24 jún 16, 12:30:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 252 253 [254] 255 256 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455667 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Zergi0
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175



« Válasz #3795 Dátum: 10 aug 01, 21:21:52 »

Nagyon jó lett köszönet érte Mosolyog. Am én csak azt a jelenetet találtam újnak amikor hidan gurul jobbra balra.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #3796 Dátum: 10 aug 01, 21:24:40 »

Boldog 2. szülinapot 1AÉ! Mosolyog
Amúgy nekem is feltűntek eddig ismeretlen képkockák. Hmm?
Naplózva
Zurani
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 62

The shadow thief


« Válasz #3797 Dátum: 10 aug 01, 21:54:06 »

már lehet h vki írta de a buli után a kecón megmaradt felírat a KATSU... ez most direkt v véletlen?Nyelvesít
Naplózva

Ricsy23
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 110


« Válasz #3798 Dátum: 10 aug 01, 22:09:56 »

az egész videó úgy ahogy van ISTEN  bow nagyon Boldog Születésnapot 1AÉ  Mosolyog nekem az új képkockák közül az tűnt fel amikor Zetsu nyomta a kis táncot Nevet az mekkora Nyelvesít a többi is feltűnt de az nekem már alap  smirksweat
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #3799 Dátum: 10 aug 01, 22:19:36 »

Igazából mindegyik régi epizód volt (pl. zetsu tánca a "bijuu szívás" részben volt) Ami nekem ismeretlennek tűnt az mikor kakuzu áll vhol és bukfencezik hidan mint zetsu a fingpárbajnál. Lényeg szerintem az hogy egyik sem az új részből lett kiszedve ez tuti.

Amúgy Boldog Születésnapot! 1ÉÁ még sok ilyen nagyszerű sorozatot kívánok.. illetve találtam egy videót nem tudom láttátok de erősen köze van az 1Aé-hez és hááát.... ezt nézzétek meg mert elmondani nem tudom: http://www.youtube.com/watch?v=ZEuXrmz2758&feature=related
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3800 Dátum: 10 aug 01, 22:22:39 »

Höh, én már láttam.xD
Fel is vettem a kapcsolatot a csajjal.xD

Lényeg szerintem az hogy egyik sem az új részből lett kiszedve ez tuti.
Hümm-hümm
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Ricsy23
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 110


« Válasz #3801 Dátum: 10 aug 01, 22:27:53 »

jééé tényleg igazad volt Morause nem bírtam ki meglestem és tényleg Mosolyog lehet csak azért gondoltam ,,új"-nak mert azokat a részeket nagyon nagyon régen láttam  >.<#
de ez a link ikszdé ááááá ez nagyon nagy Nevet elmebetegnek mondanám ha nem tetszene olyannyira h képes voltam végiglesni LOL Nevet
Naplózva
Hellus-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Válasz #3802 Dátum: 10 aug 01, 22:32:52 »

Én három újat láttam: 0:10, 1:01, 1:47
Ennyi is van, vagy nem?
Naplózva
Matetsu.
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 553


1 :)


« Válasz #3803 Dátum: 10 aug 01, 22:33:22 »

Lényeg szerintem az hogy egyik sem az új részből lett kiszedve ez tuti.
Hát AMWvel kapcsolatosan 0:10nél Tobi szerintem újrész, mert nekem tényleg egyáltalán nem rémlik sehonnan :O Max rossz memória, meg ez a "hey apples" ami csak az uccsó 3 részben lehetett volna látni de nem emlékszem rá Nevet Meg amikor hiden a földön vergődik az sem volt szerintem előző részekben Nevet És 1:01nél Hidan feje sem rémlik  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 01, 22:35:46 írta Matetsu. » Naplózva

\\\"Ha nem értem hogy mit mondasz, szimplán mosolygok és remélem nem egy kérdés volt.\"\\
Morause
Vendég
« Válasz #3804 Dátum: 10 aug 01, 22:51:08 »

Hellus-chan az 1:47 az a "Régi szép idők" végén található meg Bacchkoi Bacchkoi bang-bang biztos emlékeztek ez a rész akkor készült mikor ez az ending volt a menő Mosolyog...
Lehet tévedek a 0:10 tobi fejre én se emlékszem Nyelvesít... 1:01 az mióta hidan xD? Nem tudom de ez viszont fura, szerintem vmi árnyékolás lehet.

ui.: meg az én idézetemre amit írt dant-c hogy "Hümm-hümm" szerintem vmit lapítasz dani... nagyon nagyot méghozzá... szerintem olyan mintha vmi köv rész előzetesének is mondható lehetne mert volt benne 2 kép kocka amire nem emlékszünk xD.

ui2.: ja bocsi már emlékszem az 1:01-re az a filmből lett kiszedve amikor narutó pofán karmolta deidarát, mert elszítták garaa-t xD
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 01, 22:57:54 írta Morause » Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #3805 Dátum: 10 aug 01, 23:18:02 »

Vagy lehet, hogy Dani gyorsan rajzolt pár képkockányi animációt, hogy az új rész megjelenéséig ellegyünk valamivel. Nevet:D
Naplózva
Hellus-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Válasz #3806 Dátum: 10 aug 01, 23:20:54 »

Vagy lehet, hogy Dani gyorsan rajzolt pár képkockányi animációt, hogy az új rész megjelenéséig ellegyünk valamivel. Nevet:D
Nem hiszem.
De ez olyan mint egy játék, "ki veszi észre az új képkockákat".  >.<#
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #3807 Dátum: 10 aug 02, 01:19:16 »

Nem érezted az iróniát a hangomban?  Nevet Nevet
Egyébként nem tartom teljesen kizártnak de hát majd meglátjuk. Nevet
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #3808 Dátum: 10 aug 02, 01:38:31 »

Krieg ami azt illeti én nem éreztem az iróniát "hangodban" mivel egyáltalán nem hallottam hogy mondtál vmit. Mosolyog
De így vissza gondolva 2 részletet láttam idáig, a tobi "Hey apple" pofáját és mikor hidan vergődik a földön. A többit biztosan állítom hogy régi epizód részek. ( de valószínűnek tartom hogy ezek is azok.. csak olyan satnya emlékünk van hogy ezeket nem láttuk, mert ép hogy egy pillanatra voltak láthatóak )
Naplózva
vince-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 72


« Válasz #3809 Dátum: 10 aug 02, 07:55:52 »

És van egy olyan is amikor Hidan átalakul 1:00-1:01 bár nem biztos hogy át alakul azért gondolom mer' ott van az a kis füst is és ez új rész.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 02, 07:56:51 írta vince-kun » Naplózva

Sz*r élete annak a tízévesnek van, akit a részeg apja félholtra ver, majd a haverjaival együtt megerőszakol. És nem annak a tizennégy évesnek, akit az anyja nem enged el hajnalig bulizni.
Youtube channel: http://www.youtube.com/user/GodofWendel
Oldalak: 1 ... 252 253 [254] 255 256 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!