azért hatnak furcsán, mert 3 hónapja nem jelent meg epizód. Plusz, amikor a 26. részt vettem fel, akkor -mint egész télen- beteg voltam.^^"

Tobiból valahogyan sok volt nekem ebben a részben már idegesített a végén a hangja.

Őszintén szólva a Sasukéval való konfrontálódás után már kicsit én is húztam a számat Tobi szinkronizálásánál. Rájöttem, hogy lehetetlen egyszerre:
1. Vékony hangon beszélni.
2. Artikulálni.
3. Vonyítani. ikszdé

..nagyon megváltozott a sebesség. sztem már nem Movie Makerrel csinálod Nevet Melyikkel?(a féltéglán és epren kívűl ikszdé)

De-de! Ez még mindig Movie Maker. kacsint (Persze leszámítva az eső effektet.)
Csak rájöttem, hogyan gyorsíthatom fel még inkább a képkockák váltakozását. Ez legfőképpen a békánál figyelhető meg.
Személy szerint belezúgtam a béka animációjába. x'D
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #5631 Dátum: 11 márc 18, 18:15:01 »

Most, hogy időm engedte, én is megnéztem végre az új részt. Mit mondhatnék...nagyon jó volt. :) Egy olyan elemet sem tudnék kiemelni, amit a negatívumok közé tudnék sorolni. Már az Itachi-Kisame jelenet is ütött. Több helyen is felnevettem. Sasuke sminkjén, Hidan bummján... tényleg fantasztikus volt. Minden elismerésem. Örülök, hogy a Sasuke-Deidara harc nem lett pontosan lemásolva az animéből. Jó ötlet volt a kacsók feltűnése. Bár, ahogy korábban írta Dant-C, a kacsóknak már korábban is halált tervezett be. Én most a következő résztől ezt várom, hogy eltávozik Deidara és vele együtt Elton és Leo'.
Kiegészítésként: külön öröm volt, hogy nem onnan kezdődött, ahol az előző rész kezdődött.
Gratulálok hozzá.
(800. hsz ^^)
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #5632 Dátum: 11 márc 18, 18:17:14 »

Még ide sem írtam, de ez jó rész volt. Jókat derültem Sasuke sminkelős jelenetén. Mosolyog Kérdés! Tobi hangja mikortol lesz végig komoly? Itachi Sasuke harctol, vagy hamarabtol?
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5633 Dátum: 11 márc 18, 18:25:14 »

100%-osan nem fog megkomolyodni. De egyre kevesebbet fog vinnyogni, az fix. kacsint
Valószínűleg konkrét orgánum nem lesz neki belőve.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
TheChosenOne
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



« Válasz #5634 Dátum: 11 márc 18, 18:27:31 »

Dean, ha az eredeti sztorit követné, akkor sem halna meg Elton és Leó, lévén, hogy ők benne sincsenek az eredetiben. :'D
Mellesleg ez volt az eddig legjobb rész..Véleményem szerint. Nevet Egy perc sem volt, amit ne élveztem volna.. Nem istenítek soha semmit, de most tényleg nem tudok negatívumot felsorolni. Bravó! Nevet

Szerk.: Inkább úgy mondanám, hogy ha meg is halnak, nem azért, mert az eredeti sztorit követi. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 18, 18:28:28 írta TheChosenOne » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #5635 Dátum: 11 márc 18, 18:28:02 »

Dani, ez már nem csak féltégla és eper ugye?
Naplózva
Csermely
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


WWW
« Válasz #5636 Dátum: 11 márc 18, 18:29:03 »

Elsősorban gratulálok az új részhez, szintet léptél viszont  még mindig vannak szemet szúró hibák!
Grafikai de legfőképp anatómiai ábrázolás szinten még mindig nem vagy egy Boris Vallejo de ez a legkisebb gond.
Még mindig nem járnak rendesen a figuráid csak olyan mintha távolodnának, de lépteknek semmi hatása, a mimikák viszonylag fejlődtek de a száj mozgását még mindig kevésnek tartom...
A háttér ábrázolás most kiemelkedően jóra sikeredet, és egy két animáció pl. Deidara sárkánya jól megvan animálva!
A hanghatások ebben a részben kifejezetten remekül működtek, említem itt pl. Tobi jelenetét mikor kijelenti hogy ő Madara  és az utána érkező nyomatékosító hang!
Humorban rengeteget fejlődtél, még nem adnék rá ötöst de halad az ötös felé mivel úgy gondolom hogy e téren még többet ki tudnál hozni magadból.
Nem volt olyan vicces jelenet amin nem nevettem volna, itt kiemelném a személyes kedvencemet mivel ennek parodizálását még nem láttam sehol és hihetetlenül beindította a rekeszizmom tevékenykedését,
Daniel Radcliffe Equus c. színielőadása miben egy hófehér paripával ölelkezik ádámkosztümben!
Fergeteges kiparodizálása ez egy színésznek ehhez nem  fér kétség!
Összességében ez most idáig a legkiemelkedőbb rész mindenféle szempontból amire megérte várni!
Ettől függetlenül még mindig rengeteget kell fejlődnie...
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 18, 18:30:14 írta Csermely » Naplózva
aignac
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27



« Válasz #5637 Dátum: 11 márc 18, 18:29:09 »

Nagyon jó rész nagyon tetszett az összes poént nagyon ütött és a grafika is egyre szebb szerintem, ezt már kimondottan jó nézni  Nevet Nekem az előző rész nem jött be, de ez 100%-ban kárpótolt  bow

Csak így tovább!

10/10
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5638 Dátum: 11 márc 18, 18:30:13 »

A 27. rész új betétzenéinek listája bekerült a Egy akatsukis élete - betétzenék listája témába. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #5639 Dátum: 11 márc 18, 18:32:05 »

Nekem ez az eddigi kedvencem (nem nem azért ikszdé).

Szerintem legalább 99 pontos előadás volt Nevet
Zena rajzai nagyon jól mutattak! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 18, 18:33:04 írta Matten » Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Oldalak: 1 ... 374 375 [376] 377 378 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!